Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кому уже припыняли регистрацию НН?

Відправлено користувачем Нат 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 42    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Quote
Buh_99_03
Гляжу на комментарии:
-умные молчат,
-красивые возмущаются,
-юристы потирают руки.
thumbs up
"Перевірте правильність данних Підписанта"
Це вже що? Повідомлення з додатками відправлялось з електронного кабінету, надійшла перша квітанція. А друга сьогодні ось така.
При підпису чітко вказує директора та підприємство.
Quote
alisona
если с этой заблокированной налоговой ничего не буду делать пусть себе будет заблокированная, а просто отправлю новую налоговую с новым номером? тогда по идее у меня налоговая новая должна зарегистрироваться, как считаете, так можно делать?
Не забывайте, что в Деку по ПДВ Вам придётся включать и заблокированную НН и ту, которую Вы собираетесь выписать по-новой
А это, в свою очередь, тянет за собой увеличение НДС к уплате
как-то так(((


Quote
ViktoriaS
"Перевірте правильність данних Підписанта"
Це вже що? Повідомлення з додатками відправлялось з електронного кабінету, надійшла перша квітанція. А друга сьогодні ось така.
При підпису чітко вказує директора та підприємство.
податкову в решті решт зареєстрували????
чи ні???
Адже, Ви майже перша, кому вже прийшла друга квитанція
Quote
ViktoriaS
"Перевірте правильність данних Підписанта"
Це вже що? Повідомлення з додатками відправлялось з електронного кабінету, надійшла перша квітанція. А друга сьогодні ось така.
При підпису чітко вказує директора та підприємство.
А вы внизу Повидомлення указали ФИО директора и его код?
Quote
Buh_99_03
БУХДЕЯТЕЛИ НА ПОДСОСЕ УЖЕ ВЫПУСТИЛИ СТРУЮ:
"
1. Обов'язково надавайте письмові пояснення. Їх відсутність може бути формально підставою для відмові у реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Намагайтеся надати не формальне пояснення, а достатньо розгорнуте з описом особливостей діяльності та основних операцій. До пояснень можете надати додаткові документи (зокрема, звіти щодо площ та врожайності для сільськогосподарських товаровиробників, оскільки в них є підтвердження можливості постачання вами сільськогосподарської продукції).
2. Чітко слідуйте за Вичерпним переліком документів, затверджених наказом Мінфіну № 567, оскільки відсутність будь-якого документа з переліку може стати підставою для відмови у реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Якщо написано "листування з контрагентом", значить копії відповідних документів повинні бути надіслані. Якщо написано "складські, вантажно-розвантажувальні" та інші документи, рекомендую їх надати або пояснити їх відсутність (зокрема, якщо за договором частину відповідних витрат бере на себе постачальник або покупець). В цьому випадку вам треба надати відповідну інформацію в поясненнях.
3. За відсутністю формалізованої форми заяви, яка б чітко визначала дату подання вами пояснень та документів, краще надіслати скан супровідного листа з переліком надісланих вами документів та пояснень. Цей лист стане вам в нагоді, якщо треба буде звертатися в суд з позовом щодо бездіяльності комісії ДФС та доводити дату подання документів.
4. Таблицю даних платника податків подавати слід виробникам товарів та послуг, торгівлі, якщо є комплектація товарів у набори. Подавати коди товарів. які є на вході і на виході одні і ті самі, марно. Такі Таблиці визнаватися не будуть. Таблиці без документів надавати недоцільно. Таблиці треба надавати разом з письмовими поясненнями та документами. Таблиці без документів скоріш за все будуть відхилятися, оскільки їх оцінка без документів майже неможлива.
5. Документи повинні бути надані в такому обсязі, який би дозволяв надати максимум доказів реальності операції. Як би зараз це ми не називали, суть СМКОР (системи моніторингу на відповідність критеріям оцінки ризиків) зводиться саме до цього. Надавати просто договори, акти та накладні без додаткових доказів достатньості ресурсів на підприємстві для здійснення відповідної операції, марно. Треба обо'вязково розписати, що на підприємтсві або у ФОПа є необхідні трудові ресурси та технологічні можливості для придбання/виготовлення/постачання товару/послуги, щодо якого спрацювали критерії.
6. В подальшому намагайтеся вийти на податкове навантаження за всіма податками, зборами та ЄСВ на рівень, що перевищує 5 %. За цих умов ви зможете уникнути блокування, якщо звісно "доживете" до того моменту (дуже жорстко, але це правда).
7. Якщо ви отримуєте рішення комісії ДФС про відмову у реєстрації ПН/РК, скористуйтесь процедурою адміністративного оскарження, передбаченою п. 56.23 ст. 56 ПКУ. Така процедура передбачає надання вами скарги протягом 10 календарних днів та направлення вам відповіді протягом також 10 календарних днів. Спробуйте скористатися цією можливістю.
8. Повідомляйте про всі випадки свавіля податківців при розгляді ваших документів, порушення строків їх розгляду. Завжди допоможу чим зможу. Не забувайте про офіс Ради бізнес-омбудсмена (https://boi.org.ua/). Ваші скарги будуть зафіксовані та включені у звіт, який в тому числі буде представлений міжнародним організаціям (Світовому банку та іншим). Скарги оформлюються через їх сайт.
9. Дуже не хочеться, щоб ви "велися" на корупційні дії. Як би не хотілося б вам вирішити негайно проблему з блокуванням, краще не давати повод "наживатися" корупціонерам на вашій проблемі. Це я говорю з біллю, оскільки чим більше проблем у вас, тим краще хомутиннікам з вірними псами малювати схеми нових фінансових потоків.
"

Ось така вона свобода господарювання. Повії і гомосексуалісти вже відписалися, що в тому що підприємець віднині є злочинцем, поки він не доведе протилежного

Это текст от Ю. Дроговоз.
В двух словах: попытайтесь расслабиться и получить удовольствие.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
openspace
Quote
Buh_99_03
Гляжу на комментарии:
-умные молчат,
-красивые возмущаются,
-юристы потирают руки.
thumbs up
Юристы еще не проснулись smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Так не прийняли же другу квітанцію з поясненням. як вони її зареєструють.
не вказали( а автоматом не заходить. Дякую))))
Не совсем понимаю почему я должна включать в деку налоговую которая заблокирована ? Я ведь зарегистрирую правильную и обязательства у меня возникают один раз по отгрузке
Quote
alisona
Не совсем понимаю почему я должна включать в деку налоговую которая заблокирована ? Я ведь зарегистрирую правильную и обязательства у меня возникают один раз по отгрузке

налоговики консультируют, что в НО НДС включается вся сумма обязательств (в т.ч. и по незарегистрированным налоговым). Если у Вас нал.накл. ошибочно выписана, то Вы не должны ее включать в декларацию. Но будьте готовы объясняться перед налоговиками. Они ваши обязательства будут считать по всем налог.накл. (и зарегистрированнным, и не зарегистрированным).
Я тоже продумывала вариант повторной выписки налоговой. Если придется - буду сразу отправлять пояснення ч/з эл.кабинет, мол дважды выписала, ошибочная налоговая заблокирована. А раз нет регистрации - ошибку исправить не возможно, т.к. мой РК к НН покупатель не зарегистрирует.
Спасибо, а как подавать объяснение собираетесь?
Quote
alisona
Спасибо, а как подавать объяснение собираетесь?

просто письмо, прикладываете копии документов, сканируете и ч/з кабинет платныка
можно конечно этого сразу не делать, но если суммы существенные, то по моему опыту налоговая вас побеспокоит после камеральной проверки вашей деки
Памятка от налоговой
_____________________________________

До уваги платників податку на додану вартість!!!!!!!!

ПАМ’ЯТКА

Тільки у разі блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (Увага!!! Отримано квитанцію про блокування):

1.Виключно через «Електронний кабінет платника» в режимі «Ведення звітності» подається Таблиця даних платника податків за встановленою формою J(F) 1312301. Також для формування Таблиці в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

Електронні формати Таблиці розміщенні на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Електронна звітність» / Платникам податків про електронну звітність / Інформаційно-аналітичне забезпечення / Реєстр електронних форм податкових документів.

Підтвердженням про отримання Таблиці є перша квитанція (квитанція про доставку). Після обробки та розгляду Комісією ДФС Таблиці платнику протягом п’яти робочих днів направляється друга квитанція, в якій зазначається інформація про результат розгляду (врахування/неврахування інформації).

При заповненні Таблиці необхідно заповнювати вид економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010) та код товару згідно з УКТ ЗЕД чи код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що (Увага!!!!) на постійній основі таким платником постачаються (виготовляються), а також зазначити коди товарів/послуг, які ним придбаються (отримуються) для їх виготовлення на постійній основі.

По Таблицях платника податку, які надані з порушенням розгляд не здійснюється та інформація зазначена в них не враховується!!!!

Довідкова інформація: правильно складена та в найкоротші терміни подана Таблиця платника податку, у разі врахування Комісією ДФС, дасть можливість на 5 робочий день після дня її подання мати можливість платнику реєструвати податкові накладні на товари (продукцію) за кодами УКТ ЗЕД, що зазначені у заблокованій податковій накладній.

1. Щоб розблокувати призупинену податкову накладну платник протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов'язання, відображеного у такій податковій накладній/розрахунку коригування надає:

- за встановленими формами Повідомлення щодо подачі документів про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим ПН/РК за формою J(F)1312601. Повідомлення формується по кожній окремо податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію якої зупинено в Реєстрі;

- копії документів до Повідомлення у вигляді окремих додатків за формою J(F)1360101 у форматі PDF (розмір кожного додатку не повинен перевищувати 2 мГб).

Повідомлення з додатками може бути сформоване та надіслане через «Електронний кабінет платника» через режим «Ведення звітності».

Увага!!!!!! Для оперативності розблокування ПН/РК до сформованого Повідомлення та додатків рекомендується додати пояснення в якому зазначити інформацію, що є необхідною для прийняття Комісією ДФС Рішень про врахування/не врахування Повідомлення та (Увага!!!) Таблиці платника податків, а саме: про наявність приміщень (власних/орендованих, м.кв.), наявність виробничих потужностей (власних/орендованих, тис.грн.), наявність земельних ділянок (власних/орендованих, га), наявність найманого персоналу (власного/за сумісництвом, чол.), дохід від проведення діяльності за попередній період (згідно Ф-2, тис.грн.), залишки готової продукції (тис.грн.), залишки сировини (тис.грн.).
А зачем мы тогда 20-ОПП подаем, отчеты по земле и т.д......
Quote
knv
А зачем мы тогда 20-ОПП подаем, отчеты по земле и т.д......
Шоб було smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
не понятно из этой памятки порядок действия - сразу отправлять только табличку и все ?
и если не разблокировали, то только тогда все додатки в течении года или сразу все подавать и табличку и пояснения и додатки с полным жизнеописанием предприятия ?
кто как понял ?
Вариант А
1. Табличка подана заранее как припарка в надежде, что они туда посмотрят и не заблокируют
2. Они никуда не посмотрели и заблокировали
3. Несем всю нашу макулатуру

Вариант Б
1. Подали НН на регистрацию, ее заблокировали
2. Подали Табличку опять же в надежде, что эта припарка поможет
3. В течение 5 дней они должны сопоставить Табличку и НН, если сходится - зарегистрировать НН
4. Если Табличка им пофиг и они ничего не разблокировали - несем всю макулатуру

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Подскажите, пожалуйста, а если пришла квитанция № 2, отказ по кодам, указали все в одной строке, нужно повторно отправлять только эту таблицу? или опять весь пакет документов?
Только что была в ДПИ Днепровского района Киева
С боем прорвалась:
Итог беседы:
Через кабинет подача уведомление не работает (так сказал)
Вариант только через канцелярию подать копии документов с сопроводительным письмом, потом налоговики сами сканируют эти документы и отправляют на комиссию
Сегодня сканировались докуметы, поданные 4 июля!!!
на мой вопрос можно ли сразу принести сканы, сказал:-"Можно, мне принести, если прорветесь))) канцелярии только бумажки"

Хоть кому то возобновили регистрацию?
Quote
Монна Нонна
Вариант А
1. Табличка подана заранее как припарка в надежде, что они туда посмотрят и не заблокируют
2. Они никуда не посмотрели и заблокировали
3. Несем всю нашу макулатуру

Вариант Б
1. Подали НН на регистрацию, ее заблокировали
2. Подали Табличку опять же в надежде, что эта припарка поможет
3. В течение 5 дней они должны сопоставить Табличку и НН, если сходится - зарегистрировать НН
4. Если Табличка им пофиг и они ничего не разблокировали - несем всю макулатуру

вариант А не прошел, первый раз подавала еще в июне, второй - на прошлой неделе когда табличка появилась в кабинете.
вариант Б - я думаю, что нужно подавать не Таблицу, а Повидомлення с прикрепленными документами.
Дозвонились в налоговую, повторно отправлять весь пакет документов, отсчет 5 дней идет уже с дня получения квитанции об отказе.....и так будем по кругу ходить....
вернее подачи нового пакета документов....
Quote
DriadaXXI
Только что была в ДПИ Днепровского района Киева
С боем прорвалась:
Итог беседы:
Через кабинет подача уведомление не работает (так сказал)
Вариант только через канцелярию подать копии документов с сопроводительным письмом, потом налоговики сами сканируют эти документы и отправляют на комиссию
Сегодня сканировались докуметы, поданные 4 июля!!!
на мой вопрос можно ли сразу принести сканы, сказал:-"Можно, мне принести, если прорветесь))) канцелярии только бумажки"

Хоть кому то возобновили регистрацию?
дніпровська подавали тільки на папері 06.07, сьогодні з"явилось повідомлення в кабінеті з пустим поясненням та прочерком у кількості додатків
ПН не розблокована
Quote
Монна Нонна
Вариант А
1. Табличка подана заранее как припарка в надежде, что они туда посмотрят и не заблокируют
2. Они никуда не посмотрели и заблокировали
3. Несем всю нашу макулатуру

Вариант Б
1. Подали НН на регистрацию, ее заблокировали
2. Подали Табличку опять же в надежде, что эта припарка поможет
3. В течение 5 дней они должны сопоставить Табличку и НН, если сходится - зарегистрировать НН
4. Если Табличка им пофиг и они ничего не разблокировали - несем всю макулатуру

Вариант "А" - отметаем сразу, потому как в первой строчке этой памятки написано - Тільки у разі блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (Увага!!! Отримано квитанцію про блокування).
Подскажите пожалуйста, уже запуталась, если 1 заблокировали, тогда нет смысла отправлять другие, или могут какие то пропускать????
Quote
DriadaXXI
Только что была в ДПИ Днепровского района Киева
С боем прорвалась:
Итог беседы:
Через кабинет подача уведомление не работает (так сказал)
Вариант только через канцелярию подать копии документов с сопроводительным письмом, потом налоговики сами сканируют эти документы и отправляют на комиссию
Сегодня сканировались докуметы, поданные 4 июля!!!
на мой вопрос можно ли сразу принести сканы, сказал:-"Можно, мне принести, если прорветесь))) канцелярии только бумажки"

Хоть кому то возобновили регистрацию?

ой аж полегчало, я думала нас одних дурачков заставляют бумажки носить в ДФС smiling smiley
сканы тоже сразу несем, нас прям просят это делать))
отправлять нужно...иначе сразу штраф буде на незарегинные налоговые в срок если это налоговые за июнь после блокировки отправила другие налоговые -их приняли стем же кодом на услуги...
Quote
Александра_Н
отправлять нужно...иначе сразу штраф буде на незарегинные налоговые в срок если это налоговые за июнь после блокировки отправила другие налоговые -их приняли стем же кодом на услуги...
за что штраф будет ? поподробнее можно ?
Quote
TamiA
Quote
Александра_Н
отправлять нужно...иначе сразу штраф буде на незарегинные налоговые в срок если это налоговые за июнь после блокировки отправила другие налоговые -их приняли стем же кодом на услуги...
за что штраф будет ? поподробнее можно ?

За просрочку регистрации НН, если их просто придержать и не отправлять

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 42    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00054500000000002