Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Годовое распределение НДС

Відправлено користувачем Апельсинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
rainy_days тогда не понятно что от Вас хочет инспектор и какая у Вас проблема..
я і сама не можу зрозуміти що від мене хочуть, чи то я тупа, чи то вони чогось не розуміють, я цілий день з ними на телефоні, ніяк істини добитись не можу
Quote
Olg@
rainy_days тогда не понятно что от Вас хочет инспектор и какая у Вас проблема..

+1

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)


Они сами не знают, чего они хочут (с) "Не может быть"

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Вибачте що вас мучу своїми питаннями, але може хтось підкаже- яким чином заповнюється уточнююча декларація, якщо показники не змінюються, але в звітній декларації не мало б бути додатка 7, як це показати через уточнення?
Кузя, шо это ты тут развела?
2 всем, кроме Кузи: Вам папиредження!
Ф смысле пачиму в теме про распределение НДС пишуть по теме, а не флудють? grinning smiley

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
в смысле, шо если фсе такие умные, пущай валють на бухгалтерский. фсе, кроме тех, они знают хто smoking smiley рахвели тут понимаеш eye rolling smiley
А почему Кузеньку выделяют, какая у неё льгота?

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
ето конфиденциальная информацыя

________________
Life is ours, we live it our way http:// gaygirls.su
Quote
Parasol`ka
А почему Кузеньку выделяют, какая у неё льгота?
пачиму фсем папиредження, кроме Кузи? smiling smiley Кузя - она итак знает, шо я не шучу smiling bouncing smiley
Quote
Котег :-)
Quote
Parasol`ka
А почему Кузеньку выделяют, какая у неё льгота?
пачиму фсем папиредження, кроме Кузи? smiling smiley Кузя - она итак знает, шо я не шучу smiling bouncing smiley
дада- оччинь сурьезный чилавегsmoking smiley


Все формы неприязни ко мне просьба выражать в суицидальной форме.smoking smiley
Quote
Котег :-)
Quote
Parasol`ka
А почему Кузеньку выделяют, какая у неё льгота?
пачиму фсем папиредження, кроме Кузи? smiling smiley Кузя - она итак знает, шо я не шучу smiling bouncing smiley

Ой, баюсcool smiley
А если серьезно, я сразу не хотела отвечать, но не удержаласьsmiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Quote
Котег :-)
Quote
Parasol`ka
А почему Кузеньку выделяют, какая у неё льгота?
пачиму фсем папиредження, кроме Кузи? smiling smiley Кузя - она итак знает, шо я не шучу smiling bouncing smiley

Ой, баюсcool smiley
А если серьезно, я сразу не хотела отвечать, но не удержаласьsmiling smiley
аха, никому низя верить smoking smiley
Тибе верюsmiling bouncing smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Тибе верюsmiling bouncing smiley
ну да ж. кроме меня - никомуsmiling smiley
Quote
Котег :-)
Quote
kuzma
Тибе верюsmiling bouncing smiley
ну да ж. кроме меня - никомуsmiling smiley
как. а мнеsmoking smiley


Все формы неприязни ко мне просьба выражать в суицидальной форме.smoking smiley
Quote
n@sh
Quote
Котег :-)
Quote
kuzma
Тибе верюsmiling bouncing smiley
ну да ж. кроме меня - никомуsmiling smiley
как. а мнеsmoking smiley
Нэшу - как мне, да smiling smiley
Quote
n@sh
Quote
Котег :-)
Quote
kuzma
Тибе верюsmiling bouncing smiley
ну да ж. кроме меня - никомуsmiling smiley
как. а мнеsmoking smiley
нед! толька Котегуspinning smiley sticking its tongue out

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Подписалась на тему, на свою голову.

______________________________________________________
А суточные выплачиваются как реализация (по накладной)? (с)
Здійснюються оподатковувані операції, і у червні 2013 виникла одна операція звільнена від оподаткування. В такому разі підприємством здійснюється розподіл вхідного ПДВ щомісяця, за товарами, роботами, послугами та ОЗ і НА, які використовуються і в тих, і в інших операціях одночасно.
При щомісячному розподілі вхідного ПДВ за товарами, роботами, послугами за результатами зменшення ПК робляться такі проведення:
Дт 641...Кт644 - сторно на суму зменшення ПК
Дт 949...Кт644 - на суму зменшення ПК
або
Дт 949...Кт641 - на суму зменшення ПК
Коли за результатами річного перерахунку ПДВ визначається збільшення (відшкодування) ПК, то робляться наступні проведення:
Дт 641...Кт 719 - на суму збільшення ПК
або
Дт949...Кт641 - сторно на суму збільшення ПК

У результаті виникнення операції звільненої від оподаткування, був здійснений розподіл вхідного ПДВ за ОЗ та НА, які використовувались на момент виникнення такої операції.
В ході проведеного розподілу визначено, що вхідний ПДВ зменшено, тому проведення за ОЗ та НА відображені в наступному порядку:
Дт641...Кт63 - сторно на суму ПК
Дт15...Кт63 - на суму ПК
Дт 10/12 ... Кт 15 - на суму ПК
Амортизація за червень залишається без змін, а починаючи із липня розраховується по новій балансовій вартості (балансова вартість на початок місяця + сума ПК) та виходячи зі строку корисного використання, що залишився до кінця користування ОЗ чи НА.
Коли за результатами річного перерахунку ПДВ визначається збільшення (відшкодування) ПК щодо ОЗ та НА, то робляться наступні проведення:
Дт 641...Кт63 - на суму збільшення ПК
Дт10...Кт15 - сторно на суму збільшення ПК
Дт 15... Кт63 - сторно на суму збільшення ПК
і амортизація розраховується по новій балансовій вартості, починаючи із січня 2014р.

При здійсненні всих цих проведень виникають наступні питання:
1) чи здіснюється за результатами річного перерахунку коригування раніше зменшеного ПК протягом поточного року (за поданим вище прикладом)? особливо що стосується ОЗ та НА. чи все таки баласова вартість ОЗ та НА після першого коригування (змінена на момент виникнення неоподатковуваної операції) залишається незмінною після річного перерахунку?
2) амортизація після перерахунку вхідного ПДВ за ОЗ та НА розраховується по новій балансовій вартості (балансова вартість на початок місяця + сума ПК) та виходячи зі строку корисного використання, що залишився до кінця користування ОЗ чи НА? чи якось по-іншому?
3) який із двох варіантів проведень щодо коригування вхідного ПДВ за товарами, роботами, послугами краще викоритовувати в обліку?
Буду вдячна за допомогу!
Якщо виникнуть помилки, то вкажіть на них.
Дякую!
Парасолька, читайsmiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037700000000007