Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оренда транспортного засобу

Відправлено користувачем sofi-lukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Quote
sofi-lukrnet
треба зробити "Акт про надання виробничих послуг"???????????
не нужно вам этот акт проводить в учете, я вам писала что бы вы в 1-C с него просто сформировали в EXCEL (распечатали) нужный вам бланк на аренду.

Это услуга, в 1-С проводите документом Поступление товаров и услуг.


Quote
sofi-lukrnet
Lin@ [ Відповісти приватно ]
Re: оренда транспортного засобу 10 September, 2015 12:07
а и да у Вас арендодатель физ лицо НДС не будет, будет проводка

Дт92,93,23 (незнаю где вы используете авто) Кт685 400грн
Дт685 Кт6411 60 грн удержание НДФЛ и
Дт685 Кт642 6 грн удержание ВС

А в мене получається я роблю над. товарів і послуг(послуг) і в мене виходить Дт92 і Кт 631 воно само так формує ПИТАННЯ чи це добре ????????????

НЕ ДОБРЕ smiling smiley само ничего не формирует, делает как вы счета выставляете, на закладке "Счета учета расчетов" поставьте вместо счета 631 счет 685. А удержание налогов Вам наверное проще операцией провести, ну я провожу отдельными документами поступлением услуг.
Я зайшла у "рахунки розрахунків",ставлю рах 685 а воно мені пише що рах 685 не можна використовувати у проводках.

Я проводжу док. "над тов. і посл. " і вибираю "послуга" і ставлю рах витрат 92. в чому може бути в мене причина


так з рах 6851 провело.ЛЮДИ ВИ ТАКІ МУДРІ.....я Вам так дякую.
Порадьте ще з таким.Авто взяли показники поч. списала.директор сам заправляє авто за свої кошти.Питання чи потрібно заповнювати "шляхові листи" а як з спідометром він же "біжить" як зробити у цій ситуації?
Відгукніться хоть хтось!!!!!
директор дает вам чеки, вы делаете авансовые отчеты, заполняете путевые листы (я делаю 1 на месяц) и в конце месяца списываете бензин
А якщо він за власні кошти заправлявся? і чеків немає я немаю що списувати.Питання втому що робити з спідометром?
взять гдк-то чеки и провести, а на будущее сказать директору что б сохранял чеки и давал вам
А не можна просто зробити шляховий лист і вньому не вказувати дизель а вказати показник спідометра (різницю між поч. і кінцевим) чи це буде неправильно?
якщо заправляється за власні гроші - дати йому по жопі)))
робіть так:
взяли показник спідометра на початок періоду. потім приходуєте бензин згідно чеків. в кінці місяця розраховуєте - скільки кілометрів могла проїхати машина на цьому бензині згідно норм витрати палива. записуєте подорожні листи (розраховуючи, що швидкість 60 км/год, не більше і їздить він не більше 8 годин, тобто максимум за день можна списати 480 км, а насправді менше, бо там є якась норма, що водій не може безперервно їздити 8 годин... ну розберетеся)))
наприклад:
за місяць дир приніс чеки на 300 літрів, норма використання палива 9,2 л/100км, значить він міг проїхати 3 260 км (трохи бензину залишаємо в баці, щоб він міг до заправки доїхати))))
далі ділемо 3 260 на 20 робочих днів - виходить, що в середньому він проїзджав в день 163 км.
беремо подорожні листи і пишемо на початкуу дня спідометр 00000 (чи який там у вас), за день проїхав 163 км, на кінець дня спідометр 00163 км
наступний день починаємо з показника спідометра 00163 + 200 км (наприклад, щоб не було однаково)) і так далі.
показник вказуйте той, який у вас виходить за нормою. все.
лише звертайте увагу, щоб він не заправлявся в вихідні і в дні, коли заправлявся обовязково був подорожній лист.
директор їздить і заправляється за власні кошти. ми по безрахунку нічого не перераховували.він не хоче щоб йому віддавали гроші тому чеків не зберігав.
А якщо чеків нема......
я відкрила таблицю норм і є три варіанти Citroen Berlingo і найнижчий покозник дизеля це 6,8/100 км.

якщо писати в шляхових листах (це все є з голови) по 40-50 км в день? і списувати паливо по 3,5л в день це буде нормально?
намає чеків - не має пиріжка!
занчить нічого не оформлюйте, ніяких подорожніх листів. взяли машину в оренду і не користувалися... але поясніть йому, що хоч раз в місяць треба кудись "виїзджати" щоб показати використання машини в господарській діяльності.. а то податкова може приколупатися, навіщо брати в оренду машину і не їздити.
а з чого ви будете списувати паливо, якщо у вас не має документів на заправку?
можна і раз на місяць виїзджати))
ок. сьогодні заставлю заправитись.
Але ше мені допоможіть у тому розрахунку.

відкрила таблицю норм і є три варіанти Citroen Berlingo і найнижчий показник дизеля це 6,8/100 км.(ще є 7,2 і 7,5)

то як всетаки рахувати?яка формула?
напр. він заправився на 100 грн. то ми 100/6,8=14,71км?(він може проїхати) чи я невірно розумію????
він заправив 100 ЛІТРІВ (в грн вартість буде різна)))))
норму беріть середню і не забудьте кооф на зиму і кооф в залежності від населення міста.
тепер рахуємо так

100 км - 7,2 л
Х км - 100 літрів

100х100
------------- = 1388,89 км
7,2

завжди залишайте невеликий запас в баку для наступного дня!!!!!!!
заправив 15 літрів

100 км - 7,2
х - 15

100*15/7,2 = 208,3 км
А ще де ви зберігаєте шлях.листи мені радили завести папку "відрядження" і до якого числа треба здати звіт 4мпт .за вересень
Зберігаємо у папці Відрядження, звіт 4мпт не здаємо. Після подачі річного балансу статистика сама вирішує, які вам звіти здавати "під розписку", а самим нариватись на звіти - не варто.
я подорожні листи зберігаю в окремій папці - ніякого стосунку до відрядження вони не мають.
а ви є в виборці по здачі звіту 4 мтп? перевірьте себе на сайті [kiev.ukrstat.gov.ua]
звіт здавати до 2 числа включно, якщо пропустили - почніть з наступного місяця)))
хоча я б не здавала, якщо вас не має в списку))))
ввела ЄДРПОУ - вибело що нас немає. то шо нездавати
не здавайте! accountent правильно каже - самим нариватися не варто)))
а як взнати коли треба буде?
Будете подавати річний баланс і статистика вам сама скаже, що подавати наступного року.
а ще краще в кінці кварталу перевіряти на сайті)) можливі зміни й протягом року.. в мене так було... Не знаю як вам, а мені статистика регулярно шле різні інформаційні листи на поштову адресу МЕДКА, з якої я здаю звіти...
дякую за допомогу!!!
Дівчата відгукніться.......
1.Акт про надання послуг .У вересні нараховано 306 грн. сплачені податки (ПДФО+ВЗ.) НА КАРТКУ ПЕРЕРАХОВАНО 256грн.
питання на яку суму має бути акт на 306 чи 256. бо зробила на 206 і у мене висить у кред.заборгованості 50 грн.?
2.Купили нові зимові колеса сума заг. 3500 грн. Питання шо з ними робити тобто куди віднести?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00059800000000002