Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3738394041424344454647НаступнаОстання
Quote
Люба П
Quote
nikon
Quote
Люба П
доброго дня!
хто відправляв сонатою, вам прийшли квитанції?
Ещё нет.angry smiley
Отправляла 6-го.
Дякую за відповідь.
Почекаю ще завтра і буду відправляти ще раз.
Я тоже так думаю.....
У меня застряли 2 звита, оба отправляла Сонатой. Потом 7-го числа один из звитов отправила ещё раз Звит.ОК-ом.
И тоже - тишина....
Звонила в податковую : они видят все отправленные звиты...Говорят - ждите...
Мені надійшли квитанції № 1
але зашифровані!
вже при загрузці цих квитанцій видавало помилку.
зараз при намаганні відкрити квитанцію видає повідомлення: "квитанція не містить даних ...

Хто знає шо воно таке?

Quote
Люба П
Мені надійшли квитанції № 1
але зашифровані!
вже при загрузці цих квитанцій видавало помилку.
зараз при намаганні відкрити квитанцію видає повідомлення: "квитанція не містить даних ...

Хто знає шо воно таке?
Вирішення даної проблеми таке:
Натисніть "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування", потім бажано перезапустити Сонату.
і знову завантажити квитанції.

повторно підтягнулися перші квитанції і відкриваються нормально



Quote
nikon
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Quote
nikon
Quote
iryna12
Доброго дня!
Формую звіт по ЄСВ в Фрі Звіті, зберегла і хотіла втягнути той 1 файл а там їх аж три?? Так має бути?? І шо тепер відправляти всі 3??? Воно навіть пакетом не сформувало, тупо отдельні 3 файлаconfused smiley
1. Там має бути дійсно три файли ( ярлик, табл.1, Табл.6).
2. Тепер саме так має бути.
3. Відправляти всі три.
4. Імпортуйте всі три файли разом ну хоча б в Сонату (безкоштовну ) - в Сонаті ці три файли зробляться пакетом.
Підписуйте і відправляйте.
smiling smiley

імпортувала а вони не сформувались пакетом
Соната 0.18.6.2 ?
Імпортували всі файли разом ?
це напевне проблема в тому що соната на старій версії
Не "напевне", а точно !
Стара Соната ще поняття не має про новий вигляд звіту по ЕСВу (пакетний) !
Дякую nikon!!! Ви як завжди допомогли. Величезне спасибі!!!
Коллеги, вот ...надцатый раз хочу отправить отчёт по ЕСВу Окном, а это Окно не принимает печать......Пишет, что это не файл печати ФОПа Иваненко...
Но это свежие ключи (сделаны 22.06.2016), все проги принимают: и соната, и Звит.ОК, и Таксер.
А Окно - не признаёт.confused smiley
У кого-нибудь был такой трабл ?
Штатная численность в Таблице 1 указывается на 30 июня(если отчет за июнь)?
Quote
ketka
Штатная численность в Таблице 1 указывается на 30 июня(если отчет за июнь)?
или все-таки на начало месяца нужно брать?
Не было вообще сотрудников, приняли 22 июня 8 человек, сколько ставить в штатную численность?
Хто має працівників БЕЗ ІДЕНТИФІКАІЙНОГО КОДУ??? Як пишете: "БК+серія паспорта+номер паспорта" чи "серія паспорта+номер паспорта"?
Quote
ketka
Quote
ketka
Штатная численность в Таблице 1 указывается на 30 июня(если отчет за июнь)?
или все-таки на начало месяца нужно брать?
Не было вообще сотрудников, приняли 22 июня 8 человек, сколько ставить в штатную численность?
почему у меня встал такой вопрос?
на сайте налоговой есть разъяснение:
штатна чисельність працівників. Установлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), із якими укладено трудовий договір відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), у якому зазначено розмір окладу для конкретної посади;

а в Инструкции по статистик работников №286:
2.2. Облікова кількість штатних працівників визначається на певну дату звітного періоду, наприклад, на перше або останнє число місяця, включаючи прийнятих працівників і виключаючи тих, які вибули в цей день.

и чем руководствоваться?
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста!
Ну якшо ви подаєте звіт за вісьмох людей, а в
штатній чисельності покажете нуль, бо на 1-е
число у вас був нуль працівників - то шо ж це
буде за звітність?!?!?! і тоді в ПФ виникне питання,
а за кого ж ви звітуєте?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ketka
Quote
ketka
Quote
ketka
Штатная численность в Таблице 1 указывается на 30 июня(если отчет за июнь)?
или все-таки на начало месяца нужно брать?
Не было вообще сотрудников, приняли 22 июня 8 человек, сколько ставить в штатную численность?
почему у меня встал такой вопрос?
на сайте налоговой есть разъяснение:
штатна чисельність працівників. Установлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), із якими укладено трудовий договір відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), у якому зазначено розмір окладу для конкретної посади;

а в Инструкции по статистик работников №286:
2.2. Облікова кількість штатних працівників визначається на певну дату звітного періоду, наприклад, на перше або останнє число місяця, включаючи прийнятих працівників і виключаючи тих, які вибули в цей день.

и чем руководствоваться?
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста!
Поняття штатна чисельність дійсно в інструкції не описане - там є облікова на певну дату і середньооблікова за період. Щоб догодити обом джерелам, я б для податкової зробила штатний розпис станом на 1 число звітного місяця з кількістю 8 чол. Тоді штатна у вас буде 8 і кількість застрахованих осіб теж 8. Просто штат буде неукомплектований до 22 числа. Але ж у звіті взагалі питають середньооблікову кількість штатних працівників - вона у вас (30-21)*8/30=2,4 (тобто =2) Тут я б задумалась, чи ставити 2 чол, чи іншу кількість. Наприклад, якщо у вас є 3 інваліди, або більше ніж 2 з додатковими гарантіями. Хоча це якби довідкова інформація, по логіці цією кількістю має контролюватись середній розмір зарплати. А він у вас вийде більше min, якщо в 15 рядочку дійсно буде 2 чол.
Quote
Шустрик
Ну якшо ви подаєте звіт за вісьмох людей, а в
штатній чисельності покажете нуль, бо на 1-е
число у вас був нуль працівників - то шо ж це
буде за звітність?!?!?! і тоді в ПФ виникне питання,
а за кого ж ви звітуєте?!?!?!
ну по сути да
хорошо, а вообще во всех остальных случаях брать на начало или конец месяца?
Quote
LyudmilaV
Quote
ketka
Quote
ketka
Quote
ketka
Штатная численность в Таблице 1 указывается на 30 июня(если отчет за июнь)?
или все-таки на начало месяца нужно брать?
Не было вообще сотрудников, приняли 22 июня 8 человек, сколько ставить в штатную численность?
почему у меня встал такой вопрос?
на сайте налоговой есть разъяснение:
штатна чисельність працівників. Установлений на перше число звітного періоду роботодавцем склад працівників (персонал), із якими укладено трудовий договір відповідно до затвердженого роботодавцем переліку посад (з урахуванням вакантних), у якому зазначено розмір окладу для конкретної посади;

а в Инструкции по статистик работников №286:
2.2. Облікова кількість штатних працівників визначається на певну дату звітного періоду, наприклад, на перше або останнє число місяця, включаючи прийнятих працівників і виключаючи тих, які вибули в цей день.

и чем руководствоваться?
Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста!
Поняття штатна чисельність дійсно в інструкції не описане - там є облікова на певну дату і середньооблікова за період. Щоб догодити обом джерелам, я б для податкової зробила штатний розпис станом на 1 число звітного місяця з кількістю 8 чол. Тоді штатна у вас буде 8 і кількість застрахованих осіб теж 8. Просто штат буде неукомплектований до 22 числа. Але ж у звіті взагалі питають середньооблікову кількість штатних працівників - вона у вас (30-21)*8/30=2,4 (тобто =2) Тут я б задумалась, чи ставити 2 чол, чи іншу кількість. Наприклад, якщо у вас є 3 інваліди, або більше ніж 2 з додатковими гарантіями. Хоча це якби довідкова інформація, по логіці цією кількістю має контролюватись середній розмір зарплати. А він у вас вийде більше min, якщо в 15 рядочку дійсно буде 2 чол.
инвалидов нет и имеет доп. гарантии 1 чел
Хех!
ЕСВ отправила повторно, сегодня.
Квит 2 пришла моментально с датой 07.07.16.
Т.е. отчеты были приняты, но квит 2 не проходила.
З якої програми відправляли?
Делаю в ФриЗвите, отправляю Медком
просит пфу и гфс повторно не отсылать отчеты..потому что в пфу слетела система..и повторно отправленные отчеты могут задвоится ,затроится и т д....и пфу сейчас не видит отчеты наши ни одного..так что эта квит 2 , полученная таким способом еще бабушка надвое сказала(((((
Посмотрите пожалуйста, что пишется в ваших Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0 (или 7. Чоловік - ч, жінка - ж)
Я сделала отчет через Единое окно и у меня 1-й вариант, а смотрю по инстукции должен быть вроде второй.
Или это не так важно?Главное, чтоб прошел проверку структуры.
У меня 1 С 7.7. Обновлений нет. Как подавать отчет? Много сотрудников, вручную набирать в МЕДКЕ не вариант. Кто-то уже подавал?
Підкажіть декретчиця звільнилась за власним бажанням до закінчення терміну відпустки. Плюс ще нараховано компенсація за невик. відпустку.ЯК відобразити в таб.

в таб 6 кат.1 комп. за невик. вдіпустку.Незнаю скільки ставити днів перебування у трудових відносинах.

таб. 5 кат.6 дату звільнення??
Quote
Lina_Lina
У меня 1 С 7.7. Обновлений нет. Как подавать отчет? Много сотрудников, вручную набирать в МЕДКЕ не вариант. Кто-то уже подавал?
Медок конвертує стару форту у нову при імпорті - просто вигрузіть старий звіт та імпортуйте і побачите що Ваш звіт у Медок вже у новій формі - я так робила

Можливо трохи не в тему - чи донараховувати ЄСВ якщо у працівника -інваліда фактично нарахована з/пл менша за мінімалку?
Quote
2013svetap
Підкажіть декретчиця звільнилась за власним бажанням до закінчення терміну відпустки. Плюс ще нараховано компенсація за невик. відпустку.ЯК відобразити в таб.

в таб 6 кат.1 комп. за невик. вдіпустку.Незнаю скільки ставити днів перебування у трудових відносинах.

таб. 5 кат.6 дату звільнення??
1. Какого числа уволилась ?
2. А почему в табл.5 дату увольнения с категорией 6 ? Тогда ведь получается, что Вы показали не дату увольнения, а дату окончания отпуска по уходу. Я бы ставила дату увольнения с категорией 1. Моё мнение.
Quote
2013svetap
Підкажіть декретчиця звільнилась за власним бажанням до закінчення терміну відпустки. Плюс ще нараховано компенсація за невик. відпустку.ЯК відобразити в таб.

в таб 6 кат.1 комп. за невик. вдіпустку.Незнаю скільки ставити днів перебування у трудових відносинах.

таб. 5 кат.6 дату звільнення??
Так днів перебування - на дату звільнення і в табл.5 - дату звільнення кат.1 (вона ж не виходила з відпустки)
Звільнилась 14,06, 2016 Відпустка закінчується 10.08.2016.
Якщо в таб.6 в мене комп. за невик. відпутску то ставлю код типу нарахувань 10 ? А кількість днів перебування у труд. відносинах 14?
в таб. 5 кат1 дата звільнення 14.06.?
Ще одна думка зявилась можливо в таб. 5 дві стрічки
1- кат 6- дата закінчення 14,06
2- кат 1 дата закінчення 14,06.Але тоді має бути нарах з/та за один день -день звільнення?
Чи я вже саму себе заплутала? На консультацію дозвонитись не можу, питання вислухають, потім починають переключати поки не положать трубки.
Quote
2013svetap
Ще одна думка зявилась можливо в таб. 5 дві стрічки
1- кат 6- дата закінчення 14,06
2- кат 1 дата закінчення 14,06.Але тоді має бути нарах з/та за один день -день звільнення?
Чи я вже саму себе заплутала? На консультацію дозвонитись не можу, питання вислухають, потім починають переключати поки не положать трубки.
в табл.5 одна стр кат1 - 14.06..з/п не буде,вона ж не працювала, тільки компенсація(тип нарахувань не ставить)
Quote
2013svetap
Звільнилась 14,06, 2016 Відпустка закінчується 10.08.2016.
Якщо в таб.6 в мене комп. за невик. відпутску то ставлю код типу нарахувань 10 ? А кількість днів перебування у труд. відносинах 14?
в таб. 5 кат1 дата звільнення 14.06.?
А почему это компенсация за неиспользованный отпуск код типу нарахувань 10 ???
Компенсация - это НЕ ОТПУСКНЫЕ.
Компенсация идёт как зарплата, тобто код типу нарахувань 1.
Моё мнение.
Quote
nikon
Quote
2013svetap
Звільнилась 14,06, 2016 Відпустка закінчується 10.08.2016.
Якщо в таб.6 в мене комп. за невик. відпутску то ставлю код типу нарахувань 10 ? А кількість днів перебування у труд. відносинах 14?
в таб. 5 кат1 дата звільнення 14.06.?
А почему это компенсация за неиспользованный отпуск код типу нарахувань 10 ???
Компенсация - это НЕ ОТПУСКНЫЕ.
Компенсация идёт как зарплата, тобто код типу нарахувань 1.
Моё мнение.
Сорри, запуталась в кодах...grinning smiley
Код категории 1, кода типа нарахувань не заполняем.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 42 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3738394041424344454647НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043599999999999