Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перенос отрицательного НДС в 2015

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 41    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Ну и я немного посоветуюсь)))
На 01.02.2015 имели в счёт будущих платежей (уже на карточке в налоговой) 71385.
В Дод 2 в феврале подали 44876. Звонила в налоговую - на эту сумму нам увеличили регистрационную. Я её сейчас в марте в деку перенесу.
А вот сумму 26509 я всунула в деку за февраль в строку 20 (20.1) - дабы не платить НДС за февраль. Понимаю, что не правильно. Но на тот момент было принято такое решение.
В принципе налоговая должна была камералкой снять эту цифру. Но не сняла. Более того - я звонила к инспектору, разговор вышел интересный.
Да - отчёт неправильный. Камералку? - нас много, а она одна, она не успевает.
Давайте я подам УР - а у нас Уры не проходят. То есть они принимаются, но в программе не отображаются.
И что делать - а в ответ тишина....
Сверила по остаткам - по карточке эти 26509 висят у нас в переплате. (что интересно - девочка на сверке в налоговой уверена, что карточка в их системе по НДС отображает данные с учётом электронного счёта НДС. Решила её не переубеждать).
Понимаю, что будем платить штраф - двигаюсь в направлении минимизации.
Ждать, что налоговая селает камералку и снимет с февраля строку 20 считаю не целесообразным - так можно долго ждать. Кстати, а если они камералку пришлют спустя полгода - штраф за неуплату с какого момента капать начнёт? С момента подачи деки за февраль или с момента камералки?
Декларация за март будет: к уплате 20000, с использованием минуса в 44876 - у меня останется минус 24876.
В этой же декларации подать в Дод 2 сумму 26509 - она уйдёт на апрель (надеюсь).
А 21 марта подать УР по февралю - самой снять строку 20. По УРу будет к уплате 26509 + самоштраф 3% = 27304. Если учесть, что на эл. счёте после деки за март у меня останется 24876, то по УР надо будет доплатить 2428.
Что скажете?
подскажите, а какой ставить период в Д2,.Если сума была увеличена 31.03.2015г. - налоговой - , то что в период просто писать февраль 2015?
Quote
7008063ukrnet
подскажите, а какой ставить период в Д2,.Если сума была увеличена 31.03.2015г. - налоговой - , то что в период просто писать февраль 2015?
о каком периоде идет речь?
если по ст 1 - то это период когда образовался минус (стр 20.2 января или 24)
в мартовском расписываете так, как в февральском .
раз сумма увеличена мартом - значит смело идет в ст7 дод 2 марта


Quote
HataB
...
В этой же декларации подать в Дод 2 сумму 26509 - она уйдёт на апрель (надеюсь).
А 21 марта подать УР по февралю - самой снять строку 20. По УРу будет к уплате 26509 + самоштраф 3% = 27304
ну і як це Ви збираєтесь в деці за березень 2015 поставити 26509 (яких у Вас там вже фактично немає бути) і Ви ж їх фактично ще не зняли з р.20.1?. А потім в уточненні їх тільки зняти з р.20.1? Звичайно що так не можна!!!

Quote
HataB
...
Если учесть, что на эл. счёте после деки за март у меня останется 24876, то по УР надо будет доплатить 2428
як у Вас не ел.рахунку залишиться 24876 грн? Вони у Вас будуть в р.1 Витяга? (саме 1 а не 2)???? Може 24876 у Вас буде в 24 рядку деки і в р.2 Витяга з СЕА?
natalka_l, 26509 я хочу в марте поставить в шапку Дод 2 - они у меня числятся на карточке в налоговой. Как было в феврале - сверяемся с налоговой, если сумма есть на карточке в переплате - значит можем её писать в Дод 2. По идее - я могу их в Дод 2 написать - у меня эти 26509 есть на карточке в налоговой.
То, что налоговая никак не отреагировала на неправильно заполненный отчёт за февраль - ну что я могу сделать... Только подать УР сама.
И где отразится результат УР? На карточке или на эл счёте?
Если я правильно понимаю - УР за период с 1 февраля - на эл счёте. А до - на карточке. По крайней мере, по другом предприятию я подавала УР за 11/2014 - ничего не доплачивали (у нас переплата была) - инспектор подтвердила, что всё прошло правильно.
Oxi , Я имею в виду какой период ставить и куда надо отнести суму в Д2, в какую колонку2 или 3, если в феврале я в Д2 показывала эту суму в 11 и 14 колонке ( это был уточняющий отчет за декабрь. В феврале в Д2 я писала период 12,2014г., а теперь что делать, уже голову сломала???hot smiley
Quote
7008063ukrnet
Oxi , Я имею в виду какой период ставить и куда надо отнести суму в Д2, в какую колонку2 или 3, если в феврале я в Д2 показывала эту суму в 11 и 14 колонке ( это был уточняющий отчет за декабрь. В феврале в Д2 я писала период 12,2014г., а теперь что делать, уже голову сломала???hot smiley
В марте тоже ставите период 12.2014, и все суммы в одной строке, чтоб гр.14 обнулилась.
Quote
natalka_l
Quote
Blick
Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за наступний звітний період.
Написано по-дибільному. Чому не написати до відповідних граф 2-5?. Якщо виконувати тупо те що написано в листі - то в додатку 2 за березень 2015 потрібно заповнити лише графу 6 в розрізі періодів (без заповнення гр. 2,3,4,5), що суперечить формулі в шапці "Усього (графа 2 + графа 3 + графа 4 + графа 5)"

Але якщо подивитись на сам додаток 2, а саме на графи 2-3, нікого нічого не смущає? :
гр.2 - від'ємне значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного періоду (рядок 20.2 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)
гр.3 - суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)
Немного смущает, но совсем чуть-чуть. Исхожу из того, что уточненка исправляет данные деки за январь, и если бы дека сразу была подана правильно, эта сумма попала бы именно в стр.20.2. Так почему бы ее сейчас в додатке 2 в гр.2 не поставить? Если исправлялись более ранние периоды, с гр.3 чуть сложнее, но сути это не меняет. Ну написали они по-дебильному, значит нам надо по-дебильному заполнять.smiling smiley
Quote
Blick
Quote
natalka_l
Quote
Blick
Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за наступний звітний період.
Написано по-дибільному. Чому не написати до відповідних граф 2-5?. Якщо виконувати тупо те що написано в листі - то в додатку 2 за березень 2015 потрібно заповнити лише графу 6 в розрізі періодів (без заповнення гр. 2,3,4,5), що суперечить формулі в шапці "Усього (графа 2 + графа 3 + графа 4 + графа 5)"

Але якщо подивитись на сам додаток 2, а саме на графи 2-3, нікого нічого не смущає? :
гр.2 - від'ємне значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного періоду (рядок 20.2 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)
гр.3 - суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)
Немного смущает, но совсем чуть-чуть. Исхожу из того, что уточненка исправляет данные деки за январь, и если бы дека сразу была подана правильно, эта сумма попала бы именно в стр.20.2. Так почему бы ее сейчас в додатке 2 в гр.2 не поставить? Если исправлялись более ранние периоды, с гр.3 чуть сложнее, но сути это не меняет. Ну написали они по-дебильному, значит нам надо по-дебильному заполнять.smiling smiley
А если у меня уточнялся декабрь? может в 4гр?
Помогите пожалуйста!! Уже не зеаю что делать. 5 дней сижу над декой(((((((((

У меня в марте получается строка 19=294
Февральская дека такие строки:

19=566
22=566
22.1=566
24=566
26=323
31=323

Как мне правильно заполнить мартовскую деку? Нужно ли додаток 2 подавать? В феврале я подавала на сумму 323 грн?
natalka_l, с карточки снялась сумма, которую я заявила в шапке Дод 2 в феврале. Запит Запит j 1301301 (суммы "до збільшення") стоит цифра из шапки Дод 2 за февраль - так что данная часть в налоговой работает
Вопрос о том, надо ли заявлять всю сумму или можно частями - обсуждался ранее. И были коментарии налоговой, что можно частями. Так что, то что на карточке осталась разница в 26509 - это реально, я на сверялась.
Вопрос только в том - где будет отображена уточнёнка за февраль 2015 года - на карточке или на электронном счёте.
Вот и ответ (из налоговой) - по уточнёнкам доплата+штраф идёт по старому счёту.
По казначейскому - только декларация.
И вторая половина - из другой налоговой. В связи с тем, что очень умные бухгалтера, имеющие переплаты или отрицательные остатки на старом счёте по НДС, спецом подавали в феврале меньше, чтобы потом подать УР и не доплачивать - уточнёнки в налоговой "по техническим причинам" не проходят - не ложаться как надо - не затягиваются в их программу.
HataB,
я не зможу Вам нічого порадити, якщо Ви не дасте відповідь на мої питання
1. Що показує в витязі j1301301
2. Яка загальна цифра в гр.4 в додатку 2 за березень?
Quote
HataB
Вопрос о том, надо ли заявлять всю сумму или можно частями - обсуждался ранее. И были коментарии налоговой, что можно частями.
От тут можна зупинитись детальныше. Можна частинами, заявляти в абзац а), але не витягувати частинами в гр.4 додатка 2. Розумієте різницю?
natalka_l , уже разобралась - эт я что-то с Додаток 2 напутала (у меня свои нюансы были в феврале - желание клиента))) - потому и сумму разбила на две части, что в общем-то было неправильно). В общем, сама себя запутала spinning smiley sticking its tongue out
Уточнёнку подадим, заплатим 26509+3% и исправим сумму в Дод 2 а) - допишем эти 26509. Всё это удовольствие отобразится в декларации за апрель (как - ещё не разбиралась).
Уточнёнки ещё в налоговой нормально не отображаются, но инспектор настроена оптимистично - договорились в четверг пробовать сдавать.
1. Що показує в витязі j1301301 - 44876
2. Яка загальна цифра в гр.4 в додатку 2 за березень? - 44876
подскажите, пожалуйста, а если в декларации заполнена стр. 23, и 23.3
додаток 3 нужно подать?
Нет, додаток 3 подается к строке 23.2.
Колеги! Ніяк не можу в медку отримати відповідь на запит 1301301, а вже пора здаватися.
Методом нескладних арифметичних дій smiling smiley через запит СЕА розумію, що сума, заявлена в Д2 в лютому зарахована повністю.
Сума в лютому складалася з трьох рядочків і були стовбчики 2, 10, 14
Тепер потрібно ті самі три рядочки (з періодом виникнення від"ємного значення) і все те у 7 стовбчик?
Чи одним рядочком цілою сумою?
Логічно все ж таки трьома, бо в який то один запхати, коли вони таки різні.
Як хоч виглядає та відповідь на запит в кого були різні "джерела" утворення попереднього мінусу?
Певне поки що здам так як зробила, продублювавши лютневі рядочки.
Quote
HataB
Ну и я немного посоветуюсь)))
На 01.02.2015 имели в счёт будущих платежей (уже на карточке в налоговой) 71385.
В Дод 2 в феврале подали 44876. Звонила в налоговую - на эту сумму нам увеличили регистрационную. Я её сейчас в марте в деку перенесу.
А вот сумму 26509 я всунула в деку за февраль в строку 20 (20.1) - дабы не платить НДС за февраль. Понимаю, что не правильно. Но на тот момент было принято такое решение.
В принципе налоговая должна была камералкой снять эту цифру. Но не сняла. Более того - я звонила к инспектору, разговор вышел интересный.
Да - отчёт неправильный. Камералку? - нас много, а она одна, она не успевает.
Давайте я подам УР - а у нас Уры не проходят. То есть они принимаются, но в программе не отображаются.
И что делать - а в ответ тишина....
Сверила по остаткам - по карточке эти 26509 висят у нас в переплате. (что интересно - девочка на сверке в налоговой уверена, что карточка в их системе по НДС отображает данные с учётом электронного счёта НДС. Решила её не переубеждать).
Понимаю, что будем платить штраф - двигаюсь в направлении минимизации.
Ждать, что налоговая селает камералку и снимет с февраля строку 20 считаю не целесообразным - так можно долго ждать. Кстати, а если они камералку пришлют спустя полгода - штраф за неуплату с какого момента капать начнёт? С момента подачи деки за февраль или с момента камералки?
Декларация за март будет: к уплате 20000, с использованием минуса в 44876 - у меня останется минус 24876.
В этой же декларации подать в Дод 2 сумму 26509 - она уйдёт на апрель (надеюсь).
А 21 марта подать УР по февралю - самой снять строку 20. По УРу будет к уплате 26509 + самоштраф 3% = 27304. Если учесть, что на эл. счёте после деки за март у меня останется 24876, то по УР надо будет доплатить 2428.
Что скажете?
У нас та же фигня smiling smiley
Ото тоже не знаю как бы оно лучше сделать. Я правда своим драконам ещё не звонила, они тоже молчат. У меня побольше сумма была и сейчас совсем не до штрафов - еле концы с концами сводим.
Думаю - может пронесет савсэм eye rolling smiley
Тепер потрібно ті самі три рядочки (з періодом виникнення від"ємного значення) і все те у 7 стовбчик.
В запросе сумма на периоды не делится, но нужно же обнулить все строки графы 14.
Вроде в медке запрос уже работает, но если нет, попробуйте так: [club.dtkt.com.ua]
Quote
Blick
Тепер потрібно ті самі три рядочки (з періодом виникнення від"ємного значення) і все те у 7 стовбчик.
В запросе сумма на периоды не делится, но нужно же обнулить все строки графы 14.
Вроде в медке запрос уже работает, но если нет, попробуйте так: [club.dtkt.com.ua]
Спасибо! Я так и подумала, но, зная "наших" (налоговиков) вечно какая-то нездоровая мысля в голову лезет smiling smiley
Quote
HataB
...
1. Що показує в витязі j1301301 - 44876
2. Яка загальна цифра в гр.4 в додатку 2 за березень? - 44876
Ну все зрозуміло. Ви не все відобразили в додатку 2 за лютий (що суперечить вимогам листа). Ну що робити Ви вже знаєте.
Quote
natalka_l
Я просто все більше схиляюсь до думки що в додатку 2 до деки березня 2015 потрібно заповнювати лише 6 рядок (без 2-5). Хоча і розумію що це також не правильно.

Блін, не "виходить" в мене з голови цей додаток 2. Сьогодні ще почула інформацію, що деякі аудиторські компанії не радять своїм платникам заповнювати гр.4-5 додатка 2 за березень 2015 року, так як є проблема в ДФСУ (на сьогодні всі суми з гр.4 і 5 табл 1 дод2 на карточку п/п попадають з плюсом і відповідно зменшують переплату підприємства). Тобто, по додатку 2 за лютий 2015 податкова мала "витягнути" з особової картки суми БВ в майбутні платежі, так як ми їх відобразили в додатку 2 деки за лютий, і от коли ми заповнюємо гр.4 в додатку 2 вже за березень 2015р., ця сума повторно знімається з особового рахунку (почали вони тільки це робити). Так не має бути. Але і не заповнювати через це гр.4-5, я рахую також не правильно...

І ще раз, згідно листа ДФСУ від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17:
"Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за наступний звітний період"[/i]
Здавалось би чітко все написано, виконуй і не думай. Але, в тому ж таки листі є фрази які також суперечать вище наведеній:
- Суми, вказані платником податку в графах 2 – 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року, в наступних звітних періодах можуть зменшуватися на суму збільшення реєстраційної суми в поточному звітному періоді (вказується в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) та в рядку 27 розділу ІV декларації) або шляхом декларування (крім сум, вказаних у графі 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2)) в рахунок бюджетного відшкодування на рахунок платника податку у банку (вказується в графі 13 таблиці 1 додатка 2 (Д2) та в рядку 30 розділу ІV декларації);
- Суми, включені до граф 2 – 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) в декларації за лютий 2015 року та наступні звітні періоди, можна задекларувати як бюджетне відшкодування на рахунок у банку з дотриманням норм пункту 200.5 статті 200 розділу V Кодексу, і тільки у випадку, якщо ці суми не були задекларовані на збільшення реєстраційної суми.

Вообщем, я зважила всі "за" і "проти" - піду завтра подискутую в ДПІ ))). А зараз напишу запит в ЗІР ДФСУ (люблю я їм писати пісьма grinning smiley).
natalka_l напишіть будь-ласочка до чого ви
додискутували, бо я наприклад теж заповнила так
як було в лютому...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день.
Подскажите пожалуйста, уже сдала,
1) у меня 14гр додатка 2 февраля перенеслась в стр 26 и ст 27 раздела четвертого декларации, поздний вопрос, это я правильно сдала или нужно было вручную откорректировать и указать только стр 27 раздела четвертого?
2) подскажите пожалуйста, и дальше необходимо было вручную указывать стр 24, если например к возмещениию, как и в феврале? у меня ни в 1с ни в медке автоматом не бьеться ((

спасибо огромное всем за тему и за ответы
Quote
buh-psf
Добрый день.
Подскажите пожалуйста, уже сдала,
1) у меня 14гр додатка 2 февраля перенеслась в стр 26 и ст 27 раздела четвертого декларации, поздний вопрос, это я правильно сдала или нужно было вручную откорректировать и указать только стр 27 раздела четвертого?
2) подскажите пожалуйста, и дальше необходимо было вручную указывать стр 24, если например к возмещениию, как и в феврале? у меня ни в 1с ни в медке автоматом не бьеться ((

спасибо огромное всем за тему и за ответы

большая просьба, посмотрите пожалуйста этот вопрос, очень прошу
Не совсем понятный вопрос, особенно второй, но попробую.
1. гр.14 февраля переносится в гр.6 марта, а в мартовской деке гр.6=стр.26, а гр.7=стр.27, гр.14=стр.31. У Вас все правильно.
2. В 1С и у меня не заполняется стр.24, это ошибка в форме. А в Медке заполняется. Видимо Вы что-то неправильно заполнили с стр.22-23. Стр.24=стр.22.1+стр.23.3, эта формула и в бланке есть, не может быть, чтоб обе пустые были.
Quote
Шустрик
natalka_l напишіть будь-ласочка до чого ви
додискутували, бо я наприклад теж заповнила так
як було в лютому...confused smiley
ще не ходила, змінились обставини... В мене це питання принципу (маю намір дещо доказати своїй ДПІ по листу №7796, що не все що там пише потрібно буквально сприймати)

Ви зробили правильно (це я про заповнення граф 2-5) - це мій остаточний висновок.

Прийшла відповідь з ЗІР ДФСУ:
1. Щодо граф 2-5 в додатку 2 за березень 2015.
В одному листі відповідь така:
Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 до декларації за наступний звітний період.
В іншому листі, така:
Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду у розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 (графа 2 + графа 3 + графа 4 + графа 5) таблиці 1 додатка 2 до декларації за наступний звітний період.
2. Щодо відсутності порядку виправлення помилок в додатку 2 - запит розглянуто, відповіді немає (як завжди). Запропонувала їм не мучити нас eye rolling smiley і не видимувати ніяких сторно з мінусами і плюсами. Простіше щоб було - до уточнення додати новий додаток 2 (такий як має бути) і все.
3. Що робити якщо вже підтверджена реєстраційна сума міняється в сторону зменшення (ну навела реальний приклад) - відповіді можна сказати немає - загальні фрази про уточнення і гр.11. А мене більше цікавить р.31 з мінусом )))
Дякую, шо підтримали мою думку...
теж телефонувала сьогодні інспекторші - вони самі
ще не знають як воно має бути, але каже раз
квитанція 2 шо прийнято прийшла - то проблем
не повинно бути...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 41    Сторінки: ПершаПопередні2425262728293031323334НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00083699999999998