Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП - загальна система - чистий дохід для НДФЛ та ЕСВ

Відправлено користувачем Геля 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Quote
taras060606
Теж хотів запитати про таке.Я зняв ФОПа (на загальній системі) у держреєстратора 01.02.2017 і пішов у податкову, вони мені кажуть, що треба здавати звіт за 2016 рік і платити за два місяці єсв (704*2=1408грн) і в кінці місяця здавати ліквідаційних звіт за 2017 рік.
От що робити?
\\\треба здавати звіт за 2016 рік\\\ Однозначно треба. Причому, хутко, бо завтра - останній день подачі Деки про майновий за 2016 рік і Додатку 5 по ЕСВу за себе за 2016 рік.
\\\платити за два місяці єсв (704*2=1408грн)\\\ Це ще ніхто не знає на 100%. НІХТО.
\\\ в кінці місяця здавати ліквідаційних звіт за 2017 рік.\\\ Так. Тільки можна не чекати кінця місяця, а подати раніше.
Quote
buh-psf
Добрый день.
Подскажите пожалуйста, мне говорит дир что вроде фоп на общей системе до марта можно не платить есв. Где то вычитал.
я что то упустила? действительно ли это так ? если да то чем регулируется ?

заранее спасибо
А чего только до марта? Если речь о ЕСВ за 2017 год, то его можно не платить до 09.02.2018. ЕСВ за 2016 год до 09.02.2017.


Але у звіті треба писати 3200 і відповідно єсв.Чи як?
Quote
taras060606
Але у звіті треба писати 3200 і відповідно єсв.Чи як?
Так не можна ставити запитання....
У якому звіті? За який рік ?
Прочитала, что авансовые платежи по ЕСВ в 2016 году не нужно было платить. Я платила. Теперь просто разницу доплатить по результатам года?
у дод.5. за 2017 рік (ліквідаційний) де пише сума нарахованого доходу?
Quote
Svetlana09
Прочитала, что авансовые платежи по ЕСВ в 2016 году не нужно было платить. Я платила. Теперь просто разницу доплатить по результатам года?

Законодавчо не обов'язково і ///не нужно/// це різні підходи...
Ви можете платить коли вам заманецця, бо законодавчо маєте
право сплатить після подачі деки і звіту ЄСВ...
Зате так вам прийдецця сплатить тільки різницю і для
розрахунку чистого прибутку ви ті авансові платежі 2016-го року
можете внести в витрати... А сплатили б в 2017-му після деки і на
витрати б не мали права drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день, підскажіть,будь-ласка, до якого числа потрібно оплатити ПДФО та вій.збір по результатам декларації про майн стан за 2016р. ФОПу загальносистемнику?
Коллеги,так как всё таки с 2017г. вы заполняете книгу дох.и расх.?пишите дневную выручку без акциза?по аналогии с НДС?кто-то заполнял уже в 2017?
Quote
лельчик
Добрий день, підскажіть,будь-ласка, до якого числа потрібно оплатити ПДФО та вій.збір по результатам декларації про майн стан за 2016р. ФОПу загальносистемнику?

Останній термін подачі звіту 09.02.2017,
значить останній день сплати 19.02.2017.
Тільки не забувайте про вихідні і операційний
час банків drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Какой-то бред мне Медок считает по деке. Из приложения Ф2 он мне переносит всю сумму НДФЛ и не учитывает,что я платила авансовые. Хотя они тоже указанв в приложении Ф2.
Пришлось ручками в деке исправлять графу 4. Будьте внимательны.
Quote
Svetlana09
Какой-то бред мне Медок считает по деке. Из приложения Ф2 он мне переносит всю сумму НДФЛ и не учитывает,что я платила авансовые. Хотя они тоже указанв в приложении Ф2.
Пришлось ручками в деке исправлять графу 4. Будьте внимательны.
в деці не треба нічого виправляти, ви свої аванси тільки з додатку Ф2 вказуєте, а в деці з якої саме ідуть нарахування по особовому рахунку нічого не мінусується
Да. Уже прочла. Это меня сбили с толкуwinking smiley
Ребята, менялись счета для уплаты ЕСВ, НДФЛ и ВС по результатам деки?
Є міста і області де мінялись - в Києві поки ні,
тільки по місцевим податкам шось бачила...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
olga680521
Коллеги,так как всё таки с 2017г. вы заполняете книгу дох.и расх.?пишите дневную выручку без акциза?по аналогии с НДС?кто-то заполнял уже в 2017?
Я тут недавно в какой-то теме описывала как моя подруга делает. Дело в том, что в инструкцию по заполнению книги изменения не внесли, поэтому она пишет каждый день двумя строками: 1 - выручка без НДС и акциза, 2 - акциз. В итоговой пишет всю сумму, но при вычислении чистого дохода акциз не учитывает.
Quote
Blick
Quote
olga680521
Коллеги,так как всё таки с 2017г. вы заполняете книгу дох.и расх.?пишите дневную выручку без акциза?по аналогии с НДС?кто-то заполнял уже в 2017?
Я тут недавно в какой-то теме описывала как моя подруга делает. Дело в том, что в инструкцию по заполнению книги изменения не внесли, поэтому она пишет каждый день двумя строками: 1 - выручка без НДС и акциза, 2 - акциз. В итоговой пишет всю сумму, но при вычислении чистого дохода акциз не учитывает.

Благодарю.Это как вариант...
По моему мнению, достаточно в итоговой за месяц строке выделить в т.ч. акциз, его сумму можно взять из периодического отчета РРО. Но то теория, у меня ФОПа с акцизом нет.
Подскажите, пожалуйста, какой код платежа по уплате НДФЛ с доходов ЧП за 2016 год. Я нашла код платежа 11010500, но не уверена, что это он.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 5    Сторінки: Попередні12345
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035499999999999