Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Военный налог -таки приняли!

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1011121314151617181920НаступнаОстання
Quote
Golub____ka
нород, Читаю все про бух облік сторінка 5-7 №79 щось голова болить
А что читаете? Выложите и мы почитаем. smiling smiley

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
varvara_26
коллеги, странно, может, я пропустила... но не вижу обсуждений по поводу база/не база ВС для допблаг. Моя инспектор в СДПИ говорит, что мол пока не знаем, но Вы удерживайте. ОК, удержать не броблема, но что в этом случае будет базой? ГРОСС как для НДФЛ? Типа если сотруднику чё-то дали, что стоит 100 грн (и его совокупный доход больше 12180), то эти 100 грн - уже после удержания и НДФЛ и ВС? Типа база 122,70- НДФЛ 17% 20,86-ВС 1,5% 1,84 = 100,00 грн??
база для ВС - больной вопрос, четко не прописано.
==
1.2. Об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
==
как бы сделала я... поразмышляв, пришла к выводу, что таки да, гросс допблага рассчитала бы с учетом ВС. Только в Вашем расчете (там где гросс 122,70) не учтен НДС. При бесплатной передаче есть обязательства по НДС.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Ляля-Оля, спасибо!
Да, 100 - эти типа нетт с НДС.


В налоговій сказали, що при виплаті авансів за серпень місяць ВЗ сплатити всю суму за місяць, при тому що ми навіть не знаємо за серпень, яка у нас буде зп... Аргументували тим, що нам так краще, щоб ми потім проблем не набралися... Хто що про це думає?
Quote
konta
В налоговій сказали, що при виплаті авансів за серпень місяць ВЗ сплатити всю суму за місяць, при тому що ми навіть не знаємо за серпень, яка у нас буде зп... Аргументували тим, що нам так краще, щоб ми потім проблем не набралися... Хто що про це думає?
только с суммы аванса. Порядок такой же, как и для НДФЛ

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
заплатите все, а потом банк в зарплату потребует платежку
Quote
konta
В налоговій сказали, що при виплаті авансів за серпень місяць ВЗ сплатити всю суму за місяць, при тому що ми навіть не знаємо за серпень, яка у нас буде зп... Аргументували тим, що нам так краще, щоб ми потім проблем не набралися... Хто що про це думає?
очень конструктивное предложение, а главное умное, впрочем как и всегда от налоговиков.
ВС только из з/п начисленной за 1 пол августа.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Quote
konta
В налоговій сказали, що при виплаті авансів за серпень місяць ВЗ сплатити всю суму за місяць, при тому що ми навіть не знаємо за серпень, яка у нас буде зп... Аргументували тим, що нам так краще, щоб ми потім проблем не набралися... Хто що про це думає?
очень конструктивное предложение, а главное умное, впрочем как и всегда от налоговиков.
ВС только из з/п начисленной за 1 пол августа.

План по поступлению ВС не выполняют , нам тоже звонили
Я смотрю я не одна такая, мне тоже звонили, просили слезно и очень культурно (очень удивилась) авансом ВС перечислить. Не смогла отказать. Заплатила им авансом на год вперед (блин) confused smiley

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Я по поводу ГПД
на гарячей линии 0800500..отвечают, что у них на сегодня разъяснеие про удержание ВС со всех хозяйственных операций, где есть акты выполненных работ.
Я вчера оплатила за услуги связи - что тоже надо было уплатить сбор?
Quote
ОЛО
Я по поводу ГПД
на гарячей линии 0800500..отвечают, что у них на сегодня разъяснеие про удержание ВС со всех хозяйственных операций, где есть акты выполненных работ.
Я вчера оплатила за услуги связи - что тоже надо было уплатить сбор?
по юрикам не надо

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
В связи с прочитанной консультацией подниму вопрос куда платить военный сбор за подразделение. в основную налоговую или в налоговую подразделения (как пдфо)? (консултация ниже)

Як перераховується до бюджету військовий збір юридичною особою, яка має відокремлені підрозділи?
Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII було тимчасово, до 1 січня 2015 року, введено військовий збір у розмірі 1,5 % до доходів у формі:
заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат;
інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;
виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
Закон набрав чинності з 03.08.2014.
Статтею 29 Бюджетного кодексу України ( далі – БКУ) визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України. Так, до доходів Державного бюджету України включаються доходи бюджету, за винятком тих, що згідно із статтями 64, 66, 69 та 71 БКУ закріплені за місцевими бюджетами.
Відповідно до п. 29.2 ст. 29 БКУ військовий збір належить до доходів загального фонду Державного бюджету України.
Одночасно, відповідно до пп. 16-1.1.4 п. 16-1.1 ст. 16-1 Податкового кодексу нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому ст. 168 ПКУ (за правилами нарахування ПДФО).
Згідно з пп. 168.4.1 п. 168.4 ст. 168 ПКУ податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів, зараховується до бюджету згідно з БКУ.
Так, ст. 64 БКУ визначено, що податок на доходи фізичних осіб податковим агентом - юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) чи представництвом нерезидента - юридичної особи, зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням (розташуванням) в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються фізичній особі.
Відповідно до абз. 1 пп. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ суми податку на доходи, нараховані відокремленим підрозділом на користь фізичних осіб, за звітний період перераховуються до відповідного бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.
Одночасно, абз. 2 пп. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ встановлено, що податок на доходи, нарахований працівникам не уповноваженого відокремленого підрозділу юридична особа, перераховує до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого не уповноваженого відокремленого підрозділу.
Однак, вищезазначена норма регламентує порядок перерахування податку до місцевого бюджету, а оскільки військовий збір зараховується до державного бюджету, зазначена в абз. 2 пп. 168.4.3 п. 168.4 ст. 168 ПКУ норма не може бути виконана для військового збору.
Таким чином, юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.
Quote
Myami
Quote
Golub____ka
нород, Читаю все про бух облік сторінка 5-7 №79 щось голова болить
А что читаете? Выложите и мы почитаем. smiling smiley


тримайте [club.dtkt.com.ua]
еще раз переуточню: подоходный считаем как и раньше? (всмысле из базы налогообложения ВЗ не вычитаем?)
а платим как ? как ндфл - по местунахождения подрахделения? или как написано в консультации??
нет, по главному всё по главному
люди, а отчетность по этому сбору есть какая-то? Или пока просто платим?
И шо теперь делать? Я уже не раз перечисляла по месту нахождения подразделения, так в консультации по 0800-501-007 сказали. При чем сказали так уверенно, что я даже не усомнилась. sad smiley
Quote
Blick
И шо теперь делать? Я уже не раз перечисляла по месту нахождения подразделения, так в консультации по 0800-501-007 сказали. При чем сказали так уверенно, что я даже не усомнилась. sad smiley

Blick, я тоже раз в налоговую подразделения. мне так в моей налоговой сказали. и теперь не знаю что делать. может з зп перечислить и то раньше не туда пречислила в главную?
Ааа, я поняла. Это они специально вовремя не разъясняют, чтоб мы в оба бюджета платили. smiling smiley
У меня в главном офисе 1 человек, в подразделении 12 человек. Если сейчас перечислю в бюджет главного, переплата будет на год вперед. А вдруг потом снова скажут, что в подразделение нужно было... Мрак.
>grinning smiley< Blick вы читаете мои мысли ))
Quote
ElkaO
Quote
Blick
И шо теперь делать? Я уже не раз перечисляла по месту нахождения подразделения, так в консультации по 0800-501-007 сказали. При чем сказали так уверенно, что я даже не усомнилась. sad smiley

Blick, я тоже раз в налоговую подразделения. мне так в моей налоговой сказали. и теперь не знаю что делать. может з зп перечислить и то раньше не туда пречислила в главную?

Такая же фигня, и с отпускных за сентябрь тоже по подразделениям перечисляла angry smiley
Quote
Михаил
нет, по главному всё по главному

Михаил, а подскажите,есть ли смысл требовать вернуть оплаченные суммы по отделениям на счет либо в налоговую по регистрации предприятия? Что-то мне подсказывает, что нет
попробуйте воспользоваться ст.43 нку
А звітність по військовому збору передбачена чи ні?
От військовий збір заплатили за серпень, а далі що, де його показувати?

Все що знайшла в інтернеті:
Яка звітність передбачена по військовому збору?

Ніяка. На даний момент в інтернеті немає навіть проектів яких небудь наказів, які затверджують звітність з військового збору.
Quote
janna27
А звітність по військовому збору передбачена чи ні?
От військовий збір заплатили за серпень, а далі що, де його показувати?

Все що знайшла в інтернеті:
Яка звітність передбачена по військовому збору?

Ніяка. На даний момент в інтернеті немає навіть проектів яких небудь наказів, які затверджують звітність з військового збору.
Думаю в 1-ДФ втулят

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Если втулят в 1ДФ, тогда снова будут неясности с оплатой ВС за подразделения.
Quote
Blick
Ааа, я поняла. Это они специально вовремя не разъясняют, чтоб мы в оба бюджета платили. smiling smiley
У меня в главном офисе 1 человек, в подразделении 12 человек. Если сейчас перечислю в бюджет главного, переплата будет на год вперед. А вдруг потом снова скажут, что в подразделение нужно было... Мрак.
блин, кто-бы мог подумать что разные бюджеты confused smiley
я также заплатила по месту расположения филиала, но у меня цена вопроса - мелочь
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 15 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1011121314151617181920НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051000000000001