Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не хотите обсудить проект налогового кодекса?

Відправлено користувачем Денис 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2526272829303132333435НаступнаОстання
Помогите , ничего не понимаю .Вот что нашла .В соответствии с письмом государственной налоговой администрации украины от 19.07.2005 г. № 6773/6/15-2315:

"исходя из положений раздела 74.2 государственного классификатора продукции и услуг (гк 016-97), утвержденного и введенного в действие приказом госстандарта украины от 30 декабря 1997 года N 822, инженерные услуги - это разнообразные технические услуги, предоставляемые, как правило, специалистами по конкретным вопросам различных отраслей народного хозяйства (например, комплексные инженерные услуги по авторскому надзору за проектами различного значения, консультативные инженерные услуги в различных отраслях, специализированные технические исследования, консультативные инженерные услуги в отрасли проектно-конструкторских работ для различных технологических процессов и производств, исследования факторных влияний, экономическое обоснование проектов и целый ряд других инженерных услуг, которые могут быть общими для всех отраслей производства и конкретными, присущими только соответствующей отрасли)."




но под инженерные услуги можно всё техническое обслуживание подвести ??????
по класифікатору послуг під інженерні потрапляють всі з 74.20.3 та (певно) Комплексні інженерні послуги з авторського нагляду за проектами по коду 74.20.4

Если организация была плательщиком НДС , но с 01.01.2011 все ее обороты подпадают под 196.1.14 , т.е. не являются об"ектом обложения НДС, остается ли данная организация плательщиком НДС в 2011 году, или надо сдать свидетельство плат. НДС?


треба мати підстави, щоб не бути платником ПДВ
Певно через рік зможете знятися з платника ПДВ

А если в єтом году біла предоплата от Заказчика 50 %, а акт закрывать будем в следующем году и доплата будет тоже в следующем году.
Как быть ?В договоре указана сумма с НДС , как же тогда акт составлять???
ребятки - семинары наш прямой вид деятельности ггггг
и квед 72.40.- - деятельность связанная с банками данных
ребятки - семинары наш прямой вид деятельности ггггг
и квед 72.40.0 - деятельность связанная с банками данных
Очень хорошо....Теперь, если часть дохода (в виде консультаций) не облагается НДС, то и входящий НК нужно будет пропорционально делить??? Как-то это все очень мутно выглядит...
Питання
Чи правильно я зрозуміла, що при виплаті дивідендів ФО нек треба платити авансовий внесок на прибуток?

153.3.2. Крім випадків, передбачених підпунктом 153.3.5 цього пункту, емітент корпоративних прав, який приймає рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), нараховує та вносить до бюджету авансовий внесок із податку в розмірі ставки, встановленої пунктом 151.1 статті 151 цього Кодексу, нарахованої на суму дивідендів, що фактично виплачуються, без зменшення суми такої виплати на суму такого податку. Зазначений авансовий внесок вноситься до бюджету до/або одночасно з виплатою дивідендів.
......


153.3.5. Авансовий внесок, передбачений підпунктом 153.3.2 цього пункту, не справляється у разі виплати дивідендів:

а) фізичним особам;


тобто оподаткувати тільки ПДФО 5% і все?????

ой как мне не нравятся косвенные методы..
особенно после применении "хронометража" по п. 80.8. в совокупности с п. 54.3.2..
из судов нам не выходить...

Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!
при сроке 10 дней проверки и до 5 продление.... это заставляет задуматься...
не забываем о возможности "принудительной" инвентаризации по п.20,1,9
какое свежее и непаханное поле для шантажа, коррупции и взятничества со стороны контролирующих органов..

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Quote
Apolinaria
Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!

а поясніть мені таке, бо я щось не зрозуміла
80.3. Фактична перевірка, що здійснюється за наявності обставини, визначеної у пункті 80.2.6, може бути проведена для контролю щодо припинення порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3, одноразово протягом 12 місяців з дати складання акта за результатами попередньої перевірки.

Чи значить це, що факт.перевірка може бути тільки один раз в рік?

А как на СПД скажется единый взнос на соцстрах?
Что доплачивать надо в следующем году?
Quote
Galla
Quote
Apolinaria
Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!

а поясніть мені таке, бо я щось не зрозуміла
80.3. Фактична перевірка, що здійснюється за наявності обставини, визначеної у пункті 80.2.6, може бути проведена для контролю щодо припинення порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3, одноразово протягом 12 місяців з дати складання акта за результатами попередньої перевірки.

Чи значить це, що факт.перевірка може бути тільки один раз в рік?

я так понимаю, что проверить устранение правонарушения по результатам предыдущей фактичной проверки могут один раз в год. А вот самих фактичных проверок может быть сколько угодно.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Маришечка
Quote
Galla
Quote
Apolinaria
Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!

а поясніть мені таке, бо я щось не зрозуміла
80.3. Фактична перевірка, що здійснюється за наявності обставини, визначеної у пункті 80.2.6, може бути проведена для контролю щодо припинення порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3, одноразово протягом 12 місяців з дати складання акта за результатами попередньої перевірки.

Чи значить це, що факт.перевірка може бути тільки один раз в рік?

я так понимаю, что проверить устранение правонарушения по результатам предыдущей фактичной проверки могут один раз в год. А вот самих фактичных проверок может быть сколько угодно.

да, все верно

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Подскажите пожалуйста, а СПД на едином, может быть плательщиком НДС? ничего не изменилось?
Quote
Apolinaria
Quote
Маришечка
Quote
Galla
Quote
Apolinaria
Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!

а поясніть мені таке, бо я щось не зрозуміла
80.3. Фактична перевірка, що здійснюється за наявності обставини, визначеної у пункті 80.2.6, може бути проведена для контролю щодо припинення порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3, одноразово протягом 12 місяців з дати складання акта за результатами попередньої перевірки.

Чи значить це, що факт.перевірка може бути тільки один раз в рік?

я так понимаю, что проверить устранение правонарушения по результатам предыдущей фактичной проверки могут один раз в год. А вот самих фактичных проверок может быть сколько угодно.

да, все верно
т.е. пришли, например, с фактической проверкой по соблюдению кассовой дисциплины, 10 дней проверяют, выписывают акт, вот по кассе придут только через год, а через 2 дня пришли с фактической проверкой на предмет официального оформления работников, 10 дней проверяют, выписывают акт, а через 2 дня...ну и т.д. в течении года, а там смотри и годовой срок по факт. проверке по кассе подошел.moody smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Nata06
Подскажите пожалуйста, а СПД на едином, может быть плательщиком НДС? ничего не изменилось?

физлицо на ЕН с 01.01.2011 г. НЕ может быть плательщиком НДС!!!

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Скажите кто знает, что будет с ЧП ЕН+НДС, что то в налогвом кодексе ничего не нашла.
да, кол-во фактических не ограничено, просто ограничен срок каждой
Quote
Маришечка
Quote
Apolinaria
Quote
Маришечка
Quote
Galla
Quote
Apolinaria
Вызывает опасение еще и то, что количество фактических проверок не ограничено!!!!

а поясніть мені таке, бо я щось не зрозуміла
80.3. Фактична перевірка, що здійснюється за наявності обставини, визначеної у пункті 80.2.6, може бути проведена для контролю щодо припинення порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3, одноразово протягом 12 місяців з дати складання акта за результатами попередньої перевірки.

Чи значить це, що факт.перевірка може бути тільки один раз в рік?

я так понимаю, что проверить устранение правонарушения по результатам предыдущей фактичной проверки могут один раз в год. А вот самих фактичных проверок может быть сколько угодно.

да, все верно
т.е. пришли, например, с фактической проверкой по соблюдению кассовой дисциплины, 10 дней проверяют, выписывают акт, вот по кассе придут только через год, а через 2 дня пришли с фактической проверкой на предмет официального оформления работников, 10 дней проверяют, выписывают акт, а через 2 дня...ну и т.д. в течении года, а там смотри и годовой срок по факт. проверке по кассе подошел.moody smiley

А с чего Вы решили, что по кассе только через год?
за навності хоча б однієї з обставин...
при буквальном прочтении каждый раз когда "виявлено факти, яки свидчать про можливи порушення"
а если будем оскаржувати..
будем жить в постоянном хронометраже...

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Quote
chamsik
Скажите кто знает, что будет с ЧП ЕН+НДС, что то в налогвом кодексе ничего не нашла.

ЧП-частный предприниматель (тогда ответ см. выше) или частное предприятие-тогда все по-старому ПОКА.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
блин, объясните мне вот это
176.2. Особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус
податкових агентів, зобов’язані:
……………………………………………………………………………………..
б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового
кварталу, якщо інше не визначено нормами цього Кодексу,
податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на
користь платників податку, а також суми утриманого з них податку
до органу державної податкової служби за місцем свого розташування.
Такий розрахунок подається незалежно від того, виплачує
чи ні доходи платникам податку зазначена особа протягом звітного
періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань
не допускається.
…………………………………………………………………………………………………………….
д) подавати до органу державної податкової служби за місцем
його реєстрації податкову декларацію з податку на доходи фізичних
осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному
місяцю, за формою, встановленою центральним податковим органом,
про загальні суми доходів, що нараховані (виплачені, надан
і) на користь платників податку, і загальні суми податку на доходи
фізичних осіб, що утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого
податку до бюджету.
Така декларація подається незалежно від того, виплачує чи ні
доходи платникам податку податковий агент протягом звітного пер
іоду
так отчет по НДФЛ за месяц подавать или за квартал?????confused smiley

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
или подаем за квартал за местом своего местоположения, а за месяц-по месту регистрации? так что ли?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Маришечка
Quote
Nata06
Подскажите пожалуйста, а СПД на едином, может быть плательщиком НДС? ничего не изменилось?

физлицо на ЕН с 01.01.2011 г. НЕ может быть плательщиком НДС!!!


Підрозділ 8. Особливості справляння єдиного податку
та фіксованого податку

1. Встановити, що з 1 січня 2011 року до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва Указ Президента України від 3 липня 1998 року № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (з наступними змінами) та абзаци шостий – двадцять восьмий пункту 1 статті 14 розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 1392 "Про прибутковий податок з громадян" застосовуються з урахуванням таких особливостей:
1) платники єдиного податку не є платниками таких податків і зборів, визначених Податковим кодексом України:
а) податок на прибуток підприємств;
б) податок на доходи фізичних осіб (для фізичних осіб  підприємців);
в) податок на додану вартість з операцій з постачання товарів та послуг, місце надання яких розташоване на митній території України


Маришечка, я правильно поняла, это на основании "прикінцевих положень"?
Quote
Nata06
Quote
Маришечка
Quote
Nata06
Подскажите пожалуйста, а СПД на едином, может быть плательщиком НДС? ничего не изменилось?

физлицо на ЕН с 01.01.2011 г. НЕ может быть плательщиком НДС!!!


Підрозділ 8. Особливості справляння єдиного податку
та фіксованого податку

1. Встановити, що з 1 січня 2011 року до внесення змін до розділу XIV Податкового кодексу України в частині оподаткування суб’єктів малого підприємництва Указ Президента України від 3 липня 1998 року № 727 "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" (з наступними змінами) та абзаци шостий – двадцять восьмий пункту 1 статті 14 розділу IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року № 1392 "Про прибутковий податок з громадян" застосовуються з урахуванням таких особливостей:
1) платники єдиного податку не є платниками таких податків і зборів, визначених Податковим кодексом України:
а) податок на прибуток підприємств;
б) податок на доходи фізичних осіб (для фізичних осіб  підприємців);
в) податок на додану вартість з операцій з постачання товарів та послуг, місце надання яких розташоване на митній території України


Маришечка, я правильно поняла, это на основании "прикінцевих положень"?

да, именно так!

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Quote
Маришечка
так отчет по НДФЛ за месяц подавать или за квартал?????confused smiley

Я так поняла что надо будет сдавать 2 отчета по НДФЛ: розрахунок - за квартал, а декларацию ежемесячно
Quote
Маришечка
или подаем за квартал за местом своего местоположения, а за месяц-по месту регистрации? так что ли?

що значить місце розташування та місце реєстрації?
Якщо вони співпадають?
Це значить , що треба подавати звітність щомісячну, а потім ще і квартальну?

Цей пункт був і раніше:
"Відповідно до статті 6 Указу Президента України від 03.07.1998р., № 727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва», «…Суб'єкт малого підприємництва, який сплачує єдиний податок, не є платником таких видів податків і зборів (обов'язкових платежів):
- податку на додану вартість, крім випадку, коли юридична особа обрала спосіб оподаткування доходів за єдиним податком за ставкою 6 відсотків;..."
і ніщо не заважоло реєструватись СПД ЄП платником ПДВ за власним бажаням. Я також н знайшла в Кодексі заборону на роботу ЄП+ПДВ. Можливо неуважно прочитала, якщо хтось бачить конктетний пункт, згідно якого не можна реєструватись платником ПДВ єдинщикам, дайте силку на нього.
Quote
Galla
Quote
Маришечка
или подаем за квартал за местом своего местоположения, а за месяц-по месту регистрации? так что ли?

що значить місце розташування та місце реєстрації?
Якщо вони співпадають?
Це значить , що треба подавати звітність щомісячну, а потім ще і квартальну?

вот и у меня такой же вопрос!!!! а если не совпадают, то что? возить раз в квартал по месту регистрации. И еще по поводу платежей та же фигня п. 168,4 платить по местознаходженнюю!!!!(для юрлиц) и для физлиц-агентов по месту регистрации. Я вообще запуталась!!!! Кто-нибудь разъясните, а?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 39    Сторінки: ПершаПопередні2526272829303132333435НаступнаОстання
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00063600000000003