Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2526272829303132333435НаступнаОстання
Девчоки. Зарегистрировалась на их сайте.

Завершення перевірки данних
Шановний користувач
Ви обрали процедуру верифікації за допомогою індивідуального податкового номера.
Така ідентифікація займає 2 робочих дні.
Після отримання підтвердження вашої особи, Вам буде надіслано лист із запрошенням до початку використання системи Електронних петицій Офіційного веб-представництва Президента України.


А как теперь найти єту петицию? там открівается список с большим количеством.
Ссылки есть у кого- нить?
Хоть что- то сделаю. чтоб не чувствовать себя таким тотальным животным и рабом. хоть попытаюсь.
Так як товар я не продавала, а повернула, то в касовий його вносити не потрібно.

Я Вас что-то не могу понять.В какой кассовый вносить товар?Что Вы имеете ввиду?Без обид,просто пытаюсь разобраться...


тут десь вище номери петицій були для пошуку
Знайти петиції можна в пошуковому вікні за номером: 23473. А друга петиція за номером 23455. Підписуємо обидві, бо самі ж розумієте, якщо одну - то так ми голосів не наберем.
Quote
Ira_Sirena
)) В сенсі - в касовий апарат
А Вы шо приход в кассовый вносите?Если Вы не продавали возвратный т-р,то как он окажется пробитым по кассе?Разве что работники "лупят" по кассе всё подряд.Контролируйте ,то что работники пробивают по кассе,что бы не было разбежностей с приходом.а то потом концы не сведёте.
ну якщо ми отримали товар по офіційній накладній, то вносимо його в касовий апарат, а потім пробиваєм... Чи як треба? Навпаки ж не вийде - якщо на залишку нуль, то не проб"ється. Мабуть) Ну в будь-якому випадку ми пробиваєм тільки те, що є на залишку.
Ми возвратний не пробивали і не продавали, і не вносилив касовий апарат. питання стоїть - чи потрібно його внести, а потім зробити повернення і якось видалити з касового, чи просто повернути, а касовий взагалі не чіпати.
Скажіть ще мені про коньяк - наскільки я знаю, то коньяком вважається і має право називатись тільки той коньяк, який виготовлений у провінції Коньяк чи як її там, десь у Франції. Все інше - бренді. Але ж постачальники в накладних пишуть - Коньяк на що попало. то ж мабуть не наше діло - виясняти де хто його зробив? Написано коньяк - значить код 67 і адіос. Чи ні?
хоо..девочки. а вот еще 2 петиции за 49й. голосов 17 и 9 .


Відміна наказу МФУ від 11.02.2016 №49
№22/023641-еп 89 днів 17
Відміна наказу МФУ від 11.02.2016 №49
№22/023642-еп 89 днів 9

Пока не могу- не впускают в систему. видеть - вижу. а нажать на кнопку не дают.
Ничего. Подпишу когда откроют доступ.
Перечитала кучу инфо , так и непонятно завтра еще можно сдать єтот отчет?
Quote
Ira_Sirena
Скажіть ще мені про коньяк - наскільки я знаю, то коньяком вважається і має право називатись тільки той коньяк, який виготовлений у провінції Коньяк чи як її там, десь у Франції. Все інше - бренді. Але ж постачальники в накладних пишуть - Коньяк на що попало. то ж мабуть не наше діло - виясняти де хто його зробив? Написано коньяк - значить код 67 і адіос. Чи ні?


определяйте по кодам кзед. 2208202900 --- бренди. код товара 68.
2208201200 - коньяк. код товара 67

я открівала каждую налог. накла. в медке и по єтим кодам искала коді товара.
и все равно ошибок полно. там по одному и том же кзеду по 2 кода товара. в зас. от содерж. спирта и т.п.
увидела уже когда полностью все разнесла. экселевские простыни строчила. по бутылкам , литрам ,и млн.
и даже исправлять не буду. как будет так и будет. не могу больше этого ни видеть, ни думать об этом.
5 дней жизни кому- то в дупу.
Quote
Ira_Sirena
ну якщо ми отримали товар по офіційній накладній, то вносимо його в касовий апарат, а потім пробиваєм... Чи як треба? Навпаки ж не вийде - якщо на залишку нуль, то не проб"ється. Мабуть) Ну в будь-якому випадку ми пробиваєм тільки те, що є на залишку.

Ирааааааа.вы кассовый апп.с"1-с" не перепутали случайно.По кассе можно закодировать и пробить много чего(даже того,что нет в приходе).
Если позволите,мой Вам совет.Соберите"белые" накл.,возьмте контрольные касс.ленты(продажи).Выведите остат.на конец апеляю(прих-продажа),от "обратного посчитайте ост. на начало апреля(остат. на 01.05.+продажа-приход=ост.на 01.04.)
А в мене в медку нема ніяких накладних... Чи я просто не щнаю де їх там шукати? Підкажіть, будь ласка, бо я там тільки звіти роблю
Я все так і зробила - роздрукувала залишок на кінець травня з касовогт, взяла бух.звіти по касовому за кожен день, офіційні накладні, порозписувала все на папері по кодам і буду рахувати. 1-С чи ін.програм в мене немає.
определяйте по кодам кзед. 2208202900 --- бренди. код товара 68.
2208201200 - коньяк. код товара 67


ну в мене накладні від "Кондитер-С" ще за березень і там нема кодів кзед( тільки якісь їхні внутрішні
Quote
Ira_Sirena
Я все так і зробила - роздрукувала залишок на кінець травня з касовогт, взяла бух.звіти по касовому за кожен день, офіційні накладні, порозписувала все на папері по кодам і буду рахувати. 1-С чи ін.програм в мене немає.

Може у Вас какой-то касс.апп. другой? У меня без приходов и остатков.Как Ваш назыв.?
Поменяла ключ не подписывается в Zvit Ok пишет отсутствует сертификат что делать?
може я просто по іншому називаю речі)) Для мене приход - це введення товару в касовий апарат з отриманої офіційної накладної. Залишок - це довга лєнта Дані по товарам, де написано яких товарів скільки є на певну дату. Кожен день перед закриттям касового роздруковується Звіт бухгалтера, по яким я роблю Звіт по акцизу до 20 числа і вираховую Реалізацію за місяць для звіту по залишкам. Апарат Міні-Т400
Quote
Ira_Sirena
определяйте по кодам кзед. 2208202900 --- бренди. код товара 68.
2208201200 - коньяк. код товара 67


ну в мене накладні від "Кондитер-С" ще за березень і там нема кодів кзед( тільки якісь їхні внутрішні

чи ви, мабуть, и не ндс- ник.
или у вас есть другая программа для обмена НН и регистрацией своих.

а если в прих. накл нет кзедов- то тогда на обум. чисто по названию.
Это поставщики/оптовики/ должны были дать всем нам коды.
Мне Баядера дала и коды, и еще и свой 1ОА по мне -покупателю. Чистое здоровье- взял готовые цифры и вписал в свой 1РА.
Только я потом все равно перепроверила.
А Сантен Алко только коды кинул. БЮро вин есть коды.
Шабо кинули в пятницу коды.
От Довбуша не дождешься правильных документов, не то что кодов. Но с пивом проще.
А шамп. Одесса -тоже кодов нет но я их всех зафигачила в 31.

Так что если чем -то могу помочь- пожалуйста. коды перекину без проблем.
я так розумію, якщо у Вас програма, то Ви через комп"ютер вносите нові товари?
Quote
marina79
Перечитала кучу инфо , так и непонятно завтра еще можно сдать єтот отчет?

да.
з зиру-

В разі, якщо закінчення строку подання звітності припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.
Я звичайний ФОП на загальній системі оподаткування. Накладні мені привозять з товаром в магазин, але подумала, що може вони й в Медку десь мають бути))
Баядера порозписували по кодам, а інших нема коли просити)
наприклад в накладній є два види вина і вказані коди - 2204 21 97 00 і 2204 21 98 00, а в додатку 49 -
33 2204 21
2204 29 Вина виноградні
34 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні
35 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсухі
36 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсолодкі
37 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені ординарні
38 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі марочні
39 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені марочні
чи в мене не повний додаток чи яким чином мені поділити ті вина?
Quote
Ira_Sirena
я так розумію, якщо у Вас програма, то Ви через комп"ютер вносите нові товари?

Да.В касс.апп.ничего не вносится...
А нам приходиться в кнопки тикати кожен раз)) але колись теж якусь програму поставим)
Quote
Ira_Sirena
наприклад в накладній є два види вина і вказані коди - 2204 21 97 00 і 2204 21 98 00, а в додатку 49 -
33 2204 21
2204 29 Вина виноградні
34 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні
35 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсухі
36 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсолодкі
37 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені ординарні
38 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі марочні
39 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені марочні
чи в мене не повний додаток чи яким чином мені поділити ті вина?

Вам нужно ориентироваться на двузначные коды из додатка.
Quote
Ira_Sirena
може я просто по іншому називаю речі)) Для мене приход - це введення товару в касовий апарат з отриманої офіційної накладної. Залишок - це довга лєнта Дані по товарам, де написано яких товарів скільки є на певну дату. Кожен день перед закриттям касового роздруковується Звіт бухгалтера, по яким я роблю Звіт по акцизу до 20 числа і вираховую Реалізацію за місяць для звіту по залишкам. Апарат Міні-Т400
Яка Ви молодець! І робите все правильно. Касовий апарат для того і призначений, щоб вести облік, передусім кількісний. Тільки якщо ви не платник ПДВ, в медку ви не знайдете своїх прихідних накл. В медку реєструють, надсилають лише податкові, в яких обов'язково вказуєттся код УКТ ЗЕД. По цьому коду хоч приблизно можна визначити той ... код з наказу 49, або все-таки зв'язатись зі своїми постачальниками для надання інформації. В принципі, я думаю, що ці коди вони хоча б з травня мусили б писати в звичайних накл. Але ... це тільки думки.
І про здоров'я. Немає нічого головнішого. Так що бажаю вам усім перш за все поговорити з роботодавцями і роз'яснити ситуацію зі штрафами і вашою конкретною відповідальністю. Всім бажаю отримувати свою зароблену зарплату і не платити з неї штрафи. "Не ми такі - життя таке..."©
Quote
Ira_Sirena
наприклад в накладній є два види вина і вказані коди - 2204 21 97 00 і 2204 21 98 00, а в додатку 49 -
33 2204 21
2204 29 Вина виноградні
34 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі ординарні
35 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсухі
36 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові напівсолодкі
37 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені ординарні
38 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні столові сухі марочні
39 2204 21
2204 29 у тому числі вина виноградні кріплені марочні
чи в мене не повний додаток чи яким чином мені поділити ті вина?

Правильно. в вашем случае кзеды одинаковые: 2204 21 (97 и 98).
А теперь вы смотрпите на название вин в вашей приходной.
34 столовые,
35- полусухие
36- полусладкие
37- крепленые
38 марочные и т.д.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 139    Сторінки: ПершаПопередні2526272829303132333435НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00068100000000004