Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

confused smileyвласні заощадження на рахунку Юр особи заг.система

Відправлено користувачем ilona21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня усім!Підкажіть починаючому:чи може засновник-директор внести власні заощадження на р/р?Юридична особа,загальна система.Або як положити кошти на рахунок,їх дуже треба.Як їх показати по БУ?Дякую!Чекаю на Вашу підтримку!!!!!!confused smiley
Вы имеете ввиду положить ВОЗВРАТНО финансовую помощь? Или внести в уставной капитал?
він як пп єдиний ложить кошти на свій як власні заощадження,я маю на увазі чи є таке для юр осіб


какую цель Вы преследуете? Если не хватает оборотных средств, например, для оплаты поставщику, то можно оплатить сразу наличными и провести через авансовый отчет.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
а де взяти готівку,якщо в нас нема кас апарату, продаємо поки по безналу.я маю на увазі як в БУ показати готівку
вариант 1. Можете внести в кассу предприятия (т.е. оформить приходный кассовый ордер Д-т 301 К-т 685) и сразу же сдать на расчетный счет (оформить расходный кассовый ордер Д-т 311 К-т 301) возвратную финансовою помощь от учредителя. Если вернете ВФП учредителю не позже, чем через 365 дней, то сумма ВФП не облагается налогом на прибыль.

вариант 2. Если речь идет о сумме менее 10 000 грн. можете ее оплатить наличными непосредственно своему поставщику. Составить авансовый отчет, подложив к нему чек (квитанцию) об оплате.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028499999999998