Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 61 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566НаступнаОстання
добрый день всем! обнаружили ошибку в отчете по ЕСВ за июль: одному работнику указали зарплату на 50 грн меньше (соответственно меньше начисление). как лучше исправить ошибку: отправить в текущем отчете доначисление с кодом 2 за 7-й месяц или просто доначислить эти 50 грн в зарплату в этом месяце?
если вдруг проверка по труду обнаружит, что в ноябре доначислено 50грн за июль, будет ли штраф 3 МЗП или это считается как устраненное нарушение, за которое не штрафуют? заранее спасибо за ответы!
За вересень 2018 суміснику,без трудової, в бухобліку нараховано 1861,50 грн ЄСВ нараховано 409,53. Звіт помилково здали за вересень на 3723,00 ЄСВ -819,06. Податок сплатили 409,53грн. Підкажіть будь-ласка як виправити помилку


Подскажите в отчете по есв колонка 15 я пишу заступник директора з комерцийних питань (посада) а в колонке 12 професийна назва роботи что писать? (В справочнике только есть комерцийнии директор, заступников нет)
Вчера отправила ЕСВ, квитанции № 2 пока не получила. Отправляла через Фредо. В Программе итоговая сумма была, в кабинете есть отчет, но кв. 2 тоже нет, итоговой суммы нет, но в карточке за 22.11.2018 начисления провелись. Обновила сегодня Фредо и программа меня предупредила , пересдать ЕСВ.
Пересдать на всякий случай, хотя и в кабинете есть начисления, не дожидаясь кв. 2. Или дождаться кв. 2 и потом пересдать? Все пересдают эли это у меня какой-то глюк?
Я пересдавала вчера (Медок тоже предупреждал-пересдать ЕСВ). Пока нет кв.№2...
тоже пересдала на всякий пожарный, хорошо хоть предупредили
Quote
alesy
тоже пересдала на всякий пожарный, хорошо хоть предупредили

У меня без кв. № 2 вчерашние три отчета ЕСВ висят, и в кабинете и в Сонате, уже сутки, странно,

кто-то за 7.11.2018 - получил кв. № 2 ???
Добрый день!Помогите,пожалуйста,разобраться!Есть штатный работник инвалид,ставка ЕСВ 8,41%.Дополнительно заключили договор ГПХ,применила ставку 8,41%,посчитала,что он наш постоянный работник. Но правильно ли.наверное все же надо было 22%?
Здравствуйте! Прошу помощи в такой ситуации.Сотрудница находится в отпуске по уходу до 3-х лет и принесла в октябре больничный по беременности и родам с 27.07.18.Я начислила декретные и в октябре же подала заявку в ФСС. там вопросов не было.А теперь как мне показывать ее в дод.5 за октябрь?По сути она по-любому в отпуске, только по уходу до 3-х лет, мне еще раз показать ее отпуск по беременности с 27.07, или нет? И как это сделать задним числом?А за ноябрь снова показать ее выход из этого отпуска и уход в следующий до 3-х лет, или как?
Quote
Sonar

тоже пересдала на всякий пожарный, хорошо хоть предупредили

У меня без кв. № 2 вчерашние три отчета ЕСВ висят, и в кабинете и в Сонате, уже сутки, странно,

кто-то за 7.11.2018 - получил кв. № 2 ???

Нету((
Добрый день. А где можно почитать сообщение о пересдаче отчета за октябрь 2018. И почему ?
[club.dtkt.ua]

В Медке после установления обновления 19 у тех,кто раньше уже сдал отчет по ЕСВ и имел проблемы с нулями, высвечивалось предупреждение разработчиков, чтобы пересдали.
Quote
meg
[club.dtkt.ua]

В Медке после установления обновления 19 у тех,кто раньше уже сдал отчет по ЕСВ и имел проблемы с нулями, высвечивалось предупреждение разработчиков, чтобы пересдали.
Что-то пропустила, если не трудно объяснить, что за проблема с нулями ?
Пересдала, но все равно квитанции нет.
Теперь пришли две квитанции, в кабинет начисления висят два раза...
Quote
alesy
Теперь пришли две квитанции, в кабинет начисления висят два раза...
Предыдущий отчет "накрывается" следующим и переходит в статус истории
да, потом остается правильно одно начисление в карточке
Добрый день, всем!помогите пожалуйста, кто сдавал ликвидационный ЕСВ по единщику по новой форме, где можно образец заполнения посмотреть? Спасибо!
Допоможіть, здаю звіт з ЄСВ за листопад, в грудні 2 працівника пішли у відпустку, одному платимо відпускні 30.10.2018 року а іншому 05.12.2018 року. Чи потрібно обох вписувати в листопад, чи одного в листопад, а іншого в грудень, або ж обох у грудень (щоб потім не нараховувати ЄСВ до мінімалки). Як буде правильніше. І в таблицю 5 по нових законах ми ставимо інформацію про відпустку?
Обох у грудень, тому що це витрати грудня. Звіт залежить не від оплати, а від нарахування у відомості, тому для обох треба показати нарахування в грудневій відомості. Теоретично можна показати у відомості листопада відпускні того працівника, якому сплачено у листопаді, тоді і в звіті листопада він повинен бути з вказанням, що це за грудень. Але на мою думку це зайва морока.
Доброго дня. Зіштовхнулись з такою проблемою.
Подаємо звіт з ЄСВ за 2018 ФОПа зареєстрованого в серпні 2018, який з дати реєстрації є на ССО 3гр.
Ставимо відмітку про те що ФОП на ССО, заповнюємо дати 20.08.18 і 31.12.18. в таб1 заповнюємо суми починаючи з серпня. Звіт не приймається, в кв2 зазначається помилка 09.
Підкажіть з чим це може бути пов'язано.
Дякую
Чула, що треба ставити дату 01.08.2018, тому що ЄСВ платиться за повний місяць. Наскільки це правильно, не знаю, але можете спробувать.
Quote
Blick
Чула, що треба ставити дату 01.08.2018, тому що ЄСВ платиться за повний місяць. Наскільки це правильно, не знаю, але можете спробувать.
так, вірно
Quote
Kisulya

Чула, що треба ставити дату 01.08.2018, тому що ЄСВ платиться за повний місяць. Наскільки це правильно, не знаю, але можете спробувать. так, вірно
Дякую. Спробую.
Добрій вечір, є питання по річній ЄСВ додаток 5 (ФОП на єдиному податку).

Чи потрібно заповняти стовбчик 3(сумма чистого доходу.....)? Я так розумію це актуально для загальників, а у спрощенців там прочерк?
Знайшов зразок в інтернеті, особисто не сильно вникав, тому заповнив 3 і 4 стовбчики 3723.00
Відправив, пройшло, питання чи правильно чи ні - не знаю.
Збентежила назва стовпчика - сума чистого доходу...
У єдинщиків він не чистий, а просто дохід, тому не
заповнювала - теж все пройшло... smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 61 з 67    Сторінки: ПершаПопередні5657585960616263646566НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059799999999999