Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 89 з 139    Сторінки: ПершаПопередні8485868788899091929394НаступнаОстання
Quote
Ira_Sirena
Quote
GalinaK
Дякую...
А як бути, якщо придбано по чеку в магазині за готівку? Там кодів нема...Або, я не знаю, де подивитись (((
Те, що Ви придбали за готівку, ні через касовий, ні в РА не проводите.

Ну чому ви так зразу категорично - є ж, наприклад Фоззі, чи
Метро, ... де можна купити по оптовій ціні і чуднєнько поставить
на приход, вони даж мАкуєнти дають і даж знаю ФОПівку,
яка оформивши договір з Метро цигарки купує в них без акцизу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ira_Sirena
Quote
GalinaK
Дякую...
А як бути, якщо придбано по чеку в магазині за готівку? Там кодів нема...Або, я не знаю, де подивитись (((
Те, що Ви придбали за готівку, ні через касовий, ні в РА не проводите.

Ну чому ви так зразу категорично - є ж, наприклад Фоззі, чи
Метро, ... де можна купити по оптовій ціні і чуднєнько поставить
на приход, вони даж мАкуєнти дають і даж знаю ФОПівку,
яка оформивши договір з Метро цигарки купує в них без акцизу...
confused smileysmiling smiley з цього запитання я зрозуміла, що придбано в простому магазині по простому чеку)
Звісно, якщо є більш підтверджуючі документи, то потрібно робити все по закону.
Quote
Ira_Sirena
Quote
GalinaK
Дякую...
А як бути, якщо придбано по чеку в магазині за готівку? Там кодів нема...Або, я не знаю, де подивитись (((
Те, що Ви придбали за готівку, ні через касовий, ні в РА не проводите.


Если вы купили бутылку ликера Самбука для коктейлей, то понятно, что вы не можете продавать коктейль без одной составляющей. Тогда загоните ее в код 59 . Это код «сливная яма», » вершок неучтенный в законе», все то, что можно показывать без выделения в кодах 60-64.

Главное подложи чек на покупку, в котором код не выделен.
Обосновывай все первичным документом - это первая заповедь буха.


В кого є БЛАНК акту списання ТМЦ. І як списати "скисле " пиво?
Quote
Шустрик
Quote
Ira_Sirena
Quote
GalinaK
Дякую...
А як бути, якщо придбано по чеку в магазині за готівку? Там кодів нема...Або, я не знаю, де подивитись (((
Те, що Ви придбали за готівку, ні через касовий, ні в РА не проводите.

Ну чому ви так зразу категорично - є ж, наприклад Фоззі, чи
Метро, ... де можна купити по оптовій ціні і чуднєнько поставить
на приход, вони даж мАкуєнти дають і даж знаю ФОПівку,
яка оформивши договір з Метро цигарки купує в них без акцизу...
якщо у магазина єсть ліцензія на опт, то ніяких проблем, еле ж GalinaK не уточнює вона в сусідньому АТБ купила, чи у Фоззі
Стикнулася з проблемою.
Є один дуже крупний постачальник, який дає біля 20% всіх прих.накл. І він дає неправильні коди продукції. Той самий товар ми отримуємо від інших постачальників - дистрибюторів з іншими кодами. Той крупний постачальник усно, в телефонному режимі, погоджується, що нам дає недостовірні дані, що в них помилки в обліку, але виправляти нічого не буде.

Як поступити мені - показувати неправильні дані, але які сходяться з постачальником, чи показувати правильні дані з розбіжністю з цим постачальником?
Quote
Vitohka
Стикнулася з проблемою.
Є один дуже крупний постачальник, який дає біля 20% всіх прих.накл. І він дає неправильні коди продукції. Той самий товар ми отримуємо від інших постачальників - дистрибюторів з іншими кодами. Той крупний постачальник усно, в телефонному режимі, погоджується, що нам дає недостовірні дані, що в них помилки в обліку, але виправляти нічого не буде.

Як поступити мені - показувати неправильні дані, але які сходяться з постачальником, чи показувати правильні дані з розбіжністю з цим постачальником?
Показувати неправильні коди, адже постачальник подасть свій звіт також і вкаже ці неправильні коди
А теперь ,ребята,ждем новую акцизную декларацию,чтоб их........[news.dtkt.ua]
Quote
artur2013
А теперь ,ребята,ждем новую акцизную декларацию,чтоб их........[news.dtkt.ua]
Бляаааааconfused smiley
Quote
artur2013
А теперь ,ребята,ждем новую акцизную декларацию,чтоб их........[news.dtkt.ua]
так це ж про акциз з пального
З урахуванням численних звернень платників акцизного податку з нумерації розділів декларації акцизного податку виключено букву «Ґ».

І кому-то вона мішала)))
Ага, значит буква «Ґ» кому-то мешала и они ее исключили, а 1РА и 1РТ никому не мешают.... их исключать не надо. Слов нет... культурных...
Та да. Занімаються херньою замість того, щоб щось корисне робити. Чи мені не пофіг є там розділ Ґ чи нема? Куди треба, туди й внесла дані. А РА, РТ - суцільна непотрібна робота. І це ж треба було час витрачати, щоб розробити і затвердити зміни з тим Ґ. І шоб не було такої халепи з новою формою деки, як з новим звітом ЄСВ. Я до цих пір не можу здати за червень.
Quote
Ira_Sirena
З урахуванням численних звернень платників акцизного податку з нумерації розділів декларації акцизного податку виключено букву «Ґ».

І кому-то вона мішала)))
А що тоді замість цієї букви буде? Півтора року була і нікому не заважала, ну це зміни так зміни, прямо кардинальні зміни іипокращення
В мене шось очі розбігаються, нічого не можу зрозуміти. Подивіться ссилку на ту статтю, там є примірник нової деки, розділу Ґ нема, то може просто не треба буде розписувати ще раз, бо ж в 6 додатку вказуєм ті ж цифри.
Це ше тільки проект. Ше його будуть голосувати 230раз.
Quote
Ira_Sirena
В мене шось очі розбігаються, нічого не можу зрозуміти. Подивіться ссилку на ту статтю, там є примірник нової деки, розділу Ґ нема, то може просто не треба буде розписувати ще раз, бо ж в 6 додатку вказуєм ті ж цифри.

є, тільки з іншою буквою і просто загальна сума, а в дод.6 будемо розписувати
Розділ Д. Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів
Quote
Иногда могу
Quote
olga680521
Quote
Ira_Sirena
Quote
olga680521
Люди,подскажите что делать.отправила 1-р
т и увидела ошибку.тут же отправила правильный.оба отчета приняты.что мне будет?и что мне вообще делать,чтобы первый не считался?

Ну ж наче останній зараховується.


А это точно-преточно?Тут в теме вроде бы мелькало сообщение,что нужно бежать в налоговую с письмом-обЪяснением.Тот считать-этот не считать....потомучто .....(причина).Не?
Блин,с этими штафам совсем перепуганая стала.Так то я знаю,что последний отчёт перекрывает предыдущий если сроки сдачи не прошли.А тут фиг его знает что ещё может вылезти.....с этими инстукциями и разъяснениями

Может все таки напишите письмо в налоговую....
Прошу Вас, звіти ............... за №...................... від ............2016р. подані до органу ДФС...... визнати до відома. Типа такого....я думаю не помешает
Прошу прощения,а "до вїдома"это значит неправильный?
Взяти до відома - тобто, взяти до уваги, що потрібно вважати правильним останній звіт.
Я б не писала листи в податкову. В перші місяці он по п'ять раз нові звітні відправляли і нічого. А так лиш увагу привертати до себе. Потрібно подзвонити на гар.лінію, напрямок 0 і запитати про долю цього звіту.
Quote
Blick
"до вїдома" значит не принятый.
Дааа? Ой... може це якийсь бухгалтерський термін, бо я ніколи не чула в такому значенні. Ше й шось пояснюю)
Это термин фискалов. Если отчет не проходит камеральную проверку, они ставят его "до відома" и он считается не принятым. Это вроде как его вообще не существует, его не сдавали, поэтому нужно сдавать другой со штрафом, если сроки прошли. Также они могут поставить "до відома" по письму плательщика. По сути "до відома" - это не отчетный документ, а просто к сведению.
Quote
Blick
Это термин фискалов. Если отчет не проходит камеральную проверку, они ставят его "до відома" и он считается не принятым. Это вроде как его вообще не существует, его не сдавали, поэтому нужно сдавать другой со штрафом, если сроки прошли. Также они могут поставить "до відома" по письму плательщика. По сути "до відома" - это не отчетный документ, а просто к сведению.
точно-точно
раньше, когда мы носили отчеты ножками, у них даже штамп такой был и это означало, что без личного посещения начальника налоговой, отчет будет так и висеть не принятым, а лишь до видома
Quote
buh!
Quote
Blick
Это термин фискалов. Если отчет не проходит камеральную проверку, они ставят его "до відома" и он считается не принятым. Это вроде как его вообще не существует, его не сдавали, поэтому нужно сдавать другой со штрафом, если сроки прошли. Также они могут поставить "до відома" по письму плательщика. По сути "до відома" - это не отчетный документ, а просто к сведению.
точно-точно
раньше, когда мы носили отчеты ножками, у них даже штамп такой был и это означало, что без личного посещения начальника налоговой, отчет будет так и висеть не принятым, а лишь до видома
Девчонки,спасибо.завтра потащу письмо"до видома"
Добрый день, Всем! Подскажите пожалуйста, кто столкнулся с такой ситуацией: Остатки по коду 59 на конец периода вышли минусовые, прихода не было, ясно, что остатки на начало неправильные, как выйти из ситуации? как отобразить этот ужасhot smiley
Подскажите пожалуйста, кто как показывает продажу алкогольных коктейлей. Это из калькуляции нужно выбирать количество спиртных напитков или показать общий объем коктейля? В какой код определить?
Спасибо.
Quote
ttkach
Добрый день, Всем! Подскажите пожалуйста, кто столкнулся с такой ситуацией: Остатки по коду 59 на конец периода вышли минусовые, прихода не было, ясно, что остатки на начало неправильные, как выйти из ситуации? как отобразить этот ужасhot smiley
Мабуть, показати менший продаж,щоб вийти в 0...
Quote
Ira_Sirena
Quote
ttkach
Добрый день, Всем! Подскажите пожалуйста, кто столкнулся с такой ситуацией: Остатки по коду 59 на конец периода вышли минусовые, прихода не было, ясно, что остатки на начало неправильные, как выйти из ситуации? как отобразить этот ужасhot smiley
Мабуть, показати менший продаж,щоб вийти в 0...
Как говорится, І так недобре, і так зле...
Или показывать меньше реализацию, но это чревато, потому что РРО же отправляет каждый чек в податковую, ОНИ же видят нашу реализацию каждый день и каждый месяц....Ну, Вы же это и без меня знаете....
Или показывать больше приход.....Сверят или не сверят с поставщиками - кто знает???
Цель одна - или выйти в 0, или выйти в слабый плюс.
Как говорится, І так недобре, і так зле...
Це точно) але помилка вже є. Мені здається, що більша вірогідність звірки приходу з постачальником, чим продажу з касовим, але ще більше мені здається, що звірками взагалі ніхто не париться і ці звіти ніхто не перевіряє)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 89 з 139    Сторінки: ПершаПопередні8485868788899091929394НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000394