Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перенос отрицательного НДС в 2015

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"
Але я так розумію що в декларації за лютий не можна використати цю суму, (вона не переноситься в Розділ 3 деки).
А використати її можна лише тоді коли вона попаде в колонку 7 Д2, виникає питання коли Ця сума туди попаде?? У декларації за березень(оскільки до Д2 є заява "на збільшити розмір суми податку, на яку матимемо право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену згідно з пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу) за лютий чи з липня???????.

Хто що про це думає???
Quote
galya91
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"

я думала туда идет расписанная сумма 24 строки с декл за январь, т.е. в моем случае 900 (250+250+400)
или правильнее будет Колонка 3 Додатку 2(табл 1) =700 (50+250+400) =колонке 6=колонке 14?


Quote
Oxi
Quote
galya91
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"

я думала туда идет расписанная сумма 24 строки с декл за январь, т.е. в моем случае 900 (250+250+400)
или правильнее будет Колонка 3 Додатку 2(табл 1) =700 (50+250+400) =колонке 6=колонке 14?
В вашем случае Колонка 3 = 900.
Quote
Inna0208
Quote
Oxi
Quote
galya91
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"

я думала туда идет расписанная сумма 24 строки с декл за январь, т.е. в моем случае 900 (250+250+400)
или правильнее будет Колонка 3 Додатку 2(табл 1) =700 (50+250+400) =колонке 6=колонке 14?
В вашем случае Колонка 3 = 900.
опять с начала: использованная сумма 200т куда идет ?
Quote
galya91
Але я так розумію що в декларації за лютий не можна використати цю суму, (вона не переноситься в Розділ 3 деки).
А використати її можна лише тоді коли вона попаде в колонку 7 Д2, виникає питання коли Ця сума туди попаде?? У декларації за березень(оскільки до Д2 є заява "на збільшити розмір суми податку, на яку матимемо право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену згідно з пунктом 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу) за лютий чи з липня???????.

Хто що про це думає???
То же мучает этот вопрос! Думаю что это будет не июль. А вот будет это март или февраль это вопрос? Т. к. в п. 33 подпункт а) "...збільшують розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні, визначену пкнктом 200(1).3 статті 200, з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковй декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснене таке збільшення Я вот думаю, что это может трактоваться так: в феврале в Д2 заполняем строку где указываем, что увеличиваем сумму по формуле, а уже в марте через 27 строку перетягиваем в 3 раздел. Очень бы не хотелось что бы было так.
Подскажите! Если товар не оплачен. Могу ли я включить налоговый кредит по этой отгрузке в отрицательное значение декабря? Нет ли ограничений?
Мне в налоговой инспектор сказала что до июля всё то что было в 24 использовать нельзя,перенести в 29 просто, а уже в июле можно использовать.Не настаивала,но советовала не уменьшать на эту сумму обязательства в феврале.Они там в налоговой по-моему сами не знают куда их "понесёт".
Quote
Oxi
Quote
Inna0208
Quote
Oxi
Quote
galya91
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"

я думала туда идет расписанная сумма 24 строки с декл за январь, т.е. в моем случае 900 (250+250+400)
или правильнее будет Колонка 3 Додатку 2(табл 1) =700 (50+250+400) =колонке 6=колонке 14?
В вашем случае Колонка 3 = 900.
опять с начала: использованная сумма 200т куда идет ?
900 тысяч вы показываете в 4 разделе, а вот будет возможность перенести из них использованных 200 в раздел 3 или нет, пока четкого ответа нет. Есть очень много вариантов о которых я писала выше.
Девочки подскажите пожалуйста,куда переносятся данные из январской декларации рядка 20.2 в февральскую? можно ли будет уменьшить рядок 18 за февраль?
Quote
Koval1
Мне в налоговой инспектор сказала что до июля всё то что было в 24 использовать нельзя,перенести в 29 просто, а уже в июле можно использовать.Не настаивала,но советовала не уменьшать на эту сумму обязательства в феврале.Они там в налоговой по-моему сами не знают куда их "понесёт".
То что она советовала это то понятно! Только вот четкого предписания что мы должны эту сумму использовать в июле нет! Вообще совесть потеряли бюджет должен денег, так ты еще и плати в бюджет!
Quote
Inna0208
Quote
Oxi
Quote
Inna0208
Quote
Oxi
Quote
galya91
Колонка 3 Додатку 2 "суми залишку від’ємного значення, який після бюджетного відшкоду-вання включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)"

я думала туда идет расписанная сумма 24 строки с декл за январь, т.е. в моем случае 900 (250+250+400)
или правильнее будет Колонка 3 Додатку 2(табл 1) =700 (50+250+400) =колонке 6=колонке 14?
В вашем случае Колонка 3 = 900.
опять с начала: использованная сумма 200т куда идет ?
900 тысяч вы показываете в 4 разделе, а вот будет возможность перенести из них использованных 200 в раздел 3 или нет, пока четкого ответа нет. Есть очень много вариантов о которых я писала выше.

это что выходит: имея минус 900т, я должна оплатить 200т живыми деньгами?eye popping smiley
Quote
Девочки подскажите пожалуйста,куда переносятся данные из январской декларации рядка 20.2 в февральскую? можно ли будет уменьшить рядок 18 за февраль?

Колонка 2 додатку 2 "від'ємне значення, що підлягає зарахуванню до податкового кредиту наступного звітного періоду (рядок 20.2 декларації за січень 2015 року / ІV квартал 2014 року)" і відповідно рядок 26 деки
В інтерактивній бухгалтерії (ГАЗЕТА № 25 / 11 ЛЮТОГО 2015) стаття стосовно нової декларації, але всіх відповідей не даєconfused smiley
Quote
Oxi


это что выходит: имея минус 900т, я должна оплатить 200т живыми деньгами?eye popping smiley
Да. Очень надеюсь что будет не так!
И пока настроена на то чтобы сдавать декларацию с 27 строчкой! А то у шефа инфаркт будет.
Quote
Inna0208
И пока настроена на то чтобы сдавать декларацию с 27 строчкой! А то у шефа инфаркт будет.
склоняюсь к переносу 24 строки января в 20.1 февраля
в 4 табл заполнить только 26 и 31 - остатком минуса
Я теж думала над цим(в деці за лютий одночасно показати в додатку 2 Колонку 7 і 11(в мене уточнення)), але чи правильно це???

Oxi, як на мене не 20.1 а 20.2
Quote
Oxi
Quote
Inna0208
И пока настроена на то чтобы сдавать декларацию с 27 строчкой! А то у шефа инфаркт будет.
склоняюсь к переносу 24 строки января в 20.1 февраля
в 4 табл заполнить только 26 и 31 - остатком минуса
Нет. Весь минус задекларированый до 01.02.2015 отражается в Д2 "Розрахунок від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01.02.2015" и отражается в 4 разделе , а вот ту мы уже выбираем или бюджетное возмещение или увеличение по формуле и как следствие уменьшение текущего НДС к уплате. Строка 20.1 может быть заполнена в марте если вы в феврале покажите 24 строку.
Quote
Inna0208
Quote
Oxi
Quote
Inna0208
И пока настроена на то чтобы сдавать декларацию с 27 строчкой! А то у шефа инфаркт будет.
склоняюсь к переносу 24 строки января в 20.1 февраля
в 4 табл заполнить только 26 и 31 - остатком минуса
Нет. Весь минус задекларированый до 01.02.2015 отражается в Д2 "Розрахунок від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01.02.2015" и отражается в 4 разделе , а вот ту мы уже выбираем или бюджетное возмещение или увеличение по формуле и как следствие уменьшение текущего НДС к уплате. Строка 20.1 может быть заполнена в марте если вы в феврале покажите 24 строку.

если нужно уменьшить текущий минус = увеличить по формуле , что для этого требуется
налоговики пока молчат, чувствую кинут....
доброго дня! может я не одна такая.!
куда ставить В Дод..№2 "старое" отрицательное значение - сумма уплаченного отрицательного НДС, изъятые налоговиками при проверке из стр. 24 "старых" деклараций, которые заявляли в счет будущих погашений НО????????? или оно вообще пропало????
Oxi, такая же фигня, мне это напомнило 2010,когда тоже отрицательное значение нельзя было показывать, но тогда я хоть минус через уточненки вытягивала. Прочла только что порядок и нифига не поняла про минус прошлых периодов.
дир. сказал, если ничего вразумительного законотворцы не объяснят и нагло кинут, показываем так как нам нужно и идем в суд
Quote
laneta
доброго дня! может я не одна такая.!
куда ставить В Дод..№2 "старое" отрицательное значение - сумма уплаченного отрицательного НДС, изъятые налоговиками при проверке из стр. 24 "старых" деклараций, которые заявляли в счет будущих погашений НО????????? или оно вообще пропало????
в додаток 2 і з нього в 4 розділ (це передбачено п.33 перехідних положень в ПКУ).
Quote
Oxi
дир. сказал, если ничего вразумительного законотворцы не объяснят и нагло кинут, показываем так как нам нужно и идем в суд
дир - молодець winking smiley все правильно
Интересная информация!
[www.profiwins.com.ua]
Кто что думает?
Inna0208, мені цікаво як довго вони цю камералку роблять??
"ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення."
А вы бачили новий уточнюючий розрахунок. Жестяк.
Я вже 2 дні ламаю голову як його заповнювати.
galya91, вот это самый главный вопрос. Получается что при самых удачных раскладах отрицательным значением задекларированым до 01.02.2015 сможем воспользоваться в марте. Взяли и испортили настроение перед выходнымиsad smiley
Quote
galya91
Inna0208, мені цікаво як довго вони цю камералку роблять??
"ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення."
и чему будет равна та відповідна сума?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 41    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055700000000003