Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Налоговая сопоставляет даты зарегистрированных НН в реестрах....

Відправлено користувачем Oxi 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Яким чином в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та в податковій звітності з ПДВ відображається податкова накладна, яка отримана платником податку після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних у періоді, наступному за періодом її виписки?
Коротка відповідь : Якщо податкова накладна та/або розрахунок коригування до податкової накладної зареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних у місяці, наступному за їх випискою (але протягом 20 календарних днів з моменту їх виписки), то підприємство - покупець товарів (послуг) має право відобразити таку податкову накладну та/або розрахунок коригування до податкової накладної у реєстрі отриманих податкових накладних у цьому місяці та включити їх до складу податкового кредиту у місяці їх виписки.
Quote
tanyushka2410
так я же говорю, повторяю еще раз!!! в реестре за январь я вручную исправляю дату
Я понял также как и все? Вы вручную меняете в реестре за январь дату выписанной 30.01.2012 НН на дату ее регистрации - 01.02.2012? Если да - то вы делаете не правильно. При таком отражении в реестре за январь она не должна попасть в декларацию за январь, а должна попасть в уточненку за январь (по мнению налоговиков).

Бухгалтерские и юридические услуги и консультации бесплатно тут [buhuchet.ucoz.ua]
как по мне налоговики уже совсем сбредили !!!
припустим я выписала НН 23.02, по первому событию, на регистрацию НН в ЕРПН у меня есть 20 к.д., зарегестрировала 03.03, отдала клиенту, он ставит в дату у себя 23.02, потомучто НН от этого числа , в чем проблема??? это же верно, так и ДОЛЖНО быть, достала уже эта бухгалтерия, и эти клерки - кровосиси


Quote
andrey1254
Quote
tanyushka2410
так я же говорю, повторяю еще раз!!! в реестре за январь я вручную исправляю дату
Я понял также как и все? Вы вручную меняете в реестре за январь дату выписанной 30.01.2012 НН на дату ее регистрации - 01.02.2012? Если да - то вы делаете не правильно. При таком отражении в реестре за январь она не должна попасть в декларацию за январь, а должна попасть в уточненку за январь (по мнению налоговиков).


нет-нет-нет smiling smiley именно так мне обьяснили и на гарчей линии дпа и в местном консульт.отделе дпа smiling smiley
мне наоборот тоже хочется делать как вы предполагаете, ведь это для меня достаточно маятно, выискивать ее в реестре и вручную исправлять sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000331