Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ДОГОВІР Про надання поворотної безвідсоткової фінансової допомоги від Засновника

Відправлено користувачем ol4ek 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна


і мені, будь-ласка, відправте договір поворотної фінансової допомоги із засновником, та договір поворотної фін.допомоги між підприємствами. heleh-mk@mail.ru дуже вдячна.
Хтось чув, щось про реєстрацію договору позики (поворотно-фінансової допомоги) від засновника, якщо засновник нерезидент???
Скиньте пожалуйста и мне , если вас не затруднит. Буду очень признательна. job_olga@ukr.net
Пришлите пожалуйста и мне шаблон договора annpetrova@ukr.net. Заранее благодарю!
Очень понадобился срочно шаблон договора возвратной финансовой помощи от учредителя. Сбросьте, пожалуйста. Буду очень признательна. ehotenko@ukr.net
а можно пож-та и мне пример протокола или доверенности на подписание бухгалтером b_ingulja@ua.fm Заранее спасибо!
А если на предприятии числится только дин директор, он же учредитель! как тогда?
Скиньте и мне Договор , пожалуйстаааааа! Заранее благодарна! loreal7@mail.ru
Quote
tatka_nk
Скиньте и мне Договор , пожалуйстаааааа! Заранее благодарна! loreal7@mail.ru

уже отправила

если директор=учредитель, можно от имени директора дать доверенность (обычную, на бланке предприятия) на имя бухгалтера на право подписать договор

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 8    Сторінки: Попередні12345678Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040599999999999