Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Закриття ФОП спрощенець

Відправлено користувачем lolipop 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Ми закривали ФОП, 2 група з березня, подала звіт по ЕСВ, дод.5, 1ДФ, (так як у ФОП були працівники), в зайнятості розторгли договори, далі інспектор повідомив що потрібно подати деку про майновий стан, пусту, подали. Далі була перевірка в пенсійному, вона пройшла бистро і в той день, що прийшли, а далі подали документи на перевірку в податкову, перевіряли пів року,. хоча повідомив, що за місяць, але без порушень. Потрібно звіритися по всім податкам, щоб не було переплати або заборгованості, підійти до віконець ЕСВ, единий.
Скажіть будь ласка якщо ФОП 2 група написав заяву про закриття 1 вересня, ліквідаційні звіти подавати за 9 місяців 2016р., чи подавати за рік( після нового року), маю на увазі декларацію з ЕП і річний звіт ЄСВ за підприємця.
Якшо ви ЄСВ за самого ФОПа ще не подали, то
подайте (можна і зараз) з двома таблицями
9 місяців по ЄП і 4-й квартал загальну пустишку.
І більше можете нічого не подавать...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Дуже дякую за відповідь.
Підкажіть, будь ласка, хто не давно закривався. Я ФОП, на спрощеній системі, 2группа, без працівників:
1) Вчора була у держреєстратора, заяву про припинення діяльності прийняли, держреєстратор сказала, що підприємництво закрите і видала опис документів. І все. Хіба повідомлення вже не видають?
2) В які сроки потрібно подати звітність в податкову? Ніхто про це не говорить.
Тепер у податкову - здаєте звіти:
1. Деку по ЄП за 9-місяців.
2. Майнову пустишку - бо вчора, нажаль було вже 20 жовтня.
3. Звіт по ЄСВ з двома таблицями за січень-вересень по ЄП,
за жовтень-грудень по загальній - пустий звісно...

Не знаю чи обов'язково, але я б ше здала витяг з реєстру
платників єдиного податку, якшо ви його отримували...
бо свідоцтво, якшо ви платник ЄП ше з 2012-го і не здавали
його при отриманні витягу здать потрібно обізатільно drinking smiley

І з копіями того опису, шо дав вам реєстратор подаєте заяви
8-ОПП і 7-ЄСВ... І чекатимете на перевірку - термін у них 1095
днів smileys with beer



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Тепер у податкову - здаєте звіти:
1. Деку по ЄП за 9-місяців.
2. Майнову пустишку - бо вчора, нажаль було вже 20 жовтня.
3. Звіт по ЄСВ з двома таблицями за січень-вересень по ЄП,
за жовтень-грудень по загальній - пустий звісно...

Не знаю чи обов'язково, але я б ше здала витяг з реєстру
платників єдиного податку, якшо ви його отримували...
бо свідоцтво, якшо ви платник ЄП ше з 2012-го і не здавали
його при отриманні витягу здать потрібно обізатільно drinking smiley

І з копіями того опису, шо дав вам реєстратор подаєте заяви
8-ОПП і 7-ЄСВ... І чекатимете на перевірку - термін у них 1095
днів smileys with beer
Танюша, 20 жовтня - СЕГОДНЯ.grinning smiley
Ой - точно - потірялась - но всірамно ж жовтень уже winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Підскажіть, закриваю ФОП на 2 групі у вересні пройшла аудиторську перевірку і отримала документи від аудитора назад, але ніякої довідки, що ФОП повністю закрите податкова не дає аудитор сказала від нас все, подактівці самі все далі закривають. Як дізнатися зробили вони повністю закриття, щоб потім не було якихось неприємних несподіванок.
Quote
leva14
Підскажіть, закриваю ФОП на 2 групі у вересні пройшла аудиторську перевірку і отримала документи від аудитора назад, але ніякої довідки, що ФОП повністю закрите податкова не дає аудитор сказала від нас все, подактівці самі все далі закривають. Як дізнатися зробили вони повністю закриття, щоб потім не було якихось неприємних несподіванок.
Нужно или звонить, или ехать в податковую к инспектору и спрашивать, в каком состоянии процесс закрытия ФОПа и каковы Ваши дальнейшие действия.
Мне налоговая выдала Довидку про результати докум перевиркы, их юрист подписал обходной после этого-все это сдала в отдел регистрации и все...( книгу доходов не вернули...)
Будь ласка, підскажіть. Закриваю зараз в грудні ФОП єдинщик, 2 група. Найманих немає. Чи можна звіт по ЄП і ЄСВ подавати уже в січні як річний? І що проставляти Річний? Чи Ліквідаційний?
І ще, що в першу чергу, закрити р/рахунок, чи подавати реєстратору заяву про закриття?
Буду дуже вдячна.
Купа тем вже є де все описано - скористайтесь пошуком drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ткните пожалуйста носиком, где скачать бланк для гос.регистратора о закрытии ФОП?
[docs.dtkt.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/12/2016 14:17 користувачем DK-admin.
Я правильно понимаю вообще: иду с заявлением к регистратору (с собой только паспорт и код брать?) потом в налоговую сдаю отчет за год и все?
а как быть с фондами? наемных не было, деятельность 3 года не велась
Quote
Azza79N
а как быть с фондами? наемных не было, деятельность 3 года не велась
никаких фондов....только ликвидационные отчеты в налоговую...
подскажите, а как сейчас, письмо надо нести с просьбой, чтоб назначили проверку?
Quote
Azza79N
подскажите, а как сейчас, письмо надо нести с просьбой, чтоб назначили проверку?
я имею ввиду в случае, если деятельность 3 года не велась?
Quote
Шустрик
І з копіями того опису, шо дав вам реєстратор подаєте заяви
8-ОПП і 7-ЄСВ... І чекатимете на перевірку - термін у них 1095
днів smileys with beer
А я сьогодні пішла у податкову з цими заявами, а мені у канцелярії сказали, що вони вже не потрібні
А потрібно писати заяви за якимись іншими зразками - точно не скажу, за якими, бо цього ще не уточнювала
Ну я особисто це робила в жовтні 2014-го,
з тих пір правила могли помінятись, нажаль
не слідкую за цими змінами... eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а яка зараз послідовність закриття фопа на спрощеній 2 група?
А пiдкажiть, знавцi, таку рiч...Завтра ризикну зранку піти подати форму 12, але хто зна..чи встигну. я на загальній системі, без діяльності уже три роки. якщо до 1 січня не встигаю закрити СПД - мені начислять податок зразу за квартал? чи якщо закрию в січні ФОП - то заплачу тільки за один місяць..
буду вдячна за відповідь)
только за месяц
це було б щастям))... а то тільки що дивилась сюжет на СТБ про ці закриття - по моєму немає шансів уже, реєстри у них виснуть, Я вже завтра нічого не встигну...
Подали держреєстратору 30.12. на закриття - 31.12.2016р. вже ФОП було закрито)
Черга була меньше 1 години...але перед тим як туди йти дзвонила деяким реєстраторам- вони казали не йти, що вони не встигнуть, що страшні черги і т.д. Таке склалося відчуття, що зумисне таке говорилося, що нарахувати всім хоч за січень по 702,00грн....
Quote
Elena111
Подали держреєстратору 30.12. на закриття - 31.12.2016р. вже ФОП було закрито)
Черга була меньше 1 години...але перед тим як туди йти дзвонила деяким реєстраторам- вони казали не йти, що вони не встигнуть, що страшні черги і т.д. Таке склалося відчуття, що зумисне таке говорилося, що нарахувати всім хоч за січень по 702,00грн....

704,00...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047399999999997