Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 52 з 65    Сторінки: ПершаПопередні4748495051525354555657НаступнаОстання
Підскажіть, я вірно заповнюю звіт:

якщо людина звільнена 04.02, при цьому на роботу в лютому не вийшла (прогули), ставлю :
4 дн. без збереження з/п і
з/п в лютому не нараховується, тому єсв не сплачується і суми різниць між мін.з/п та фактичною немає,
але виплачую компенсацію відпускних і з них єсв сплачувалось, але це не з/п, тому суми різниць не виникає.

Так?
Quote
Lin@
В месяце увольнения евс по факту
а если декретчица 5 марта ушла в отпуск по уходу до 3 лет, ЕСВ надо доплачивать до минимального?


Quote
Kisulya

В месяце увольнения евс по факту а если декретчица 5 марта ушла в отпуск по уходу до 3 лет, ЕСВ надо доплачивать до минимального?
Думаю да, не доплачивается в месяце приема /увольнения
Подскажите, пожалуйста, 2 февраля сотрудница вышла из отпуска по уходу за ребенком. В отчете ЕСВ это отражается:
1) в табл.5 - указываем последний день отпуска 01 и категория работника 6, - этого достаточно? или еще нужно второй строчкой категория 1 и дата 02 февраля?
2) в табл. 6 указывается количество дней полный месяц? т.е. 28 (весь февраль) или 27 (фактически отработанное)?
Заранее спасибо
Quote
nlikh
Подскажите, пожалуйста, 2 февраля сотрудница вышла из отпуска по уходу за ребенком. В отчете ЕСВ это отражается:
1) в табл.5 - указываем последний день отпуска 01 и категория работника 6, - этого достаточно? или еще нужно второй строчкой категория 1 и дата 02 февраля?
2) в табл. 6 указывается количество дней полный месяц? т.е. 28 (весь февраль) или 27 (фактически отработанное)?
Заранее спасибо

В табл. 6 указывается количество дней в трудовых отношениях т.е. 28 дней.
В табл. 5 второй строкой ничего не надо, так как не было увольнения/приема на работу. Что касается первой строки, то моей знакомой в пенсионном сказали, что вообще показывать в табл.5 не надо, мол "вышла из отпуска да и вышла". Хотя я не поняла почему. Попробуйте позвонить в ПФУ, уточнить.
Добрый день. В пятницу выдала зарплату, а в платежку по ЕСВ забыла включить сумму "доплата ЕСВ до минималки". Сейчас делаю платежку, сумму пени за задержку за 1 день самой надо рассчитывать и платить отдельным п/д или ПФУ сам насчитывает при проверке?
Нигде не читала как считать эту пеню..
в отчете за февраль указала сотруднику в таблице 6 неполное рабочее время, хотя работате на полную ставку, подскажиет как исправить?
Добрый день!
В марте начислена зарплата вновь принятому работнику за 3 дня (фактически отработанное время).
Код ЗО =1 и Тип нарахувань = 1.
Отчёт не приняли с указанием того, что не определена разница в графе 19 таблицы 6.
Сумма зарплаты по штату выше минимальной, зарплата начислена за факт. отработанное время, разве необходимо доплачивать до минималки?
А вы показали в отчете что он ново принятый??? доплачивать не нужно
Уважаемые форумчане. Подскажите, пожалуйста, ФОП на общей системе без деятельности, получает зарплату как наемный работник предприятия. Взносы по ЕСВ платит предприятие, 22 % от ФОТ по этому работнику. Как ФОП должен правильно заполнить додаток 5
Додаток 5 заповнює тільки по платежам як ФОП.
Як за найманого внески до цього звіту не мають
ніякого відношення... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, реквізити для сплати ЄСВ, ПДФО та ВЗ для підприємства, зареєстрованого у Подільському районі Києва.
Дякую!
Quote
olgochka85
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, реквізити для сплати ЄСВ, ПДФО та ВЗ для підприємства, зареєстрованого у Подільському районі Києва.
Дякую!
а що сайт ДФС каже?
І кабінєт ішо шось должин сказать drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
сайт ДФС дає реквізити по ВЗ і ПДФО.

33111340700008 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

31111063700008 11011000 Військовий збір

ЄСВ не можу знайти(((
По ЄСВ там цілий перелік рахунків. Який з них обрати?
Наскільки я знаю, для зарплати йде рахунок, де всередині стоїть "201" - 37192201012656.
Quote
olgochka85
сайт ДФС дає реквізити по ВЗ і ПДФО.

33111340700008 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

31111063700008 11011000 Військовий збір

ЄСВ не можу знайти(((
оце додатково
Одержувач: УДКСУ у Подільському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37975298
Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019
Quote
Oxi

сайт ДФС дає реквізити по ВЗ і ПДФО.

33111340700008 11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати

31111063700008 11011000 Військовий збір

ЄСВ не можу знайти(((
оце додатково
Одержувач: УДКСУ у Подільському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37975298
Банк одержувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019

Дякую!
Quote
olgochka85
По ЄСВ там цілий перелік рахунків. Який з них обрати?
Наскільки я знаю, для зарплати йде рахунок, де всередині стоїть "201" - 37192201012656.
так
Доброго дня. В звіті Д5 було неправильно вказано прізвище ФОП і ПФ не бачить дані по сплаті ЄСВ, в кабінеді платника дані про сплату є. Щоб виправити потрібно знову подати звіт(уточнюючий документ)? За це будуть нараховані 2 штрафи?
Всем добрый день! Бюджетные платежи новые есть на новый банк, а ЕСВ пока старые счета и на старый банк? Завтра зарплату платить... Кто в курсе?
ЄСВ не входить до доходів бюджету, отримувач по ЄСВ - не казначейство, а окремі ДФС.

Тому змінюватись рахунки по ЄСВ не повинні.
стаття
[buh.ligazakon.net]
посилання на файли рахунків по областях на сайті ДФС-
[sfs.gov.ua]


сторінка не змінювалась з 22.05.2017, отже - рахунки - ті ж самі.

ЄСВ рахунки зазвичай розміщені у ЦОПах ДФС, можна переперестрахуватись, зайти до найближчого - уточнити.
Quote
Forman

]сторінка не змінювалась з 22.05.2017, отже - рахунки - ті ж самі.

Спасибо, видела, но лучше переспросить и перестраховаться.
Добрый день.
Подскажите куда можно позвонить в пенсионный чтобы узнать почему нет 2-й квитанции по отчету?
В налоговой говорят что 2-й нет потому что пенсионный еще не прислал ее.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 52 з 65    Сторінки: ПершаПопередні4748495051525354555657НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075099999999995