Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уведомление по договору ЦПХ не подаем?

Відправлено користувачем buh2015 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Договор заключается на продукт труда, пример про полы не в тему.
Если я делаю отчеты по основному месту работы и параллельно мою полы, то это не договор , а совместительство.
По поводу начисления ЕСВ считаю без разбивки, а правильно по акту, т.к. само понятия договор подрозумевает покупку продукта труда, а если вы подписали договор 21.11 что вы можете купить в конце месяца? Ничего. Нет расходов по выплате и начислению вознаграждения - нет ЕСВ
ничего подобного. клининг может быть отдельным договором. например помыть окна после ремонта. какое тут совместительство. нету никаких ограничений.
Согласна с Котег.
По поводу разбивки сумм, то
зависит от того как прописан
в договоре прием результата работ.


Quote
Котег :-)
ничего подобного. клининг может быть отдельным договором. например помыть окна после ремонта. какое тут совместительство. нету никаких ограничений.

Согласна чистые окна после ремонта вы хороший пример привели, по договору главное не процесс труда ( как мытьё полов), а результат как в вашем примере чистые окна
Результат - помытые полы smiling smiley Процесс мытья не важен.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Это все весьма относительно
в п.2 почему ЕСВ с 1000 грн составит 319 (1450*22%)?

Ведь при з/п меньше 3200 все равно ЕСВ платим 704 грн..

Quote
bassted
в п.2 почему ЕСВ с 1000 грн составит 319 (1450*22%)?

Ведь при з/п меньше 3200 все равно ЕСВ платим 704 грн..

Потому что сообщение писалось тогда, когда о 3200 ещё даже речи не было. winking smiley Да, мы ту на форуме любим поднимать старые темки. winking smiley))))
Сейчас, конечно, 3200*22%
Боже, хто пише ці заумні фрази в законах... Поки дочитаю до кінця, вже забуваю з чого почалаconfused smiley
Якщо в мене договір ЦПХ з 17 квітня по 15 травня на 1800грн, то коли сплатити податки і як показати в звіті ЄСВ - за квітень і за травень пропорційно (але ж за квітень виплати не було) чи тільки за травень? І якщо працівник більше ніде не працює, то все-таки не донараховуєм ЄСВ до 704грн?
І ще зустрічала, що його з іншим кодом потрібно сплачувати, бо це доходи, відмінні від ЗП. Хто як робить, підкажіть, бо мені зальот світить з цим ДЦПХ((
Дякую.
Quote
Ляля - Оля
еси это разъяснение было дано конкретно вам, то имеете полное право smiling smiley

В Законе по ЕСВ база определена как:
1. Єдиний внесок нараховується:

1) для платників, зазначених у пунктах 1 (крім абзацу сьомого) частини першої статті 4 цього Закону, - на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами;

так что, опеределяя общий доход (ЗП + ГПХ), в общем-то, соблюдаем эту норму.
ш
Мне вот интересно мнение адептов сочетать несочитаемое. Если ЗП 7000 и ГПХ на 50 тыс, вообщем сумма превышает максимальную базу, кто-то рискнёт не облагать ГПХ сверх превышения? Или у нас игра только в одни ворота и закон тут есть, а тут не применяем?

****************************************************************************
Я девушка творческая. Хочу - творю. Хочу - вытворяю.
Это решенный вопрос помоему, тут нечего спорить даже
Якщо в мене договір ЦПХ з 17 квітня по 15 травня на 1800грн, то коли сплатити податки і як показати в звіті ЄСВ - за квітень і за травень пропорційно (але ж за квітень виплати не було) чи тільки за травень? І якщо працівник більше ніде не працює, то все-таки не донараховуєм ЄСВ до 704грн?
Quote
Ira_Sirena
Якщо в мене договір ЦПХ з 17 квітня по 15 травня на 1800грн, то коли сплатити податки і як показати в звіті ЄСВ - за квітень і за травень пропорційно (але ж за квітень виплати не було) чи тільки за травень? І якщо працівник більше ніде не працює, то все-таки не донараховуєм ЄСВ до 704грн?

в звіті за квітень ставимо категорія - 26, відпрацьовано днів - 14, нарахування та відрахування не ставимо нічого, дата прийняття - 17.04. В травні виплачуємо винагороду згідно акту виконаних робіт, сплачуємо податки з 1800,00( без жодних донарахувань), і все показуємо в звіті.НЕ ЗАБУТИ показати дату звільнення!!!
Quote
Ivanovna
Quote
Ira_Sirena
Якщо в мене договір ЦПХ з 17 квітня по 15 травня на 1800грн, то коли сплатити податки і як показати в звіті ЄСВ - за квітень і за травень пропорційно (але ж за квітень виплати не було) чи тільки за травень? І якщо працівник більше ніде не працює, то все-таки не донараховуєм ЄСВ до 704грн?

в звіті за квітень ставимо категорія - 26, відпрацьовано днів - 14, нарахування та відрахування не ставимо нічого, дата прийняття - 17.04. В травні виплачуємо винагороду згідно акту виконаних робіт, сплачуємо податки з 1800,00( без жодних донарахувань), і все показуємо в звіті.НЕ ЗАБУТИ показати дату звільнення!!!
Дуже-дуже дякую Вамsmiling bouncing smiley
а если у нас в договре написано что действует до 30.04 но в работы еще не сделаны, будут сделаны в мае и акт соответственнов мае, нужно делать доп. соглашение о продлении договора ?
можливо, ще підкажете - якщо договір ЦПХ підписується з людиною, яка має допомагати власникові зо два дні в тиждень торгувати в магазині - як цю роботу прописати словами? І як описати в Акті виконаних робіт?
Дякую)
Quote
Ira_Sirena
можливо, ще підкажете - якщо договір ЦПХ підписується з людиною, яка має допомагати власникові зо два дні в тиждень торгувати в магазині - як цю роботу прописати словами? І як описати в Акті виконаних робіт?
Дякую)
ЦПХ для продавца не подойдет
Quote
Kisulya
Quote
Ira_Sirena
можливо, ще підкажете - якщо договір ЦПХ підписується з людиною, яка має допомагати власникові зо два дні в тиждень торгувати в магазині - як цю роботу прописати словами? І як описати в Акті виконаних робіт?
Дякую)
ЦПХ для продавца не подойдет
А який же вихід? Вона не сама торгувала, а зі мною, коли мені потрібна була допомога.
Хоча, вже не торгує, але дуже треба якось оформити ці відносини. Думала по сьогоднішній день ДЦПХ зробити... Що ж робити?...
А якщо прибирання, викладка товару і торгівля тільки коли я відлучаюсь?)
В мене паніка.
Це трудові відносини, а не підряд.
Якщо вважати це підрядом, то в актах потрібно прописувати всі роботи та їх результати - виклав товар такий-то в такій-то кількості, помив стільки-то метрів підлоги, зробив те-то і те-то.
Продавати товар працівник по ЦПД не може.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера



Редаговано разів: 1. Востаннє 12/05/2017 04:42 користувачем Монна Нонна.
Дякую.
А стажування якось оформляється?
І як можна оформити працівника, який залучається на день-два в тиждень за попередньою домовленістю? В нас неповна ставка завжди викликає запитання в відповідних органів.
В трудовому законодавстві немає поняття "стажування". Це роботодавці придумали для того, щоб гроші не платити.
Робота на день-два на тиждень оформляється за сумісництвом.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Це кажеться та дама, яка колись в сльозливій темі розказувала, як мало грошей в бідного чпшника, що в нього алкогольний магазин, де працює вся сімя, а оформлено все на одного бідненького, бо нема грошейsmiling smiley ось нові ідеї поспіли)
Quote
Котег :-)
Це кажеться та дама, яка колись в сльозливій темі розказувала, як мало грошей в бідного чпшника, що в нього алкогольний магазин, де працює вся сімя, а оформлено все на одного бідненького, бо нема грошейsmiling smiley ось нові ідеї поспіли)
Котег, у мене оформлені всі працівники - 9 чол. Перед оформленням стажуються тиждень-два, бо багато відсіюється. Одна під час стажування продала алкоголь неповнолітньому, хоча я всім наголошувала, що ліцензія оплачена на рік і не дай Бог хтось таке зробить. І тепер я в засаді.
Ну ось і добреsmiling smiley превентивна ефективність права в діїsmiling smiley
Подскажите, пожалуйста, договор ЦПХ так и называется "Цивільно-правовий договір" или это "Договір виконання роботи"?
Нету такого договора "цивільно-правовий договір"
Quote
Котег :-)
Нету такого договора "цивільно-правовий договір"

Котег, спасибо! напишу Договор выполнения работ, правильно?)
Ресли работы то это называется договор подряда.
Еще есть договор предоставления услуг
Quote
Котег :-)
Ресли работы то это называется договор подряда.
Еще есть договор предоставления услуг

Котег, спасибо! вы меня спасли))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048599999999999