Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Бест звит персонификация

Відправлено користувачем add 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Помогите кто тоже работает в этой программе бест звит плюс, обновила до 8,62: делаю персонификацию, пачки по ИНДАНИ не формируются хоть убей!!!!!! Я уже и переустанавливала и все справочники перепроверяла. По все остальным дока (список сотрудников например) формируе а по ИНДАНИ нет....что делать???
есть обновление 621.

ВИПРАВЛЕНІ ПОМИЛКИ:

1. Виправлені помилки при заповненні форми ІНДАНІ.
2. Виправлена помилка при збереженні на диск документів персоніфікації у версії 8.62

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПОВТОРНО ПОДАТИ ЗВІТИ ПЕРСОНІФІКАЦІЇ ДО ПФУ ПОТРІБНО:
1. Скасувати сформовану пачку документів (закладка Пачки документів):
(виділити всю пачку, встановивши "галочку" у рядку ЗВІТ-..., потім - із контекстного меню "Скасувати").
2. Закрити модуль Персоніфікація - обов'язково, інакше неправильно формуватиметься документ СП.
ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ЗВІТУ СП:
3. Відкрити Реєстр співробітників. У ньому всі особи будуть відмічені, як такі, що вже звітувались, тому що пачки
були сформовані і записані на диск. ЗНЯТИ ГАЛОЧКУ У НОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ, залишити у тих осіб,
по яких подавалась звітність у 2007 році. Закрити Реєстр співробітників.
4. Знову відкрити модуль Персоніфікація. Перевірити закладку (СП) Список осіб. У ньому повинні бути лише нові
співробітники.
5. Відкрити закладку ІНДАНІ. Документи у ній матимуть статус Переданий, але в колонці Пачка номери будуть відсутні.
6. Потрібно почергово відкривати всі документи та оновити поля (натиснути F5), при цьому дата у звіті зміниться
на поточну. Поле Реєстраційний номер пачки.... повинно бути порожнє. Зберегти (F4), закрити. Статус документа
повинен змінитися на Перевірений.
7. Після всіх цих операцій повторно сформувати пачки документів (закладка Пачки документів/меню Пачки/Сформувати.).
ПРИ ФОРМУВАННІ ПАЧОК ВСІ ДОКУМЕНТИ ІНДАНІ ПОВИННІ БУТИ ЗАКРИТІ!
8. Зберегти пачки на диск.

Не исключено, шо поможет (сам не пробовал пока)smiling smiley
Безплатний тільки сир в мишоловці. Такого бездарного відношення до створення програми ще не бачив.
!! не реклама !! Користуюсь СОЗ СПОВ плюс. І все smiling smiley


а стосовно беста - у версії 8.62.001 - формування і експорт робиться без помилок.
Не знаю, была сегодня в пенсионном... не загружается у них и из версии 8.62.001, второй раз не приняли((( Отправили домой устанавливат версию 8.61 и из нее записывать...
щодо версії 8,61. може вона і більш нормально робить звіти в ел. вигляді - спробуйте, правда щодо практичності - аврал! Спробуйте в ній роздрукувати готові звіти по інданих, якщо в вас наприклад більше 100 працюючих - кожного нада відкрити і на друк кинути...
Аліна, а можете сказати який це "доблесний" ПФУ відправив Вас пеперобляти звіт?
Сдала отчеты еще в версии 8.61, пришли ответы с кучей ошибок, хотя распечатав отчеты я визуально ошибок не нашла. Буду ждать, че они скажут.
А почему //Безплатний тільки сир в мишоловці.// за программу платим деньги.
Для openspace. Просто АРМ ЗС безплатний - от і сир smiling smiley.... А АРМ-ЗС це БЕСТ для просування в ПФУ. Тому і помилки однакові- це ж одна програма.
Питання для всіх, хто читає:
Хто ще які звіти робить за допомогою БЕСТа (Арм-ЗС)?
г. Бровары.... совсем недалеко от "цивилизации", но и не настолько близко)
На друкованому варіанті все буде добре. Щодо електронного - якщо якесь поле не буде відоповідати встановленому формату - ПФУ звіт не завантажить. В версії 8,62 були проблеми з нумерацією пачок по інданих. я так бачу що ця помилка була і в версії 8,61 ну і в останній 8,62,001 також збереглася, оскільки звіт відхилили. єдиний вихід - чекати ще якого поновлення, або руками правити файли. НУ або останнє - робіть в інших програмах
Да я все делаю, меня устраивает как для малого предприятия, только вот невовремя незадача с пенсионным. Я просто отчеты сдаю по электронке и это для меня оптимальный вариант.
Так не один бест робить звіт в електронному вигляді. Просто в ньому ще модуль поштовий є - можна зразу з проги відправити.Мабуть це найкраща його сторона...
Сижу и бьюсь головой об этот отчет.Попыталась сделать так, как написано в обновлении для исправления ошибок. Т.Е.
"1. Скасувати сформовану пачку документів (закладка Пачки документів):
(виділити всю пачку, встановивши "галочку" у рядку ЗВІТ-..., потім - із контекстного меню "Скасувати".
2. Закрити модуль Персоніфікація - обов'язково, інакше неправильно формуватиметься документ СП.
ДЛЯ ПРАВИЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ЗВІТУ СП:
3. Відкрити Реєстр співробітників. У ньому всі особи будуть відмічені, як такі, що вже звітувались, тому що пачки
були сформовані і записані на диск. ЗНЯТИ ГАЛОЧКУ У НОВИХ СПІВРОБІТНИКІВ, залишити у тих осіб,
по яких подавалась звітність у 2007 році. Закрити Реєстр співробітників.
4. Знову відкрити модуль Персоніфікація. Перевірити закладку (СП) Список осіб. У ньому повинні бути лише нові
співробітники.
5. Відкрити закладку ІНДАНІ. Документи у ній матимуть статус Переданий, але в колонці Пачка номери будуть відсутні.
6. Потрібно почергово відкривати всі документи та оновити поля (натиснути F5), при цьому дата у звіті зміниться
на поточну. Поле Реєстраційний номер пачки.... повинно бути порожнє. Зберегти (F4), закрити. Статус документа
повинен змінитися на Перевірений. "
Так у меня статус изменился не на Перевірений , а на Помилковий, программа пишет, что в одном и том же периоде не могут содержаться ведомости про одну и ту же особу. И что уж я не делала, теперь в формируемые пачки эта ведомость не заходит, удаляю ее, ввожу заново, но все равно "в одном и том же периоде не могут содержаться ведомости про одну и ту же особу". Не могу дозвониться им на горячую линию.А заново набирать все ведомости -70 чел.-как-то не хочется. Никто не знает, как мне этот статус документа поменять???
< для Лакомки >
в мене та ж ситуація. але мені легше - я її тестив. Хотів розібратися в чому причина що приймає ПФУ в ел. вигляді. В результаті дає помилку, що індана для такої людини існує, хоча вводжу вперше, ну і звіт таки не сформувало бо "Помилкова" індана.
Раджу зробити наступне: зробити архів бази. повернутись до версії 8,61... Відновити базу з архіва. Далі експортуйте дані СПОВа, які ви вже набрали, тобто зробити звіти для ПФУ. Вийде файл з розширенням pfz. Далі встановити одну із програм АРМ-Р (старенька но нічого, ще працює) або СОЗ СПОВ плюс (але вона є платна) і завантажити дані. Ну далі звісно знову створити звіти, експортувати і файно здати цей "бідовий" smiling smiley звіт в ПФУ. Щодо програм, якщо будете вантажити в АРМ-Р - він не підтримує файлів pfz, вам прийдеться його розпакувати і дістати звідти файли drfo_t.zip та indani.zip Щодо СОЗа - вантажить все.
В протилежному випадку, повірте, будете здаватися ще довго, та й не тільки Ви...!!! Хоча хто зна, може Бест скоро зрухається. Проблема в тому, що є люди, які з ЕЦП здають
щодо програми: немає разниці, в якій зроблений звіт. ПФУ повинен без всякого його у вас прийняти, головне щоб він був вірний і відповідав встановленому формату. на страрій ще краще. по крайній мірі вона є перевіреною роками...
Andrey76 -спасибо Вам за отклик. Но дело в том, что я уже пыталась восстановить копию базы. Из меню "сервис" она не дает, пишет что "обновление резервных копий возможно только в окне выбора предприятия". А в "Окне выбора" тоже не восстанавливается, пишет, что такое предприятие с таким номером уже существует.Заколдованный круг... Я уже поставила АРМ 2.37, сейчас буду пытаться перенести данные из этого ЗВИТА, чтоб он был здоров!!!
щоб відновити базу по відприємству- видаліть стару в "Вікні вибору", якщо таке підприємство є, після цього відновлюйте.
Бажаю удачі в формуванні звіту! ;-)
Andrey76 ! Господи, как я Вам благодарна за науку.Спасибо моё огромное!!
smiling smiley завжди радий допомогти!
скажіть,будь-ласка, як зі списку працівників видалити одного працівника?
я все сделала.. но у меня не сформировало ярлыки.. как сделать ярлыки к пачкам? ( вычитала, что это форма ЯР-РОЗ)
Вот меня тоже интересует вопрос по поводу ярлыков- хде они там есть? чёта я не нашла......
все просто. надо скинуть на флешку и после этого они сами появляются
Т.е надо скинуть на флешку эти вот Индиани и ярлыки сам появяться?( сорри за глупые вопросы- первый раз делаю winking smiley
У меня так не получилось ничего....хотя бест звит плюс (платный!!!!!) сформировал и ИНДАНИ и Ярлыки ми типа отправил в ПФУ....то от ПФЙ пришел ответ (неоднократоsmiling smiley) что они получают только ярлыки и не одного ИНДАНИ или др. ОТЧЕТа, наприме списка сотрудников заявленого в ярлыках.....вот так вот
Пришлось скидывать на дискетку (экспорт на дискетку) разпечатывать и везти в ПФУ ножками
Там кстати мне инспектор сказал что хорошо что привезли т.к. в программе никто тольком не может разобраться, куча ошибок и т.д.
Халь только что у меня много СПДшников и вот ездить здавать по одному индани.....время жалко
нет. индифидуальніе данніе вы формируете сами. Только ярлыки проявляются после сохранения на дикету или флешку
я делаю переброку из 1с в бест-звит
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 4    Сторінки: 1234Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040300000000004