Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 36 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3132333435363738394041НаступнаОстання
Доброе утро. Вчера сдала отчет по ЕСВ, сегодня пришла 2-я квитанция о принятии, но с предупреждением об ошибках, в таблице 1 не указала ср. кол-во штатных сотрудников. Сейчас формирую "новый" отчет, но в нем нет Новой звитной. Мне просто отправить новый отчет и все?
Добрый день подскажите пожалуйста оплачивать есв надо с каким кодом *;101 или *;201 спасибо
Quote
Kateryna239
Добрый день подскажите пожалуйста оплачивать есв надо с каким кодом *;101 или *;201 спасибо
"101"


сдала отчет по есв, теперь хочу сдать новый, нужно сдавать звитный или новый звитный?
Quote
MOTYA_1
Доброе утро. Вчера сдала отчет по ЕСВ, сегодня пришла 2-я квитанция о принятии, но с предупреждением об ошибках, в таблице 1 не указала ср. кол-во штатных сотрудников. Сейчас формирую "новый" отчет, но в нем нет Новой звитной. Мне просто отправить новый отчет и все?
Ну да, зарахується останній.
подскажите, пж, на предприятии работает инвалид на пол ставки, з/та 4000/2=2000 грн, за январь есв ему начисляем 2000*8,41%, или 3200*8,41%?
спасибо
Підкажіть чи правильні реквізити для сплати ЄСВ фопа на загальній системі : ДПІ у Шевченківському р-ні м. Києва, код за ЄДРПОУ 39561761, номер рахунку 37196204012659.
ПДФО
Рахунки місцевого бюджету для платників, зареєстрованих в ДПІ у Шевченківському районі

Одержувач: УДКСУ у Шевченківському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37995466
Банк одержувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку 820019 рахунок 33118341700011 код 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.

А куди платити Військовий збір????
І можна ж спершу платити, а потім здавати звіти. Дякую. Всіх форумчан вітаю зі святом Хрещення Господнього!!!
Quote
Nota01
Підкажіть чи правильні реквізити для сплати ЄСВ фопа на загальній системі : ДПІ у Шевченківському р-ні м. Києва, код за ЄДРПОУ 39561761, номер рахунку 37196204012659.
ПДФО
Рахунки місцевого бюджету для платників, зареєстрованих в ДПІ у Шевченківському районі

Одержувач: УДКСУ у Шевченківському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37995466
Банк одержувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку 820019 рахунок 33118341700011 код 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.

А куди платити Військовий збір????
І можна ж спершу платити, а потім здавати звіти. Дякую. Всіх форумчан вітаю зі святом Хрещення Господнього!!!

[taxer.ua]
Quote
Oxi
Quote
Nota01
Підкажіть чи правильні реквізити для сплати ЄСВ фопа на загальній системі : ДПІ у Шевченківському р-ні м. Києва, код за ЄДРПОУ 39561761, номер рахунку 37196204012659.
ПДФО
Рахунки місцевого бюджету для платників, зареєстрованих в ДПІ у Шевченківському районі

Одержувач: УДКСУ у Шевченківському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37995466
Банк одержувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку 820019 рахунок 33118341700011 код 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.

А куди платити Військовий збір????
І можна ж спершу платити, а потім здавати звіти. Дякую. Всіх форумчан вітаю зі святом Хрещення Господнього!!!

[taxer.ua]

1.Сплатити податок і подати звіт необхідно до 20 числа поточного місяця за місяць попередній.
2.[sfs.gov.ua] - це стосовно, що та куди платити.

[faeton-2000.com.ua]
На сайті податкової за цим маршрутом знайдете реквізити ( модератор dt.kt обрізає посилання )

Головна>ДОВІДНИКИ, РЕЄСТРИ, ПЕРЕЛІКИ РЕЄСТРИ>Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску
Quote
faeton-2000
Quote
Oxi
Quote
Nota01
Підкажіть чи правильні реквізити для сплати ЄСВ фопа на загальній системі : ДПІ у Шевченківському р-ні м. Києва, код за ЄДРПОУ 39561761, номер рахунку 37196204012659.
ПДФО
Рахунки місцевого бюджету для платників, зареєстрованих в ДПІ у Шевченківському районі

Одержувач: УДКСУ у Шевченківському районі ГУ ДКСУ у м. Києві, код ЄДРПОУ 37995466
Банк одержувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку 820019 рахунок 33118341700011 код 11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування.

А куди платити Військовий збір????
І можна ж спершу платити, а потім здавати звіти. Дякую. Всіх форумчан вітаю зі святом Хрещення Господнього!!!

[taxer.ua]

1.Сплатити податок і подати звіт необхідно до 20 числа поточного місяця за місяць попередній.
2.[sfs.gov.ua] - це стосовно, що та куди платити.

[faeton-2000.com.ua]
Це податки за ФОПа на заг.системі за минулий рік. Звіти до 9 лютого. І сплата теж.
Quote
Ira_Sirena

Це податки за ФОПа на заг.системі за минулий рік. Звіти до 9 лютого. І сплата теж.

Мій ФОП на загальній зареєструвався у вересні 2016., я поки за нього не відзвітувалася і нічого не платила.
Я ж правильно розумію, що можу відзвітуватися до 9 лютого, а сплатити до 19 лютого?
Опалата ЕСВ до 9 февраля, НДФЛ и ВС до 17 февраля, т.к. 19 - воскресенье.
Quote
Blick
Опалата ЕСВ до 9 февраля, НДФЛ и ВС до 17 февраля, т.к. 19 - воскресенье.

Оплата ЕСВ до 9 февраля, а до какого же тогда отчет по году сдавать??
Quote
Віталіка
Quote
Blick
Опалата ЕСВ до 9 февраля, НДФЛ и ВС до 17 февраля, т.к. 19 - воскресенье.

Оплата ЕСВ до 9 февраля, а до какого же тогда отчет по году сдавать??
до 10.02
Quote
Kisulya
Quote
Віталіка
Quote
Blick
Опалата ЕСВ до 9 февраля, НДФЛ и ВС до 17 февраля, т.к. 19 - воскресенье.

Оплата ЕСВ до 9 февраля, а до какого же тогда отчет по году сдавать??
до 10.02

Я почему переспрашиваю, всегда платилось спустя 10 дней после сдачи отчета, НДС там, акциз... А тут как-то нелогично, отчеты сдали 10.02.17, а заплатить нужно 09.02.17.
Якщо закрилися 28.12.2016, то за які періоди мова йде у фразі ...."У разі державної реєстрації припинення підприємця останнім звітним періодом є період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення"
Может я и ошиблась на день, не 9-го а 10-го, но с ЕСВ как обычно все не как у людей, для отчета и оплаты одинаковый последний день.
Quote
Nota01
Якщо закрилися 28.12.2016, то за які періоди мова йде у фразі ...."У разі державної реєстрації припинення підприємця останнім звітним періодом є період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення"
Якщо закрились після Нового року.
Quote
Blick
Может я и ошиблась на день, не 9-го а 10-го, но с ЕСВ как обычно все не как у людей, для отчета и оплаты одинаковый последний день.
Ви не помилились - 10 вже пізно, по 9 включно.
Значит все же до 10 февраля и отчет, и оплата. До - значит 10-го уже поздно.
Вот это дискутируем неизвестно о чем, вместо того, чтоб в календарь бухгалтера посмотреть. smiling smiley
Працівниця у відпустці по догляду за дитиною до 6 років знов йде в декрет 26.12.16
У звіті з ЄСВ в колонці Кількість календар-них днів перебуван-ня у трудових / цивільно-правових відносинах протягом звітного місяця потрібно ставити всі 31 день чи 6 днів,відколи починається декрет?
Дякую.
Доброго дня!
Колеги! Хто сьогодні відправляв звіт з ЄСВ, Вам прийшла 2 квитанція?
Доброго дня, підкажіть,будь ласка, хочемо брати працівника по цпд, як робити відрахування єсв, сплачувати мінімальний внесок, навіть якщо сума винагороди менша за мін. зп,?? за якими реквізитами? та який код платежу?? ПДФО і ВЗ з суми винагороди утримується, та які реквізити оплати??
Quote
NataliaVi
Доброго дня, підкажіть,будь ласка, хочемо брати працівника по цпд, як робити відрахування єсв, сплачувати мінімальний внесок, навіть якщо сума винагороди менша за мін. зп,?? за якими реквізитами? та який код платежу?? ПДФО і ВЗ з суми винагороди утримується, та які реквізити оплати??
Якщо працівник ніде офіційно не оформлений - то ЄСВ з мінімалки. І по нових законах Пенсійний буде моніторити працівників, які довго працюють по договору ЦПХ. ПДФО і ВЗ - як звичайно.
Код *;101;ІПН роботодавця
Реквізити питайте в своїй податковій, я не знаю звідки Ви)
До договорів ЦПХ потрібно ж постійно ліпити Акти виконаних робіт.
Я закрыла ФОП 29.12.2016, ликвидационный отчет по ЕСВ хотела сдать сегодня (24.01.2017) и столкнулась с таким мнением ДФС, что я должна была сдать отчет до прекращения предпринимательской деятельности, т. е. до 29.12.2016 и я пропустила срок подачи отчета. Кто-то сталкивался с такой ситуацией?
Це в якій податковій вам такий брєд озвучили eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Єслі мова про електронку, то да - тепер тільки ножками...
А остальноє в терміни подачі вложицця smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Отчет был в бумажном виде. Это Запорожье и контультация ДФС Киев. В консультационном отделе сказали, что уже готовится разъяснение по ответственности, следите за ЗІР в категории 301.09.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 36 з 65    Сторінки: ПершаПопередні3132333435363738394041НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045000000000006