Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 42    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
Пакет документів всіх яких можна приліпити - згідно їхнього славнозвісного "вичерпного" переліку і поштою на Київ. А тоді вже можна судитися.... То я так розумію лише для того щоб мати повідомлення про вручення листа і щоб в суді було легше виграти справу. Бо на розгляд в ДФС вони мають 10 кал днів з моменту отримання листа і якщо відповідь не прийшла - значить скаргу прийняли з позитивним результатом автоматично. А я думаю вони там і так загинаються тому не факт що всі скарги розглянуть. Отже юристи матимуть з чим працювати)))

А саме цікаво що якщо порахувати всі витрати на ідправку того листа то виходить мінімум 35 грн. А якщо ПДВ в документі 10 грн. То де сенс??? Всі ці гроші просто подарують державі. А з кожного банально по 10 грн - і хтось як завжди на цьому наживеться(
Quote
jakpracyuvaty
Пакет документів всіх яких можна приліпити - згідно їхнього славнозвісного "вичерпного" переліку і поштою на Київ. А тоді вже можна судитися.... То я так розумію лише для того щоб мати повідомлення про вручення листа і щоб в суді було легше виграти справу. Бо на розгляд в ДФС вони мають 10 кал днів з моменту отримання листа і якщо відповідь не прийшла - значить скаргу прийняли з позитивним результатом автоматично. А я думаю вони там і так загинаються тому не факт що всі скарги розглянуть. Отже юристи матимуть з чим працювати)))

А саме цікаво що якщо порахувати всі витрати на ідправку того листа то виходить мінімум 35 грн. А якщо ПДВ в документі 10 грн. То де сенс??? Всі ці гроші просто подарують державі. А з кожного банально по 10 грн - і хтось як завжди на цьому наживеться(

в мене пдв на 5,5тис.грн. додала усі документи -відмовили без поважної причини, хоча до цього я здавала документи і з меншим переліком і все приймалось позитивно. Чим вони керуються при прийманні рішення-Бог його знає.
Але факт є фактом. Буду готовити скаргу до своєї податкової, відвезу. Що вони там скажуть
Доброе утро.Скажите, кто получал такой ответ в квитанции 2 - квитанція про наявність у Повідомленні № 1 від 26.07.2017 відмовленої ПН/РК № 8 від 20.06.2017 що знаходиться на розгляді або по якій прийнято Рішення - что это значит? Удалось кому-то выяснить? На горячую линию конечно же не дозвониться...


В них немає логіки з позитивним чи негативним рішенням - я думаю почали працювати корупційні схеми - хто домовився - його запити розглядають - хто ні - відмова. Але щоб в очі так не кидалось деякі приймають позитивні.
Quote
Нат
Quote
jakpracyuvaty
Пакет документів всіх яких можна приліпити - згідно їхнього славнозвісного "вичерпного" переліку і поштою на Київ. А тоді вже можна судитися.... То я так розумію лише для того щоб мати повідомлення про вручення листа і щоб в суді було легше виграти справу. Бо на розгляд в ДФС вони мають 10 кал днів з моменту отримання листа і якщо відповідь не прийшла - значить скаргу прийняли з позитивним результатом автоматично. А я думаю вони там і так загинаються тому не факт що всі скарги розглянуть. Отже юристи матимуть з чим працювати)))

А саме цікаво що якщо порахувати всі витрати на ідправку того листа то виходить мінімум 35 грн. А якщо ПДВ в документі 10 грн. То де сенс??? Всі ці гроші просто подарують державі. А з кожного банально по 10 грн - і хтось як завжди на цьому наживеться(

в мене пдв на 5,5тис.грн. додала усі документи -відмовили без поважної причини, хоча до цього я здавала документи і з меншим переліком і все приймалось позитивно. Чим вони керуються при прийманні рішення-Бог його знає.
Але факт є фактом. Буду готовити скаргу до своєї податкової, відвезу. Що вони там скажуть
скаргу потрібно подавати не до своєї податкової, а в Київ на львівську
Ага.
Рішення вищого рівня органу ДФС не можна оскаржувати в нижчому.
Але цікаво чи комусь вже дали якусь відповідь.
Вони мають на то 10 календарних днів. Я відправляла 21.07. Ще навіть Повідомлення не вернулось
Quote
jakpracyuvaty
Але цікаво чи комусь вже дали якусь відповідь.
Вони мають на то 10 календарних днів. Я відправляла 21.07. Ще навіть Повідомлення не вернулось

А ви скаргу відправляли?
А як саме? Електронну версію чи копії документів листом?
Рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Пише що платник подає особисто або поштовим звязком.
Quote
jakpracyuvaty
Рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Пише що платник подає особисто або поштовим звязком.

А если новой почтой курьером?
[lawgarant.com.ua]

тут непогано все розписано.

Не так круто як презентації з ДФС щоправда))))
Ми в Запоріжжі знаходимось, моє рекомендоване може йти тиждень до Києва, що за маячня знову((( я скоро вже з'їду з глузду((
Quote
Нат
Quote
jakpracyuvaty
Рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Пише що платник подає особисто або поштовим звязком.

А если новой почтой курьером?

Теж розгядали такий варіант але прописано або особисто або поштою. Курєром немає такого варіанту. Хіба що робити курєра своїм особистим представником але то вже якось заскладно
Quote
Нат
Ми в Запоріжжі знаходимось, моє рекомендоване може йти тиждень до Києва, що за маячня знову((( я скоро вже з'їду з глузду((

Чого Ви??? В нас в державі ще купа сюрпризів, думаю що навіть цей не найгірший (((( в них якась безмежна скринька дибільних ідей.

А щодо листа то дата штампу на відправленні то і є дата отримання - то їхні проблеми що пошта довго йде. Юристу таке підійде)
Quote
jakpracyuvaty
Quote
Нат
Quote
jakpracyuvaty
Рекомендованим листом з повідомленням про вручення.
Пише що платник подає особисто або поштовим звязком.

А если новой почтой курьером?

Теж розгядали такий варіант але прописано або особисто або поштою. Курєром немає такого варіанту. Хіба що робити курєра своїм особистим представником але то вже якось заскладно

А якщо зробити довіреність на представника Нової пошти?
Пробуйте - і поділитесь досвідом))))

Я вже вкотре переконуюсь що ми українці просто природжені виживати і придумувати всі ці методи як вижити!!!

Але глобально так вже все це дістало(((
Quote
jakpracyuvaty
Пробуйте - і поділитесь досвідом))))

Я вже вкотре переконуюсь що ми українці просто природжені виживати і придумувати всі ці методи як вижити!!!

Але глобально так вже все це дістало(((

Зараз підготую заново весь пакет документів и сробую зайти до Нової пошти, що вони скажуть на мою пропозицію.
Потім відпишусь по результатам. Хочеться як омога скоріше покінчити з цим маразмом
Скарга повинна містити:

найменування або прізвище, ім’я, по батькові платника податку, який подає скаргу, його податкову адресу;
податковий номер або серію (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб — підприємців, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта);
реквізити оскаржуваного рішення комісії ДФС;
інформацію про причини незгоди платника податку з рішенням комісії ДФС;
відомості про оскарження рішення комісії ДФС до суду;
вимоги платника податку, який подає скаргу;
адресу, на яку необхідно надіслати рішення, прийняте за результатами розгляду скарги.

цікаво, що означає "відомості про оскарження рішення комісії ДФС до суду;"?
Подскажите пожалуйста как понимать такой ответ???? После блокировки налоговой отправила пакет документов. Получила вот такой ответ.
Документ не прийнято. В ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування від 21.06.2016 № 34, зазначений у Повідомлені. Пояснення та/або копії документів подаються у разі зупинення реєстрації
податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН._____________________________

Хотя есть квитанция документ прийнято реэстрац. призупинена!!!
Спробуйте перевірити на помилки я так випадково дату поставила 21.07 а мало бути 21.06 і отримала цю відповідь.
Quote
Ksenik
Подскажите пожалуйста как понимать такой ответ???? После блокировки налоговой отправила пакет документов. Получила вот такой ответ.
Документ не прийнято. В ЄРПН відсутній факт зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування від 21.06.2016 № 34, зазначений у Повідомлені. Пояснення та/або копії документів подаються у разі зупинення реєстрації
податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН._____________________________

Хотя есть квитанция документ прийнято реэстрац. призупинена!!!

у вас 2016 год стоит
Quote
Rita2017
Доброе утро.Скажите, кто получал такой ответ в квитанции 2 - квитанція про наявність у Повідомленні № 1 від 26.07.2017 відмовленої ПН/РК № 8 від 20.06.2017 що знаходиться на розгляді або по якій прийнято Рішення - что это значит? Удалось кому-то выяснить? На горячую линию конечно же не дозвониться...

это значит что вы повторно отправляете повідомлення по налоговой накладной, которую уже отклонили. Я тоже думала что я самая умная )))
що в скаргі писали? на що силаєтесь? передала документи на юридичну компанію... вони хотіли відпрацювати по крітеріям, але складно прорахувати... 14 липня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.17 №485, якою затверджено Порядок розгляду скарг на рішення комісії ДФС. але вона, зі слів юриста , як кажуть теж "сира" ще будуть її мабуть півроку теж вдосканалювать...
Quote
Александра_Н
що в скаргі писали? на що силаєтесь? передала документи на юридичну компанію... вони хотіли відпрацювати по крітеріям, але складно прорахувати... 14 липня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.17 №485, якою затверджено Порядок розгляду скарг на рішення комісії ДФС. але вона, зі слів юриста , як кажуть теж "сира" ще будуть її мабуть півроку теж вдосканалювать...

не факт, що в адмін.порядку удастся владнати
Quote
Александра_Н
що в скаргі писали? на що силаєтесь? передала документи на юридичну компанію... вони хотіли відпрацювати по крітеріям, але складно прорахувати... 14 липня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.17 №485, якою затверджено Порядок розгляду скарг на рішення комісії ДФС. але вона, зі слів юриста , як кажуть теж "сира" ще будуть її мабуть півроку теж вдосканалювать...

я ссилалась на п. 201.16.2 и 201.16.3 пку
поки більше не знаю на що
відправляю листом на Київ
якщо не буде результату, тоді суд
але дддуууже не хочеться
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Доброе утро.Скажите, кто получал такой ответ в квитанции 2 - квитанція про наявність у Повідомленні № 1 від 26.07.2017 відмовленої ПН/РК № 8 від 20.06.2017 що знаходиться на розгляді або по якій прийнято Рішення - что это значит? Удалось кому-то выяснить? На горячую линию конечно же не дозвониться...

это значит что вы повторно отправляете повідомлення по налоговой накладной, которую уже отклонили. Я тоже думала что я самая умная )))

Отклонили - в смысле отказано в регистрации? Почему же тогда в квитанции прямо не пишут, что отказ?
Quote
Rita2017
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Доброе утро.Скажите, кто получал такой ответ в квитанции 2 - квитанція про наявність у Повідомленні № 1 від 26.07.2017 відмовленої ПН/РК № 8 від 20.06.2017 що знаходиться на розгляді або по якій прийнято Рішення - что это значит? Удалось кому-то выяснить? На горячую линию конечно же не дозвониться...

это значит что вы повторно отправляете повідомлення по налоговой накладной, которую уже отклонили. Я тоже думала что я самая умная )))

Отклонили - в смысле отказано в регистрации?


или отклонили или приняли. Но решение уже принято по ней. И это решение приходит вам как вторая квитанция к повідомленню и там написан результат рассмотрения.

Quote
Rita2017
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Почему же тогда в квитанции прямо не пишут, что отказ?

как это нет? прямо пишут. У вас в решении что написано??
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Доброе утро.Скажите, кто получал такой ответ в квитанции 2 - квитанція про наявність у Повідомленні № 1 від 26.07.2017 відмовленої ПН/РК № 8 від 20.06.2017 що знаходиться на розгляді або по якій прийнято Рішення - что это значит? Удалось кому-то выяснить? На горячую линию конечно же не дозвониться...

это значит что вы повторно отправляете повідомлення по налоговой накладной, которую уже отклонили. Я тоже думала что я самая умная )))

Отклонили - в смысле отказано в регистрации?


или отклонили или приняли. Но решение уже принято по ней. И это решение приходит вам как вторая квитанция к повідомленню и там написан результат рассмотрения.


Quote
Rita2017
Quote
Vikasya
Quote
Rita2017
Почему же тогда в квитанции прямо не пишут, что отказ?

как это нет? прямо пишут. У вас в решении что написано??





У меня нет решения!!! У меня есть квитанция 2 с этим текстом. Позвонила нашей местной налоговой. Говорят, что они даже эту налоговую накладную в реестре не видят и типа система не берет наши доки в работу. А что делать они не знают
У меня нет решения!!! У меня есть квитанция 2 с этим текстом. Позвонила нашей местной налоговой. Говорят, что они даже эту налоговую накладную в реестре не видят и типа система не берет наши доки в работу. А что делать они не знают
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 24 з 42    Сторінки: ПершаПопередні1920212223242526272829НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056100000000003