Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 4 - кінцевий вигодоодержувач, кто подает?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Quote
Lin@
А подскажите распечатывать с двух сторон или каждую страницу на отдельном листе????

я по отдельности каждый лист печатала и подавала
Quote
Klubnika
Quote
Lin@
А подскажите распечатывать с двух сторон или каждую страницу на отдельном листе????

я по отдельности каждый лист печатала и подавала

Спасибо, а то когда сталкивалась, что не приняли, требовали с двух сторон. Что им там в голову СТУЧИТ!!! grinning smiley
Написано, что новые формы еще не вступили в силу.


звонила сегодня регистратору - Днепропетровск!

Сказали, что все без исключения здают!
а звонили гос. регистратору в Днепре на пр. Правды, 40а, а то меня вчера там послали.
Quote
brick
Написано, что новые формы еще не вступили в силу.

и точно!!! досмотрела, действуют пока вот эти
[zakon2.rada.gov.ua]
вочки новые формы уже вступили в силу
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.04.2015 № 529/5




Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
16 квітня 2015 р.
за № 421/26866

Про внесення змін до наказу Міністерства юстиції України від 14 жовтня 2011 року № 3178/5

Відповідно до Закону України від 12 лютого 2015 року № 198-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції» та пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до форм реєстраційних карток, затверджених підпунктами 1.1, 1.2, 1.4, 1.16 пункту 1 наказу Міністерства юстиції України від 14 жовтня 2011 року № 3178/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2011 року за № 1207/19945 (із змінами), виклавши їх в новій редакції, що додаються.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Козловська Н.А.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Державній реєстраційній службі України забезпечити доопрацювання державним підприємством «Інформаційно-ресурсний центр» програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та Реєстраційного порталу з урахуванням вимог цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності через п’ять днів з дня опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Севостьянову Н.І.

Міністр П. Петренко
[zakon2.rada.gov.ua]
на сайте РАДЫ еще написано не вступил в силу
Довіреність
місто Київ 27.04.2015 року

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ітттт», код в ЄДРПОУ 333333, надалі Товариство, в особі Директора Мммммм О.В., що діє на підставі Статуту (далі – Довіритель), цією довіреністю уповноважує
Шшшш ОооооБбб (паспорт серії .... № 3ззззз від ....... року, виданий Мтттттт РВ УМВС України в Ктттттттт обл.)
з метою виконання пункту 2 прикінцевих та перехідних положень Закону № 1701 надати Державному реєстратору Оболонського району м. Києва– реєстраційну картку про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (Форма 4). Для цього їй надається право подавати та підписувати відповідні документи.

Довіреність видана без права передоручення терміном на десять календарних днів та дійсна до «06» травня 2015 року включно.
Підпис уповноваженої особи _______________________________

Підпис уповноваженої особи підтверджую Директор _______________ Ммммм


такой текст доверенности подойдет?
Quote
natulia
[Quote
kurumba
Вчера пришла к госрегистраторам,говорю как эту Фому заполнять,они квадратными глазами смотрят на меня,говорят если нет изменений то не надо,я им закон прочитала...и Внимание только после общения с начальником отделения стало ясно что её таки надо подавать всем...Она сказала что можно просто добавить дополнительный телефон,якобы у вас контакта края инфа изменила и подавать обязательно!Подписывает директор

А можно поподробней, о чем Вы общались с начальником, что у Вас приняли. Потому, что у меня не принимают, спрашивают, были изменения, нет, тогда ничего подавать не надо и все.
Сьогодні і я звернулась з таким питанням. У відповідь - це ж форма змін, якщо нема змін, то і подавати не потрібно.
Кто ездил в Шевченковский, какой режим работы, когда лучше приезжать
Quote
Lin@
на сайте РАДЫ еще написано не вступил в силу

Приказ Минюста от 10.04.15 г. № 529/5 вступит в силу через 5 дней со дня официального опубликования. Готовится к опубликованию в „Офіційному віснику України" от 28.04.15 г. № 31.
Та что кто идет после майских готовьте форму №4 скорее всего на измененных бланках.
Читаю коментарі, дивлюсь на форму 4, і мене "посєщає думка": стою на асфальті я в лижі обутий, чи лижі не їдуть, чи я їб...тий. Ну ні як не можу зрозуміти, для чого малювати ці 10 сторінок (їх навіть не хочеться друкувати) і для чого це взагалі потрібно.
Quote
Vita_74
Читаю коментарі, дивлюсь на форму 4, і мене "посєщає думка": стою на асфальті я в лижі обутий, чи лижі не їдуть, чи я їб...тий. Ну ні як не можу зрозуміти, для чого малювати ці 10 сторінок (їх навіть не хочеться друкувати) і для чого це взагалі потрібно.

Это вопрос скорее нужно адресовать к госрегистратору вашего города. Скажет сдавать нужно сдать , скажет не сдавать, тогда на ваше усмотрение.Как то не хочется пополнять бюджет за счет озвученных штрафов за несдачу.
Подскажите, как думаете. Если есть два учредителя (физика), у одного 22%, у второго 78% вклад в уставной фонд. Надо обеих указывать "вигодоодержувачами" или только того, у которого вклад больше 25%?
.........если учредитель - юр.лицо то надо указывать конечного выгодополучателя учредителя
ВОПРОС : а если по цепочке и дальше учредители учредителей - юр.лица , что их всех мы должны показывать?? Они ведь тоже все будут подавать ф.4???
И как их в ф.4 указать :
-сначала на стр.4 "птичка" кінцевий вигодоодержувач засновника юрособи,якщо засновник-юрособа и заполнить
- и доп.стр.4 - та же "птичка" и заполнить данные физ.лица???
Не соображу....
Підкажіть, будь ласка, якщо у юридичної особи 3 засновники - фізичні особи, то які сторінки треба заповнювати?
Три 4-х сторінки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
страницу 4 в количестве 3 штуки, страницу 1, остальные не заполнять, но распечатать и подписать.
Так там на 4 стр. кінцевийвигодоодержувач, якщо засновник юридична особа, а в нас з засновники і всі фізичні особи.confused smiley
Нет, там все выгодополучатели. Вам нужно поставить крестик "Кінцевий вигодоодержувач юридичної особи". Здесь "юридична особа" - это Ваше предприятие. Если учредитель юрлицо, крестик ставится в следующей строке "Кінцевий вигодоодержувач засновника юридичної особи...".
Ставлю галочку - кінцевий вигодоодержувач юридичної особи.
Далі - кінцевий вигодоодержувач засновника юридичної особи, якщо засновник - юридична особа, далі код та повне найменування - якщо в нас засновники тільки фіз.особи я ці дані не заповнюю?
Заповнюю тільки нижче: ПІБ, паспорті дані, код і т.д. - фіз.осіб-засновників?
Скажите пожалуйста эту форму надо подовать только по месту регистрации или в любую районнуя администрацию?
а 6 стор не треба заповняти, якщо засновники фізичні особи?
Quote
masher18
Скажите пожалуйста эту форму надо подовать только по месту регистрации или в любую районнуя администрацию?

вообще да, но по предприятию зарег. в Донецке я подавала в другом городе,все приняли
а ви заповнювали розділ 8 та 9? про спосіб отримання виписки та спосіб отримання результату? якісь з собою додаткові документи на здачу реєстру треба брати? окрім доручення людині, яка буде подавати даний реєстр?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 25    Сторінки: ПершаПопередні4567891011121314НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044099999999991