Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Форма 4 - кінцевий вигодоодержувач, кто подает?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
сегодня была в Голосеевской администрации, хотела сдать форму по учредителям 2 физикам с частями 50/50. Но не приняли и сказали для тех, у кого учредители физ.лица вообще сдавать не нужно
ссылаясь на ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення
[zakon4.rada.gov.ua]
абзац второй пункта 20
При цьому кінцевим бенефіціарним власником (контролером) не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником)
вот так smiling smiley
Круто. А с чего они взяли, что у Ваших учредителей формальне право?
Quote
Blick
Круто. А с чего они взяли, что у Ваших учредителей формальне право?
согласно все того же пунка 20
кінцевий бенефіціарний власник (контролер) - фізична особа, яка незалежно від формального володіння має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи безпосередньо або через інших осіб, що здійснюється, зокрема, шляхом реалізації права володіння або користування всіма активами чи їх значною часткою, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування, а також вчинення правочинів, які надають можливість визначати умови господарської діяльності, давати обов’язкові до виконання вказівки або виконувати функції органу управління, або яка має можливість здійснювати вплив шляхом прямого або опосередкованого (через іншу фізичну чи юридичну особу) володіння однією особою самостійно або спільно з пов’язаними фізичними та/або юридичними особами часткою в юридичній особі у розмірі 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі.
и вообще сказали, что все же сдавать должны только те юр.лица у которых среди учредителей есть юр.лица.


Все равно не понимаю их логики. Я понимаю что формальное владение - это когда предприятие просто оформлено на какого-то учредителя, который не принимает никаких решений. Например, человек когда-то зарегистрировал предприятие, но теперь не хочет или не может осуществлять управление, поэтому отдал право распоряжения другу или родственнику без документального оформления, просто чтоб не мучиться с закрытием предприятия либо за вознаграждение. Или, например, когда предприятие изначально регистрируется на подставных лиц. Но ведь это частные случаи. Во многих предприятиях учредитель физлицо имеет возможность влиять на управление и на хоздеятельность. С чего они взяли, что все учредители физлица формальные?
И если они говорят, что сдавать должны только те у кого среди учредителей есть юр.лица, то зачем в форме есть две строки на выбор:
Кінцевий вигодоодержувач юридичної особи
Кінцевий вигодоодержувач засновника юридичної особи, якщо засновник – юридична особа?
Я так понимаю, первая строка как раз для тех, у кого учредители физлица.
Подскажите где можно на сайте просмотреть данные нашей фирмы.Сдавала форму 4 и баланс,не дали никакого подтверждения что документы приняты,сказали посмотреть на сайте через витяг,там я должна всё увидеть
Quote
Koval1
Подскажите где можно на сайте просмотреть данные нашей фирмы.Сдавала форму 4 и баланс,не дали никакого подтверждения что документы приняты,сказали посмотреть на сайте через витяг,там я должна всё увидеть

[irc.gov.ua]
Там дивіцця уважненько є і безкоштовний перегляд...
Он Крисік вам дала лінк...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
да,спасибо большое,досмотрела
Рассказываю: в Голосеевской налоговой форму 4 уже вовсю принимают.
Люди, так до 25 апреля или мая подать надо? закон опубликован 25.10.2014, подать" протягом 6 місяців", я высчитала, что 25.04 будет 6 мес, а тут писали до 25.05 на форуме -проясните, пож-ста, а?
Коллеги, форму 4 и форму 6 завтра хочу сдать в Оболонском районе. Подскажите плиз адрес. Буду благодарна очень.
Проспект Героїв Сталінграду, от тільки номер не памнятаю...
Як їхать від м. Мінська на тролейбусі - то на кругу перед
зупинкою "податкова" зліва двох чи трьохповерховий
будинок - там і сидять реєстратори...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
значит Героев Сталинграда, 57, спасибо Шустрик, а то на сайтах еще есть адрес ул. Тимошенко, вот поэтому и уточняю у знающих. А что у них с очередями? приезжать лучше пораньше?
То вони там ріньше були...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой за очєреді нінаю... я туда уже нічіво не ношу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, спасибочки вам за помощь!!!
Люди, спрошу снова, так до 25 апреля или мая подать надо? закон опубликован 25.10.2014, подать" протягом 6 місяців", я высчитала, что 25.04 будет 6 мес, а тут писали до 25.05 на форуме -проясните, пож-ста, а?
Quote
mashenka
Люди, спрошу снова, так до 25 апреля или мая подать надо? закон опубликован 25.10.2014, подать" протягом 6 місяців", я высчитала, что 25.04 будет 6 мес, а тут писали до 25.05 на форуме -проясните, пож-ста, а?

ага, я тож посчитала, получается до 25 апреля
Спасибо, Льоля, тут просто писали в похожей темке , что 25 мая и я засомневалась.
Позвонила к регистраторам, уточнить куда и когда нести, так они мне сказали до 17 травня (я посмотрела на закон, так самая поздняя его публикация была 17.11.14, потому наверное и посчитали так - от последней даты), так что еще есть время.
Закон Украины № 1701-18 от 14 октября 2014 года » О внесении изменений в некоторые законодательные акты, который определяет понятие конечный выгодополучатель» вступил в силу с 25 ноября 2014 года.(1. Цей Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування. ).


Иногда, какими-то странными путями, в жизни всё налаживается само собой.
Ага, теперь поняла, спасибо, Клотильда! т.е. выходит, что до 25 мая тогда - ну ещё лучше! smiling smiley
Скажіть будь ласка якщо не було ніяких змін то форму 4 не потрібно подавати?
Я так поняла, что надо всем, чтоб указать выгодополучателя.
підскажіть де можна скачати бланк
Quote
mashenka
Я так поняла, что надо всем, чтоб указать выгодополучателя.
вчора здавала форму 6, питала чи треба форму 4 подавати, сказали що ні якщо в нас ніяких змін не було, але може вона там просто помилилась((
[www.drsu.gov.ua]

З метою виконання вимог розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» вищезазначеного Закону, відповідно до яких юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник – юридична особа, упродовж шести місяців з дня набрання чинності цим Законом, представники юридичних осіб повинні подавати державному реєстратору реєстраційну картку Форма 4.

так что же - с учредителями-физиками и не заморачиваться????????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 25    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00087000000000001