Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

отчет по ЕСВ

Відправлено користувачем gallaa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: отчет по ЕСВ
Подскажите, пожалуйста, сотрудник увольняется 31.07., при этом был в отпуске первую половину месяца. Начислила и выдала отпускные, начисляю зп и компенсацию неиспользованого отпуска. В отчете по ЕСВ в таблице 6 сколько должно быть строк? зп, отпуск и компенсация или она будет показана вместе с зп?
Re: отчет по ЕСВ
Отпуск-одной строкой, зп+компенсация за неиспользованный отпуск - другой строкой


Re: отчет по ЕСВ
Доброго дня! Якщо співробітника прийнято на роботу в листопаді 2014 р., у звіті з ЄСВ в табл. 6, гр. ознака нового робочого місця - ставити 1 до листопада 2016 року?
Re: отчет по ЕСВ
Деффочки, если повторно сдать отчет за май месяц - срок подачи не истек -( хочу подкорректировать "выплачено") отчет не задвоится ?
Re: отчет по ЕСВ
Quote
nikosbud
Деффочки, если повторно сдать отчет за май месяц - срок подачи не истек -( хочу подкорректировать "выплачено") отчет не задвоится ?
нет, не задвоится. актуальным остается последний вариант.
Re: отчет по ЕСВ
Подскажите пожалуйста, если мы не используем коэффициент и з/п чуть больше минимальной, нужно ли указывать в табл.6 графу 19 "Сума різниці між розмірами мінім.з/п та фактично нарахованої з/п....."????
Re: отчет по ЕСВ
Ні - це для тих в кого з/п виходить менше мінімальної...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
Подскажите пожалуйста. В прошлом месяце ошибочно начислила ЕСВ на переходящие майские отпускніе...вобщем завісила ЕСВ. В майском отчете заполнила строку 7.4(сума на яку зайво нархований внесок) і строку 7.1(зменшено нарахування ЄСВ). Я так понимаю надо в таблице 6 показать єту сумму с кодом типу нарахувань "3"?????
Re: отчет по ЕСВ
Подскажите пожалуйста, в табл. 6 гр. ознака нового робочого місця - на протяжении двух лет работы сотрудника ставить 1?
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Igor07042015
Подскажите пожалуйста, в табл. 6 гр. ознака нового робочого місця - на протяжении двух лет работы сотрудника ставить 1?
навіщо?
Re: отчет по ЕСВ
В инструкции по сдаче отчета написано, что в гр. 25 проставляется "1" в течении 2 лет по работникам, которых приняли на новое место работы
Re: отчет по ЕСВ
честно...я не проставляла никогда...хотя-НАДО!
Re: отчет по ЕСВ
Э-э-э, коллеги, а Вы уверены, что создали "новое рабочее место" в том значении этого термина, которое подразумевает Закон про ЕСВ ?
Роботодавцеві, який протягом року створював нові робочі місця і виплачував зарплату не нижчу, ніж три мінімальні, у наступному році надають право на зменшення єдиного соціального внеску на 50% за кожного працевлаштованого на нове робоче місце у попередньому році.
суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних за направленням ДСЗ не менше ніж на два роки, протягом року отримує щомісячну компенсацію у розмірі мінімального страхового внеску. У разі звільнення працівника протягом наступного року після закінчення виплати компенсації роботодавець повертає отримані гроші.
Вы действительно претендуете на уменьшение ЕСВа ???
Re: отчет по ЕСВ
здала безкоштовно ЄСВ в айфінзвіті, хтось підкаже, як роздрукувати звіт?
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Kisulya
здала безкоштовно ЄСВ в айфінзвіті, хтось підкаже, як роздрукувати звіт?
Подскажите, как Вам удалось там бесплатно сдать? Я импортировала туда отчет, нажимаю "Отправить", а мне программа выдает, что я не имею такой возможности, надо активировать (купить) пакет "Профессиональный"
Re: отчет по ЕСВ
Здавати звіт в айфіні по ЄСВ можна безкоштовно ,це передбачено їхніми правилами, але його потрібно створювати, а не іморотувати з іншої програми. Для видрукування звіту, нажаль потрібно придбати їхній пакет. При здачі квартальної звітності, я оплачую пакет на місяць, і тоді видруковую усі звіти, які були сворені і подані до того.
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Marija
Здавати звіт в айфіні по ЄСВ можна безкоштовно ,це передбачено їхніми правилами, але його потрібно створювати, а не іморотувати з іншої програми. Для видрукування звіту, нажаль потрібно придбати їхній пакет. При здачі квартальної звітності, я оплачую пакет на місяць, і тоді видруковую усі звіти, які були сворені і подані до того.
дякую, зрозуміло
Re: отчет по ЕСВ
Quote
ptichkina
Quote
Kisulya
здала безкоштовно ЄСВ в айфінзвіті, хтось підкаже, як роздрукувати звіт?
Подскажите, как Вам удалось там бесплатно сдать? Я импортировала туда отчет, нажимаю "Отправить", а мне программа выдает, что я не имею такой возможности, надо активировать (купить) пакет "Профессиональный"
в айфине выбираете айфинзвит, создаете там отчет и отправляете
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336