Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків

Відправлено користувачем Klovskaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Не регистрирую за июль, предупредила клиентов (две налоговые от 1/07. По спешке совершили операции, после чего деятельность приостановили. Они в шоке, конечно, но выхода у меня нет, кроме как ждать. Думаю еще о том, что если появится возможность зарегистрировать буду ждать выхода закона все равно, потому как с ДФС станется по-быстренькому штраф впаять, пока закон не подписан. Другое дело, что есть две незарегистрированный налоговых за июнь, одна из которых от 23/06, то есть завтра выходит срок 15 лишних дней, но лучше заплатить 20% штрафа (около 2000 грн) чем 290 000 кинуть на счет sad smiley
І ми будем чекать - навіть 20% від суми ПДВ все-одно
менше ніж мінус в рядку 2...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У нас на 01.07 был минус, перекрыли его НК от поставщиков. Плюс уже использовали на регистрацию. Сейчас тоже ищем НК от поставщиков, которые могут сразу же зарегистрировать НН. Если не удастся всё перекрывать НК, неизвестно шо делать, вносить деньги на спецсчёт или ждать отмены штрафов? Если бы точно знать, что штрафов не будет за просрочку.


Я зараз іду на круглий стіл з обговорення всих
цих змін - якшо буде шось цікаве - відпишусь...
Єдине можливо тільки завтра, не знаю коли скінчицця...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
d'Arina
У нас на 01.07 был минус, перекрыли его НК от поставщиков. Плюс уже использовали на регистрацию. Сейчас тоже ищем НК от поставщиков, которые могут сразу же зарегистрировать НН. Если не удастся всё перекрывать НК, неизвестно шо делать, вносить деньги на спецсчёт или ждать отмены штрафов? Если бы точно знать, что штрафов не будет за просрочку.
Мы делаем большую закупку. Вроде как дарим им 50 000, но с другой стороны в деке покажу -50000 и полгода не будем платить ндс.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Quote
d'Arina
У нас на 01.07 был минус, перекрыли его НК от поставщиков. Плюс уже использовали на регистрацию. Сейчас тоже ищем НК от поставщиков, которые могут сразу же зарегистрировать НН. Если не удастся всё перекрывать НК, неизвестно шо делать, вносить деньги на спецсчёт или ждать отмены штрафов? Если бы точно знать, что штрафов не будет за просрочку.
Мы делаем большую закупку. Вроде как дарим им 50 000, но с другой стороны в деке покажу -50000 и полгода не будем платить ндс.

Мы тоже переплачиваем, лишь бы иметь НК, но у нас специфика не позволяет покупать большие объёмы.
Quote
Myami
Quote
d'Arina
У нас на 01.07 был минус, перекрыли его НК от поставщиков. Плюс уже использовали на регистрацию. Сейчас тоже ищем НК от поставщиков, которые могут сразу же зарегистрировать НН. Если не удастся всё перекрывать НК, неизвестно шо делать, вносить деньги на спецсчёт или ждать отмены штрафов? Если бы точно знать, что штрафов не будет за просрочку.
Мы делаем большую закупку. Вроде как дарим им 50 000, но с другой стороны в деке покажу -50000 и полгода не будем платить ндс.
НЕ БУДЕТЕ ПЛАТИТЬ НДС ПО ДЕКЕ
но для регистрации НН придется пополнять счет
Шустрик thumbs up вы еще пару гранаток прихватите, ну так чтоб представителям данного бреда как можно доходчевей передать привет от малого бизнеса ))
Quote
Oxi
Quote
Myami
Quote
d'Arina
У нас на 01.07 был минус, перекрыли его НК от поставщиков. Плюс уже использовали на регистрацию. Сейчас тоже ищем НК от поставщиков, которые могут сразу же зарегистрировать НН. Если не удастся всё перекрывать НК, неизвестно шо делать, вносить деньги на спецсчёт или ждать отмены штрафов? Если бы точно знать, что штрафов не будет за просрочку.
Мы делаем большую закупку. Вроде как дарим им 50 000, но с другой стороны в деке покажу -50000 и полгода не будем платить ндс.
НЕ БУДЕТЕ ПЛАТИТЬ НДС ПО ДЕКЕ
но для регистрации НН придется пополнять счет
Для этого будем делать закупки товара

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
buh-psf
Шустрик thumbs up вы еще пару гранаток прихватите, ну так чтоб представителям данного бреда как можно доходчевей передать привет от малого бизнеса ))

Там зібрались якраз ті - хто про неадекватність формули талдичить
і уряду, і ДФС, і ВР ще з минулого року, як тільки оприлюднили проект
цього брєду - так шо гранатки не в тєму...tongue sticking out smiley

Остаточного тексту так досі ніхто і не бачив...
Думки виступаючих, там доречі була і наша Саша_Т,
про те як це вроді повинно бути. Формула обнуляєцця
1) з 01.07.2015 - у тих в кого в рядку 2 плюси - це взагалі
майже подвійний кидок... єдине хто вже встиг шось
пореєструвать за 07.2015 скоріш за все ПН залишацця
зареєстрованими і можливо вилізе в мінус - ніхто
поки-шо остаточно не знає - все залежить як це буде
прописано в тех.завданні програмістам...
2) в рядок 2 потрапляє сума овердрафту з рядка 10 витягу
3) в рядок 2 після обробки дек за 06.2015 підтягуватимецця
24-й рядок деки за 06.2015...
4) в рядок 2 попадатимуть переплати з рядка 11 витягу
5) відміна штрафів за невчасну реєстрацію до 30.09.2015
6) збільшено терміни включення з запізненням, через уточнюючі
звичайно, з 180 до 365 днів, Ну і термін по додатку 8 теж
збільшено, але все-одно без права на кредит...

Висновки по роботі цьої СЕА різні... Саша_Т каже шо не відмінять,
дуже багато сил і коштів витрачено і ми будемо вимущені з
цим працювать... Але всі інші схиляюцця до того шо система
все-одно нежиттєздатна і рухне - тільки все упираєцця в час
коли це станецця... Отаке-от...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, а хто зайве проплатив на електронний рахунок із-за мінусової реєстраційної суми, що з цими сумами буде?
Ви ж таке платили вже в 07.2015,
то потраплятиме як і раніше...

Мова ж про результат формули на 01.07.2015.
Якшо у вас був мінус і ви платили, то тепер на
суму сплаченого+овердрафт+24-й рядок деки,
якшо був, за 06.2015 і буде рядок 2 витягу
ну і результати по зареєстрованим вхідним
і вихідним ПН...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Думаю не отменят пока что, ну может через полгода-год. Во-первых сколько бабла вложено в СЭА, сколько сейчас штрафов накосят, сколько денег упало на пополнение. Немеряно. Дефолт нам не грозит. А изменения может к осени примут. А если в августе обнулят у нас будет большой плюс)))нам только на руку.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Шустрик, огромнешее спасибо) Только мне не понятно, при обнулении на 01.07, июньские НН которые зарегистрированы после 01.07, будут участвовать в формуле? Этот момент не рассматривался?
При обнулении в формуле участвуют НО и НК выписанные после 01.07, не зарегистрированные, а выписанные.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
d'Arina
Шустрик, огромнешее спасибо) Только мне не понятно, при обнулении на 01.07, июньские НН которые зарегистрированы после 01.07, будут участвовать в формуле? Этот момент не рассматривался?

А при обнулении можно будет зарегистрировать НН,выписанную до 01.07? Или для этого должен быть остаток на формуле?
Quote
Lencheg
Quote
d'Arina
Шустрик, огромнешее спасибо) Только мне не понятно, при обнулении на 01.07, июньские НН которые зарегистрированы после 01.07, будут участвовать в формуле? Этот момент не рассматривался?

А при обнулении можно будет зарегистрировать НН,выписанную до 01.07? Или для этого должен быть остаток на формуле?
Точно не отвечу, но сомневаюсь что без наличия нужной суммы на спецсчете получится. Подозреваю что ждать обнуления в июле не стоит, писали что вроде закон даже не отправили на подпись. Плюс у президента будет 10 или 15 дней на подпись, плюс 3 дня после опубликования. Август тоже пропадет. Ну это так мои мысли...

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
А повернути різницю між декою і СЕА на поточний рахунок можна буде?
Quote
d'Arina
Шустрик, огромнешее спасибо) Только мне не понятно, при обнулении на 01.07, июньские НН которые зарегистрированы после 01.07, будут участвовать в формуле? Этот момент не рассматривался?

Я думаю шо не будуть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Juliia
А повернути різницю між декою і СЕА на поточний рахунок можна буде?

Теоретично можна - є ж 4-й додаток, но...
як завжди скажуть чекайте - в бюджеті нема грошей...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Там зібрались якраз ті - хто про неадекватність формули талдичить....
А детальніше можна розповісти що це за круглий стіл: хто учасники, і чи є в них реальні механізми впливу. З якою метою збирались?
Quote
Шустрик
...
3) в рядок 2 після обробки дек за 06.2015 підтягуватимецця 24-й рядок деки за 06.2015...
а 31-ий? Знаю декілька підприємств які ще до цього часу не визначились що їм робити з залишком (переносять з 26 в 31 помісячно).
Quote
Шустрик
Quote
Juliia
А повернути різницю між декою і СЕА на поточний рахунок можна буде?

Теоретично можна - є ж 4-й додаток, но...
як завжди скажуть чекайте - в бюджеті нема грошей...yawning smiley
надо подождать, пока пройдут деки с этим додатком 4, чтобы реально увидеть период возврата. По сути, возврат не из бюджета, как такового, счет-то, типа, предприятия...

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Quote
Ляля - Оля
Quote
Шустрик
Quote
Juliia
А повернути різницю між декою і СЕА на поточний рахунок можна буде?

Теоретично можна - є ж 4-й додаток, но...
як завжди скажуть чекайте - в бюджеті нема грошей...yawning smiley
надо подождать, пока пройдут деки с этим додатком 4, чтобы реально увидеть период возврата. По сути, возврат не из бюджета, как такового, счет-то, типа, предприятия...

Дійсно, гроші будуть лежати на нашому ел. рахунку в Казначействі.Наче держава і не може їх використати.Але, думаю, хтось добре заробить.
Quote
Myami
Quote
Lencheg
Quote
d'Arina
Шустрик, огромнешее спасибо) Только мне не понятно, при обнулении на 01.07, июньские НН которые зарегистрированы после 01.07, будут участвовать в формуле? Этот момент не рассматривался?

А при обнулении можно будет зарегистрировать НН,выписанную до 01.07? Или для этого должен быть остаток на формуле?
Точно не отвечу, но сомневаюсь что без наличия нужной суммы на спецсчете получится. Подозреваю что ждать обнуления в июле не стоит, писали что вроде закон даже не отправили на подпись. Плюс у президента будет 10 или 15 дней на подпись, плюс 3 дня после опубликования. Август тоже пропадет. Ну это так мои мысли...

Т.е. для регистрации НН нужен будет остаток, но на этот остаток регистрация НН никак не повлияет?
Как-то нелогично
Quote
natalka_l
Quote
Шустрик
Там зібрались якраз ті - хто про неадекватність формули талдичить....
А детальніше можна розповісти що це за круглий стіл: хто учасники, і чи є в них реальні механізми впливу. З якою метою збирались?
Quote
Шустрик
...
3) в рядок 2 після обробки дек за 06.2015 підтягуватимецця 24-й рядок деки за 06.2015...
а 31-ий? Знаю декілька підприємств які ще до цього часу не визначились що їм робити з залишком (переносять з 26 в 31 помісячно).

Якось за 31-й мови не було, та й остаточного тексту
і тех.завдань ще ніхто не бачив і не читав - так-шо
важко визначитись...
А круглий стіл був в ТПП - темка була на ФБ в групі
"Захистимо бізнес від ПДВ-рахунків"...

Тут лінк на групу: [www.facebook.com]

Тут лінк на об'яву про круглий стіл: [www.facebook.com]

Тут лінк на обговорення: [www.facebook.com]

Була ще відеозйомка міроприємства спеціально для
дівчат з Дніпропетровська, шо приїздили на акції минулого
тижня під ВР... як тільки викладуть - продублюю сюди...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Сегодня отдали 2173а на подпись президенту, до 7 августа он его подпишет, пока опубликуют пройдет от 3-10 дней, к концу августа авось шо-нибудь дождемся.

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
не успели одно переварить, сплошные грабли, а в новостях опять сюрпризы
[minfin.com.ua]
Коллеги, что сказать. Судя по всему эту хрень никто отменять не будет.
Не скажу, что ценность и оплачиваемость бухгалтера на рынке вырастет, но цена бухгалтерской ошибки и ответственности теперь - мульйоны...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 18    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.0004320000000001