Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

НК за декабрь через Уточненку

Відправлено користувачем Allueta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Не игнорируйте пожалуйста. Сжальтесь над убогими. Еще раз перечитала всю тему и все равно все тяжело доходит. В декабре сдала декларацию в 25р. =1грн. В январе в новой декларации после звонка (убрала декабрьский налоговый кредит) инспектора 25р. =5000 грн. Уточняю в феврале в 20.2 р=2500грн.
Vektop1,нічого не зрозуміла )))
особливо ось це
Quote
Vektop1
Уточняю в феврале в 20.2 р=2500грн.
Ще раз питаю, smiling smiley що стає в грудні з 25 рядком після уточнення? - зменшується чи зникає?


Извините, что пудрю мозги. Сдаю впервые уточненку. Еще раз все перечитала. Меня смутил мой инспектор, поэтому написала глупости. Еще раз все сначала. За декабрь сдала декларацию и к оплате пдв в 25р.=1. В январской деке в 25р.=5000. В феврале решила подать уточненку за декабрь и отобразить весь неотображенный кредит. Мой инспектор со мной вместе ( я под диктовку) заполняла уточненку и благодаря тому что я здесь прочитала, я поняла что неправильно (при чем абсолютно все). Т.е мы с ней заполнили только налоговый кредит 2 раздел уточнили и в 3 разделе р.19 и 20.2. Все остальные строчки пустые. Теперь я все переделала и заполнила в уточненке все строчки которые были в декларации. В результате в уточнюючем розрахунке за декабрь в рядке 25 4столб=1 5столб =- и 6 столб=-1, в р.20.2 4=-, 5 и 6столбик =2500. И теперь как я поняла надо сдавать уточненку за январь. Заполняю 1 и 2 раздел согласно январской декларации, а уточняю 3 раздел. а вот какие рядки я не поняла.
Алиллуя!!!!!!!! Разобралась! С третьего раза прочитала и это.
Quote

Татьяна Г.
А за 11 месяц в 5 колонке 3 раздела ставить цифры из уточненки за 10 месяц?
так, якщо перед 11 подали уточнення за 10.

СПАСИБО!
Quote
Vektop1
... Заполняю 1 и 2 раздел согласно январской декларации, а уточняю 3 раздел. а вот какие рядки я не поняла.
коли заповнюєте 21.1 - берете цифри з попереднього уточненя (з 20.2 ) графи 5. Вроді у Вас в уточнені за січень р.25 буде 2500 (5000-2500) Тоді якщо подасте уточненя до граничного терміну сплати по декларації за січень 2015 року - маєте заплатити лише 2500 а не 5000 (є підтвердження в ЗІР)
natalka_l, большое Вам спасибо.
Підскажіть, будь ласка. Заповнюю УР за грудень 2014, включаю невраховані НН за грудень. В результаті рядок 18 у різниці -78 грн. та у рядку 25 різниця -78 грн. Тобто виникає переплата з ПДВ на цю суму? Чи можливо у наступних періодах сплатити менше ПДВ на цю переплату? Чи такої можливості із запровадженням електронних рахунків вже не буде?
Подскажите пожалуйста.
При подаче уточненки, как правильно внести исправления в додат. 6 (указала сумму на 20 грн. меньше (курс валют не тот учла)) и додаток 7 расчет коэффициента, тоже теже 20 грн. не учла, но это на коэфиц. не повлияло, процент не изменился.
Quote
Leni80
Підскажіть, будь ласка. Заповнюю УР за грудень 2014, включаю невраховані НН за грудень. В результаті рядок 18 у різниці -78 грн. та у рядку 25 різниця -78 грн. Тобто виникає переплата з ПДВ на цю суму? Чи можливо у наступних періодах сплатити менше ПДВ на цю переплату? Чи такої можливості із запровадженням електронних рахунків вже не буде?
с чего вы взяли, что переплата? 78грн - это у вас было обязательство к оплате за декабрь 2014года
уточненкой вы добавляете кредит, который превышает обязательство, у вас же и строка 19 добавляется, потому 18 и 25 с "-", что б выйти на разницу
Quote
Leni80
...Тобто виникає переплата з ПДВ на цю суму?
Так (переплата на особовому рахунку), якщо Ви в січні платили повну суму зазначену в р.25 деки за грудень 2014
Quote
Leni80
Чи можливо у наступних періодах сплатити менше ПДВ на цю переплату? Чи такої можливості із запровадженням електронних рахунків вже не буде?
До сьогоднішнього дня - можливо було. Як буде за лютий треба подумати. Але не переживайте - вони не загубляться (якщо не зможете використати за лютий - то напишете заяву на повернення) - таку маленьку суму повернуть.
Masy,
чесно - не знаю (може просто 20 грн. показати в 6 додатку - щоб не задвоювалось нічого) і не знаю чи в них в блок підтягуються кудись цифри з 6-го додатку.... Але якщо сума 20 грн - то я б взагалі нічого б не робила )))
Quote
natalka_l
Quote
Leni80
...Тобто виникає переплата з ПДВ на цю суму?
Так (переплата на особовому рахунку), якщо Ви в січні платили повну суму зазначену в р.25 деки за грудень 2014
Quote
Leni80
Чи можливо у наступних періодах сплатити менше ПДВ на цю переплату? Чи такої можливості із запровадженням електронних рахунків вже не буде?
До сьогоднішнього дня - можливо було. Як буде за лютий треба подумати. Але не переживайте - вони не загубляться (якщо не зможете використати за лютий - то напишете заяву на повернення) - таку маленьку суму повернуть.

Дякую! Так, за грудень та вже й за січень сплачено повні суми і не врахувала ті свої -78 грн. ((
Quote
Leni80
Підскажіть, будь ласка. Заповнюю УР за грудень 2014, включаю невраховані НН за грудень. В результаті рядок 18 у різниці -78 грн. та у рядку 25 різниця -78 грн. Тобто виникає переплата з ПДВ на цю суму? Чи можливо у наступних періодах сплатити менше ПДВ на цю переплату? Чи такої можливості із запровадженням електронних рахунків вже не буде?

Не знаю, к сожалению, есть ли уже оф.разъяснение фискалов на этот счет, но в приватной беседе в нашей налоговой (периферия, не Киев) нашептали, что при подаче уточненки возникающая переплата "зависнет" на НДС-ном счете плательщика в карточке, и при помощи соотв-го заявления ее можно будет перекинуть в счет уплаты любого др.налога. А с эл.счетов казначейство автоматом будет списывать суммы ровно по поданным декларациям, т.е. эту переплату таким образом уже учесть будет нельзя. Но это у них сейчас такое объяснение, а они свою точку зДрения меняют с калейдоскопической быстротой, так то будем посмотреть smiling smiley.
Irina_T
це просто чутки.
А є Кодекс, де чітко зазначено:
Quote

Стаття 43. Умови повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань
43.1. Помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
Всім хто подавав уточнення за січень 2015 року з "-" 25 рядок
сьогодні-завтра бажано з інспектором звірити цифри на особовому рахунку, а саме перевірити чи зарахувалось зменшення суми до сплати по декларації за січень 2015 року на суму уточнення!
Уважаемые коллеги, подтягиваю НДС за декабрь 2014. У меня заполнена строка 22. Подскажите, пожалуйста, в додатке 2 в таблице "залишок від ємного значення попереднього звітнього періоду" графа "звітний податковий період" указывается период декабрь 2014, который уточняется или февраль 2015 , когда эти уточнения были сделаны ? заранее благодарю.
natalka_I, вчера звонила инспектору. Она подтвердила, что сумма уточнення за январь упала на лицевой счет т.е зарахувалось зменшення суми до сплати по декларації за січень 2015 року на суму уточнення.
Спасибо, что не оставили без внимания вопрос.
Quote
STV111
.... Подскажите, пожалуйста, в додатке 2 в таблице "залишок від ємного значення попереднього звітнього періоду" графа "звітний податковий період" указывается период декабрь 2014, который уточняется или февраль 2015 , когда эти уточнения были сделаны ? заранее благодарю.
декабрь 2014
Подскажите.
При корректировке 12/2014 вместо суммы к оплате в бюджет (25) возникает сумма в кредит следующего периода (20.2) и остаток отрицательного (24). Следует ли к уточняющему подавать додаток 2?
Пож помогите,у меня остались с декабря несколько НН, кот не включила в декларацию. Как и когда подавать уточненку? Получится за декабрь "минус", это повлияет на январскую и февральскую деку, их тоже надо уточнять? Помогите понять алгоритм?
здала декларацію за 1 кв 2015 треба здати уточненку по медку може підскажете який № бланку заповнюю J0200514 J 0217106 уточненка дод 1 і пдв декларація а мені видає ще звіт пдв підписую уточнену а пише медок що відправляється три звіти пдв уточнена пдв и дод 1
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049999999999994