Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ допущено помилку!!!

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
Монна Нонна
Quote
Lia21
А як вчинити в такому випадку: не відображення ФОП....На вашу думку потрібно подавати уточнюючу???

На мою думку, краще сидіти тихо.
Або показати ці виплати у поточній формі 1ДФ, якщо вони були зроблені в 2013 р. та не уточнювати перший квартал. Так радила Т. Мойсеєнко на семінарі. Мотивація - це те, що ми виплачуємо річний дохід самозайнятій особі, а відтак можна показати його у будь-якому кварталі року.

А якщо не уточните - то під час перевірки все одно отримаєте гарантовано ті самі 510. Так навіщо платити більше?

Я теж на семінарі це чула...але коли прийшлось до діла так відразу і забула про це...А як В и думаєте під час перевірки 510 за кожну 1ДФ???Чи якщо виявлять в один день,то буде за всі 510?eye rolling smiley
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Тетяна казала, що за всі - 510.
У мене в принципі заперечень немає.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Тетяна казала, що за всі - 510.
У мене в принципі заперечень немає.

Ви радите в обох випадках(ФОП і сума виплати не та) сидіти тихенько і нічого не подавати?так?


Сейчас подавать уточненку по 1ДФ абсолютно невыгодно и даже вредно. Допустим, сейчас Вы уточните найденную ошибку и ФОПа, оплатите штраф 510 грн. Через время найдете еще ошибку, допустим, в коде, или еще одного непоказанного ФОПа. При повторном уточнении штраф будет уже 1020 грн. Через время придет проверка и найдет еще какую-нибудь ошибку, и еще раз оштрафует. Оно Вам надо???
Нет...не надо...
Да...если бы не форум наделала сама себе еще дополнительной головной боли...smiling smiley
А так буду знать о своих ошибках, а уточнёнку подавать не буду...
Ну тупое у нас законодательство. Они сами не дают уточниться и спать спокойно. Причем это только по 1ДФ. Все остальное уточнять можно, а 1ДФ низзя, вернее можно, но себе дороже...
Re: 1 ДФ допущено помилку!!!hot smiley
Я думаю, что тут действительно тупая промашка вышла.
Пока что они ее исправлять не торопятся, смотрят, что дальше будет. сколько еще денег можно надоить с наивных бухгалтеров smiling smiley
А потом пройдет год-два-три, народ расчухается и перестанет массово уточняться, они утонут в ошибках при проверках и тогда тожет что-то начнут исправлять.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Підкажіть, будь-ласка, чому в мене автоматично при заповненні 1ДФ в 1С 7.7 не попадають фізичні особи, в яких орендуються ТЗ...В карточці контрагента ніби все нормально, нарахування ПДФО проводились ручною операцією, проведені док "Услуги стор.организ."...що ще може впливати на заповнення їх в 1ДФ???
И не забывайте у ФОВ копии свидоцв брать. Это тоже обязательно.

Quote
Nastya_07
И не забывайте у ФОВ копии свидоцв брать. Это тоже обязательно.
ФОПов

В 1С7.7 почему-то в 1ДФ не попадают ФОПы, если они учтены на счетах, на которых нет субконто Заказы. Попадают с 631, 6852, а с 6851 не попадают. Я всегда вручную добавляю. Или нужно править конфигурацию.
Quote
Blick
В 1С7.7 почему-то в 1ДФ не попадают ФОПы, если они учтены на счетах, на которых нет субконто Заказы. Попадают с 631, 6852, а с 6851 не попадают. Я всегда вручную добавляю. Или нужно править конфигурацию.

Саме ці в мене на 6851...тепер зрозумілаsmiling smileyДякуюsmiling smiley
Quote
Nastya_07
И не забывайте у ФОВ копии свидоцв брать. Это тоже обязательно.

Хоч з цим в мене все гараздsmiling smiley
з дати моїх уточнень не те , що пів року, вже півтора року пройшло і нічого ніхто не штрафував, але час покаже.

ФОПів завжди показувала і показую.
Добрый день!! очень нужна помощь! подскажите у меня по коду 157 (поставщик фоп) сумма начисленного и выплаченного дохода не верно указана. Нужна корректировка.Будет ли штраф за уточнение? Сумма налога =0,00.т.е не меняется по отчету.Буду учень признательна за ответ .kiev8@i.ua
З 01.01.2014 за самостійні виправлення в 1-ДФ штрафів нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00063200000000008