Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Военный налог -таки приняли!

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Quote
Ляля - Оля
Quote
ОЛО
Я по поводу ГПД
на гарячей линии 0800500..отвечают, что у них на сегодня разъяснеие про удержание ВС со всех хозяйственных операций, где есть акты выполненных работ.
Я вчера оплатила за услуги связи - что тоже надо было уплатить сбор?
по юрикам не надо
А если договора и акты с СПД ФЛ -единщиками, обкладывать их ВЗ или нет?
Quote
filipina
Quote
Ляля - Оля
Quote
ОЛО
Я по поводу ГПД
на гарячей линии 0800500..отвечают, что у них на сегодня разъяснеие про удержание ВС со всех хозяйственных операций, где есть акты выполненных работ.
Я вчера оплатила за услуги связи - что тоже надо было уплатить сбор?
по юрикам не надо
А если договора и акты с СПД ФЛ -единщиками, обкладывать их ВЗ или нет?
Я для себя решила, что т.к. юрлица не являются налоговыми агентами в части доходов СПД физлиц от предпринимательской деятельности, то и платить военный сбор за них не надо.


Quote
Marina D.
Quote
Blick
Ааа, я поняла. Это они специально вовремя не разъясняют, чтоб мы в оба бюджета платили. smiling smiley
У меня в главном офисе 1 человек, в подразделении 12 человек. Если сейчас перечислю в бюджет главного, переплата будет на год вперед. А вдруг потом снова скажут, что в подразделение нужно было... Мрак.
блин, кто-бы мог подумать что разные бюджеты confused smiley
я также заплатила по месту расположения филиала, но у меня цена вопроса - мелочь

А меня еще гложет вопрос будет ли за єто штраф. я с аванса за август военний сбор заплатила - в бюджет по подраздлению. теперь єту сумму про себя решила с зп заплатить в главний. цена вопроса - 280 грн. и задумалась не штрафонут ли за неуплата в главную а уплату в местний бюджет?? приибла б налоговиков - 23.08 давали другую консультацию, сейчас передумали. angry smiley
Як звітувати та у які терміни сплачувати військовий збір - роз'яснюють податківці
03.09.2014 2603

0 / 0

Військовий збір за 2014 рік необхідно сплатити до 1 серпня 2015 року

Визначену суму військового збору слід перераховувати до бюджету за правилами, установленими для податку на доходи.

Відповідно до пп.168.1.4 п. 168.1 ст.168 Податкового кодексу України, у випадку, якщо дохід виплачується у не грошовій формі, то військовий збір потрібно сплатити протягом банківського дня, наступного за днем такої виплати. Так само треба діяти й у разі виплати доходу податковим агентом із каси готівкою.

Якщо податковий агент нарахував дохід, але не виплатив його, військовий збір потрібно перерахувати до бюджету у строки, установлені Податковим кодексом для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 числа місяця, наступного за місяцем нарахування доходу (пп. 49.18.1, п. 57.1, пп. 168.1.5 Податкового кодексу).

Якщо ж ідеться про доходи, які особа отримує від контрагента, який не виступає в ролі податкового агента (наприклад, винагорода за цивільно-правовим договором, отримана від фізичної особи, яка не зареєстрована підприємцем), тоді такий платник самостійно сплачує військовий збір. Сума збору, яку треба буде сплатити до бюджету за 2014 рік, визначається за даними Податкової декларації про майновий стан і доходи.

Нагадаємо, що таку звітність фізичним особам слід подати до 1 травня наступного за звітним роком (за 2014 рік – до 01.05.2015 р.). А сплатити військовий збір необхідно до 1 серпня року, наступного за звітним (за 2014 рік – до 01.08.2015 р.). На сьогодні вищезазначена звітність не містить окремих реквізитів для обрахунку суми військового збору.

Джерело:
Міндоходів у Тернопільській області
[news.dtkt.ua]

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
доходы, начисленные с 03.08 за период до 03.08 - облагать. ОК, понятно. А если я сторнирую июльский доход в августе (но ошибся бухгалтер, не досмотрел табель, оплатил прогул) - я могу на это сторно уменьшить текущую базу?

или, типа по логике с больничными. Начисляю в августе больничный за июль в сумме 600 грн (база ВС), при этом сторнирую ЗП за эти же дни июля (780грн) - типа для базы беру тотал начислений - 600-780 = -180?
Друзі, а здавати вже є форма і куда?
Нєтуті поки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ляля - Оля
Як звітувати та у які терміни сплачувати військовий збір - роз'яснюють податківці
03.09.2014 2603

0 / 0

Військовий збір за 2014 рік необхідно сплатити до 1 серпня 2015 року

Визначену суму військового збору слід перераховувати до бюджету за правилами, установленими для податку на доходи.

Відповідно до пп.168.1.4 п. 168.1 ст.168 Податкового кодексу України, ......

....бла, бла, бла....

Якщо ж ідеться про доходи, які особа отримує від контрагента, який не виступає в ролі податкового агента (наприклад, винагорода за цивільно-правовим договором, отримана від фізичної особи, яка не зареєстрована підприємцем), тоді такий платник самостійно сплачує військовий збір. Сума збору, яку треба буде сплатити до бюджету за 2014 рік, визначається за даними Податкової декларації про майновий стан і доходи.

......

Джерело:
Міндоходів у Тернопільській області
[news.dtkt.ua]

Правильно ли я понимаю, если мы арендуем офис у физ. лица НЕ предпринимателя по договору аренды, то удерживаем и перечисляем только НДФЛ вместе с выплатой. ВС он самостоятельно уплатит по итогу года.?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
не, вы налоговый агент, сами должны удержать. это если физик с физиком - то по итогам деки. вопрос в другом - надо ли с аренды ВС удерживать. хотя я удержала smiling smiley
Quote
RAT
не, вы налоговый агент, сами должны удержать. это если физик с физиком - то по итогам деки. вопрос в другом - надо ли с аренды ВС удерживать. хотя я удержала smiling smiley

Так отож... Разъясняют, разъясняют - а вопросов все равно куча... Я тоже удержала за август... Физику распечатала платежку по перечислению удерж. ВС и НДФЛ... Впереди оплата за сентябрь вот и думаю дальше удерживать ли?!?

******************************************************************
СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПОМОЩЬ!
Quote
morozea
Quote
RAT
не, вы налоговый агент, сами должны удержать. это если физик с физиком - то по итогам деки. вопрос в другом - надо ли с аренды ВС удерживать. хотя я удержала smiling smiley

Так отож... Разъясняют, разъясняют - а вопросов все равно куча... Я тоже удержала за август... Физику распечатала платежку по перечислению удерж. ВС и НДФЛ... Впереди оплата за сентябрь вот и думаю дальше удерживать ли?!?

Нужно платить аренду физ. лицу за август, все таки удерживать ВС?
Доход от аренды не облагается военным сбором
Сегодня 10:00 143

0 / 0
Договоры купли-продажи и аренды не включаются в перечень гражданско-правовых договоров для целей налогообложения военным сбором


ГУ Міндоходів у Полтавській області у листі від 27.08.2014 р. № 11917/10/16-01-11-01-39 роз'яснило, виплати за якими договорами не включаються для обкладення військовим збором.
Так, для цілей оподаткування військовим збором факт оплати у межах цивільно-правового договору (договору підряду/договору про надання послуг) кваліфікується як об’єкт оподаткування. Договори купівлі-продажу та оренди не включаються в перелік цивільно-правових договорів для цілей оподаткування даним збором.
Окрім того, оскільки доходи госпсуб’єктів (юридичних та фізичних осіб-підприємців) від здійснення підприємницької діяльності не входять до складу фонду оплати праці, вони також не підлягають оподаткуванню військовим збором.
Податківці також нагадали, що податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати збір із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку збору 1,5 %.
Оскільки Закон набрав чинності з 03.08.2014 р. і податковий агент зобов’язаний при нарахуванні доходів, визначених у пп. 1.2 п. 16-1 підрозділу 10 Розділу ХХ Перехідних положень ПКУ утримати військовий збір, нараховані до 03.08.2014 доходи, але виплачені після 03.08.2014, не підлягають оподаткуванню збором. Суми доходів, що нараховані після 03.08.2014 за періоди до 03.08.2014, підлягають оподаткуванню військовим збором на загальних підставах.
Усі новини по темі >>>
вот еще информация:

Физическое лицо сдает в аренду помещение. Надо ли с арендной платы удерживать военный сбор?

Ответ. Считаем, что с арендной платы военный сбор удерживать не нужно.
Объектом обложения военным сбором являются доходы в форме заработной платы, других поощрительных и компенсационных выплат или других выплат и вознаграждений, которые начисляются (выплачиваются, предоставляются) плательщику в связи с трудовыми отношениями и по гражданско-правовым договорам; выигрыша в государственную и негосударственную денежную лотерею, выигрыш игрока (участника), полученного от организатора азартной игры (пп. 1.2 п. 161 подраздела 10 р. ХХ НКУ).
Специалисты ДФС в подкатегории 132.02 ЗІР отметили, что налогообложению военным сбором подлежат доходы, полученные по гражданско-правовым договорам, в частности:
ü договору подряда (за выполнение работ);
ü договору о предоставлении услуг (за оказания услуг).
Договор аренды не относится к вышеперечисленным, а значит, учитывая позицию ГФС, сумма арендной платы не подлежит обложению военным сбором.
Кроме того, специалисты ГФС в устных консультациях на горячей линии утверждают, что объектом обложения военным сбором являются зарплатные доходы.
Согласно п. 14.1.48 НКУ, зарплата для целей обложения НДФЛ (а значит и военного сбора) — это основная и дополнительная заработная плата, другие поощрительные и компенсационные выплаты, которые выплачиваются (предоставляются) плательщику налога в связи с отношениями трудового найма согласно закону. Арендная плата в целях налогообложения не приравнивается к зарплате.
Звітувати про військовий збір будемо за окремою формою податкового розрахунку
09.09.2014 3913 5

0 / 0

Податківці роз'яснили, яким чином податкові агенти звітуватимуть про нарахування, утримання та сплату військового збору

Як повідомили податківці у інформаційно-довідковому ресурсі "ЗіР" (категорія 132.04), особи, які мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку (далі – податковий розрахунок) до контролюючого органу за місцем свого розташування.

На сьогодні Державною фіскальною службою розроблено проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом за звітний квартал загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір, загальної суми утриманого збору, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
либо мы в январе будем декларировать август-декабрь вместе, либо в октябре - за август - сентябрь. и то, и то неправильно smiling smiley
Подскажите, пожалуйста, если платим спд за товар, он единщик.
Я ему позвонила с вопросом- вы полатите военный сбор, он говорит- нет, я хотел , но с меня не берут...

Что мне делать? перечислять за него?

ПыСЫ.. я думала только с сотрудников платится... про СПД вообще не подумалаsad smiley
с СПД за товар точно нет
а за услуги (НЕ аренда)?
было мнение, что к выплатам ФОПам ВС вообще не применяется - в ЕБЗ. я не удерживаю ВС с выплат ФОПам ни с аренды, ни с услуг
Військовий збір, утриманий з філії, сплачується за місцерозташуванням головного підприємства
10.09.2014 292 1

0 / 0

Юрособа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування

ДФСУ у роз'ясненні від 09.09.2014 р. зазначила, що юридична особа перераховує військовий збір, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Нагадуємо, що ставка становить 1,5 % до доходів у формі зарплати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Джерело:
«Дебет-Кредит»

======================================================================
Все вышеуказанное строго мое ИМХО!
Привет, а как по нему отчитываться? каждый месяц или раз в квартал как 1ДФ.
Отчетность по военному сбору: налоговики готовят новую форму!

9 сентября 2014 г.
На сегодня ГФСУ разработан проект формы налогового расчета, который предусматривает отражение налоговым агентом за отчетный квартал общей суммы дохода, с которого удержан военный сбор, общей суммы удержанного сбора, без отражения персонифицированных данных физических лиц — плательщиков военного сбора.
Такая информация приведена в Базе знаний в категории 132.04.
Таким образом, отчетность по военному сбору будет подаваться ежеквартально — в течение 40 календарных дней, следующих за последним календарным днем отчетного квартала.
подскажите пожалуйста военный сбор можно отражать в расходах?
Quote
Бука
подскажите пожалуйста военный сбор можно отражать в расходах?
Так это же удержание из ЗП, а не начисление.... В расход идет начисленная ЗП
есть идея таки уменьшать базу для ВС на ЕСВ

[w1.c1.rada.gov.ua]
хелп!!! с 01 августа или со второго августа начислять??
Quote
ОК
хелп!!! с 01 августа или со второго августа начислять??
Оподаткування військовим збором після 03.08.2014
[sfs.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 16 з 24    Сторінки: ПершаПопередні1112131415161718192021НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000457