Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 116 з 139    Сторінки: ПершаПопередні111112113114115116117118119120121НаступнаОстання
Quote
Шустрик
Quote
nonstopbux
Відмінили чи ні?
[vobu.ua]

Ну так читайте ж:
...
Однак необхідні зміни Мінфін не вніс, тож дію його наказу зупинено Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-IV.

Зауважимо: податківці наразі не оприлюднили своєї позиції щодо подання роздрібними продавцями звітів № 1-РА та № 1-РТ.

Цікаво, хтось із нас ризикне не здавати ті звіти з наступного місяця? smoking smiley
Quote
Віталіка
Quote
Шустрик
Quote
nonstopbux
Відмінили чи ні?
[vobu.ua]

Ну так читайте ж:
...
Однак необхідні зміни Мінфін не вніс, тож дію його наказу зупинено Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.03 р. № 1160-IV.

Зауважимо: податківці наразі не оприлюднили своєї позиції щодо подання роздрібними продавцями звітів № 1-РА та № 1-РТ.

Цікаво, хтось із нас ризикне не здавати ті звіти з наступного місяця? smoking smiley
если бы я была женой Трампа, рискнула бы 100%
Quote
buh!

если бы я была женой Трампа, рискнула бы 100%

Наверное, даже когда увижу постанову какую-нить от фискалов, все равно буду сдавать еще пару раз))) Пока входящие шлюзы на этот отчет ДФС не перекроет))))))))))


Налоговики настаивают на дальнейшем представлении алкогольной отчетности



Редаговано разів: 1. Востаннє 30/08/2017 13:56 користувачем DK-admin.
Quote
artur2013
[balance.ua]
Я ніколи нічого там не робила. Скажіть - там можна робити всі звіти чи що там взагалі можна? Я користуюсь Медком і Приват24. Було б добре, щоб через ел.кабінет можна було здавати...
Можно сдавать абсолютно все отчеты.Следить за ними,а также видеть все ваши расчеты с бюджетом.Если что-то забыли проплатить,будет светиться красным.
Quote
artur2013
Можно сдавать абсолютно все отчеты.Следить за ними,а также видеть все ваши расчеты с бюджетом.Если что-то забыли проплатить,будет светиться красным.
и даже статистическую отчетность?
Quote
buh!
Quote
artur2013
Можно сдавать абсолютно все отчеты.Следить за ними,а также видеть все ваши расчеты с бюджетом.Если что-то забыли проплатить,будет светиться красным.
и даже статистическую отчетность?

Нєєєє, токмо здохликовські winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А хто з Вас користується виключно ел.кабінетом для здачі звітів? Без всяких медків, сонат, опз...
Quote
Ira_Sirena
А хто з Вас користується виключно ел.кабінетом для здачі звітів? Без всяких медків, сонат, опз...

Я пока не ріскую - заходю тільки перевірять...
З їхнім сєрвєром - стрьомно даж пробувать yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
buh!
Quote
artur2013
Можно сдавать абсолютно все отчеты.Следить за ними,а также видеть все ваши расчеты с бюджетом.Если что-то забыли проплатить,будет светиться красным.
и даже статистическую отчетность?

Нєєєє, токмо здохликовські winking smiley
да я знаю, то я с некой иронией спросила
Извините не по теме. Может у кого то такое было - У меня бесплатная СОНАТА - пришли зашифрованные квитанции (их распечатать нельзя, и в кабинете тоже распечатать нельзя) ЧТО ДЕЛАТЬ???? Заранее ВСЕМ Благодарна.
Зашифровані квитанції
Віталій Міхов 16.11.2016, 11:17
У зв'язку зі зміною сертифікатів ДФС можлива ситуація, коли вам прийдуть квитанції або витяги, які будуть мати стан "Зашифрована", а при спробі їх відкрити виникатиме помилка "Квитанція не містить даних...".
У такому випадку вам потрібно:
Завантажити з нашого сайту та встановити нову версію Сонати (0.19.5 або вище).
Натиснути на зашифровану квитанцію правою кнопкою миші та обрати "Зняти підпис" або "Розшифрувати".
Закрити сторінку "Звіти" (чи "Накладні", або "Квитанції" - там, де була проблемна квитанція) та відкрити її знову.
Якщо при виконанні п.2 виникне помилка "Сертифікат... не знайдено...", тоді оберіть "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування" і перезапустіть Сонату.
Якщо після виконання п.3 квитанція все-одно залишається зашифрованою, або виникають якісь інші помилки, то зв'яжіться з нашою технічною підтримкою за одним з телефонів, які є тут - [sonata.biz.ua]
Я, наприклад 2 міс. користуюсь виключно кабінетом.
и с какого числа вступает в силу новый индикатив ?
с даты публикации, ориентируюсь на сайт рады [zakon0.rada.gov.ua]
если кто первый узнает чего то - маякните,..... спасибо
Quote
Иногда могу
если кто первый узнает чего то - маякните,..... спасибо
Доброго дня! Публікація буде 29.11.2016
[ovu.com.ua]
+10 днів???
Quote
iryna12
Quote
Иногда могу
если кто первый узнает чего то - маякните,..... спасибо
Доброго дня! Публікація буде 29.11.2016
[ovu.com.ua]
+10 днів???
[www.kmu.gov.ua]
Ст. 53 ЗУ О КМУ


1. Постановления Кабинета Министров Украины, кроме постановлений, содержащих информацию с ограниченным доступом, вступают в силу со дня их официального опубликования, если иное не предусмотрено самими постановлениями, но не ранее дня их опубликования.

В случаях, предусмотренных законом, постановления Кабинета Министров Украины или их отдельные положения, содержащие информацию с ограниченным доступом, не подлежат опубликованию и вступают в силу с момента их доведения в установленном порядке до исполнителей, если этими постановлениями не установлен более поздний срок вступления в силу.
Ну там написано, що через 10 днів з дня опублікування. То публікація точно 29 буде?
Quote
Ira_Sirena
Ну там написано, що через 10 днів з дня опублікування. То публікація точно 29 буде?
Ніби так
Quote
18+
новый индикатив [www.kmu.gov.ua]
бутылка водки 0,5л минимально будет стоить 174,45грн???
это правда?
или я что-то не так поняла?
а-а-а, 100% спирту
все бачу "Так, мінімальну роздрібну ціну за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% підвищено з 54,90 до 69,78 гривень, або на 27,1%."
а закупленное по старым ценам, до этого повышения, продаем по-старым ценам? или уже минимально, но по-новым ценам? как-то я понять не могу
Quote
buh!
а-а-а, 100% спирту
все бачу "Так, мінімальну роздрібну ціну за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% підвищено з 54,90 до 69,78 гривень, або на 27,1%."
а закупленное по старым ценам, до этого повышения, продаем по-старым ценам? или уже минимально, но по-новым ценам? как-то я понять не могу
Менше мінімалки не можна. Переоцінку зробите
Quote
iryna12
Quote
buh!
а-а-а, 100% спирту
все бачу "Так, мінімальну роздрібну ціну за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% підвищено з 54,90 до 69,78 гривень, або на 27,1%."
а закупленное по старым ценам, до этого повышения, продаем по-старым ценам? или уже минимально, но по-новым ценам? как-то я понять не могу
Менше мінімалки не можна. Переоцінку зробите
понятно
Дивлюся я на табличку з мінімальними цінами і не можу зрозуміти, по якому принципу розділили "вина натуральні" і "вина натуральні з додаванням спирту та міцні"

Коди УКТ ЗЕД одинакові - 2204, іншого роз'яснення немає. Це що, читати кожну етикетку і знову самому відділяти міцні від неміцних, дочитуватись, чи є в складі спирт, чи ні??? ЗАДОВБАЛИ!!!!
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?
Quote
Свет-Лана
Девочки ,ну есть же тема про минимальные цены [club.dtkt.com.ua] Зачем эту раздувать?
Тут цікавіше)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 116 з 139    Сторінки: ПершаПопередні111112113114115116117118119120121НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00055499999999997