Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Обновите ОПЗ да версии 1 33 5.Уже есть!
Quote
SvitlanaPetenko
Доброго дня! Хочу здати звіт в ОПЗ але саме цього (№1-РТ) немає. Відкриваєтся форма №1-ОТ. Підкажіть, будь-ласка, як знайти нову форму.
Зайдите в ОПЗ там "КНИЖЕЧКУ" Довідник документов поставте птичку и сохраните, ПОЯВИТСЯsmiling smiley)
Гарно дякую, дійсно проблема була в оновленні. Версія програми 1.33.0.0, оновила і все є smiling smiley


залезла на сайт Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
zir.sfs.gov.ua
там есть ответ о знаках после затятой:

В яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?

Категорія115. Ліцензування виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів
Питання
В яких одиницях виміру заповнюється звіт № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та який порядок округлення показників при заповненні звіту?
Відповідь
Коротка:
Показники звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» заповнюються в тис. дал з округленням до шести знаків після коми (наприклад 0,5 л відображається як 0,00005 тис. дал).
Повна:
Форма звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» (далі – Звіт № 1-РА) та Порядок заповнення форми звіту № 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» (далі – Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 № 49, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03.03.2016 за № 340/28470.
Формою Звіту № 1-РА передбачено заповнення показників в тис. дал.
Пунктом 1 розд. І Порядку встановлено, що Звіт № 1-РА подають суб’єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі. Електронна форма Звіту № 1-РА передбачає заповнення показників з точністю до шести знаків після коми.
Таким чином, показники Звіту № 1-РА заповнюються в тис. дал з округленням до шести знаків після коми (наприклад 0,5 л відображається як 0,00005 тис. дал).
Я в стані безмежного щастя !!! smiling bouncing smiley Чого й усім бажаю smiling smiley
Vladeks Это значит,что вы уже сдали отчеты? Поздравляю! А через какую программу?
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Сделала отчет в ОПЗ, а отправить хочу через СОНАТУ......когда на подпись - пишет - "не пройшов перевирку на видповиднисть стандарту, пидписаты ? "
Что делать - подписать и отправить?
А подскажите в течении срока я могу сколько угодно раз отправлять?
Это после последнего обновления такое стало писАть.
Я так отправляла ЕСВы, после этого сообщения всё-таки подписала и отправила. Сдалось спокойно.
А акциз и эти долбаные звиты меня Соната уже не пустила...
а у Вас Соната лицензия?
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Сделала отчет в ОПЗ, а отправить хочу через СОНАТУ......когда на подпись - пишет - "не пройшов перевирку на видповиднисть стандарту, пидписаты ? "
Что делать - подписать и отправить?
А подскажите в течении срока я могу сколько угодно раз отправлять?
Это после последнего обновления такое стало писАть.
Я так отправляла ЕСВы, после этого сообщения всё-таки подписала и отправила. Сдалось спокойно.
А акциз и эти долбаные звиты меня Соната уже не пустила...
а у Вас Соната лицензия?
Нет. Бесплатная.
Quote
Vladeks
Я в стані безмежного щастя !!! smiling bouncing smiley Чого й усім бажаю smiling smiley
]

Ми, звичайно, дякуємо))) Як вам так швидко вдалося, невеликі обороти чи постачальники надали зведені по кодам?

Я, звичайно, теж могла би здати вже сьогодні. Якби горіло)))) Але хочу все таки робити непоспіхом, щоб було максимально вірно.
Quote
artur2013
Vladeks Это значит,что вы уже сдали отчеты? Поздравляю! А через какую программу?
Дааа smiling smiley сдал.. использую Ifin smiling smiley
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Я в стані безмежного щастя !!! smiling bouncing smiley Чого й усім бажаю smiling smiley
]

Ми, звичайно, дякуємо))) Як вам так швидко вдалося, невеликі обороти чи постачальники надали зведені по кодам?

Я, звичайно, теж могла би здати вже сьогодні. Якби горіло)))) Але хочу все таки робити непоспіхом, щоб було максимально вірно.
Обороти достатньо великі smiling smiley в мене облік залишків ведеться в електроному вигляді з 2005 року.. спочатку вів в Екселі, потім 1С.
Одночасно з тим працюю у одного з постачальників і спілкуюсь по роботі з виробниками і дистриб'юторами безпосередньо. Тому в мене коди з'явились ще в кінці минулого місяця. Я їх структурував трішки і поділився з усіма бажаючими. Звіт у мене був готовий ще 3 числа але не поспішав декілька раз передивився і сьогодні надіслав smiling smiley
первак у накладній написано настойка
безусловно оперативно этот отчет могут сдать тот, кто ведет аналитический товарный учет smiling smiley
ще таке питання на рахунок сигарет. Вони класиікуются по назві? чи лише за видом (з фільтром та без)? тобто у звіті будуть лише 2 види, і всі найменування 1-го виду просто треба додати??
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Сделала отчет в ОПЗ, а отправить хочу через СОНАТУ......когда на подпись - пишет - "не пройшов перевирку на видповиднисть стандарту, пидписаты ? "
Что делать - подписать и отправить?
А подскажите в течении срока я могу сколько угодно раз отправлять?
Это после последнего обновления такое стало писАть.
Я так отправляла ЕСВы, после этого сообщения всё-таки подписала и отправила. Сдалось спокойно.
А акциз и эти долбаные звиты меня Соната уже не пустила...
а у Вас Соната лицензия?
Нет. Бесплатная.

У меня лицензия - отправила, пока только кв.№1...жду
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Quote
SvitlanaPetenko
ще таке питання на рахунок сигарет. Вони класиікуются по назві? чи лише за видом (з фільтром та без)? тобто у звіті будуть лише 2 види, і всі найменування 1-го виду просто треба додати??

я зробила лише за видом (74,75)
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования
Quote
SvitlanaPetenko
ще таке питання на рахунок сигарет. Вони класиікуются по назві? чи лише за видом (з фільтром та без)? тобто у звіті будуть лише 2 види, і всі найменування 1-го виду просто треба додати??
лише два види.. якщо у вас немає сигар жувального тютюну і тд
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))

я сделала без....отдельно 34,35,36....
отправила....жду
Quote
Михаил
безусловно оперативно этот отчет могут сдать тот, кто ведет аналитический товарный учет smiling smiley
когда я делал это все, мои знакомые смеялись и спрашивали зачем я заморачиваюсь ))) Теперь они поняли зачем...
Хотя если честно мне просто было интересно разобраться в программах smiling smiley
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Quote
nikon
Quote
Иногда могу
Сделала отчет в ОПЗ, а отправить хочу через СОНАТУ......когда на подпись - пишет - "не пройшов перевирку на видповиднисть стандарту, пидписаты ? "
Что делать - подписать и отправить?
А подскажите в течении срока я могу сколько угодно раз отправлять?
Это после последнего обновления такое стало писАть.
Я так отправляла ЕСВы, после этого сообщения всё-таки подписала и отправила. Сдалось спокойно.
А акциз и эти долбаные звиты меня Соната уже не пустила...
а у Вас Соната лицензия?
Нет. Бесплатная.

У меня лицензия - отправила, пока только кв.№1...жду
У меня сдалось минут за 50.
Причём между принятием 1-го и 2-го отчётов прошло 18 секунд, за это время принялось 600 отчётов (по рег. № видно).eye rolling smiley
Quote
Vladeks
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования

Т.е. у вас 34,35,36 и т.д., а 33" итого" вы не указывали?
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования

Т.е. у вас 34,35,36 и т.д., а 33" итого" вы не указывали?

нет, не указывала....Мое мнение - я ведь конкретно указа кода - надо пусть считают, а то если тогда проссумируют и 33 и 34,35....
Quote
Ovcharuk
Quote
Vladeks
Quote
777Irissa
Как по поводу суммирования 33 и 59 кодов? Делать суммирование или сдаем без суммирования???))
Сдавал без суммирования

Т.е. у вас 34,35,36 и т.д., а 33" итого" вы не указывали?
так и есть.. указаны только подвиды вина (сухое полусладкое и тд)
Quote
Иногда могу
Пришли и вторые квитанции - принято
Накатим что-ли ?smiling smiley Какого-нибудь лікеро - горілчаного виробу ?grinning smiley
Quote
Иногда могу
Пришли и вторые квитанции - принято
поздравляю ))
Ребятушки. У кого есть таблички от поставщиков? Если не трудно, скиньте пожалуйста на эл. адрес: svetlana_cherneg@ukr.net
Только выписали с больницы. Звонила поставщикам, пообещали скинуть, но еще ничего нет. А впереди выходные.
Кому не сложно, помогите.
Спасибо
Делаю через "Єдине вікно подання звітності" так там в форме 1-РА по 4 знака после запятой.
КОМУ верить ???!!!
а в 1-РТ воодще вводи что хочешь, но в кол.6 - 6 знаков после запятой.
В порядке заполнения ні слова о знаках.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 20 з 139    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000551