Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 41 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3637383940414243444546НаступнаОстання
Quote
oks123448
В связи с тем, что с 1 июля 2016 года введены в действие новые формы отчетности по ЕСВ, а также изменен формат файла отчета (вместо файла PFZ теперь следует отправлять пакет документов в формате XML, т.е. в виде нескольких XML-файлов) - государственная фискальная служба все еще проводит работы по изменению порядка обработки отчетности и настройке взаимодействия с пенсионным фондом Украины (именно в ПФУ формируются квитанции №2).

Именно по этому с 1 июля 2016 плательщики которые правильно сформировали и отправлили пакет документов (отчет) по ЕСВ за июнь месяц получают только сообщения о доставке и квитанцию №1, в которой сообщается о необходимости дождаться квитанцию №2.






По информации "горячей линии ГФС" 0-800-501-007 (направление 0) - до понедельника, 11 июля 2016 года, скорее всего, ничего не изменится и квитанции формироваться и рассылаться не будут.


В тоже время, по сообщению оператора "горячей линии" повторно отправлять отчеты по ЕСВ также не стоит.

Вы забыли указать источник!

Это написано тут: ЕСВ - нет вторых квитанций

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Доброго дня! ПоМедку (ліценз.) здала ЄСВ сьогодні вторично і всі квитанції прийшли. А от є у мене ще одне ТОВ (3 група, ЄП) так там звіти здаю на папері. Хотіла спробувати на цей раз здати через електронний кабінет платників податків. Ключі і паролі підтягнуло і у сам кабінет я зайшла. Але от як створити звіт і я к його відправити я не можу там розібратися. Там є тільки бланки.
Quote
mrija2002
Доброго дня! ПоМедку (ліценз.) здала ЄСВ сьогодні вторично і всі квитанції прийшли. А от є у мене ще одне ТОВ (3 група, ЄП) так там звіти здаю на папері. Хотіла спробувати на цей раз здати через електронний кабінет платників податків. Ключі і паролі підтягнуло і у сам кабінет я зайшла. Але от як створити звіт і я к його відправити я не можу там розібратися. Там є тільки бланки.

Увы, но в кабинете плательщиков сделать отчеты нельзя. В новой версии кабинета там только пару отчетов сдать можно, но ЕСВ к ним не относится, обещают доработать....
Если хотите сдать бесплатно с бесплатными ключами то либо ОПЗ + отправка через Сонату, либо в программе Единое окно.


Кажется ещё в Айфине можно с бесплатными ключами сдавать отчет ЕСВ.
Quote
Айрини
Quote
mrija2002
Доброго дня! ПоМедку (ліценз.) здала ЄСВ сьогодні вторично і всі квитанції прийшли. А от є у мене ще одне ТОВ (3 група, ЄП) так там звіти здаю на папері. Хотіла спробувати на цей раз здати через електронний кабінет платників податків. Ключі і паролі підтягнуло і у сам кабінет я зайшла. Але от як створити звіт і я к його відправити я не можу там розібратися. Там є тільки бланки.

Увы, но в кабинете плательщиков сделать отчеты нельзя. В новой версии кабинета там только пару отчетов сдать можно, но ЕСВ к ним не относится, обещают доработать....
Если хотите сдать бесплатно с бесплатными ключами то либо ОПЗ + отправка через Сонату, либо в программе Единое окно.

FreeZvit вам в помощь: FreeZvit - создаем бесплатно отчеты, в том числе и ЕСВ.
Отправка - Сонатой

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
делаю отчет в Соте, гл. буха нет, и программа ставит "Не передбачено", раньше я это поле никогда не заполняла, а теперь не могу убрать это "Не передбачено" кто знает как его убрать?
а вам квитанції №2 приходять? з суботи ні однієї квитанції з 3-х не має sad smiley
Тоже в Соте сдавала нет с пятницы
Quote
Oxi
нету с пятницы
Вторых квитанций по ЕСВ нет с 1 июля! (это тоже пятница)

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
мдя,называется "идите в отпуск, что б Вам хорошо отдыхалось, уважаемые бухгалтеры...."
А где в Електронном кабинете можно посмотреть квитанции smoking smiley. Пенсионные отчеты вижу и даже № стоит .Не пойму приняты или нет. Сдавала через СОТУ , в ней квитанций нет
Добрый день.
Получили 2 квитанцию по отчету ЕСВ.

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.9.6

Подскажите как исправить.
Quote
Zorja
Добрый день.
Получили 2 квитанцию по отчету ЕСВ.

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.9.6

Подскажите как исправить.

ЕСВ теперь надо подавть в виде пакета документов, как все остальные отчеты. Подробности см.тут: [opz.org.ua] и тут: [opz.org.ua]

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Кому нибудь, кто в Соте сдавал пришла вторая квитанция?
Quote
Виктор и я
А где в Електронном кабинете можно посмотреть квитанции smoking smiley. Пенсионные отчеты вижу и даже № стоит .Не пойму приняты или нет. Сдавала через СОТУ , в ней квитанций нет

о, мій звіт теж є в електронному кабінеті
я думаю, що квитанції буде видно в розділі "введення звітності", як будете відправляти через ЕКПП
а в розділи "перегляд" квитанцій не має, я не знайшла
в Медок звонила сейчас, они говорят что из Медка все правильно отправляется, пакетом, все вопросы на центральный шлюз ДФС confused smiley
А вы когда отправляли отчет?
Отправляли в пятницу. Сегодня отправили снова по рекомендации специалистов Медка, результат тот же.
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Соната 0.18.6.2 ?
Імпортували всі файли разом ?
Quote
nikon
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Соната 0.18.6.2 ?
Імпортували всі файли разом ?
це напевне проблема в тому що соната на старій версії
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Соната 0.18.6.2 ?
Імпортували всі файли разом ?
це напевне проблема в тому що соната на старій версії
зараз відкатаюсь на нову подивлюсь
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Соната 0.18.6.2 ?
Імпортували всі файли разом ?
це напевне проблема в тому що соната на старій версії
Не "напевне", а точно !
Стара Соната ще поняття не має про новий вигляд звіту по ЕСВу (пакетний) !
доброго дня!
хто відправляв сонатою, вам прийшли квитанції?
Quote
Люба П
доброго дня!
хто відправляв сонатою, вам прийшли квитанції?
Ещё нет.angry smiley
Отправляла 6-го.
Quote
nikon
Quote
Люба П
доброго дня!
хто відправляв сонатою, вам прийшли квитанції?
Ещё нет.angry smiley
Отправляла 6-го.
Дякую за відповідь.
Почекаю ще завтра і буду відправляти ще раз.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 41 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3637383940414243444546НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999