Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 65    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
Дякую. Якщо так склалось що один місяць сплачено не на той рахунок що потрібно робити та які наслідки очікувати ?
Треба платити терміново на правильний рахунок,
а потім писати в податкову листа про перекид
грошей з неправильного на потрібний. Але то не
швидка процедура, тому термінового сплатити на
правильний, бо недоїмку, штрафи і пеню ніхто не
відмінить(((



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Сотрудник весь март был в отпуске, а теперь увольняется не отработав полный год. Делаю корректировку отпускных и получается, что в марте сумма меньше минималки и надо доплачивать.
Я так понимаю, что в отчете в таблице 6 надо отображать 3 строками:
1) зарплата за апрель
2) ставлю март и код "10" - отпускные с знаком минус
3) снова март и код "13" - заполняю колонку 19 и 21
Для наглядности сделала скриншот
[prntscr.com]
А в таблице 1 дополнительно заполняю строки 2.5.1 и 3.5.1, которые должны равняться колонке 19 и 21 таблицы 6.
Правильно?
Не сталкивалась раньше с доплатой до минималки, но из того что прочитала, вроде бы так eye rolling smiley


Наверно это вопрос уже звучал и не раз.... но я с этим сталкиваюсь впервые, сотрудник оформился на пол ставки, то есть по 4 часа в день, оклад 1630,00 грн

ЕСВ 22% плачу из фактически отработанного, то есть 1630/2*22%=179,3, в отчете это никаких особенностей нет? просто ставлю начислено 815 грн и нет никаких позначек что это совместитель?
Подоходный тоже ж с фактически начисленной то есть 815 *18%=146,7
Если это действительно совместитель, т.е он работает по трудовой на другом предприятии, тогда у него не должна стоять галочка "трудовая книжка", и только тогда доначислять до минимального взноса не нужно.
Quote
Blick
Если это действительно совместитель, т.е он работает по трудовой на другом предприятии, тогда у него не должна стоять галочка "трудовая книжка", и только тогда доначислять до минимального взноса не нужно.

Да он точно совместитель и трудовая на другом п-е, то есть только убрать галочку трудовая книжка, а в отчете никаких особенностей? и по подоходному тоже никаких особенностей же нет?
В отчете из особенностей именно галочка про трудовую книжку, больше никаких. По подоходному тоже.
Quote
Blick
В отчете из особенностей именно галочка про трудовую книжку, больше никаких. По подоходному тоже.

СПАСИБО!!!! большущее!
Quote
Blick
В отчете из особенностей именно галочка про трудовую книжку, больше никаких. По подоходному тоже.

А колонку 24 "ознака неповного робочого часу" разве не надо для совместителей заполнять?
підкажіть, якщо працівниця вийшла 22 квітня з відпустки по догляду за дитиною до 3-х років, зарплата за 9 днів менша мінімалки, чи потрібно донарахування робити?
Подскажите еще пожалуйста, в отчете ЕСВ в колонке где количество пребывания в труд. отношениях, совместителю который работает по 4 часа в день, я ставлю 30 дней (апрель) или нужно 15-ть ставить?
я ставлю 30 дней (апрель) или нужно 15-ть ставить?

30, он же у вас целый месяц работал
Quote
IREN
я ставлю 30 дней (апрель) или нужно 15-ть ставить?

30, он же у вас целый месяц работал

СПАСИБО!!!!
Доброго вечора!
Сформувала звіт по єЄСВ по найманих у ФріЗвіті, імпортувала у Сонату версії 0.17.0.1
Чому пише ось що:
В електронному звіті невірно вказано код управління Пенсійного фонду України.
Уточніть інформацію у вашого інспектора, задайте вірний код управління в Картці установи.
Переформуйте звіт і надішліть повторно до центру обробки даних електронних звітів Державної фіскальної служби України.

Що зробити порадьте?????
Доброго вечора!
Справа в тому, що деякі відділення Пенсійного фонду об"єднали. Подивіться може і ваше належить до об"єднаних:
ВАЖНО! ОБНОВЛЕНИЕ СПРАВОЧНИКОВ ПФУ.
[www.me-doc.com.ua]
Quote
Olesya24
Доброго вечора!
Справа в тому, що деякі відділення Пенсійного фонду об"єднали. Подивіться може і ваше належить до об"єднаних:
ВАЖНО! ОБНОВЛЕНИЕ СПРАВОЧНИКОВ ПФУ.
[www.me-doc.com.ua]
дякую за інфу!!!!!!!!!
посмотрела, получается в Киеве теперь нет районных ПФ, а есть правобережное, левобережное и центральное? если я отчет сдала 1 мая, ошибок нет в квитанциях, отчет принят, нужно пересдавать?
Quote
alisona
посмотрела, получается в Киеве теперь нет районных ПФ, а есть правобережное, левобережное и центральное? если я отчет сдала 1 мая, ошибок нет в квитанциях, отчет принят, нужно пересдавать?

Навіщо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня. Ситуація на підприємстві така: в зв"язку з тим, що у компанії немає замовлень на роботи, дирекція попросила написати всім працівникам заяви на відпустку без збереження заробітної плати на квітень місяць (на 30 кал. днів), відповідно заробітна плата не нараховувалась, крім директора і бухгалтера (неповний робочий день). Підкажіть будь-ласка, чи потрібно у звіті ЄСВ в табл. 6 показувати всіх працівників, хоча зарплати немає, і зазначати в графі кількість днів без збереження заробітної плати 30 чи тільки тих, яким нараховано зарплату. Якщо так, то чи включати в табл. 1 в середньооблікову кількість штатних працівників всіх працівників без збереження зарплати? Буду дуже вдячна за підказку.
Вообще то в год можно только 15 дней бесплатного, если не льготник конечно работник. А в т.6 есть графа 14 Дни без сохр. з/пл. там и показываете своих работников
Я так і подумала зробити, а чи включати працівників без збереження зарплати у в табл. 1 в середньооблікову кількість штатних працівників, а в рядок: кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати не ставити?
А кто в АйфинЗвит уже сдал отчет по ЕСВ?
В отчете упрямо подтягивает код ДПИ из настроек предприятия (4 цифры), в ручную испраляю - не сохраняет
В настройках предприятия код ПФУ стоит правильный - 5 цифр.
Пыталась в настройках принудительно вместо кода ДПИ прописать код ПФУ - не позволяет(((
Отчет не принимает - пишет неверный код (((
Шо робить?
Підкажіть хто подавав скасовуючі В мене помилка у звіті за березень таб№5 (невірно вказала дату виходу на роботу).Мої дії тепер подаю скасовуючу на таб №5 і початкову на таб №5 за березень, чи потрібно подавати скасовуючі на всі таб ,які були у звіті за березень тобто №1,№5,№6 і потім "початкову" знову з усіма таб. які були у звіті чи тільки ту таб. де помилка?
Уважаемые форумчане!!!! Уволился человек по статье 36- по согласию сторон, но когда во Фризвите формирую таблицу5 в печатается причина увольнения ст. 38 КЗп..
Можно ли где то в настройках изменить или добавить информацию?
И если оставлю как есть ст 38, то это актуально или нет?
Це вам нада питання розробнику задавать...

Ось лінк на форум, може там шось знайдете...

[opz.org.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
отправляю в соте отчет, ставлю Х в поле застосування коэфициента, но ругается

Поле 'Застосування коефіцієнта' не заповнюється для звітів за звітні періоди, що більші за 01.01.2016. Виправте зазначену помилку, оскільки починаючи з 01.01.2016 понижуючий коефіцієнт для нарахування єдиного внеску не застосовується.

что получается оба поля оставлять пустыми?
А який ви коефіцієнт приміняєте - його ж з 01.01.2016
вже нєтуті?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 18 з 65    Сторінки: ПершаПопередні1314151617181920212223НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000484