Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

01.07.15 уже близько!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Re: 01.07.15 уже близько!
Имейте в виду, что в законопроекте, который выносится сегодня на голосование, этого переноса сроков нет.
Есть только обнуление формулы.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Поэтому, если это не внесут сегодня при обсуждении, переноса не будет.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
ну мало ли о чем они там домовилися и опубликовал Ляшко....
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Монна Нонна
Имейте в виду, что в законопроекте, который выносится сегодня на голосование, этого переноса сроков нет.
Есть только обнуление формулы.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Поэтому, если это не внесут сегодня при обсуждении, переноса не будет.
что значит "обнуление"?
все нажитое непосильным трудом - обнулиться eye popping smiley


а я маю надію що проголосують smiling smiley
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Oxi
Quote
Монна Нонна
Имейте в виду, что в законопроекте, который выносится сегодня на голосование, этого переноса сроков нет.
Есть только обнуление формулы.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Поэтому, если это не внесут сегодня при обсуждении, переноса не будет.
что значит "обнуление"?
все нажитое непосильным трудом - обнулиться eye popping smiley

у нас минус, нам это выгодно.
А у кого плюс - тем не выгодно...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Karmen
а я маю надію що проголосують smiling smiley

я теж smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Oxi
Quote
Монна Нонна
Имейте в виду, что в законопроекте, который выносится сегодня на голосование, этого переноса сроков нет.
Есть только обнуление формулы.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Поэтому, если это не внесут сегодня при обсуждении, переноса не будет.
что значит "обнуление"?
все нажитое непосильным трудом - обнулиться eye popping smiley
Да, предусмотрен механизм переноса 24 срт. июня до 31 июля 2015 в формулу. Но вот это до 31 июля я думаю будет 31 июля, т. к. если все будет так то в июле большинство будет пополнять счет.
Quote
Монна Нонна

у нас минус, нам это выгодно.
А у кого плюс - тем не выгодно...
Ну почему у нас "+", но мне это тоже выгодно, т. к. в "+" так и не учета сумма из февральской деки стр. 20.1, а у меня там приличная сумма.
Походу они так вчера ничего и не приняли.
Как работаем сегодня???
Мы пока приостановили поставки, ждём хоть какого-то разрешения ситуации. Всё равно с нашим минусом ничего сделать не можем.
Re: 01.07.15 уже близько!
Прочитала в комментариях, что те кто регистрирует налоговые за июнь система не пропускает без денег.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Oxi
Quote
Монна Нонна
Имейте в виду, что в законопроекте, который выносится сегодня на голосование, этого переноса сроков нет.
Есть только обнуление формулы.
[w1.c1.rada.gov.ua]
Поэтому, если это не внесут сегодня при обсуждении, переноса не будет.
что значит "обнуление"?
все нажитое непосильным трудом - обнулиться eye popping smiley
Теж "намагаюсь" прочитати даний проект... З першого разу - нічого не зрозуміла, тепер читаю пояснювальну записку ))). Я просто в шоці, більшість депутатів поняття немають що таке ПДВ, я з першого разу нічого не зрозуміла, а як вони його прочитають, за що голосувати будуть? Щось мені здається що буде повторення грудневого "сценарію" з внесенням змін до ПКУ - всі проголосують не зрозуміло за що, а коли опублікують даний законопроект - побачим нову редакцію )))


Quote

11. для забезпечення коректного формування з 01.07.2015 показника суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН, пропонується передбачити „обнуління” такого показника станом на 01.07.2015 та включити до нього:
- суми середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних місяців/ 4 квартали (т.з. „овердрафт”);
- суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на додану вартість станом на 01.07.2015;
- суми від’ємного значення, непогашеного станом на 01.07.2015;
- залишку коштів на електронному рахунку платника;

Хто вже прочитав, я правильно зрозуміла що уряд пропонує "по-формулі": для тих в кого мінус в 24 рядку і в 31 він збільшить формулу, а якщо мінус вже використали до 01.07.2015 - то вже ні на що не збільшується?
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Inna0208
Quote
Монна Нонна

у нас минус, нам это выгодно.
А у кого плюс - тем не выгодно...
Ну почему у нас "+", но мне это тоже выгодно, т. к. в "+" так и не учета сумма из февральской деки стр. 20.1, а у меня там приличная сумма.

у нас мало тог что "-", так тоже не учтена в формуле сумма февральской деки по строчке 20.1. Все это СЭА напоминает "я его слепила из того что было".
Quote
natalka_l

Хто вже прочитав, я правильно зрозуміла що уряд пропонує "по-формулі": для тих в кого мінус в 24 рядку і в 31 він збільшить формулу, а якщо мінус вже використали до 01.07.2015 - то вже ні на що не збільшується?
Да я тоже так понимаю.
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
Myami
Прочитала в комментариях, что те кто регистрирует налоговые за июнь система не пропускает без денег.
Да, у меня тоже бухгалтер не смог зарегить корректировку от поставщика.

Система-то включилась автоматически независимо от того, что там Ляшко написал в своих твиттерах и фейсбуках.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l

Хто вже прочитав, я правильно зрозуміла що уряд пропонує "по-формулі": для тих в кого мінус в 24 рядку і в 31 він збільшить формулу, а якщо мінус вже використали до 01.07.2015 - то вже ні на що не збільшується?
Да я тоже так понимаю.

ИЗВИНИТЕ, а можно попросить ссылачку на то что вы читали? пожалуйста
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??
Quote
buh-psf
Quote
Inna0208
Quote
natalka_l

Хто вже прочитав, я правильно зрозуміла що уряд пропонує "по-формулі": для тих в кого мінус в 24 рядку і в 31 він збільшить формулу, а якщо мінус вже використали до 01.07.2015 - то вже ні на що не збільшується?
Да я тоже так понимаю.

ИЗВИНИТЕ, а можно попросить ссылачку на то что вы читали? пожалуйста
[w1.c1.rada.gov.ua]
Ну почалось ))) Ніколи не думала що буду сидіти і два дні дивитись сесію ВРУ grinning smiley
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
olga34
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??
я сделала, все так же, как и раньше - ответ приходит быстро

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
olga34
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??
Я делала с утра. в стр.2 большой минус.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
natalka_l
Ну почалось ))) Ніколи не думала що буду сидіти і два дні дивитись сесію ВРУ grinning smiley

Чекаэмо від вас повідомлень))))
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
olga34
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??
я сегодня делала и вчера вечером, там что-то происходит
сравниваю вытяги за 30.06 и 01.07
р 6 и 3 - без изменений
а вот р.2 увеличился почему-то на 358 грн, не пойму откуда
Я теж зробила витяг - прийшов швидко, сума мінусова, вчора була одна, все чітко сходилося. Сьогодні теж мінусова, але чомусь відрізняється від вчорашньої, і я не можу зрозуміти різницю. Зайшли вчора на р/р кошти (хоча просили всіх не робити платежів!!!!!), намагалася зареєструвати податкову за 30.06.15 р., але прийшла відповідь, що не зареєєстровано, бо "сума ПДВ в документі не може перевищувати ліміту на рахунку ПДВ".
Що робити??? Кидати кошти на рахунок? А призначення платежу таке, як платіж по ПДВ за конкретний період, тобто мені вказувати за червень??? В податкову інспектору не дозвонюсь, не беруть трубку.
Хто що порадить??? Дякую.
Re: 01.07.15 уже близько!
у меня стр. 2 уменьшилась на 10 тыщ ... что радует. но почему .....
Quote
Oxi
Quote
olga34
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??
я сегодня делала и вчера вечером, там что-то происходит
сравниваю вытяги за 30.06 и 01.07
р 6 и 3 - без изменений
а вот р.2 увеличился почему-то на 358 грн, не пойму откуда
Кто-то зарегил вам НН

Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
ksikosha
Я теж зробила витяг - прийшов швидко, сума мінусова, вчора була одна, все чітко сходилося. Сьогодні теж мінусова, але чомусь відрізняється від вчорашньої, і я не можу зрозуміти різницю. Зайшли вчора на р/р кошти (хоча просили всіх не робити платежів!!!!!), намагалася зареєструвати податкову за 30.06.15 р., але прийшла відповідь, що не зареєєстровано, бо "сума ПДВ в документі не може перевищувати ліміту на рахунку ПДВ".
Що робити??? Кидати кошти на рахунок? А призначення платежу таке, як платіж по ПДВ за конкретний період, тобто мені вказувати за червень??? В податкову інспектору не дозвонюсь, не беруть трубку.
Хто що порадить??? Дякую.
есть еще 15 дней ... ждем

все в шоке, суммы поменялись без явной логики
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote

Я теж зробила витяг - прийшов швидко, сума мінусова, вчора була одна, все чітко сходилося. Сьогодні теж мінусова, але чомусь відрізняється від вчорашньої

Тоже делала вчера и сегодня, тоже есть разница.
Минус уменьшился.
Скорее всего, вчера до ночи все наши контрагенты регили накладные, как и мы, потому и суммы наутро другие.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote

Кидати кошти на рахунок? А призначення платежу таке, як платіж по ПДВ за конкретний період, тобто мені вказувати за червень???

Скоріш за все, за липень, тому що ці суми підуть в зарахування платежу по декларації за липень.
а взагалі жах, згодна

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
olga34
а кто-то делал сегодня запрос на витяг СЕА??

Так. Вже втретэ не можу отримати повідомлення - Помилка імпорту інформаційної довідки
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042399999999998