Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 42    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Vika222
Quote
Нат
Отправила пока только НН от поставщика в прикрепленном файле. Жду
Отправляла уже раз 5, постоянно были ошибки, но хоть не отклоняют что нет квитанции о нерегистрации НН
теперь исправила все что можно было, хоть механизм буду ждать

а кому-то уже решение о регистрации отказанной НН приходило?
боюсь, что 5, а то и 6 дней ждать придётся((((
Еще вопрос:
1отправила пакет доков для разблокировки
2 через 5-6 дней получила отказ(разумеется, как всегда без уточнений и т.д.)
вопрос: имею ли я право подать повторно пакет доков к одной и той же незарегенной НН?

пп. 201.16.3
Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Я не бачу квитанції пор блокування від постачальників, працюю в Арт-звіті
Quote
Монна Нонна

пп. 201.16.3
Рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути оскаржено в адміністративному або судовому порядку.
другими словами: второго шанса никто не даст,
только суд
Люди, может кто-то сталкивался:
откуда возник риск и мониторинг по кодам: 3506, 3214????
(логику и смысл пытаюсь уловить)


Нет логики, нет смысла
мне начали блокировать все налоговые
при чем у меня три предприятия в разных районах
слов просто нет!!!
Новая фишка.
Хотела зарегить НН на услуги. Не приняло
Сдаю додаток, приходит квитанция "Порушено вимоги п.3 до оцинки критериив". Читаю читаю и не догоняю чего нужно сделать-то теперь
Караул!!! Подскажите что не так. Фирма занимается ремонтом и ТО кондиционеров- по КВЕД 33.12 по ДКПП 3312. Отправила Додаток - пишет :"Документ не прийнято. В рядку 2 Таблиці значення Графи "Код згідно з УКТ ЗЕД 016-2010"( постачання/виготовлення товарів/послуг) невідповідає даним УКТ ЗЕД." Что не соответствует? у нас ДКПП!!!!. Повторно создала Додаток только указала точнее 331218 - все равно выплюнуло.Что делать? Что не правильно? Это борюсь с "зупинкой реєстрації" нн на 167 грн НДС (ТО кондиционера) !!!!
Quote
sana222333
Караул!!! Подскажите что не так. Фирма занимается ремонтом и ТО кондиционеров- по КВЕД 33.12 по ДКПП 3312. Отправила Додаток - пишет :"Документ не прийнято. В рядку 2 Таблиці значення Графи "Код згідно з УКТ ЗЕД 016-2010"( постачання/виготовлення товарів/послуг) невідповідає даним УКТ ЗЕД." Что не соответствует? у нас ДКПП!!!!. Повторно создала Додаток только указала точнее 331218 - все равно выплюнуло.Что делать? Что не правильно? Это борюсь с "зупинкой реєстрації" нн на 167 грн НДС (ТО кондиционера) !!!!

А пояснення сдавали?
а в додатке что пишете?
Пояснення сдавала 07.07 - квит.1 пришла. вторую жду. В додатке пишу в первой графе 33.12, во второй - ничего, в третьей - 3312
Quote
sana222333
Пояснення сдавала 07.07 - квит.1 пришла. вторую жду. В додатке пишу в первой графе 33.12, во второй - ничего, в третьей - 3312

попробуйте в третьей колонке написать 33.12
так вроде без точек нужно. Вы с точками писали?
Услуги по ДКПП в НН с точками, значит и тут с точками должны быть.
цитата с сайта Дебет-Кредит:
Quote

Наприклад, якщо вам заблокували податкову накладну і Ви:

продавець придбаного товару/послуги, то в третій графі «Код згідно з УКТ ЗЕД / ДК 016 – 2010 (придбання (отримання) товарів/послуг)» ви зазначаєте код придбаного товару/послуги, а в четвертій графі «Код згідно з УКТ ЗЕД / ДК 016 – 2010 (постачання (виготовлення) товарів/послуг)» – код поставленого (або на який ви отримали передоплату) товару/послуги;
виробник продукції (надавач послуг), то в третій графі ви зазначаєте код придбаного товару/послуги, який використовується при такому виготовленні (наданні), а в четвертій – код виготовленого товару (наданої послуги) (або на які ви отримали передоплату).

Але при цьому код в другій графі Таблиці «Код згідно з КВЕД ДК 009:2010» залишається незмінним – це код виду діяльності, для якого ці товари/послуги придбано.
Quote
Oxi
я думала, що квитанції про блокування приходять синхронно постачальнику і покупцю
Так и есть, наши клиенты (и не один) уже нам звонили по поводу заблокированных накладных, значит они видят тоже.
Мне уже тоже пошел первый звонок. Только они ж на сайте ДПИ пишут что кол-во зупиненых ПН не будет превышать 0,1%....а у меня уже десятки пошли этих зупинених(( буду жить на работе или пойду менять квалификацию((
Quote
Нат
Мне уже тоже пошел первый звонок. Только они ж на сайте ДПИ пишут что кол-во зупиненых ПН не будет превышать 0,1%....а у меня уже десятки пошли этих зупинених(( буду жить на работе или пойду менять квалификацию((

В мене 104 штуки заблоковані і ще 70 невіправлені бо боюсь що по тих кодах теж заблокують.
Була сьогодні в податковій, вручну нічого не хочуть приймати, відповідей на питання не мають, що робити не знають. Кажуть через кабінет відправляти пояснення на кожну ПН. В мене в одні ПН від 10 до 30 позицій від всіх різних постачальників - щоб то все відсканувати мені треба 10 днів мінімум і ще щоб то відправити через той довбаний недороблений кабінет

Тому теж вже думаю може то ліпше на складі працювати.
Поправьте меня, если я не так понимаю. До тех пор, пока за июнь не набралось ПН на 500 тыс. (без НДС), ничего не блокируется. А после того, как набралось, система начинает проверять критерии риска?
Quote
Oxi
в електронному вигляді немає можливості подати документи в ПДФ форматі

ЕСТЬ)))
Quote
filipina
Поправьте меня, если я не так понимаю. До тех пор, пока за июнь не набралось ПН на 500 тыс. (без НДС), ничего не блокируется. А после того, как набралось, система начинает проверять критерии риска?

Да нифига подобного, у меня заблокировано от 100 грн. до 70тыс. ндс, за июнь не набралось пока еще и 300 тыс.
все это туфта, что по критериям до 0,1% только будет заблокировано. блокирует все что ни попадя
как работать я не знаю, мне звонят покупатели, я звоню поставщикам, те ссылаются на своих поставщиков, замкнутый круг
как всегда все делается для народа и процветания бизнеса
нет слов.....
Добрій день подскажите пожалуйста отправила: Додаток
до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (пункт 3), та Повідомлення прийшла така відповідь, Квитанція № 2 , не прийнято : квітанція про відсутнвсть підтверджуючих документів про зупинення ПН/РК вказаний у повідомлені №1 від 10.07.17р Что єто и что дальше делать подскажите пожалуйста. Спсибо
Quote
Ksenik
Добрій день подскажите пожалуйста отправила: Додаток
до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (пункт 3), та Повідомлення прийшла така відповідь, Квитанція № 2 , не прийнято : квітанція про відсутнвсть підтверджуючих документів про зупинення ПН/РК вказаний у повідомлені №1 від 10.07.17р Что єто и что дальше делать подскажите пожалуйста. Спсибо
Это значит надо ещё прикреплять квитанцию №2 о блокировке НН
Quote
Lina_Lina
Quote
Oxi
в електронному вигляді немає можливості подати документи в ПДФ форматі

ЕСТЬ)))
ну уже є
Quote
alenat
Quote
Ksenik
Добрій день подскажите пожалуйста отправила: Додаток
до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатні для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (пункт 3), та Повідомлення прийшла така відповідь, Квитанція № 2 , не прийнято : квітанція про відсутнвсть підтверджуючих документів про зупинення ПН/РК вказаний у повідомлені №1 від 10.07.17р Что єто и что дальше делать подскажите пожалуйста. Спсибо
Это значит надо ещё прикреплять квитанцию №2 о блокировке НН

это было в четверг
в пятницу уже все стало норм
ждем теперь результата решения комиссии
будет ли оно в этом месяце хоть
понятно, спасибо большое
Свежая инфа от налоговиков
Позвонила барышня из налоговой, мол мы не можем ваш пдф открыть...хотя у меня все на работе открывалось
далее...говорит, что нужно прикреплять не только НН от поставщика, а и все остальное-выписки банка на вход. и исход.платежи, договора, прих.накл., ТТН и еще сопроводительное письмо
ну и представьте что это будет, жить на работе что ли
А квитанцию об отказе нужно прикреплять?
Quote
filipina
Поправьте меня, если я не так понимаю. До тех пор, пока за июнь не набралось ПН на 500 тыс. (без НДС), ничего не блокируется. А после того, как набралось, система начинает проверять критерии риска?

Є Наказ з критеріями і програмне забезпечення ДФСУ в яке невідомо які критерії понаставляли (поки що ми цього не можем перевірити). Знаю точно, що на минулому тижні, коли наказ №567 вже був чинний, реєстрація/відмова у реєстрації ПН відбувалася ще не по критеріях визначених в Наказі

Те що Ви зазначили про 500 тис., звучить в оригіналі наступним чином:
Quote

2) обсяг постачання, зазначений платником податку в податкових накладних / розрахунках коригування, зареєстрованих у Реєстрі в поточному місяці, з урахуванням поданої на реєстрацію в Реєстрі податкової накладної / розрахунку коригування, становить менше 500 тисяч гривень та керівник - посадова особа такого платника податку є особою, яка займає аналогічну посаду не більше ніж у трьох діючих платників податків;


Тобто якщо, з врахуванням Вашої ПН/РК Ви досягли 500 тис. за липень 2017 (я все таки впевнена що липень - тому що вибирається період реєстрації, а не періоди виписки ПН/РК), то тоді лише Ваша ПН підлягає моніторингу на призупинення (а не відразу призупинення) по інших 2 критеріях.
І то, тут ще спірне питання чи лише 500 тис враховувати чи ще й ОДНОЧАСНО керівник п-ва займає аналогічну посаду в 3 п-вах. Тому що так як там сформульований абзац, то "ТА" це не АБО. Тому, на мою думку, ці дві умови мають виконуватись одночасно.

Тому, почитайте уважно наказ №567, подивіться чи підпадаєте Ви під моніторниг чи призупинення і якщо ні - то вже можна оскаржувати дії по блокуванню...

Звичайно, Ваші постачальники за весь цей період часу, без права на ПК.
natalka_l, спасибо за разъяснение. Но разве июньские НН не блокируются сейчас?
Підкажіть, будь ласка, як саме в електронному кабінеті створювати повідомлення J1312601???
Quote
smal
Підкажіть, будь ласка, як саме в електронному кабінеті створювати повідомлення J1312601???
у розділі введення звітності шукайте
Подскажите пожалуйста как в кабинете отправить эти подтверждающие документы?? Создала Повідомлення, заполнила, создала этот додаток J1360101 - как туда добавить несколько файлов? confused smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 42    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044900000000003