Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оренда транспортного засобу

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
якщо вводити товар вручну то потрібно заповнити " документ партії" а у мене цього нема. машина на позабалансі і все....
Відгукніться хто може допомогти.........
Не надо вам тот документ доп. расходы, приходуйте документом Поступление товаров и услуг в счет затрат ставите 92, если на админ. затраты относите, создайте субконто АРЕНДА АВТО. И всё списываете ваши затраты.


а це буде товар чи послуга?
я віднесла до послуги конкретно не розписувала написала -ремонт орендованого авто,рах витр. 92 а субконто 2 "інші загальногосподарські витрати".це буде добре?
Ремонт - послуга, паливо - товар.
А скажіть подорожні листи треба кожен день навіть якщо не заправляєшся чи на кожен день немає значення....
Взагалі-то подорожні листи заповнює водій автомобіля, в тій дні, коли він керує авто.
Путевой лист от заправки не зависит, в нем главное - километраж пробега.
тобто взявши в оренду авто потрібно зафіксувати спідомитер?
Да, нужно. В первом путевом будет начальное показание, но желательно и в акте передачи показания спидометра зафиксировать.
а ще потрібно акт де його взяти?
ЧИ це той самий Акт 9перший) по якому я буду платити за перший місяць і у ньому вказати початкові показники?
Это не тот акт, что за аренду. У меня самой не всегда такие акты оформлялись, но по-хорошему он нужен. Просто акт передачи, что "Иванов передал, а представитель ООО Ромашка директор Петров принял транспортное средство по договору аренды такому-то", и их подписи.
Вот для примера: [www.google.com.ua]
третий сверху акт передачи в аренду.
я вам вдячна а поможете ще мені з ПДФО.Треба його розрахувати є соц.пільга (наявність 3 діток).Оклад 2875,00. Зараз виплачую аванс 1200,00 і застрягла.у мене в 8 рахує 141,68 і виплачує його разом із зарплатою в кінці міс. а мені треба щей з авансом у мене вийшло 63,22. а решта (141,68-63,22 =78,46- з зарплатою) це правильно?
У меня льгот нет, я не в курсе, но знаю, что в аванс льгота не применяется. Вам же в другой теме уже отвечали.
А я дзонила у под. і мені сказали що ПДФО треба із авансом виплачувати і я незнаю що з цим робити...
Конечно нужно НДФЛ оплачивать, льготу применять нельзя. Я аванс считаю по отработанным дням и удерживаю НДФЛ. Например, при окладе 2875, за 1 пол.месяца 2875/22р.дн*11р.дн=1437,5. Из этой суммы удерживаю ЕСВ 1437,5*3,6%=51,75 и НДФЛ (1437,5-51,75)*15%=207,86.
а чому не можна застосовувати пільгу
По НКУ льгота применяется к месячному доходу, а аванс - это доход за полмесяца.
так як тоді правильно вийти з ситуації.знімати пільгу і її взагалі не застусовувати?
хто зає Citroen Berlingo це легковий чи вантажний автомобіль.
Посмотрите в техпаспорте. Кажется у нас такой именовался "вантажний фургон", но то давно было, могла и подзабыть..
а подорожній лимт тпеба на кожен день виписувати навіть? справа в тому що керівник ще толком по роботі його не використовував іздить по сво\м справам і відповідно сам його заправляє.Показники спідометра зняла як взяли в оренду.і більше по ньому нічого не роблю а спідометр то тікає...
Lin@]
Акт обычный на оказание услуг, в 1-С проведете и распечатаете

Оцей момент я пропустила.Це я крім того що взяла на позабаланс орендоване авто я ще маю робити "акт прот надання виробничих послуг"..........
"Акт обычный на оказание услуг, в 1-С проведете и распечатаете."

оцей момент я пропустила а зараз перечитую бо хочу нарахувати виплату і може я щось пропустила....Я орендоване авто поставила на позабаланс і ще треба зробити "Акт про надання виробничих послуг"???????????
і ще одне питання. оренда авто це в 1с буде послуга чи товар????Як робити надходження????
Lin@ [ Відповісти приватно ]
Re: оренда транспортного засобу 10 September, 2015 12:07
а и да у Вас арендодатель физ лицо НДС не будет, будет проводка

Дт92,93,23 (незнаю где вы используете авто) Кт685 400грн
Дт685 Кт6411 60 грн удержание НДФЛ и
Дт685 Кт642 6 грн удержание ВС

А в мене получається я роблю над. товарів і послуг(послуг) і в мене виходить Дт92 і Кт 631 воно само так формує ПИТАННЯ чи це добре чи робити ручне коригування????????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000637