Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Quote
ganya
winswap, я правильно Вас поняла, что Вам зарегистрировали заблокированые ранее налоговые, и сняли сумму с перевищення с рядка 6 с витяга ? У меня зарегистрировали но сумму сняли с моего лимита . Что делать кто что знает ?
так, ви мене зрозуміли правильно. Сума перевищення блокується чітко під відповідний місяць, тому коли нам погодили таблицю, а відмовили в реєстрації двох податкових за червень ми (по закону про перенесення граничних строків реєстрації ПН за червень через кібератаку) відправили їх повторно в кінці липня і зареєстрували їх за суму перевищення. Чому у вас не реєструють за суму перевищення не розумію.
Quote
winswap
Quote
ganya
winswap, я правильно Вас поняла, что Вам зарегистрировали заблокированые ранее налоговые, и сняли сумму с перевищення с рядка 6 с витяга ? У меня зарегистрировали но сумму сняли с моего лимита . Что делать кто что знает ?
так, ви мене зрозуміли правильно. Сума перевищення блокується чітко під відповідний місяць, тому коли нам погодили таблицю, а відмовили в реєстрації двох податкових за червень ми (по закону про перенесення граничних строків реєстрації ПН за червень через кібератаку) відправили їх повторно в кінці липня і зареєстрували їх за суму перевищення. Чому у вас не реєструють за суму перевищення не розумію.

А у вас на момент тієї реєстрації який ліміт був?!?!?!
Від'ємний, позитивний, і якшо позитивний, то чи достатній
для реєстрації розблокованих?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
winswap
Quote
ganya
winswap, я правильно Вас поняла, что Вам зарегистрировали заблокированые ранее налоговые, и сняли сумму с перевищення с рядка 6 с витяга ? У меня зарегистрировали но сумму сняли с моего лимита . Что делать кто что знает ?
так, ви мене зрозуміли правильно. Сума перевищення блокується чітко під відповідний місяць, тому коли нам погодили таблицю, а відмовили в реєстрації двох податкових за червень ми (по закону про перенесення граничних строків реєстрації ПН за червень через кібератаку) відправили їх повторно в кінці липня і зареєстрували їх за суму перевищення. Чому у вас не реєструють за суму перевищення не розумію.

Вы заблокированные НН отправили снова на регистрацию и под каким регистрационным № их зарегистрировали?
Когда происходит разблокировка НН, то их регистрируют под тем же №, что и при блокировке. Если № другой, у вас может быть задвоение НО.


У мене питання до тих, кому вже розблокували ПН.
Зареєстровані в серпні 2017 року ПН за червень 2017 року (зареєстрували за рішенням комісії) не відображаються у витягах з ЄРПН. Я, звісно, відправила їх контрагентам після реєстрації, і ті контрагенти, які користуються Медком, можуть побачити їх у реєстрі первинних документів за червень. А як бути тим контрагентам, яким не вдалося відправити розблоковані ПН? Як вони можуть їх знайти?
І ще одне запитання.
Згідно пп. 198.6 ПКУ, суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням строку реєстрації, включаються до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні/розрахунки коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше ніж через 365 календарних днів з дати складення податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, у тому числі для платників податку, які застосовують касовий метод. У разі зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних згідно з пунктом 201.16 статті 201 цього Кодексу перебіг зазначеного строку переривається на період зупинення їх реєстрації та відновлюється з дня припинення процедури зупинення їх реєстрації згідно з підпунктом 201.16.4 пункту 201.16 статті 201 цього Кодексу.

Я правильно розумію, що якщо заблоковану ПН зареєстрували в серпні, то включити до ПК ми її можемо не швидше, ніж серпнем?
І про переривання перебігу якого строку йдеться у наступному реченні: граничного строку реєстрації ПН чи строку, коли можливе включення ПН до ПК?
нет, включаете только в периоде регистрации, а прерывание срока - это для штрафов за несвоевременную регистрацию.
Що "нет"? Якщо червневу ПН зареєстрували в серпні, то і включати до ПК у серпні?
Я процитувала норму пп. 198.6 ст. 198 "Податковий кредит" і питалася про переривання строку, який прописаний у цьому підпункті. Який саме строк мається на увазі: граничний строк реєстрації ПН чи строк, коли можливе включення ПН до ПК?
А если сняли блокировку нужно повторно отправлять налоговую или она сама как то регистрируется?
Quote
smal
Що "нет"? Якщо червневу ПН зареєстрували в серпні, то і включати до ПК у серпні?
Я процитувала норму пп. 198.6 ст. 198 "Податковий кредит" і питалася про переривання строку, який прописаний у цьому підпункті. Який саме строк мається на увазі: граничний строк реєстрації ПН чи строк, коли можливе включення ПН до ПК?
ну подождите, может кто то Вам ответит так, как Вам хочется, а ИМХО это о сроках регистрации, а не о сроках включения....
Не потрібно повторно відправляти, вона є в системі, їй присвоюється реєстраційний номер, і вона спокійно "чекає своєї долі". При прийнятті комісією рішення про розблокування приходить квит. №2 з текстом: "Податкова накладна зареєстровано на підставі Рішення Комісії ДФС №... від ... про реєстрацію податкової накладної №... від ... в Єдиному реєстрі податкових накладних."
У меня вопрос, отправила на регистрацию НН за июль, пришла квитанция №1 Документ принят. Регистрация призупинено, рег.номер не присвоен, отправили еще раз эту же с тем же номер пришла Квитанция №1 Документ принят.Регистрация призупинена, но уже стоит рег.номер, почему так?
smal - у нас вторая квитанция- отказ. Подали жалобу- если будет положительный ответ- то тоже не отправлять второй раз?
Спасибо!
TamiA, мені нічого не хочеться, я питала про право на ПК, а не про штрафи за невчасну реєстрацію ПК.
Пи.С. Я в курсі, що подібні норми є в ст. 201 ПКУ.
Жека, в даній ситуації не була, але думаю, що не потрібно нічого повторно відправляти. Я вважаю, що якщо ПН є в системі і рішення прийматиметься органами ДФС, яке і буде вам надіслане квит. №2, то вам нічого більше робити не потрібно.
У кого була наступна ситуація:
перепродаємо обладнання,
заблокували податкову постачальнику і, відповідно, нашу замовнику.
Податкової від постачальника не маємо, до пакету документів прикріпляти квитанцію, що її заблоковано?
Novik25 -у меня такое было- я писала это в объяснении- но уже в Жалобе., так как пояснення у меня не приняли. А по Жалобе будет известно в конце недели.
Quote
Жека
Novik25 -у меня такое было- я писала это в объяснении- но уже в Жалобе., так как пояснення у меня не приняли. А по Жалобе будет известно в конце недели.

Дякую! напишіть як матимете результат по скарзі.
Если квитанция о припиненни регистрации пришла 15 08 2017 по накладной за июль, повидомлення со сканами подтверждающих документов я должна успеть отправить сегодня или у нас есть какой то срок на это?
Скиньте пожалуйста зразок скарги на отказ в регистрации. спасибо большое . 1506ks@ukr.net
Добрый вечер. Скиньте пожалуйста образец жалобы на отказ в регистрации.
почта shurikor83@gmail.com Заранее благодарен!
я так и не поняла, отправила налоговую - она заблокирована, подала документы -комиссия отказала, подала жалобу - пришло решение налоговую зарегистрировать, когда сдавала декларацию лимит списался как реєстрація перевищення + 200 000 дата 18.07.17,
вчера смотрю в кабинете, там реєстрація перевищення + 200 000 дата 15.08.17, реєстрація перевищення - 200 000 дата 15.08.17, но я не вижу что налоговая есть в реестре, что дальше???
за 15.08.17 может еще сегодня увидите, делайте запрос, сейчас информация "устаканивается" в течении 2-х, а то и 3-х дней....
Доброе утро! Нам пришло решение по заблокированным НН...отказ в регистрации. Какие наши дальнейшие действия?Как я поняла у нас есть 10 календарных на обжалование решения.
Надо собирать документы в бумажном виде и везти в Киев?Заверять их как-то надо?Уведомление и таблицу с кодами тоже подавать?
пишите жалобу, я подавала все теже документы что и для разблокировки, заверяла подписью и печатью
Quote
alisona
пишите жалобу, я подавала все теже документы что и для разблокировки, заверяла подписью и печатью

Можно у Вас пример жалобы попросить?
и еще подскажите письмо про деятельность предприятия подавали?
письмо не подавала, все в жалобе описала, [buhgalter911.com] подправите как нужно без суда
alisona - пожалуйста расскажите- вы подали отчет с заблокированной налоговой- у вас появилось Перевищення?
Потом зарегистрировали эту налоговую- не пополняя заново счет? т.е несмотря на перевищення они регистрируют?
Мне уже отвечали- но я не могу понять, включать или не включать в декларацию- сумма очень большая второй раз не смогу пополнить.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 31 з 42    Сторінки: ПершаПопередні2627282930313233343536НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000583