Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Если не трудно, поделитесь. Как отразить строку 11 в вытяге( ндс) переплату.

Відправлено користувачем Ромашка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 6    Сторінки: 123456Наступна
В вытяге (вытяг с системы электронного администрирования НДС) строка 11 мы видим на у нас переплата 1200грн.Как ее отразить в декларации НДС за июль ?. Читала про строку 20.2, но нужно ли в этом случае заполнять додаток?Как это правильно сделать, если не трудно. поделитесь кто это уже прохродилsmiling smiley.
а что у Вас было в деке за 06/2015?

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!


Quote
Ромашка
В вытяге (вытяг с системы электронного администрирования НДС) строка 11 мы видим на у нас переплата 1200грн.Как ее отразить в декларации НДС за июль ?. Читала про строку 20.2, но нужно ли в этом случае заполнять додаток?Как это правильно сделать, если не трудно. поделитесь кто это уже прохродилsmiling smiley.

Ще ніхто не проходив. По листу від 22.06.2015 чітко написано, що дана сума (якщо вона не погасилась ПЗ по деці за червень 2015 року) має відобразитись в рядку 20.1 деки за липень 2015.
Але, в звязку з прийняттям нового Закону, ситуація дещо змінилась. Думаю, десь так ближче до 20.08 зявиться новий лист де все-таки ще раз напишуть як відобразити цю суму.
Трактуваня даної норми в новому Законі є неоднозначне. Ось моє роздуми з іншої теми:
Quote

Ще одне питання:
2. Про збільшення реєстраційної суми (р.2) на суму помилково сплачених коштів на 01.07.2015.
3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:
...
б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка року / IV квартал 2015 року.

А це як? Ну є в мене в 11 рядку - 10 тис. В деці за червень 2015 до сплати немає. На ці 10 тис. збільшиться реєстраційна сума, а в декларації за липень і за серпень як вона має відображатись?.
По-попередньому листу від 22.06.2015, її потрібно було відображати в деці за липень 2015 в рядку 20.1.
А тепер, коли внесли зміни до Кодексу, прям не знаю ))) : збільшується відємне значення за липень, яке переноситься серпень? А в липні його використати не можна чи як?
Quote
natalka_l
Quote
Ромашка
По листу від 22.06.2015 чітко написано, що дана сума (якщо вона не погасилась ПЗ по деці за червень 2015 року) має відобразитись в рядку 20.1 деки за липень 2015.
[/i]

в письме написано 20.2 [sta-sumy.gov.ua]
но до 20.2 идет додаток2, а там куда эту переплату тулить?
Quote
Oxi
но до 20.2 идет додаток2, а там куда эту переплату тулить?

вот и я о том же....
Quote
Valenok
Quote
natalka_l
Quote
Ромашка
По листу від 22.06.2015 чітко написано, що дана сума (якщо вона не погасилась ПЗ по деці за червень 2015 року) має відобразитись в рядку 20.1 деки за липень 2015.
[/i]

в письме написано 20.2 [sta-sumy.gov.ua]

ну да, помилилась 20.2 в листі eye rolling smiley соррі
Думаю що ця норма в даному листі вже не актуальна... Чекаєм нового )))
Хорошо, а если переплат нет, текущий минус июня стр. 24(июньской деки) -переносится в гр.20,1июля? или тоже какие то нюансы?
Вот что опубликовали на сайте ГФС [sfs.gov.ua]

Особливості відображення в ІІІ розділі податкової декларації з податку на додану вартість за липень 2015 року сум помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на додану вартість до бюджету (далі – суми переплат), що обліковуються у інтегрованій картці платника податку (далі – ІКПП) станом на 1 липня 2015 року, визначені підпунктом 3 пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу, роз’яснено в листі ДФС України від 22.06.2015 № 22408/7/99-99-19-03-01-17.

тоесть ничего нового они не придумали и надо как-то запихнуть переплату в строку 20.2. Мне 1С не дает этого сделать.
Quote
Valenok
....
тоесть ничего нового они не придумали и надо как-то запихнуть переплату в строку 20.2. Мне 1С не дает этого сделать.
ну туда в липні треба запхати ще й 31 рядок )
Розділ 4 не заповнюється - короче знову порушуються всі порядки заповнення деки )))
Quote

2) на суму непогашеного від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду. Таке значення переноситься до рядка 20.2 розділу ІІІ декларації за липень 2015 року з рядка 31 розділу ІV декларації за червень 2015 року (форма декларації 0110), незалежно від наявності чи відсутності суми, вказаної в текстовому полі "а" перед таблицею 1 додатка 2 (Д2) до декларації за червень 2015 року, та незалежно від її розміру.

Таким чином, в декларації за липень 2015 року та в наступних звітних періодах розділ ІV декларації не заповнюється, додаток 2 (Д2) до декларацій за такі звітні періоди не подається (крім випадків, коли платником збільшується чи зменшується залишок від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом звітних періодів до 01.02.2015 року шляхом подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації за відповідний звітний період).

А ось це цікаво winking smiley:
Quote

З липня 2015 року декларування бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку здійснюється тільки в розділі ІІІ декларації (рядок 23.2 розділу ІІІ декларації), в тому числі і за рахунок залишку від’ємного значення, сформованого до 1 лютого 2015 року.

А тут виникає багато питань:
Quote

При виявленні, починаючи з липня 2015 року, помилок, допущених в звітних періодах до 01.02.2015, в результаті виправлення яких збільшується чи зменшується залишок від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом, сума збільшення/зменшення такого залишку зі знаком "+" або "–" відповідно довідково відображається в графі 11 таблиці 1 додатка 2 до декларації за той звітний період, в якому подано уточнюючий розрахунок у зв’язку з виправленням такої помилки. Показники таблиці 1 додатка 2 до декларації не переносяться до розділу ІV.
А куда вони діваються, якщо не переносяться?
вообщем одни вопросы.... буду звонить сегодня в налоговую посмотрим что скажут.
Quote
Valenok
вообщем одни вопросы.... буду звонить сегодня в налоговую посмотрим что скажут.

Сообщите ,пожалуйста , если что узнаете .
инспектор как обычно: не знает) НО обещал поговорить с начальником и перезвонить.
Quote
Клотильда
Сам позвонит eye popping smiley ?
Вы уж про нас не забывайте smiling smiley

конечно, напишу сразу.
у налоговой ответа нет, только готовится (звонила в Інформаційно-довідковий департамент)
Quote
TT
у налоговой ответа нет, только готовится (звонила в Інформаційно-довідковий департамент)
Ну этого и стоило ожидать,они сначала посмотрят как справимся мы, а потом напишут свою консультацию.
А скажите , данные стр. 11 в последнем вытяге не изменились же , даже если и были списаны часть за июнь ?
Спасибо.
Quote
Клотильда
А скажите , данные стр. 11 в последнем вытяге не изменились же , даже если и были списаны часть за июнь ?
Спасибо.

у меня не изменились. Нужно, как я понимаю, самим отнять от этой суммы июньский НДС и уже остаток (если будет) писать в деку за июль.
вообщем картина на данную минуту: инспектор позвонил и сказал, что эта переплата увеличивает 2 стр. витяга!!! Я ему: Я В КУРСЕ! он: ну и все, чего вы еще хотите, я уже у всех спросил, мне сказали так! Я: я знаю, что так, но как насчет письма от 22.06? Там написано про 20.2! он: не знаю (естественно) поговорю с начальником - он Вам перезвонит)....
видать сидят сейчас читают письмо)
Я вот не могк понять....после подачи деки за июнь у меня к уплате было к примеру 6000. Они сняли со счёта 4000 и 2000 с переплаты по стр.11. НО сейчас эта переплата учитывается в лимите...и как с ней быть в деке за июль??
Quote
alexsa
Я вот не могк понять....после подачи деки за июнь у меня к уплате было к примеру 6000. Они сняли со счёта 4000 и 2000 с переплаты по стр.11. НО сейчас эта переплата учитывается в лимите...и как с ней быть в деке за июль??

Если она у вас ушла полностью на погашение за июнь, то никак. ИМХО
тоже так понимаю....зачем тогда её было лепить по состоянию на 01.07...??? Путать..
и сняли её у меня 24.07....могли бы и не учитывать...хотя наверно не могли..они же брали на 01.07..
Quote
alexsa
тоже так понимаю....зачем тогда её было лепить по состоянию на 01.07...??? Путать..
Чтобы она регистрационную сумму увеличила.
Подскажите пожалуйста 11 стр.-это все таки "живые деньги"(переплата или ошибочно пречисленые) или в ней сидят и мои минусовые суммы стр.24?
Я что-то запуталась совсем .у меня декларации минусовые .и если в стр.11 сидят эти минусы .то в декларацию июля с стр.20.1 я должна поставить минус только за июнь т.к. в стр.20.2 я поставлю 11стр.вытяга и там уже будут все отрицательные значения по май...помогите разобраться..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 6    Сторінки: 123456Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043899999999997