Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Обязательства по НДС и налоговый кредит!

Відправлено користувачем Atlas 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день! Помогите мне, пожалуйста разобраться в данной ситуации! Моя фирма ООО зарегистрирована с июня месяца, за июнь никаких операций не было, сдал 0 декларацию, а вот в июле я получил три предоплаты, общая сумма обязательств по НДС 432197 грн, для регистрации налоговых накладных по двум счетам я перевел средства с расчетного счета на спец счет НДС 181622 грн+136910 грн, а по третьему счету я получил предоплату 28 июля, но в августе я получил налоговый кредит от 3.08.16 ГТД по импорту, и уже зарегистрировал налоговую накладную с этого налогового кредита, деньги с него списались - все хорошо, но вот пришло время сдавать декларацию по НДС и оказывается что у меня на спец счету по НДС 318532 грн, а обязательств по НДС за июль 432197, не хватает суммы по третей налоговой накладной 113665, куда ушла эта сумма? С налогового кредита она списалась и налоговая меня уверяет что я должен доплатить эту сумму с расчетного счета! Почему я должен платить дважды? Разве это правильно!
Ви плутаєте два рахунки. Той - на який ви платили гроші
лишився незмінним. А там де рарахуєцця сума для
реєстрації - то, нажаль, тільки віртуальний рахунок...
Так шо все вірно - для списання по результатам деки
вам необхідно доплатить 113665 і на рахунку СЕА у вас
буде нуль, хоча на віртуальному рахунку буде сума для
можливості реєструвать ваші ПН...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
То есть средства по налоговому кредиту возможно использовать исключительно для регистрации налоговых накладных и все?


Ну теоретично їх можна відшкодувать, але там купа
обмежень і вам поки це "не грозить"...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я рассматриваю этот вариант, будет устроенна камеральная проверка и т.д, но у меня по сути проверять нечего, три сделки, товар я импортировал все декларации и т.д в порядке, а сумма по кредиту свыше 400 тыс. Думаю что имею все шансы получить компенсацию!
Почитайте статтю 200.19 - якшо ви відповідаєте всім параметрам,
то пробуйте winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да я перечитывал по 10 раз, я лишился всех оборотных средств( я не понимаю ихней схемы по поводу разных счетов, один виртуальный для регистрации налоговых накладных, второй для перечисления средств,почему это разные счета, и почему с налогового кредита я не могу закрыть сумму по своим налоговым обязательствам! почему нужно дважды платить!
Quote
Atlas
... и почему с налогового кредита я не могу закрыть сумму по своим налоговым обязательствам!

Можете, якщо у Вас кредит і зобов'язання в одному періоді.
А у Вас зобов'язання в липні, а податковий кредит в серпні. Виходить в липні має заплатити ПДВ в бюджет, а в серпні - буде від'ємне значення яке можете заявити до відшкодування з бюджету.

Щоб знати ці всі нюанси і потрібно наймати бухгалтера...
А что с сумой по регистрации налоговой накладной которая списалась с налогового кредита, куда она ушла? и зачем списывалась если мне все равно перечислять эту сумму с расчетного счета!
\\\что с сумой по регистрации налоговой накладной которая списалась с налогового кредита, куда она ушла?\\\
Она использовалась, когда Вы зарегили свою ПН.
Это виртуальная сумма.
Она увеличивается или когда Вы получаете ПН от контрагента, или сами себе пополняете спецсчёт.
Она уменьшается, когда Вы регите свои ПН.

Сумма живых денег увеличивается, когда Вы сами себе пополняете счёт. А уменьшается, когда податковая снимает с Вашего спецсчёта живые деньги в оплату обязательств по ПДВ ( согласно поданной Деки).
Quote
Atlas
А что с сумой по регистрации налоговой накладной которая списалась с налогового кредита, куда она ушла? и зачем списывалась если мне все равно перечислять эту сумму с расчетного счета!

Ця сума з кредиту не списується.
Спочатку потрібно розібратись з декларацією з ПДВ (коли зобовязання, коли кредит).
А потім зможете і розібратись з реєстраційною сумою.
Реєстраційну суму Ви зараз бачите станом на 22.08.2016 року. (з врахуванням операцій частини серпня)
А декларацію з ПДВ сьогодні Ви подаєте суто за липень 2016 року. По результату липня у Вас зобовязання до сплати в бюджет.
Яка у Вас сума ПДВ по ГТД від 03.08.2016?
от 3.08 сумма 222130, а на данный момент сумма 111297, после регистрации сумма списалась, предоплату получил 28.07, зарегистрировал 4.08
Дивіться, декларація з ПДВ за липень 2016 у Вас має виглядати наступним чином:
- Податкові зобовязання р.9 - 432197 грн. (всі Ваші 3 попередні оплати - бо вони надійшли в липні 2016)
- Податковий кредит р.17 - 0 (ну це Ви маєте підтвердити, я зробила висновок судячи з Ваших слів)
- ПДВ до сплати в бюджет за результатами липня р.18 і р.18.1 - 432197 грн (р.9-р.17)

декларація за серпень 2016 орієнтовно буде виглядати так:
- Податкові зобовязання р.9 - 0 грн.
- Податковий кредит р.17 - 222130 (плюс можливо ще якийсь вхідний податковий кредит, якщо купуєте щось з ПДВ)
- Відємне значення з ПДВ р.19 - 222130 грн (р.9-р.17) яка можна заявити до відшкодування.

Те, що Ви показуєте в р.18.1 - податкова буде знімати у Вас з рахунку куда Ви перерахували гроші, орієнтовно 30.08.2016 рогку. Тобто гроші які Ви перерахували 181622 і 136910 грн. вони з однієї сторони дозволяють реєструвати податкові накладні, а з іншої списуються з того рахунку лише для погашення зобовязань які Ви показали в декларації в рядку 18.1
Виходить що якщо Ви вже заплатили 318532 (181622+136910 грн.), а зедекларували в рядку 18.1 - 432197 грн. то до 30.08.2016 маєте доплатити ще 113665 грн. (432197-318532)
По електронному рахунку, при розрахунку "реєстраційної суми" не виділяються періоди. все іде наростаючим підсумком.
У вас був досвід з відшкодуванням відємного значення ПДВ? Це в загалі можливо? В мене ще одне ГТД від 8.08.16 сума 243215 грн, нових контрактів з контрагентами нема і чи будуть взагалі, а сума велика залишається!
1. Був
2. Можливо
3. В теорії - все просто, а на практиці по-різному буває (можна і на штраф 25% і на кримінал попасти).
4. Легше відшкодовується "експортне" ПДВ, а по такому як у Вас більше потрібно враховувати нюнсів (типу продали весь товар чи є залишки, продавали нижче митної/договірної вартості чи ні, транспортування товару і т.д.)
Трохи залишкiв маю, продажа по реальнiй вартостI, транспорт з фабрики виробника одразу на объект замовника, всI пiдтвердження маю!
Получить деньги с НДСного счета практически нереально...один нюанс есть-сумма, которую вы заявляете к возмещению не должна превышать сумму на вашем виртуальном счете (регистрационная сумма), если больше - Вам сразу же придет квитанция с ошибкой!а я так понимаю,что разница между этими цифрами очень большая?
Quote
yuroznova
Получить деньги с НДСного счета практически нереально...один нюанс есть-сумма, которую вы заявляете к возмещению не должна превышать сумму на вашем виртуальном счете (регистрационная сумма), если больше - Вам сразу же придет квитанция с ошибкой!а я так понимаю,что разница между этими цифрами очень большая?

Це не з електронного рахунку. На електронному до 30.08.2016 - грошей не буде взагалі.

А от щодо бюджетного відшкодування, то так - заявити можна суму з декларації, але в розмірі не більшому "реєстраційної суми" на дату подання декларації.

Atlas,
а "реальна" то яка?
Ну якщо у Вас так все добре і чесно, то у Вас є ще цілий місяць щоб досконало вивчити це питання і на наступний місяць або заявити до відшкодування або відмовитись від цієї ідеї.
Реальна то дiйсна цiна товару, без занижень i т.д, по транспорту також указана дiйсна цiна! Я з налогами не можу розiбратися, а до якихось схем взагалi нема думок)) Всi вiдмовляють цим займатись...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004