Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Военный налог -таки приняли!

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 24    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Quote
iryna12
Доброго всім дня!!! Перечитала усі коментарії відносно цієї болючої теми і так, для себе, хотіла б уточнити:

ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)?

мене теж цікавить цей пункт
щось не зустрічала....
хто точно знає, з оренди теж потрібно платити??? ЄСВ ж не платиться....
Добюрій день!

а что с отчетомп по ВС? В какой отчет будем вклучать?
спасибо за инфо по проведению в 1С


А не подскажете по 1 с 8,сделала кадровым,сделала новое удержане,сопособ отражение в реглам.учете что-то не то делаю. дт.661 кт.642?Как у вас?
может уже писали, но я пока не вижу. ВЗ, считаем ко всей зпл августа, или пропорционально с даты введения сбора?
я со всей посчитаю, из-за 1 дня не хочу замарачиватьсяsmiling smiley
в мене також щосб в 8-ці не получається провести, так як тут радять.
в назначении платежа так писать: *;101;ЄДРПОУ;Війсковий збір за ...;;; или нет?
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Удерживать и с аванса, и с з/п, или 1 раз в конце месяца?
Quote
avtobus
Удерживать и с аванса, и с з/п, или 1 раз в конце месяца?
с аванса и с з/п
Якщо є звільнені 01.08 - військ.збір з їхньої зарплати не утримується?
Quote
sim
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Никто не уточнит, с 01 или с 03 удерживать сбор? Увольняю сегодня работника, пересчитывать не будет возможности
Quote
sim
Quote
sim
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Никто не уточнит, с 01 или с 03 удерживать сбор? Увольняю сегодня работника, пересчитывать не будет возможности

Может лучше в налоговой консультации уточните...?
Доброго дня!!!
Вибачте за наполегливість і можливо для когось за задвоєння запитань!!!

Перечитала усі коментарії відносно цієї болючої теми і так, для себе, хотіла б уточнити:

1) ВЗ із зарплати найманого рахуємо від загальної суми нарахованої з/п (не віднімаючи податки)?
2) ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)?
3) ВЗ нараховуємо: Розрахунки з ФОПами за товар чи послуги (в 1 ДФ код 157)?
4) ВЗ нараховуємо: Поворотна фінансова допомога у фізичної особи, бере ФОП (в 1 ДФ код 153)?

Наперед дякую за відповідь!!!
Quote
iryna12
Доброго дня!!!
Вибачте за наполегливість і можливо для когось за задвоєння запитань!!!

Перечитала усі коментарії відносно цієї болючої теми і так, для себе, хотіла б уточнити:

1) ВЗ із зарплати найманого рахуємо від загальної суми нарахованої з/п (не віднімаючи податки)?
2) ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)?
3) ВЗ нараховуємо: Розрахунки з ФОПами за товар чи послуги (в 1 ДФ код 157)?
4) ВЗ нараховуємо: Поворотна фінансова допомога у фізичної особи, бере ФОП (в 1 ДФ код 153)?

Наперед дякую за відповідь!!!
из того,что я прочла и поняла:
1. ДА
2.НЕТ
3.НЕТ
4.НЕТ
1, 2, 3, 4 - [news.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
1) ВЗ із зарплати найманого рахуємо від загальної суми нарахованої з/п (не віднімаючи податки)? - Да, считаем от начисленного.
2) ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)? - Нет.
3) ВЗ нараховуємо: Розрахунки з ФОПами за товар чи послуги (в 1 ДФ код 157)? - Нет. Если договор ГПХ с обычным физ.лицом - начисляем.
4) ВЗ нараховуємо: Поворотна фінансова допомога у фізичної особи, бере ФОП (в 1 ДФ код 153)? - Нет.

Quote
Шустрик
1, 2, 3, 4 - [news.dtkt.ua]

Вибачте зе безглузде запитання!!! Але як це розуміти???
Quote
tax_agent
1) ВЗ із зарплати найманого рахуємо від загальної суми нарахованої з/п (не віднімаючи податки)? - Да, считаем от начисленного.
2) ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)? - Нет.
3) ВЗ нараховуємо: Розрахунки з ФОПами за товар чи послуги (в 1 ДФ код 157)? - Нет. Если договор ГПХ с обычным физ.лицом - начисляем.
4) ВЗ нараховуємо: Поворотна фінансова допомога у фізичної особи, бере ФОП (в 1 ДФ код 153)? - Нет.

Дуже дякую що відгукнулися!!!! Велике спасибі за швидку відповідь!!
тыцьните на ссылку и почитайте разъяснения редакции ДтКтsmiling smiley

Quote
sim
Quote
iryna12
Доброго дня!!!
Вибачте за наполегливість і можливо для когось за задвоєння запитань!!!

Перечитала усі коментарії відносно цієї болючої теми і так, для себе, хотіла б уточнити:

1) ВЗ із зарплати найманого рахуємо від загальної суми нарахованої з/п (не віднімаючи податки)?
2) ВЗ нараховуємо: Оренда ФОПа у фіз особи ( в 1ДФ код 106)?
3) ВЗ нараховуємо: Розрахунки з ФОПами за товар чи послуги (в 1 ДФ код 157)?
4) ВЗ нараховуємо: Поворотна фінансова допомога у фізичної особи, бере ФОП (в 1 ДФ код 153)?

Наперед дякую за відповідь!!!
из того,что я прочла и поняла:
1. ДА
2.НЕТ
3.НЕТ
4.НЕТ

Велике спасибі!!!!
Quote
sim
Quote
sim
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Никто не уточнит, с 01 или с 03 удерживать сбор? Увольняю сегодня работника, пересчитывать не будет возможности
Я решила удерживать с 1 августа, чтоб легче считать. Работники на 1-2 грн не обеднеют, бюджет за лишнее не обидится.
Quote
tax_agent
тыцьните на ссылку и почитайте разъяснения редакции ДтКтsmiling smiley

Це я читала, дякую за ссилку!!!
Із зарплатою я розібралася, а от із іншими пунктами стала в тупік і до кінця мені не було зрозуміло.
Все збивало ось це: цивільно-правовими договорами???
Quote
tax_agent
тыцьните на ссылку и почитайте разъяснения редакции ДтКтsmiling smiley

Ми орендуємо приміщення у звичайної фіз особи, ПДФО ми платмо, так як ми под. агенти і орендну плату фізособа отримує за мінусом податку, а як бути із воєнним збором???
Quote
iryna12
Quote
tax_agent
тыцьните на ссылку и почитайте разъяснения редакции ДтКтsmiling smiley

Ми орендуємо приміщення у звичайної фіз особи, ПДФО ми платмо, так як ми под. агенти і орендну плату фізособа отримує за мінусом податку, а як бути із воєнним збором???
І ще отримуємо Поворотну фін допомогу від звичайної фіз особи???? аналогічне запитання у нас виникає???

Постачальника товару і послуг є ФОП на заг. сстемі і є єдинщики. На ці розрахунки Воєнний збір не поширюється???
Подскажите пожалуйста, если мы сейчас выплачиваем зарплату за май (хреново совсем с финансами), то ВН же не доначисляем, я правильно понимаю?
И с какой зарплаты нужно начинать начислять - за июль или за август?
Quote
Blick
Quote
sim
Quote
sim
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Никто не уточнит, с 01 или с 03 удерживать сбор? Увольняю сегодня работника, пересчитывать не будет возможности
Я решила удерживать с 1 августа, чтоб легче считать. Работники на 1-2 грн не обеднеют, бюджет за лишнее не обидится.
Дело ж не в копейках, чтобы потом инспекция какая-нибудь не штрафовала,что с работника лишнее удержали
Quote
sim
Quote
Blick
Quote
sim
Quote
sim
Еще раз вопрос-уточнение :
1.удерживаем с 03.08, значит 01,08 (один день) без налога
2.отпускные за август начислила и выдала 01,08- пересчитывать и удерживать сбор или нет?
3.компенсация за неисп.отпуск при увольнении сегодня, начислять сбор? это ж за пр.месяца компенсация,не за август?
4.уплачивать по месту регистрации ООО? как НДФЛ
Никто не уточнит, с 01 или с 03 удерживать сбор? Увольняю сегодня работника, пересчитывать не будет возможности
Я решила удерживать с 1 августа, чтоб легче считать. Работники на 1-2 грн не обеднеют, бюджет за лишнее не обидится.
Дело ж не в копейках, чтобы потом инспекция какая-нибудь не штрафовала,что с работника лишнее удержали

вот этот принцип мне больше всего нравится - удержишь больше - штраф, меньше - тоже штраф.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 24    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052099999999999