Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 67    Сторінки: ПершаПопередні2223242526272829303132НаступнаОстання
Подскажите как заполнить таблицу 6. Если у сотрудника пол месяца был больничный (ещё на руки не получен, и соответственно не начислялся), остальные пол месяца - не выход на работу по причине проведения АТО. Т.е. начислений за июль данному сотруднику никаких не производилось.
Я так понимаю, что я должна в любом случае заполнить гр.15 - 31 календарный день. Дни больничного я отражу только когда начислю больничные. Должна ли я невыход по причине АТО отражать как "количество дней без сохранения зар.платы"? и что будет если таких дней больше 15?
Добрый день !Подскажите пожалуйста как поступить.У нас на фирме у девочки 25 сентября заканчивается отпуск по уходу до 3-лет.Ребенок у нее болезненный и она будет предоставлять справки от врача,то есть берет отпуск по уходу до 6 лет.По отчету ЕСВ мне в таблице 5 :
1. нужно проставить дата припинення 25 с кодом 6
2.дата початку 26 с кодом 4?
Заранее спасибо!


Quote
dakisha
Добрый день !Подскажите пожалуйста как поступить.У нас на фирме у девочки 25 сентября заканчивается отпуск по уходу до 3-лет.Ребенок у нее болезненный и она будет предоставлять справки от врача,то есть берет отпуск по уходу до 6 лет.По отчету ЕСВ мне в таблице 5 :
1. нужно проставить дата припинення 25 с кодом 6
2.дата початку 26 с кодом 4?
Заранее спасибо!
Да
Допоможіть, будь ласка, заповнити звіт з ЄСВ. ФОП має двох найманих працівників, які працюють за сумісництвом (без трудової книжки за трудовим договором). Чи потрібно заповнювати показники про середньооблікову кількість штатних прац. та штатну чисельність працівників? Та який код ЗО у табл. 6 ставиться: 1 чи 46?
Що саме "трудовий договір" - це ЦПХ чи договір, який зареєстрований в центрі зайнятості? Якщо ЦПХ - 26, якщо трудовий договір (керівний склад чи директор) - 46, всі інші (якщо вони наймані офіційно працівники через центр зайнятості) - 1.
Вся суть питання про середньооблікову та штатну чисельність - запутана ситуація. В штаті вони у Вас перебувають. А от по середньообліковому обрахунку повинні зачислитися відповідно до відпрацьованих годин, у порівнянні з нормою робочого часу на одну працюючу людину. Власне: якщо 2 сумісники по 0,5 ставки: середньооблікова = 1.
Щось я трохи не розумiю. В середньооблiкову кiлькiсть зовнiшнi сумiсники не враховуються, а от що зi штатною? Штатного розпису ж у фоп не ма€ i у трудовому договорi не вказу€ться повна чи нi ставка, вказу€ться тiльки зарплата та режим роботи. То як бути iз штатною чисельнiстю?
У ФОПа в штатну чисельність входять всі з ким
оформлено трудові угоди в центрі зайнятості, навіть
коли їм з якихось причин не нараховуєцця зарплата,
але угоди з ними не зняті з реєстрації в ЦЗ.
В середньооблікову сумісники не враховуюцця, а от
в застрахованих буде така кількість, скільки фіз.осіб
є в 6-й таблиці 4-го додатку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
У ФОПа в штатну чисельність входять всі з ким
оформлено трудові угоди в центрі зайнятості, навіть
коли їм з якихось причин не нараховуєцця зарплата,
але угоди з ними не зняті з реєстрації в ЦЗ.
В середньооблікову сумісники не враховуюцця, а от
в застрахованих буде така кількість, скільки фіз.осіб
є в 6-й таблиці 4-го додатку...
Саме так i здала звiт. У другiй квитанцii - звiт прийнято i попередження "перевiрити середньооблiкову чисельнiсть у талб. 1". Потрiбно виправляти, чи нi?
Ну попередження ж... а ви ж знаєте шо у вас сумісники...
Реєстраційний номер є, в другій квитанції 00 є - значить
спіть спокійно... все прийнято...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну попередження ж... а ви ж знаєте шо у вас сумісники...
Реєстраційний номер є, в другій квитанції 00 є - значить
спіть спокійно... все прийнято...drinking smiley
Дуже дякую!
Quote
Ветка
еще ту спрошу, может поможете:
неприбыльная организация, зп нет, деят-ти нет...надо сдавать этот ЕСВ?


Мене також інтересує це питання. Хтось дав відповідь чи ні?
Quote
lesya120997
Quote
Ветка
еще ту спрошу, может поможете:
неприбыльная организация, зп нет, деят-ти нет...надо сдавать этот ЕСВ?


Мене також інтересує це питання. Хтось дав відповідь чи ні?

А разве имеет значения прибыльная или неприбыльная организация? Этот вопрос обсуждался на форуме. Говорили, что если показали через таблицу 5, что все сотрудники уволены, то подавать пустой отчет не нужно. Только в налоговую письмо завезти надо. Образец письма кто-то выкладывал, если нужно, то я завтра наберу его, тоже в начале года возила такое.
Добрый день! Я ФЛП на едином налоге, были три работника, уволены в сентябре, 20.10 подал отчет по ЕСВ, вопрос, а мне нужно до конца года подавать пустые отчеты по ЕСВ или нет?
Якшо ви їх звільнили, в центрі зайнятості зняли з реєстрації
дтрудові договори і в звіті за вересень показали шо їх
звільнено, то подавати далі звіти не потрібно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Notik
Добрый день! Я ФЛП на едином налоге, были три работника, уволены в сентябре, 20.10 подал отчет по ЕСВ, вопрос, а мне нужно до конца года подавать пустые отчеты по ЕСВ или нет?

Отнесите письмо в налоговую что наемных нет и отчислений тоже.
Навіщо платити більше (с)...grinning smiley
Ніяких листів непотрібно, якшо все
зроблено так як я написала вище...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Еще такой вопрос начисления на ЗП = 1050,225 , когда создаю в 1 С отчет округляет до 1050,23 , а когда отчет загружаю в медок, то 1050,22 грн., и в медке не хочет корректироваться, подскажите, может и правда медку лучше знать? или все таки как правильно округлить?
День добрый.Поскажте,я сдала отчёт по ЕСВ,квитанции пришли,но он не верный,хочу ещё отправить...сроки ещё не вышли.Как в МЕДКЕ удалить тот,который уже отпраавленный и сделать новый...првильный?
Quote
adelon
День добрый.Поскажте,я сдала отчёт по ЕСВ,квитанции пришли,но он не верный,хочу ещё отправить...сроки ещё не вышли.Как в МЕДКЕ удалить тот,который уже отпраавленный и сделать новый...првильный?
Сделайте копию и в нее внесите изменения, так будет видно к какому отчету квитанции.
Отправленный отчет удалить нельзя, а новый можно сделать копированием старого.
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как правильно отразить в таблице 6.
Работник в ноябре был в отпуске (начисляли и выплачивали в ноябре). 28.11 - уволен, начислили компенсацию за неиспользованный отпуск.
Варианты:
1. Одной строкой и отпускные, и компенсацию под кодом 10 (и в стр.15 - 28 дней)
2. Двумя строками. В одной под кодом 1 - компенсация (и в стр.15 - 28 дней). Во второй под кодом 10 - отпускные.
Код 10 - только для отпускных. Компенсацию показываете, как обычную зп, т.е. будет 2 строки.
Quote
Anyutko
Код 10 - только для отпускных. Компенсацию показываете, как обычную зп, т.е. будет 2 строки.
Спасибо!
Добрый день.Прошу помощи. В октябре в таблице 6 допустила ошибку . Начислены отпускные за 11 месяц))) а я указала 10 месяц. Каким образом теперь можно это исправить?
строчка с минусом за 10 месяц с плюсом за 11 месяц
Пересмотрела тему, но не нашла решения по своей проблеме: ФЛП на едином налоге 2 группа, не заключали договор на добровольные взносы ЕСВ, случайно в течении года оправляли лишние деньги на счет вносов ЕСВ "за себя", т.е. теперь переплата приличная образовалась, что делать? Подавать додаток 5 на всю оплаченную сумму, или показывать минимальный внос, а остальное перейдёт на следующий год?
Минимальный взнос и будет переплата
А навіщо ФОПу угода на добровільні внески?!?!?!
На мою думку це лишнє... Я наприклад і за себе
особисто, і за інших своїх ФОПів платила не з
мін.зарплати, а завжди округляла її до цілих десятків
і в додатку 5 ЄСВ показувала відповідні суми, то
ніяких питань з приводу якоїсь угоди не було...

Ви маєте право в звіті показати в рядку 2:
"Самостійно визначена сума, на яку нараховується
єдиний внесок, але не менше за розмір мінімальної
заробітної плати"
суму відповідну сплаченим внескам.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добровільні внески ФОПу для того,щоб бути застрахованим на випадок хвороби або н/в... а для чого округляти....нінаю...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 27 з 67    Сторінки: ПершаПопередні2223242526272829303132НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045599999999996