Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ

Відправлено користувачем Kot 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 30    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930Наступна
Re: 1 ДФ
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, если в июле была осуществлена предоплата ФЛ-П, а в августе этот ФЛП вернул предоплату обратно. Нужно ли отражать такую выплату в 1-ДФ за 3 квартал? (Я думаю, что нет, но хочу убедиться) Спасибо.
Re: 1 ДФ
не нужно отражать если в пределах одного квартала
Re: 1 ДФ
Якщо юридична особа купляла товар у фізичної особи - на суму 12150 грн, то утримується 17 % - тобто 2065,5 грн., під яким кодом відобразити в 1 ДФ?

Четверть всех знаний мы получаем от учителей, четверть – слушая самих себя, четверть даруют нам друзья, а еще четверть – прожитые годы. Пауло Коэльо


Re: 1 ДФ
ОД- 157 Дохід, виплачений самозайнятій особі
Re: 1 ДФ
так самозайнята це ФОП? чи я щось путаю!
Re: 1 ДФ
Я сто лет не работала с фоп, сейчас вот оказия....Подскажите, сейчас надо платить ндфл за фоп и в каких случаях?


и, если у меня есть многодетный отец в штате, обязательно ли считать ему налоговую льготу, хотя на нее заявление не писал и никаких документов не приносил????
Re: 1 ДФ
нет заявления - нет основания льготу применять.
Re: 1 ДФ
что же вы обижаете многодетного папу?
Re: 1 ДФ
может мама льготу использует?
если нет - пусть напишет заяву+копии св. о рожд. и посчитайте ему, ещё и перерасчет сделайте годовой - не фиг нам на золотые сральники для яныка и Ко лишние деньги платить - хай лучше папашка детишкам конфеток купит spinning smiley sticking its tongue out
Re: 1 ДФ
ФОП на едином 3 группа без наемных.
1.В 1ДФ отражается то что было куплено у других ФОПов?
2.Нужно ли требовать у них свидетельство о регистрации или достаточно расчетной квитанции на товар?
Re: 1 ДФ
Quote
cezaryulia
Якщо юридична особа купляла товар у фізичної особи - на суму 12150 грн, то утримується 17 % - тобто 2065,5 грн., під яким кодом відобразити в 1 ДФ?

Покупка товара у физ.лица по другой ставке облагается - 5 %. Сама в декабре 2012 с удивлением узнала об этом. По шкале (15%, 17%) - это зарплата и приравненные к ней выплаты. Пункт НКУ сейчас уточню.
Re: 1 ДФ
Quote
cezaryulia
Якщо юридична особа купляла товар у фізичної особи - на суму 12150 грн, то утримується 17 % - тобто 2065,5 грн., під яким кодом відобразити в 1 ДФ?

[club.dtkt.com.ua]
Re: 1 ДФ
подскажите, физ лицо (не ФОП) - по ГПД, какой код - 102? или 157 (у меня так 1С автоматом ставит)?
Re: 1 ДФ
102, я спрашивала в консультации налоговой! посмотрите справочник кодов 1ДФ!
Re: 1 ДФ
спасибо, уже в справочнике точно посмотрела
Re: 1 ДФ
подскажите пожалуйста, предприятие приобрело у своих сотрудников мобильные телефоны и выплатило им доход....это тоже код 102?
Re: 1 ДФ
подскажите пожалуйста!!!
мы возвращали учредителю финансовую помощь и не отразили в 1ДФ с кодом 153...что делать? все было в одном квартале...
Re: 1 ДФ
можно подать уточненку и нарваться на штраф сразу, можно тихо сидеть и потом при проверке либо нарваться на тот же штраф либо пронесет, а может ваша налоговая "добрая" и не штрафует за уточненки. По крайней мере для меня отображение возвращенніх сумм пфд біло неожиданностью, я тоже их раньше не показівала. Сижу тихонько...авось пронесет. Как правило к нам на проверку приходят с наполеоновскими планами по штрафам - просят "помочь" >grinning smiley<, у меня условие "помогаю", но мои ляпі не трогаете smoking smiley Раньше такое прокатівало, но теперь пишут, что они аки звери єти проверяющие. Чур меня...
Re: 1 ДФ
Помогите, пожалуйста , советом ! При годовом перерасчете выявлена переплата НДФЛ по отдельному сотруднику в сумме 395,00 грн ( ошибочно не применялась НСЛ в I-II кварталах 2012г. ). Как в форме №1-ДФ за IV квартал отразить эту переплату , если за квартал начиселно зарплата 1500,00 х 3 м-ца =4500,00 а начислено НДФЛ 130,88 х 3 мес. = 392,64. Т.е., столбцы 3 и 3а заполняем 4500,00 грн , а столбцы 4, 4а ????? Помогите ! SOS!
Re: 1 ДФ
4 и 4 а ставите 392,64-395 = -2,36
Я так поняла из миллиона прочитанных тем и тысячи заданных вопросов.
У меня очень похоже, тоже 1 и 2 кварталы не применяла ошибочно льготу, только сумма в 4 и 4а без знака минус вышла.
Re: 1 ДФ
Яким чином відображаються у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ результати перерахунку ПДФО та ПСП, в т. ч. річного?
Відповідь:
Коротка та повна відповіді ідентичні.
Порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п.169.4 ст.169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).
Згідно із пп.169.4.2 п.169.4 ст.169 ПКУ роботодавець платника податку зобов’язаний здійснити, у тому числі за місцем застосування податкової соціальної пільги, з урахуванням положень абзацу другого п.167.1 ст.167 ПКУ, перерахунок суми доходів, нарахованих такому платнику податку у вигляді заробітної плати, а також суми наданої податкової соціальної пільги:
за наслідками кожного звітного податкового року під час нарахування заробітної плати за останній місяць звітного року;
під час проведення розрахунку за останній місяць застосування податкової соціальної пільги у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника податку або у випадках, визначених пп.169.2.3 п.169.2 цієї статті;
під час проведення остаточного розрахунку з платником податку, який припиняє трудові відносини з таким роботодавцем.
Підпунктом 169.4.3 п.169.4 ст.169 ПКУ передбачено, що роботодавець та/або податковий агент має право здійснювати перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого податку за будь-який період та у будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування, незалежно від того, чи має платник податку право на застосування податкової соціальної пільги.
Результати річного перерахунку сум доходів, нарахованих платнику податку у вигляді заробітної плати, а також сум наданих податкових соціальних пільг відображаються працедавцем у податковому розрахунку за ф. №1 ДФ.
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджений наказом ДПА України від 24.12.10 №1020 (далі – Порядок).
Якщо внаслідок здійсненого перерахунку виникає недоплата утриманого податку, то сума такої недоплати стягується роботодавцем за рахунок суми будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) за відповідний місяць, а в разі недостатності суми такого доходу – за рахунок оподатковуваних доходів наступних місяців, до повного погашення суми такої недоплати.
При цьому, якщо внаслідок здійсненого перерахунку виникає переплата податку, то на її суму зменшується сума нарахованого податкового зобов’язання платника податку за відповідний місяць, а при недостатності такої суми – зменшується сума податкових зобов’язань наступних податкових періодів, до повного повернення суми такої переплати.
Враховуючи вищевикладене, р.III Порядку передбачено, що податковий розрахунок за ф. № 1ДФ заповнюється наступним чином:
у рядках 3 та 3а проставляється сума нарахованого та виплаченого доходу за відповідний звітний період;
у рядках 4 та 4а проставляється сума податку на доходи у фізичних осіб з врахуванням суми недоплати/переплати.
Крім того, результати річного перерахунку сум доходів, нарахованих платнику податку у вигляді заробітної плати, а також сум наданих податкових соціальних пільг необхідно відобразити працедавцем у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ за IV квартал звітного року.
Re: 1 ДФ
Девчонки, огромное спасибо! А уточненки за I и II кварталы подавать ?
Re: 1 ДФ
нет, Вы же перерасчет в декабре делаете.
уточненки нужно было бы подавать за тот период если бы НСЛ тогда применялась, а 1ДФ не правильно заполнялся.
Re: 1 ДФ
я не подавала, бо у нас мне вразумительно так и не сказали штрафуют или нет. Пусть уж тогда при проверке штрафуют.
Гден-то я читала, что єтот перерахунок и есть способ исправления ошибок без уточненок, но вот где? Или в нормативніх актах или кто отсебятину написал - не знаю confused smiley
Re: 1 ДФ
tiex1994 ,Marina D. - я тоже считаю, что не надо и с предыдущимим вашими сообщениями я абсолютно согласна. Но в налоговой мне сказали, что уточненки надо подавать обязательно и "у них нет такого понятия - как переплата. Недоплата есть, а переплаты - нет". Вот я и решила подстраховаться. Спасибо вам !
Re: 1 ДФ
Quote
Marina D.
уточненки нужно было бы подавать за тот период если бы НСЛ тогда применялась, а 1ДФ не правильно заполнялся.
ага, значит надо нараховано пдфо за 1 и 2 кварталы оставить как есть?
Бо я сторнировала вручную. Добре, что не позакрывала ещё ничего, сейчас верну все в зад...
А то у меня получается, что нсл применялась, а 1 дф неправильная...
от ведь...и нигде ничего на глаза не попадалось...Раньше у нас вообще этих нсл не было ни у кого - морок не было. Перерасчет делала ещё по диференц. шкале когда подоходный был.

Спасибо!
Re: 1 ДФ
Quote
skf2000
у них нет такого понятия - как переплата. Недоплата есть, а переплаты - нет
но по лицевому счету-то должно быть больше, чем показано по 1 ДФ confused smiley У меня вышло 1524 гривны, я уже с январских платежей их минуснула.
Re: 1 ДФ
Quote
skf2000
tiex1994 ,Marina D. - я тоже считаю, что не надо и с предыдущимим вашими сообщениями я абсолютно согласна. Но в налоговой мне сказали, что уточненки надо подавать обязательно и "у них нет такого понятия - как переплата. Недоплата есть, а переплаты - нет". Вот я и решила подстраховаться. Спасибо вам !

кто б сомневался что нет понятия переплаты
Стойте на своем!
а то еще начнут прогибать на 510
Re: 1 ДФ
А если юр. лицо купило товар у ФОПа-предпринимателя, за него не надо платить 5% ндфл и показывать в 1ДФ?
подскажите, пожалуйста, я правильно поняла)
Re: 1 ДФ
люди добрые, не проходите мимоsad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 29 з 30    Сторінки: ПершаПопередні2021222324252627282930Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068000000000001