В Минфине назвали самый большой вызов для госбюджета-2019 МВФ пока не комментирует возможные изменения процедуры кредитования Украины Сколько стоят политические партии в Украине Порошенко рассказал о миссии Экзархов в Украине Горячую воду для киевлян Кличко обещает уже до конца сентября В Италии построили самый высокий подвесной мост Второй украинский катер Кентавр спустили на воду Борьба со шлаками и лечение желатином: Как аферисты разводят украинцев Кабмин провалил переговоры с МВФ - СМИ Мир ждет новый экономический кризис
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація з податку на прибуток

Відправлено користувачем Larry_Brook 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 13    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213Наступна
Доброго дня!
допоможіть, будь ласка зібрати все докупи...
в декларації за 2015 рік були збитки, які не були враховані в декларації за 2016 рік...
як правильніше вчинити: здати уточнюючу декларацію за 2016 рік? чи виправляти помилку вже в декларації за 2017 рік?
і як бути зі звітом про пільги?
дякую всім)
сдать уточненку за 2016 год


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
дякую за відповідь)
а чому не можна врахувати цю помилку в "Додаток ВП" ?


Доброго дня! Чи потрібно в декларації на прибуток (річна) кожного року заповнювати рядок про наявність рішення не використовувати податкові різниці? чи достатньо що він був заповнений в 2015р.
О...тоже интересует. А то в бух.журнале написали, что надо каждый год писать про "наявність рішення".
Так это решение принимается один раз, я только за 2015 г. ставила
Quote
meg
О...тоже интересует. А то в бух.журнале написали, что надо каждый год писать про "наявність рішення".

Якобы налоговики так требуют

__________________________
- А де видають водійські права на керування танком?
- Та керуйте так, хто вас зупинить...
Quote
meg
О...тоже интересует. А то в бух.журнале написали, что надо каждый год писать про "наявність рішення".
Я тоже такое вычитала в "Бух. тижне". Поставила в Деке отметку и написала наказ № ...от.....
Ну, как рекомендовали в журнале...
А я в 2016 році не писала (ніби ж було роз'яснення що ставиться тільки один раз в 2015р.) і в цьому також не поставила, може здати нові звітні поки не пізно?
Добрий день. Підскажіть , як правильно рахувати кількість аркушів Додатків, для заповнення Декларації з прибутку,?
Це кількість аркушів доповнення ви маєте на увазі? На скількох аркушах напишете стільки і поставте.
Та начебто ні, в консультації від ЗІР написано що треба поставити кількість аркушів для Додатків (основних АВ, ЗП і ФЗ і.т.д.)[/u]
Коротка:[/b]
При заповненні поля «Додатки на __ арк.» Податкової декларації з податку на прибуток підприємств в загальній кількості аркушів враховується, зокрема кількість аркушів по формах фінансової звітності.
Повна:
Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ.
Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до п. 46.2 ст. 46 ПКУ, зокрема платниками податку на прибуток, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток та її невід’ємною частиною.
Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств затверджена наказом Міністерства фінансів України від 20.10.2015 № 897 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 28.04.2017 № 467) (далі – Декларація).
До Декларації додаються, зокрема додатки до рядків Декларації, у тому числі фінансова звітність як додаток ФЗ. При цьому в інформації «Наявність додатків» проставляється позначка «+». Відомості про форми фінансової звітності, які одночасно подаються з Декларацією, відображаються у відповідній таблиці Декларації.
Таким чином, при заповненні поля «Додатки на __ арк.» Декларації в загальній кількості аркушів враховується, зокрема кількість аркушів по формах фінансової звітності.
Доброго дня!!! Перейшла зі спрощеної на загальну систему у 4 кварталі 2017. Здала вже декларацію по прибутку. І як виявилось не проставила відмітку про здачу фінансової звітності і відмітку про не застосування коригувань фін.результату. Хочу подати нову звітну декларацію. Якщо цифри не змінились, тільки ці галочки поставити і відмітку нова звітна? І чи потрібно з новою звітною подавати фін.звітність?
Декларація може подаватись платником податку як звітна (нова звітна), так і як уточнююча.

Якщо після подання декларації за звітний період платник податку подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний (податковий) період, то така декларація є звітною (новою) і не вважається уточнюючою.

Отже, подання фінансової звітності разом зі звітною (звітною новою) декларацією є обов’язковим.


У разі виправлення помилок в уточнюючій декларації платник податку може не подавати фінансову звітність повторно за умови, що показники фінансової звітності, що була подана з декларацією за звітні (податкові) періоди, які уточнюються, не підлягають виправленню.

Роз’яснення з цього приводу надано в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі в категорії 102.23.02.
Тобто, якщо показники не виправляються, лише ці галочки поставити, то не потрібно фінансову звітність подаватиwinking smiley
Quote
2009printukrnet
Це кількість аркушів доповнення ви маєте на увазі? На скількох аркушах напишете стільки і поставте.

Я извиняюсь за тупой вопрос- указывать количество страниц или листов?
Якщо показники не виправляються (дзвонила на гарячу лінію ДФС), заповнюється нова звітна з усіма строчками як потрібно. Останній зданий звіт є чинним , так сказали по телефону 08005001007. А з приводу , Чи потрібно подавати ще раз фінзвітність під цю декларацію (нова звітна) у них поясненнь немає. Відповідь, та що вище , нібито стосується "уточнюючих". Так що не зовсім зрозуміло.
Мене теж дуже цікавить це питання!!!!
Quote
meg
Quote
2009printukrnet
Це кількість аркушів доповнення ви маєте на увазі? На скількох аркушах напишете стільки і поставте.

Я извиняюсь за тупой вопрос- указывать количество страниц или листов?
Аркуш - лист, сторінка - страница.
слушайте, вот правда все остальное ясно и понятно, чтобы заморачиваться кличеством страниц или ставить или нет крестик в применять разницы? ))


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
У Предприятия в 2016 году доход более 20 млн., отчитывается в 2017 году поквартально.

В 2017 году доход менее 20 млн, в 2018 году отчитываемся за год

В декларации за какой период нужно теперь указать, что предприятие не применяет разницы: За 2017 год(4 квартал) или уже за 2018 годовой?

Спасибо
Апну вопросик, так и не определилась
Quote
alesy
В декларации за какой период нужно теперь указать, что предприятие не применяет разницы: За 2017 год(4 квартал) или уже за 2018 годовой?

ну как бы нужно было еще за 2015 г определится, а не сейчас
обратно перейти без разниц уже нельзя....
Ми перейшли зі спрощеної на загальну у 4 кв. 2017. Залишились перехідні суми, які не були оподатковані єдиним податком.Але їх клієнти оплатили у4 кварталі. Відповідно при складанні деки включаю ці суми у додаток РІ. Відмітку про незастосування різниць я можу поставити чи ні?Дохід менше 20 млн.
Quote
Lin@
обратно перейти без разниц уже нельзя....

Значит теперь при доходе менее 20 млн и годовой деке по прибыли за 2018 все равно сдаем с разницами ?(ранее были квартальщики, за 2017 менее 20 млн)

В кодексе немного непонятно написано.
Нашла вот такую консультацию, но очень сомневаюсь
Ситуація 3. У 2015 році річний дохід - понад 20 млн грн, у 2016 році – менший ніж 20 млн грн. Чи може такий платник податку на прибуток не коригувати фінрезультат до оподаткування у річній декларації на різниці?
Так, може. Оскільки дохід платника податку на прибуток за 2015 рік становив більше ніж 20 млн грн, то відповідно протягом 2016 року він мав звітувати поквартально. Тобто платник податку, який звітував щокварталу, повинен був подати декларації з податку на прибуток за звітні періоди: квартал, півріччя та дев'ять місяців, і визначати в них різниці для коригування фінрезультату до оподаткування незалежно від обсягу доходів за ці періоди.
А ось у разі не досягнення 20 млн грн за 2016 рік при поданні річної звітності такий платник податку має право задекларувати в такій річній декларації рішення про некоригування фінрезультату до оподаткування та відповідно не визначати податкові різниці.
Доброго дня!!! Підкажіть, будь ласка, чи можна не всі витрати включати в деку по прибутку (сумнівні), а у звіт про фін.результати - всі. Буде не відповідність між звітами. І як це грамотно зробити через різниці? Дуже потрібно
Добрый день. Если в 2015 г. было принято решение о неприменении разниц( приказ оформлен, в деке указан), этот приказ указывать в декларации по прибыли или надо новый приказ составлять на этот год?

В налоговой сказали делать пометку о неприменении разниц каждый год, в том числе и в этот раз.
Quote
meg
Добрый день. Если в 2015 г. было принято решение о неприменении разниц( приказ оформлен, в деке указан), этот приказ указывать в декларации по прибыли или надо новый приказ составлять на этот год?

В налоговой сказали делать пометку о неприменении разниц каждый год, в том числе и в этот раз.
новый не нужен, вписываете тот старый.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 9 з 13    Сторінки: ПершаПопередні345678910111213Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00084200000000001