Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

01.07.15 уже близько!

Відправлено користувачем konta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Re: 01.07.15 уже близько!
а в законе на рассмотрении вообще май 14 - апрель 15
Quote
RAT
действительно, а дальше что....

а дальше обнулять і все почнеться знову smiling smiley

А ніхто вчора випадково ввечері не реєстрував РК до ПН, які виписані до 01.02.2015 року. Як відобразилось на формулі?
Re: 01.07.15 уже близько!
ждем принятия закона и обнуления. проблема только с НН за 30.06...их надо будет зарегить в срок..


Re: 01.07.15 уже близько!
в мене щось не сходицця ні по збільшенню рядка 3 (збільшення ПК), ні по 1/12 оплати за липень-червень....

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
ksikosha
Нарешті зрозуміла. У мене теж різниця по р. 2 між вчорашньою і сьогоднішньою сумою дорівнює 1/12 сплаченого ПДВ за останні 12 місяців (за червень 14 - травень 15). Хоч щось вияснилося. Ну а що далі???
так і мене так само.ця сума враховано у витязі
Срок це ж 15 днів, його ще ж не відмінили??? Зможе клієнт включити до звітності за червень 15р. податкову від 30.06.15 зареєстровану в цей термін уже у липні 15????
Re: 01.07.15 уже близько!
Quote
ksikosha
Срок це ж 15 днів, його ще ж не відмінили??? Зможе клієнт включити до звітності за червень 15р. податкову від 30.06.15 зареєстровану в цей термін уже у липні 15????
а чего нет...в формуле этой суммы быть не должно разве что
а у меня есть р.8. У кого то есть такое "счастье"?
Re: 01.07.15 уже близько!
у меня есть рядок 8
возник в периоды предыдущего главбуха
еще не разбиралась

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
mila346
а у меня есть р.8. У кого то есть такое "счастье"?

в мене контрагент два рази зареєстрував моє коригування (одне мав видалити), от і ця сума висить в р.8
спасибки, а я не могу выяснить что за суммы
Quote
mila346
а у меня есть р.8. У кого то есть такое "счастье"?


это Ваше обязательство по Деке отличается от зарегистрированных Вами налоговых накладных. Иными словами, меняли налоговую накладную после регистрации.
а если не зарегистрированы корректировки покупателем, могут быть в этой строке?
так шо, виходить сума ПДВ , яку зараховано було в декларації лютого в р. 20,1 просто не враховується в формулі і тепер потрібно сплатити її, щоб зареєструвати накладні? і вона постійно виходить буде висіти на рахунку як переплата ПДВ???
Quote
Moment
Quote
mila346
а у меня есть р.8. У кого то есть такое "счастье"?


это Ваше обязательство по Деке отличается от зарегистрированных Вами налоговых накладных. Иными словами, меняли налоговую накладную после регистрации.

у меня тоже есть строка 8 (тоже наследство от пред.буха), у меня там светиться сум НДС с декларации за март, так как к этой деке подавали уточненку да еще и не один раз..... вот и думаю так должно быть или искать ошибку почему там сидит эта сумма...
"Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування."

Це коли здавала деку за лютий 15р. у мене за січень теж був невеликий мінус. Тому користуючись оцим роз'ясненням ту суму в дод.2 не включала. І тепер та ж ситуація - у залишку її немає. Тобто виходить що треба сплачувать.
Quote
ksikosha
...
Це коли здавала деку за лютий 15р. у мене за січень теж був невеликий мінус. Тому користуючись оцим роз'ясненням ту суму в дод.2 не включала. І тепер та ж ситуація - у залишку її немає. Тобто виходить що треба сплачувать.

Треба відстоювати свої права і боротись за справедливість! А не робити те що хоче ДФСУ.
Якщо сьогодні ВРУ прийме проект запропонований КМУ - то це питання для Вас стане не актуальне (формула обнулиться). А якщо не прийме, то це питання для Вас залишиться актуальним (так як потрібно виводити гроші з обігу) - тоді офіційно вимагати ДФСУ дотримуватись норм Кодексу та збільшити реєстраційну суму.
Quote
natha_lia
так шо, виходить сума ПДВ , яку зараховано було в декларації лютого в р. 20,1 просто не враховується в формулі і тепер потрібно сплатити її, щоб зареєструвати накладні? і вона постійно виходить буде висіти на рахунку як переплата ПДВ???

Я мене такаж сама історія, та й сума досить прілічная-78 тис.
Буду чекати на зміні, бо податкова наша не знає((((
По РРО закон принят! а по НДС? Есть новости?
Re: 01.07.15 уже близько!
у мене 20.1 лютого теж відсутнє у формулі
поки що мінус тягнеться, але р 24 декл відрізняється від р 2 витягу якраз на ту суму, а в мене близько 200тис
Quote
Valenok
По РРО закон принят!

а где об этом можно почитать?

Quote
let_natali
Quote
Valenok
По РРО закон принят!

а где об этом можно почитать?



[news.dtkt.ua]
Quote
Oxi
у мене 20.1 лютого теж відсутнє у формулі
поки що мінус тягнеться, але р 24 декл відрізняється від р 2 витягу якраз на ту суму, а в мене близько 200тис
та сама історія...
є якісь думки що з цим робити?
Quote
let_natali
Quote
Valenok
По РРО закон принят!

а где об этом можно почитать?
[news.dtkt.ua]
спасибо всем, я уже тоже нашла thumbs up

Все на сегодня рада поработала, закон про СЭА перенесен на завтра.
Quote
Inna0208
Все на сегодня рада поработала, закон про СЭА перенесен на завтра.

Пі...ц... В мене нема слів... Тільки включили до порядку денного і вже на завтра....
Re: 01.07.15 уже близько!
пусть тогда и блокировку регистрации при минусе на счете тоже перенесут на завтра
Quote
natalka_l
Quote
Inna0208
Все на сегодня рада поработала, закон про СЭА перенесен на завтра.

Пі...ц... В мене нема слів... Тільки включили до порядку денного і вже на завтра....
Да и не говорите! Я конечно не хочу обидеть те законы, что они принимали и рассматривали, но вот мне кажется например такой закон как "культурный" (уж не помню как он звучал) мог бы и подождать! Не ужели нельзя было сегодняшнее заседание начать с РРО и СЭА!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 15    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046