Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 115 з 139    Сторінки: ПершаПопередні110111112113114115116117118119120НаступнаОстання
п. 4 ст. 17 ЗУ по РРО исключен уже давненько. И штрафа по зеткам нет.
Quote
buh!
Quote
Віталіка
Quote
buh!
Налоговики правы. МРЦ + 5%. Если МРЦ сигарет, допустим, 18 грн, продаете 18,90 и это правильно, проходили проверки - замечаний не было по этому вопросу
т.е. налоговики хотят сказать, что мы видя на пачке МРЦ 16,80грн, продажную должны установить минимум на уровне 16,80+5%, т.е. 17,64?????????????????7

мы так не делаем
я курю одни и те же сигареты и ни в одном магазине не встречала продажную стоимость именно моих сигарет 17,64грн

Я прибавляю к МРЦ на пачке 5%. Обязательно. Без вариантов.

Приходилось также помогать на других магазинах коллеге, просматривала, их товаровед тоже накручивает на МРЦ 5% акциза.[/quote]
я покупаю по 16,80, а не по 17,64. И именно 16,8 указано на пачке.
не знаю, кому уже верить[/quote]
Продаете за 17,60. Но не больше 17,64. Даже 17,65 - уже штраф в 10 тыс. грн.
не стал бы рисковать, не сдавая этот бред. Это всего лишь сообщение регуляторной службы, которое не является нормативным документом.


Quote
Kayras91
не стал бы рисковать, не сдавая этот бред. Это всего лишь сообщение регуляторной службы, которое не является нормативным документом.
вот-вот и я об этом
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
напримеро в Фози я беру блок своих сигарет за 160,00грн, т.е. вообще 16,00грн пачка, хотя на самой пачке стоит 16,8
Меньше или равно МРЦ можно продавать, только смысл? Мы на них зарабатываем 6% - разница между закупочной ценой и МРЦ. При этом государству мы должны заплатить 5% (за свой счет получается), которые оно разрешает накручивать и взымать с покупателя.


Розница зарабатывает на торговой скидке,6% которую оптовый поставщик дает рознице (например, на пачке нарисована МРЦ 16,8 грн, а вам продали по 16 грн) умноженной на обороте. Но оборот разный бывает...Поэтому и выживаете.
А сверху акциз 5% это деньги не ваши, а государства. Как и НДС. Это не уплата акциза за свой счет. Это косвенные налоги, которые вы скрыто взыскиваете с каждой продажи товара населению, за право торговать товаром повышенного спроса в Украине. Алголе и табако зависимый от анальгина и камфомена можно откажется при простуде. А от алкоголя и сигареты никогда!smoking smiley
Поэтому-то и делите доход пополам: 6% продавцу, 5% государству.

П.С. В такой пропорции делили доход в веселые девяностые, когда две крыши встречались и решали кто кому должен при хозяйственных спорах. Навеяно экономическими прогнозами на 2017 год.
Quote
ivan1
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
напримеро в Фози я беру блок своих сигарет за 160,00грн, т.е. вообще 16,00грн пачка, хотя на самой пачке стоит 16,8
Меньше или равно МРЦ можно продавать, только смысл? Мы на них зарабатываем 6% - разница между закупочной ценой и МРЦ. При этом государству мы должны заплатить 5% (за свой счет получается), которые оно разрешает накручивать и взымать с покупателя.
Может, я неправильно выразилась, но я имела ввиду, что если не накручивать 5%сверху, то мы все-равно должны платить акциз, только уже за счет своего заработка, а не за счет покупателя.


Розница зарабатывает на торговой скидке,6% которую оптовый поставщик дает рознице (например, на пачке нарисована МРЦ 16,8 грн, а вам продали по 16 грн) умноженной на обороте. Но оборот разный бывает...Поэтому и выживаете.
А сверху акциз 5% это деньги не ваши, а государства. Как и НДС. Это не уплата акциза за свой счет. Это косвенные налоги, которые вы скрыто взыскиваете с каждой продажи товара населению, за право торговать товаром повышенного спроса в Украине. Алголе и табако зависимый от анальгина и камфомена можно откажется при простуде. А от алкоголя и сигареты никогда!smoking smiley
Поэтому-то и делите доход пополам: 6% продавцу, 5% государству.

П.С. В такой пропорции делили доход в веселые девяностые, когда две крыши встречались и решали кто кому должен при хозяйственных спорах. Навеяно экономическими прогнозами на 2017 год.
Quote
ivan1
Quote
Ira_Sirena
Quote
buh!
напримеро в Фози я беру блок своих сигарет за 160,00грн, т.е. вообще 16,00грн пачка, хотя на самой пачке стоит 16,8
Меньше или равно МРЦ можно продавать, только смысл? Мы на них зарабатываем 6% - разница между закупочной ценой и МРЦ. При этом государству мы должны заплатить 5% (за свой счет получается), которые оно разрешает накручивать и взымать с покупателя.


Розница зарабатывает на торговой скидке,6% которую оптовый поставщик дает рознице (например, на пачке нарисована МРЦ 16,8 грн, а вам продали по 16 грн) умноженной на обороте. Но оборот разный бывает...Поэтому и выживаете.
А сверху акциз 5% это деньги не ваши, а государства. Как и НДС. Это не уплата акциза за свой счет. Это косвенные налоги, которые вы скрыто взыскиваете с каждой продажи товара населению, за право торговать товаром повышенного спроса в Украине. Алголе и табако зависимый от анальгина и камфомена можно откажется при простуде. А от алкоголя и сигареты никогда!smoking smiley
Поэтому-то и делите доход пополам: 6% продавцу, 5% государству.

П.С. В такой пропорции делили доход в веселые девяностые, когда две крыши встречались и решали кто кому должен при хозяйственных спорах. Навеяно экономическими прогнозами на 2017 год.

Может, я неправильно выразилась, но я имела ввиду, что если не накручивать 5%сверху, то мы все-равно должны платить акциз, только уже за счет своего заработка, а не за счет покупателя.
Quote
18+
вот такое нашел сегодня:



ДЕРЖАВНА РЕГУЛЯТОРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ПОВІДОМЛЕННЯ

Державною регуляторною службою України було прийнято рішення від 04.07.2016 N 8 "Про необхідність усунення Міністерством фінансів України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", яким запропоновано Міністерству фінансів України внести зміни до наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 N 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення" в частині скасування подання звітності, передбаченої формами звіту N 1-РА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі" та N 1-РТ "Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі".

Відповідно до вимог статті 28 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" рішення уповноваженого органу про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики підлягає виконанню органом виконавчої влади, щодо регуляторного акта якого було прийнято це рішення, у двомісячний строк з дня прийняття такого рішення.

Виконання органами виконавчої влади рішень уповноваженого органу передбачає підготовку проекту акта про внесення змін до регуляторного акта, щодо якого було прийнято рішення, або про визнання цього регуляторного акта таким, що втратив чинність.

У разі підготовки проекту акта про внесення змін до регуляторного акта, щодо якого було прийнято відповідне рішення, цей проект подається у встановленому цим Законом порядку на погодження до уповноваженого органу не пізніш як за п'ять робочих днів до закінчення строку виконання відповідного рішення уповноваженого органу. У разі прийняття уповноваженим органом рішення про погодження проекту змін рішення уповноваженого органу про необхідність усунення порушень принципів державної регуляторної політики вважається виконаним.

Ураховуючи невиконання Міністерством фінансів України рішення Державної регуляторної служби України у встановлений строк і неоскарження цього рішення відповідним органом виконавчої влади та виходячи зі змісту повноважень Державної регуляторної служби України, регламентованих частиною сьомою статті 28 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", повідомляємо, що дію форм звітів N 1-РА "Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі" та N 1-РТ "Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі" та порядків їх заповнення, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 N 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення", зупинено з 05 вересня 2016 року.

в понеділок буду дзвонити із запитанням, а чи знають вони про таке повідомлення, інтересно, яка буде відповідь
і прохання всім дзвонити і питати, а то буря затихла, то вони думають, що нам все-рівно, а треба нагадувати

Інформаційно-довідковий департамент ДФС України: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); (044) 454-16-13 з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі) для мешканців м. Києва.

Телефон консультаційного центру ГУ ДФС у м. Києві: 461-77-00

понеділок - четверг з 9.00 до 18.00

п’ятниця – з 9-00 до 16-45 год.;
В лиге сегодня появилась "цікавенька" преамбула к нашему любимому отчету:



ЗВІТ ПРО ОБСЯГИ ПРИДБАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ У РОЗДРІБНІЙ МЕРЕЖІ

Виходячи зі змісту повноважень Державної регуляторної служби України, регламентованих
 частиною сьомою статті 28 Закону України "Про засади державної
 регуляторної політики у сфері господарської діяльності",
 дія цієї форми та порядку її заповнення зупиняється з 5 вересня 2016 року
(згідно з повідомленням Державної регуляторної служби України
від 10 листопада 2016 року)
Еще одна интересная новость!
Несподівана новина: оновлений звіт з ЄСВ подаємо з 1 грудня — маємо офіційний лист ДФСУ. 18 жовтня набрав чинності Наказ Мінфіну від 07.09.2016 р. №813, яким було внесено зміни до Звіту з ЄСВ (додаток 4), Порядку його складання та Інструкції про нарахування ЄСВ. (Докладно про зміни ми розповідали в аналітиці від редакції). А от з тим, коли вперше потрібно подавати новий звіт, вже виникла ціла епопея. Раніше ДФС у Закарпатській області вказувала на необхідність подання звіту з ЄСВ за жовтень вже за оновленою формою. Ба більше, податкові на місцях цей звіт вже приймали саме за новою формою. Але несподіванно ДФСУ висловила свою думку. Також несподівану.

Якщо зовсім коротко:

якщо ви ще не встигли подати Звіт з ЄСВ за жовтень, то подавати його слід за СТАРОЮ формою. А вперше звітувати за оновленою формою слід буде за листопад 2016 року (граничний термін подання — 20 грудня);
а от якщо ви вже відзвітувались за жовтень по новій формі... то можливі варіанти. Тому наразі ми радимо звернутися до вашої ДПІ і узгодити необхідність перездачі звіту.
Quote
artur2013
Еще одна интересная новость!
Несподівана новина: оновлений звіт з ЄСВ подаємо з 1 грудня — маємо офіційний лист ДФСУ. 18 жовтня набрав чинності Наказ Мінфіну від 07.09.2016 р. №813, яким було внесено зміни до Звіту з ЄСВ (додаток 4), Порядку його складання та Інструкції про нарахування ЄСВ. (Докладно про зміни ми розповідали в аналітиці від редакції). А от з тим, коли вперше потрібно подавати новий звіт, вже виникла ціла епопея. Раніше ДФС у Закарпатській області вказувала на необхідність подання звіту з ЄСВ за жовтень вже за оновленою формою. Ба більше, податкові на місцях цей звіт вже приймали саме за новою формою. Але несподіванно ДФСУ висловила свою думку. Також несподівану.

Якщо зовсім коротко:

якщо ви ще не встигли подати Звіт з ЄСВ за жовтень, то подавати його слід за СТАРОЮ формою. А вперше звітувати за оновленою формою слід буде за листопад 2016 року (граничний термін подання — 20 грудня);
а от якщо ви вже відзвітувались за жовтень по новій формі... то можливі варіанти. Тому наразі ми радимо звернутися до вашої ДПІ і узгодити необхідність перездачі звіту.

В пятницу сдала по новой формой, сегодня перезвонила в свою налоговую сказали сдавать заново по старой!!!
Не хватает на все это нервов!
Только что звонила в Соломенскую налоговую.Сказали,что если пришла 2 квитанция и отчет принят,то пересдавать ЕСВ не надо!
Коллеги, а товарно-транспортная накладная на алкоголь сейчас как: только в электронной форме, или остались обязательные бумажные?
Quote
Котег :-)
Коллеги, а товарно-транспортная накладная на алкоголь сейчас как: только в электронной форме, или остались обязательные бумажные?

[www.me-doc.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо! То есть реально бумажные также обязательными остались?
Думаю да...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а ктото реально получал или отгружал алкоголь в последнее время, как с ТТНками, кто расскажет?
Алкогольно-табачная отчетность для розницы приостановлена !
[news.dtkt.ua]



Редаговано разів: 1. Востаннє 27/02/2017 12:39 користувачем DK-admin.
Quote
Vasin
Алкогольно-табачная отчетность для розницы приостановлена !
так все обнадеживающе, но молчат фискалы
я звонила вчера на гарячую линию ДФС Украины, сказали, что об этом уведомлении знают, но больше ничего сказать не могут, "інформація наразі відсутня"



Редаговано разів: 1. Востаннє 27/02/2017 12:38 користувачем DK-admin.
Quote
Котег :-)
а ктото реально получал или отгружал алкоголь в последнее время, как с ТТНками, кто расскажет?
получаем алкоголь регулярно, ТТН дают бумажные, как и обычно
Хоч би депутатики не образились на ДРС і замість відміни звітів не прийняли отой закон про "спрощення".
Не хочу я цього звіту, але якби не він, то в мене в касовому апараті робилося б чорт зна що.
Кожен місяць якусю х...ню (вибачте) знаходжу.
Цього місяця побачила на залишку 611 пляшок пива. Як завжди - продавець вводила 611 команду і "что-то пошло не так". Про що вони думають...
Quote
Ira_Sirena
Не хочу я цього звіту, але якби не він, то в мене в касовому апараті робилося б чорт зна що.
Кожен місяць якусю х...ню (вибачте) знаходжу.
Цього місяця побачила на залишку 611 пляшок пива. Як завжди - продавець вводила 611 команду і "что-то пошло не так". Про що вони думають...
чесно кажучи, хоча 1ра -1рт і стоїть поперек горла уже, але мені він допоміг багато в чому порядок навести і звернути увагу на багато-багато мілких проблем, про які раніше і не здогадувався, на жаль сумовий облік багато чого "не бачить"...
Дівчатка, а хто вам заважає "без цього звіту" наводити порядок в обліку? Типу, поки грім не гримне? Хоча я теж така сама...

І не дивлячись на всі обнадійливі новини про відміну цього звіту - здавати буду. Бо регуляторна служба може з ДФС-никами не договоритись і не зрозуміти один одного, а штраф в 17 тис - то на кінцевого "здавача", самі себе не оштрафують...
Quote
Vitohka
Дівчатка, а хто вам заважає "без цього звіту" наводити порядок в обліку? Типу, поки грім не гримне? Хоча я теж така сама...

І не дивлячись на всі обнадійливі новини про відміну цього звіту - здавати буду. Бо регуляторна служба може з ДФС-никами не договоритись і не зрозуміти один одного, а штраф в 17 тис - то на кінцевого "здавача", самі себе не оштрафують...
Легше вже самій вводити інфу в касовий чим перевіряти таким чином))
Quote
Vitohka
Дівчатка, а хто вам заважає "без цього звіту" наводити порядок в обліку? Типу, поки грім не гримне? Хоча я теж така сама...

І не дивлячись на всі обнадійливі новини про відміну цього звіту - здавати буду. Бо регуляторна служба може з ДФС-никами не договоритись і не зрозуміти один одного, а штраф в 17 тис - то на кінцевого "здавача", самі себе не оштрафують...
та ніхто не заважає, просто повилазили деякі бока, шо і не думав шо таке може бути
Алкогольно – табачная отчетность. Фискалы игнорируют мнение ГРС?!

[news.dtkt.ua]



Редаговано разів: 2. Востаннє 25/11/2016 14:35 користувачем МарГГо.
Quote
Vasin
Алкогольно – табачная отчетность. Фискалы игнорируют мнение ГРС?!

[news.dtkt.ua]

В мое октябрятское детство мы пацанами играли в карты в самые различные игры.Но не в преферанс( бридж, покер) , а больше в игры "из мест не столь отдаленных" : 21, тринька и т.п. ...
В двадцать одно есть правило: если у тебя и у банкира сумма очков одинакова,то банк забирает банкир. Потому , что у "банкира - попа шире".
Под кого МВФ давал кредиты Украине? Под Минфин, под Яреську.Поэтому ГРС "пролетает", мне так кажется.

П.С. возврат депозитных вкладов населения и оборотных средств предприятий на рассчетных счетах в украинских банках показывают по каким правила идет игра и подтверждают истинность правила "у банкира.... шире".



Редаговано разів: 1. Востаннє 18/11/2016 14:14 користувачем МарГГо.
Quote
Vasin
Алкогольно – табачная отчетность. Фискалы игнорируют мнение ГРС?!

[news.dtkt.ua]
Кто такие ГРС по сравнению с Минфином и Верховной Радой?) Именно две последних инстанции установили необходимость подачи этих отчетов.



Редаговано разів: 1. Востаннє 18/11/2016 14:14 користувачем МарГГо.
Quote
nonstopbux
Відмінили чи ні?
[vobu.ua]

Ну так читайте ж:
...
Однак необхідні зміни Мінфін не вніс, тож дію його наказу зупинено Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-IV.

Зауважимо: податківці наразі не оприлюднили своєї позиції щодо подання роздрібними продавцями звітів № 1-РА та № 1-РТ.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 115 з 139    Сторінки: ПершаПопередні110111112113114115116117118119120НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048499999999996