Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП - загальна система - чистий дохід для НДФЛ та ЕСВ

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Quote
Nota01
А що робити, якщо за рік - мінус. "Пульс податкової" сказав показувати відЄмне число.
Так проверка (которая ОБЯЗАТЕЛЬНО будет, если покажете убыток!!!) придёт не к "Пульсу податковой" !
Проверка придёт к Вам ! Вы будете отвечать...
Ну не верит податковая, понимаете, НЕ верит рассказкам о том, что ФОП работает себе в ущерб....
Що робити ? Моё мнение - не показывать минус.
Вас я поняла. Не пойму как закрывать этот год.Писать "ноль"???? Ну нет дохода. Я дилетант в бухгалтерии, вот ввязалась в драку с цифрами.
Ну звіт у вас не пульс буде приймать winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Nota01
Вас я поняла. Не пойму как закрывать этот год.Писать "ноль"???? Ну нет дохода. Я дилетант в бухгалтерии, вот ввязалась в драку с цифрами.
Все месяцы убыточные ?
На общей с апреля, работали июль-декабрь, доход был в августе, есть надежда на пол декабря, но это не спасает, хотябы до минималки дотянуть - это мечта. Реально не понимаю КАК подать деку? Может это просто бухгалтерам, но не мне псих-педу по бразов.)))
Вам нужно в убыточных месяцах выйти не на минус, а на ноль.
А прибыльный месяц оставить как есть.
В результате получаете прибыльную Деку.
И спокойно на её основе сделаете годовой Додаток 5 по ЕСВу.
ЗаплАтите ПДФО, ВЗ и ЕСВ.(да, придётся платить, но это сущая мелочь по сравнению с той ситуацией, если Вам назначат проверку по результатам убыточной Деки).
И будете спать относительно спокойно.

Поймите, отчётность ФОПа на ОС сделана таким образом, что она не предусматривает расчёта при сплошных убытках.
Моё мнение.
Спасибо за ответ. Т.е. не показываю всех расходов...
Добрий день! В мене таке запитання. На носі річні звіти і підприємці на загальній системі досі не знають що включати в загальний дохід. Податкова має свою позицію - включати всю суму, що пройшла по касовому. Хтось щось підкаже?
Quote
Anfisa8
Добрий день! В мене таке запитання. На носі річні звіти і підприємці на загальній системі досі не знають що включати в загальний дохід. Податкова має свою позицію - включати всю суму, що пройшла по касовому. Хтось щось підкаже?

Дуже розмите питання - шо конкретно вас цікавить cool smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо на підприємцеві на загальній системі тільки акцизні товари (горілка, тютюн), то загальна суму по декларації повинна співпадати з загальною сумою по касовому за рік?
Поки так, то плани змінить начебто з наступного
року - але в 2016-ому нажаль всьо рахуєм yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Пыдкажіть ,будь ласка,чи можна включити до витрат покупку та введення в експлуатацію касового апарату?
Та якщо я в одному місяці витрати на оренду перевищують прибуток ,в декларації краще написати 0 ніж збиток?confused smiley
Я Вам вчера советовала подчитать Ст. 177 ПКУ.
Похоже, Вы не прислушались к моему совету.
Ну что ж, дело Ваше...
А зря не почитали....
В ст. 177 в числе затрат ФОПа ( на общей системе ) НЕТ основных средств ! Потому что ФОПы не ведут бух. учёт, следовательно, не имеют права начислять амортизацию с последующим отнесением её на затраты.
По поводу Вашего второго вопроса повторяться не буду, выше в теме уже всё написано.
Статью я прочитала,и в ст.177.4.4 написано ,что " плата за розрахунково-касове обслуговування" считается расходами,вот я и уточнила просто может ли считаться сам кассовый аппарат рассходом.Спасибо за помощь и быстрые ответы!
Розрахунково-касове обслуговування до РРО
ніякого відношення не має - це витрати по рахунку
в банку - комісії за платіжки, абонплата і т.п. tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Хіба шо обслуговування самого апарату РРО,
яке ви сплачуєте за ремонти при поломках, за
оновлення, коли шось міняєцця - оце ви можете
віднести до витрат drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Хіба шо обслуговування самого апарату РРО,
яке ви сплачуєте за ремонти при поломках, за
оновлення, коли шось міняєцця - оце ви можете
віднести до витрат drinking smiley
Я в бухгалтерії новачок,тому стільки тупих запитань))Дякую за роз'яснення))
Quote
Шустрик
Хіба шо обслуговування самого апарату РРО,
яке ви сплачуєте за ремонти при поломках, за
оновлення, коли шось міняєцця - оце ви можете
віднести до витрат drinking smiley
Абсолютно верно !
177.4.4. інші витрати, до складу яких включаються витрати, що пов'язані з веденням господарської діяльності, які не зазначені в підпунктах 177.4.1 - 177.4.3 цього пункту, до яких відносяться витрати на відрядження найманих працівників, на послуги зв'язку, реклами, плати за розрахунково-касове обслуговування, на оплату оренди, ремонт та експлуатацію майна, що використовується в господарській діяльності, на транспортування готової продукції (товарів), транспортно-експедиційні та інші послуги, пов'язані з транспортуванням продукції (товарів), вартість придбаних послуг, прямо пов'язаних з виробництвом товарів, виконанням робіт, наданням послуг.
Коллеги, хотелось бы обсудить вот эту фразу, выделенную цветом.
С ремонтом понятно, но что подразумевается под эксплуатацией майна?
И чем амортизация не эксплуатация?
Ну в ПКУ дано визначення:

14.1.3. амортизація - систематичний розподіл вартості основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів, що амортизується, протягом строку їх корисного використання (експлуатації);

про експлуатацію нажаль нісловєчкаyawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
добрый день. вопрос не в тему но может вы подскажите, не могу найти закон о том что если чп на общей системе и без деятельности то в 2017г должно платить по 700грн в мес.
Quote
Шустрик
Ну в ПКУ дано визначення:

14.1.3. амортизація - систематичний розподіл вартості основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів, що амортизується, протягом строку їх корисного використання (експлуатації);

про експлуатацію нажаль нісловєчкаyawning smiley
Ну как же? Как раз последнее слово в скобках - експлуатації.
Quote
Blick
Quote
Шустрик
Ну в ПКУ дано визначення:

14.1.3. амортизація - систематичний розподіл вартості основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів, що амортизується, протягом строку їх корисного використання (експлуатації);

про експлуатацію нажаль нісловєчкаyawning smiley
Ну как же? Как раз последнее слово в скобках - експлуатації.

Слухайтє, а вєдь дійствітільно є... У мене просто чічас нема
загальників, то я і не особо внікнула в цитату drinking smiley
Такшо по-хАрошому можна смєло наплювать на їхні пісьмішки
з цього приводу - но це, правда, для смєлих...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Вика1
добрый день. вопрос не в тему но может вы подскажите, не могу найти закон о том что если чп на общей системе и без деятельности то в 2017г должно платить по 700грн в мес.
тоже интересует этот вопрос...просветите, пожал..
Верховная Рада приняла законопроект №5130, которым обязала физических лиц-предпринимателей на общей системе налогообложения, а также самозанятых лиц оплачивать ЕСВ ежемесячно, независимо от наличия в этом месяце доходов.
туда же chp.com.ua



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/12/2016 14:42 користувачем DK-admin.
Quote
olga680521
туда же chp.com.ua
спасибо...так написано, что еще не подписан президентом...получается. что может и не будет принят....



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/12/2016 14:41 користувачем DK-admin.
Quote
Шустрик
Quote
Blick
Quote
Шустрик
Ну в ПКУ дано визначення:

14.1.3. амортизація - систематичний розподіл вартості основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів, що амортизується, протягом строку їх корисного використання (експлуатації);

про експлуатацію нажаль нісловєчкаyawning smiley
Ну как же? Как раз последнее слово в скобках - експлуатації.

Слухайтє, а вєдь дійствітільно є... У мене просто чічас нема
загальників, то я і не особо внікнула в цитату drinking smiley
Такшо по-хАрошому можна смєло наплювать на їхні пісьмішки
з цього приводу - но це, правда, для смєлих...
Девочки, увы.....
Я бы сказала, это не для смелых, а для отчаянных......
Я перечитала кучу материалов по этому поводу......и везде податковая гнёт свою линию : ФОПам амортизировать нельзя.
Ну, там ещё так объясняют: невозможно уследить, когда ОС работает на ФОПа Иванова, а когда - на физрыло Иванова. Соответственно, неизвестно, когда амортизация типа может идти на затраты, а когда - категорически НЕТ. И вся проблема именно в том, что бух. учёт ФОПы не ведут, эти противные ФОПы - они же ж ВСЮ амортизацию возьмут на затраты.
А поэтому амортизацию ФОПам категорически запретили.
Иногда ФОПы автомобили покупают, там могла бы быть чуууудная амортизация. Вот тоже я читала про такую ситуацию :амортизировать низзззззя, потому что на этой машине будет не только ФОП Иванов ездить по своим фоповским делам, а ещё и Иванов - по своим сугубо приватным делишкам...smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 5    Сторінки: Попередні12345Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048200000000001