Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

аудиторські послуги і ВВ

Відправлено користувачем rjpy 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
какими документами подтверждаются аудиторские и бухгалтерские услуги чтоб можно было их отнести на затраты?
а кроме актов что-то ведь еще должно быть???!


Акты, договор, счет, письменные консультации.

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
И главное ( в случае,если такое предусмотрено договором ) - АУДИТОРСКОЕ ЗАКЛЮЧЕНИЕ по предмету договора
+5

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
А вот письменные консультации и аудиторское заключение - это инфа ограниченного пользования, поэтому я бы не стала говорить, что ее тоже надо будет показывать проверяющим.

ИМХО акта достаточно.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Знаток Монна Нонна [ Відповісти приватно ]
Re: аудиторські послуги і ВВ нове 08 лютого, 2010 17:31
А вот письменные консультации и аудиторское заключение - это инфа ограниченного пользования, поэтому я бы не стала говорить, что ее тоже надо будет показывать проверяющим.

ИМХО акта достаточно.
============================================================================


Ув. Юлия, Вы были 14 лет аудитором с действующим Сертификатом,чтобы комментировать это ? Вот свяжитесь с Альфом, Вам это легко сделать ,он разъяснит
Ух ты! А где написано, сколько лет надо быть аудитором, чтобы комментировать "это"? smiling smiley)))

Я не всегда согласна с Альфом, но всегда уважаю его мнение smiling smiley

А если я получила от аудиторов консультацию об оптимизации налогообложения, они мне изложили замечательную схему конкретно для моего предприятия, за которую я заплатила энное количество бабок, то я должна буду показать это ноу-хау проверяющим? Черта с два smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Или показать им аудиторское заключение, чтобы им легче было найти, где копать?
smiling smiley))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
спасибо большое всем откликнувшимсяsmiling smileyмне нужно именно то что показывают налоговой для признания ВРsmiling smiley а в акте будет достаточно просто прописать аудиторские услуги и все?и сколько примерно стоит сейчас данная услуга?обьясню проще -нужно закрыть затраты 4 кварталаsmiling smiley))
Желательно расписать подробнее, что за услуги.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Юленька,а у Вас нет примерного образца акта? (Если моя просьба-это не наглость...smiling smiley))))
Нету smiling smiley))
Усе свое ношу с собой, т.е. в галаве smiling smiley))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Акт здавання-прийняття
інформаційно-консультаційних послуг


м. Київ 30 квітня 2009 р.


Державне підприємство «У», в особі В.о. Генерального директора Р, що діє на підставі Статуту, з однієї сторони (у подальшому "ЗАМОВНИК" ), та Фізична особа - підприємець (аудитор) _____________(сертифікат серії А № 00______________, внесений до реєстру суб‘єктів аудиторської діяльності України за №________ рішенням Аудиторської палати України від __грудня 2001 року), який діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію суб‘єкта підприємницької діяльності від __.12.2001 р. Серія В__ № __________ (у подальшому „ВИКОНАВЕЦЬ”), з іншої сторони, що надалі іменуються разом – СТОРОНИ, склали цей Акт до Договору на надання інформаційно-консультаційних послуг від 01.04.2009р. (далі – Акт) та Додаткової угоди №1 від 15.04.2009р., про викладене нижче:

1) За період з 01 квітня 2009р. по 30 квітня 2009 згідно Договору на надання інформаційно-консультаційних послуг від 01.04.2009р. (далі – Договір) та Додаткової угоди №1 від 15.04.2009р. Виконавець надав, а Замовник отримав інформаційно – консультаційні та інші послуги, у тому числі, але не виключно:
Підготовлено проект наказу Про затвердження комісії з інвентаризації кількості трудових книжок;
Підготовлено проект нового штатного розпису;
Підготовлено проект скарги на податкові повідомлення-рішення від ____________2009 №0001392305/0/12203, від _________2009 №0001382305/0/12202 , від __________2009 №0001402305/0/12209, рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від _________2009 №0001652303, що видані Державною податковою інспекцією у Дарницькому районі м. Києва;
Підготовлено довідка про стан виконавчого провадження з кредиторами ТОВ «Р», ТОВ «Т», ТОВ «В»;
Підготовлено кілька проектів листів на адресу представників _____________
Здійснено операційний огляд машин, обладнання, приміщень на предмет підвищення ефективності від їх використання;
Підготовлено реєстр судових рішень та позовів;
Підготовлено проекти посадових інструкцій головного бухгалтера, бухгалтера, менеджера з логістики, інженера з охорони праці, інженера з безпеки дорожнього руху.
2) Загальна вартість послуг Виконавця, визначених у п. 1 цього Договору, у т.ч. за Додатковою угодою №1 від 15.04.2009р. , становить __________ (__________ ) гривень 00 коп. без ПДВ.
3) Цей Акт складений у двох примірниках по одному для кожної із Сторін. Претензій до якості та строків надання Виконавцем аудиторських послуг Замовник не має.

Підписи Сторін:
Замовник:

«У»



_______________________/ Р/

Виконавець:

Фізична особа - підприємець
____________________

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Спасибо,Альфик,!!!я здесь еще и на юридические выкручуsmiling smiley)))
Пользуйтесь. Если что, обращайтесь [auditconsult.forum2x2.ru]

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035399999999997