Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Персонифицированная отчетность 2010!

Відправлено користувачем Tourist 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 30    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Шановний ksmua!
А можна вже побачити хоч приблизний формат (структуру) файла для вчачки в Бест-Звіт, або АРМ?
Те що закачка із зовні буде, то це ж не обговорюється. Компанію в 2000-3000 найманих працівників внести вручну фізично неможливо 9 (та ще й помісячно).
Я турбуюся, бо ми користуємося не 1С, а власнною прогою, яка по-старому чудово винружала дані для бест-звіту, а тепер мені вигрузку треба переписувати, і вже бажано б почати роботу...
Буду вдячна за відповідь!
Так отож бо й воно, що я ще не бачив готових засобів що дозволяють закидати в АРМ_ЗС дані для помісячної персоніфікації. У бест звітівців звісно є якісь наробки, але вони їх "соромляться" показувати. Я думаю що АРМ_ЗС і надалі збереже традицію імпортувати доки тогож формату що і експортуються з нього. Нормальна вигрузка помісячної звітності мені на очі не попадалась ще (немає в мене ліцензійного беста).А тому логічно буде покопатися в уже існуючих формах помісячної звітності. Власне їх в систему додає виключно секретне оновлення 8Р_Upd811(в редакції від ПФУ - те що возили бестівці по семінарах). Коли його розпакувати (раром або 7зіпом) там лежить два файлики: zupdrun.exe та 8P_Upd811.str, останній можна ще раз розпакувати і тоді видно кучу файликів. Найцікавіші з них ті що мають назву таку ж як код бланків поміячної персоніфікації - типу P040(0-10)B(_-01).xsd/BAS/fld/tgr/ZTP. Вони містять кодифікацію та схеми розміщення полів. Людські ж назви полів можна подивитись у самому АРМ_ЗС після заповнення певної частини бланка через перегляд у вигляді "Електронної форми"(де у формі/бланкові стоїть курсор та частина форми і відображається табличкою у вигляді "Електронної форми" - якесь масло масляне млін smiling smiley ). А загалом треба, мабуть, чекати докладного опису документів для персоніфікації, такого як "Структура та контролі електронних документів, що надаються до відділів надходження доходів" що виложили на спов.ком.уа 23.11.09. От тільки що дійсно вже чекати немає куди...

Не все так погано як є насправді. - Все набагато гірше!
ksmua Автор рядків:
-------------------------------------------------------
>Я думаю що АРМ_ЗС і надалі збереже
> традицію імпортувати доки тогож формату що і
> експортуються з нього.

Ні, я мала на увазі імпорт дбф-ників, наприклад, як раніше було.

>Нормальна вигрузка
> помісячної звітності мені на очі не попадалась ще
> (немає в мене ліцензійного беста).А тому логічно
> буде покопатися в уже існуючих формах помісячної
> звітності. Власне їх в систему додає виключно
> секретне оновлення 8Р_Upd811(в редакції від ПФУ -
> те що возили бестівці по семінарах). Коли його
> розпакувати (раром або 7зіпом) там лежить два
> файлики: zupdrun.exe та 8P_Upd811.str, останній
> можна ще раз розпакувати і тоді видно кучу
> файликів. Найцікавіші з них ті що мають назву таку
> ж як код бланків поміячної персоніфікації - типу
> P040(0-10)B(_-01).xsd/BAS/fld/tgr/ZTP. Вони
> містять кодифікацію та схеми розміщення полів.

Спробую глянути, дякую.

> От тільки що дійсно вже
> чекати немає куди...


Отож!


Уважаемые форумчане! Кто знает следующее - нужно ли сдавать пустышки в помесячной персонификации? Ни один инспектор в ПФ толком не может ответить на этот вопрос. Если да - то писать ли в таблице 6 додатка 4 ФИО 1 сотрудника (директора)? Фирма деятельности не ведет, поскольку еще не получила лицензию, соответственно зарплата не начисляется и не выплачивается. И второй вопрос (кто уже столкнулся) - можно ли подать в ПФ письмо чтобы не бегать постоянно с пустышками о том, что отчеты подаваться не будут до момента начала деятельности с указанием вышесказанных причин? 2 года назад в Голосеевском районе такое письмо приняли без проблем.
Ну не торопите коней, уважаемые форумчане. ПОмесячная персонификация сдается только с февраля, до этого ещё 3 нредели за которые прояснится ситуация.
Tourist Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ну не торопите коней, уважаемые форумчане.
> ПОмесячная персонификация сдается только с
> февраля, до этого ещё 3 нредели за которые
> прояснится ситуация.


Ага и за эти три недели надо переписать всю выгрузку и проверить (загрузить в бест, побороть ошибки, сверить все с реальными данными), паралельно с поточной работой. К тому же, не исключено, чо прийдется все же выгрузить сначала 2009 год и сверить, а потом лезть менять принцип выгрузки.
Много времени 3 недели ?

Не падай духом где-попало!
"Ну не торопите коней..."
Ребята из ПФУ, кто-нибудь у Вас есть из программистов, или Вы считаете, что
программа импорта - это тьфу - и всё - и за один день!
Вы Два (2!) года рассказываете про месячную персонификацию и не можете хотя-бы
хоть какую-то структуру файлов дать? А нам потом за пару дней надо все сделать,
отладить, научить бухгалтерию и помочь им еще сдать?
Ребята, мой пост біл адресован предідущему оратору SS2010 , а не программистам. Не беситесь.
SS2010 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Уважаемые форумчане! Кто знает следующее - нужно
> ли сдавать пустышки в помесячной персонификации?
> Ни один инспектор в ПФ толком не может ответить
> на этот вопрос. Если да - то писать ли в таблице 6
> додатка 4 ФИО 1 сотрудника (директора)? Фирма
> деятельности не ведет, поскольку еще не получила
> лицензию, соответственно зарплата не начисляется и
> не выплачивается. И второй вопрос (кто уже
> столкнулся) - можно ли подать в ПФ письмо чтобы не
> бегать постоянно с пустышками о том, что отчеты
> подаваться не будут до момента начала деятельности
> с указанием вышесказанных причин? 2 года назад в
> Голосеевском районе такое письмо приняли без
> проблем.

У порядкові чітко прописано що здаються тільки потрібні форми, тобті тільки ті форми в яких є якісь дані, формулювання "потрібні форми" також означає що у вас не повинні прийняти звіт якщо там не буде однієї із потрібних форм. Порядок чітко встановлює що подача звітності виконується особисто, ніяких курєрів, передачі кимось чи листів, тому питання щодо відстрочки досить актуальне. Наскільки я розумію ті хто не веде госп діяльності звітуватись не повинні(поки імхо,пізніше уточню).

Вийшло оновлення БестЗвіту 8.82 - судячи з опису ніяких змін в сторону помісячної звітності там досі немає.

Не все так погано як є насправді. - Все набагато гірше!
ksmua Автор рядків:
> Вийшло оновлення БестЗвіту 8.82 - судячи з опису
> ніяких змін в сторону помісячної звітності там
> досі немає.


Точно не має - встановлено і перевіреноsmiling smiley
Хоча ні - переїменовано розділ "Персоніфікація" на "Річна персоніфікація"...

Не падай духом где-попало!
SS2010 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Уважаемые форумчане! Кто знает следующее - нужно
> ли сдавать пустышки в помесячной персонификации?
> Ни один инспектор в ПФ толком не может ответить ....
....
можно ли подать в ПФ письмо чтобы не
> бегать постоянно с пустышками

Запитува, лист нічого не дасть - така норма не передбачена. Ті хто не веде госп діяльність можуть не здавати персоніфікацію, але в доходи звітуються (пусті додатки 23), в помісячній звітності "додаток 23" переіменовано в "додаток 4" і він подається в персоніфікацію. Порядком не обумовлено чи потрібно його здавати якщо він пустий, а пусту персоніфікацію здавати не потрібно(і не можливо). Мабуть пізніше будуть додаткові пояснення, покищо ніхто нічого не знає.
-------------------------------------------
sunghost
Шановний ksmua!
А можна вже побачити хоч приблизний формат (структуру) файла для вчачки в Бест-Звіт, або АРМ?

Скоріш за все потрібно дочекатися нормальної підтримки помісячної звітності в БестЗвіті. Тоді в каталозі С:\Program Files\Intellect-Service\BEST-ZVIT\Imports\ розмістять актуальні схеми імпорту з інших бухгалтерських систем.
Мне наоборот сказали, что по организации, по которой нет деятельности, по прежнему письма, только теперь ежемесячно. Кстати, додаток 23 я не сдаю по ней вообще.
ЗМІНИ У ПАКЕТІ ОНОВЛЕННЯ 8.82.001
ДОРОБКИ ФУНКЦІОНАЛУ ПРОГРАМИ
2. Оновлена Інструкція із подання річної персоніфікованої звітності.
Викликається із: Головне вікно програми/ Довідка/ Інструкція з подання персоніфікації
Уважаемые товарищи, я здесь новичок и вообще я практически не бухгалтер, просто приходится вести зарплату по моей церкви (всего 2 человека, неприбыльная организация).
Я всю эту тему прочитал и так и не понял, зачем мне в ПФУ дали программу Звит Страхувальника, если я для своих двоих могу оформлять отчеты на бумаге? Или, скажите, если не в ПФУ, то может, по Персонификации или еще где-то теперь обязательная сдача отчетов в электронном виде? Очень не хотелось бы, т.к. все это на самом деле стоит кучу денег, а у нас церковь маленькая и денег почти нет.
Спасибо за ответ и благословений всем smiling smiley
Да, еще, так и не понял, где же месячные формы персонификации? Или за прошлый год сдавать как обычно - годовые?
LOHEC Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Да, еще, так и не понял, где же месячные формы
> персонификации? Или за прошлый год сдавать как
> обычно - годовые?


За прошлый 2009 - как и раньше годовые формы. месячная начнется с января 2010.
Вам можно на бумаге на 2 чел.
Может рано или поздно таки прийдется и в электронном виде сдавать, поэтому если есть время с програмкой ознакомьтесь.

Не падай духом где-попало!
Ответьте, пожалуйста, кто знает, у меня такая проблемка: сделала отчет годовой персонификации, сформировала пачки и ярлыки. Вышло, что новоприбывшие в 2009 году формируются по одному человеку в отдельном ярлыке и пачке. Это нормально? А все, кто работал с 2008 года формируются одним общим списком по 25 человек в пачке.
LOHEC
«Страхувальники, у яких кількість найманих працівників перевищує п’ять осіб, надають відомості в електронному вигляді та обов’язково в комплекті із завіреними підписом керівника та скріпленими печаткою документами у паперовому вигляді. Інші страхувальники можуть надавати звіт лише у паперовому вигляді.»© Постанова Пенсійний фонд від 10.6.2004 № 7-6
Програму роздають всім бажаючим, при наявності комп’ютера та навиків користування подача звіту на електронних носіях дещо спрощується.
LiliyaS Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ответьте, пожалуйста, кто знает, у меня такая
> проблемка: сделала отчет годовой персонификации,
> сформировала пачки и ярлыки. Вышло, что
> новоприбывшие в 2009 году формируются по одному
> человеку в отдельном ярлыке и пачке. Это
> нормально? А все, кто работал с 2008 года
> формируются одним общим списком по 25 человек в
> пачке.


То не є нормально, всі індані незалежно від початку трудових відносин формуються в пачки виключно по 25 осіб. Окрема пачка створюється хіба що при редагуванні вже переданої інданої та повторному формуванню звіту. Яким програмним забезпеченням ви користуєтесь?
Зміни у пакеті оновлення 8.82.002
Подання щомісячної персоніфікації в ПФУ (коротко):
1.6. Для збереження на електронному носії - у модулі обрати - Звіти/Зберегти на диск. У відкритому вікні обрати носій та зберегти.
1.7. Для друку одразу всіх документів місячної персоніфікації обрати - Звіти/Друк.
Окремі звіти можна роздрукувати із вікна відкритого документа.
1.8. Відправлення електронною поштою на поточний момент не підтримується.
Rumata_Estorskiy Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Зміни у пакеті оновлення 8.82.002
> Подання щомісячної персоніфікації в ПФУ
> (коротко):
> 1.6. Для збереження на електронному носії - у
> модулі обрати - Звіти/Зберегти на диск. У
> відкритому вікні обрати носій та зберегти.
> 1.7. Для друку одразу всіх документів
> місячної персоніфікації обрати - Звіти/Друк.
> Окремі звіти можна роздрукувати із
> вікна відкритого документа.
> 1.8. Відправлення електронною поштою на
> поточний момент не підтримується.

И закачки из внешних источников пока тоже нетsad smiley

Не падай духом где-попало!
ksmua Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Скоріш за все потрібно дочекатися нормальної
> підтримки помісячної звітності в БестЗвіті. Тоді в
> каталозі С:\Program
> Files\Intellect-Service\BEST-ZVIT\Imports\
> розмістять актуальні схеми імпорту з інших
> бухгалтерських систем.


Поки що немає нових схем. Але якби були, то яким чином можна персоніфікацію в zdi зробити?

Не падай духом где-попало!
Сегодня в АРМ "Звіт страхувальника" сформировала отчеты. Формировала вручную, т.к. на фирмах мало людей.Все получилось, удалось распечатать и даже сохранить на диск, но сохраняет в формате pfz. Причем все отчеты в один файл. Не знаю, смогут ли в ПФ открыть такой файл, посмотрим, но надеюсь
Программист с 1С сказал, что обновления будут скорее в феврале, чем в январе.
Программа АРМ у меня версия 8.82.002

Кстати, если начинать с формирования таблицы № 6, то в таблицу №1 данные заносятся автоматически, остается внести только количество сотрудников, систему налогообложения и сальдо.

Так что, у кого малое количество и зарплаты за январь уже посчитанны, уже могут формировать отчет.
Спасибо за ответ. Я уже нашла ошибку: я создавала новую карточку, и сразу формировала. А надо было создать все, и потом только формировать. А работаю я в АРМ 2.37
LiliyaS Автор строк:
-------------------------------------------------------
> А работаю я в АРМ 2.37
Хм, так 2.37 можно еще пользоваться для сдачи годовой персонификации? Помню, в отделе СПОВ ругались в прошлом году, что надо уже на новую прогу переходить. Все равно придется переходить, я знаю, но позже. Кстати, годовую персонификацию надо сдать до 31 марта, как обычно (сегодня узнал).
АРМ 2,37 уже не катит, не примут отчет
gala2408 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Сегодня в АРМ "Звіт страхувальника" сформировала
> отчеты. Формировала вручную, т.к. на фирмах мало
> людей.Все получилось, удалось распечатать и даже
> сохранить на диск, но сохраняет в формате pfz.
> Причем все отчеты в один файл. Не знаю, смогут ли
> в ПФ открыть такой файл, посмотрим, но надеюсь

> Кстати, если начинать с формирования таблицы № 6,
> то в таблицу №1 данные заносятся автоматически,

*,pfz - формат вигрузки нових звітів. Насправді це ZIP-фрхів, всередині нього знаходяться вивантажені документи у *.xml форматі. ПФУ покищо неможе завантажувати такі звіти бо ще немає оновленб до програмного забезпечення. Якщо воно (пз) взагалі є то мабуть ще тільки тестується.
Якщо починати з формування таблиць 6,7,5,8 то в додаток 4(колишній 23) та в ярлик звіту автоматично проставляються дані (в інструкції це описано).
Найцікавіше те що БЕСТЗВІТІВЦІ змогли зробити форми, та вже розробили формати вигрузки, а ПФУ навіть ніде офіційно не оголошував формату, контролів та вимого до електронних документів - це парадоксально, як це їм так вдалося точно вгадати, мабуть їм допомагав вищий розум smiling smiley.
ksmua Автор рядків:

> *,pfz - формат вигрузки нових звітів. Насправді це
> ZIP-фрхів, всередині нього знаходяться вивантажені
> документи у *.xml форматі. ПФУ покищо неможе
> завантажувати такі звіти бо ще немає оновленб до
> програмного забезпечення. Якщо воно (пз) взагалі є
> то мабуть ще тільки тестується.
> Якщо починати з формування таблиць 6,7,5,8 то в
> додаток 4(колишній 23) та в ярлик звіту
> автоматично проставляються дані (в інструкції це
> описано).
> Найцікавіше те що БЕСТЗВІТІВЦІ змогли зробити
> форми, та вже розробили формати вигрузки, а ПФУ
> навіть ніде офіційно не оголошував формату,
> контролів та вимого до електронних документів - це
> парадоксально, як це їм так вдалося точно вгадати,
> мабуть їм допомагав вищий розум smiling smiley.

Надеюсь в ПФУ разберутся до конца месяца. Лично я планирую сдать отчеты уже 1-2 февраля. Думаю мне это удастся, потому что имею право сдать лишь на бумаге.
У нас в стране всегда так: бухгалтера уже разобрались, а в фондах еще чешут репу и с удивлением смотрят на бланки.
Tourist Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> АРМ 2,37 уже не катит, не примут отчет


Хіба що принципово.
Річний звіт подається згідно порядку затвердженого в Постанові пенсійного фонду від 10.6.2004 № 7-6. Яку до слова, ще ніхто не відміняв.
«Електронні носії з первинною звітністю до системи
персоніфікованого обліку формуються страхувальником з
використанням спеціального комплексу програм «АРМ-Р», актуальні
версії якого безкоштовно надаються страхувальникам у
територіальному органі Пенсійного фонду за місцем реєстрації.»
АРМ-Р версії 2.37 є актуальним і без виключення підходить для формування та здачі річного звіту. Перевірено на практиці.
НУ Я ПОМНЮ ЧТО В ПРОШЛОМ ГОДУ У НАРОДА НЕ ПРИНИМАЛИ ОТЧЕТЫ В АРМ 2.37
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 30    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051099999999998