Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові звіти 1-РА та 1-РТ вже подаються за квітень!!!

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 122 з 139    Сторінки: ПершаПопередні117118119120121122123124125126127НаступнаОстання
Quote
Anfisa8
Quote
Anfisa8
Quote
iryna12
Доброго Всім дня!
Сформувала звіти 1РА та 1РТ у Фрі звіті і затягнула для підпису та відправки в Сонату 0.17.0.1.
Звіти підписались но коли нажимаю відправити вискакує повідомлення:
Сертифікат не чинний за строком дії або закінчився строк дії відповідного особистого ключа
Що це таке???
Ключі нові 3 23.06.2016 по 23.06.2018.
В ЧОМУ СПРАВА???
Справа в тому, що оновлено сертифікати ДФС. Соната вимагає обов'язкове оновлення 0.19.5. і через сонату вже не подаси звіт. Можна подати через сам кабінет, або через ZvitOk
Декілька сторінок назад є посилання на скачування ZvitOk
Дякую, Плюнула і купила ліцензію, задовбало шукати лазєйки для безкоштовного відправлення>grinning smiley<
Quote
iryna12

Дякую, Плюнула і купила ліцензію, задовбало шукати лазєйки для безкоштовного відправлення>grinning smiley<

... smiling smiley я вже давно плюнула безкоштовно мучитись, повірте, воно того не варте!
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.
И отражаем алкоголь, который под реализацию в 1-РА?


Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.
И отражаем алкоголь, который под реализацию в 1-РА?
2група не має права здавати в оренду заг.сист. Наслідків не знаю. Хай перейде з 2 на 3, якщо в нього тільки оренда.
Про алкоголь не зрозуміла питання.
Quote
Ira_Sirena
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.
И отражаем алкоголь, который под реализацию в 1-РА?
2група не має права здавати в оренду заг.сист. Наслідків не знаю. Хай перейде з 2 на 3, якщо в нього тільки оренда.
Про алкоголь не зрозуміла питання.

Есть накладная от поставщика, но алкоголь взят под реализацию, не оплачен.
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.
И отражаем алкоголь, который под реализацию в 1-РА?


Наверное должен быть какой-то договор.....По сути товар то не ваш, я думаю - не указываем
Хотя.....а если уже есть его реализация????.......наверное указываем с примечанием
Да это просто отсрочка платежа, приходная накладная есть с печатью и всеми реквизитами - приход отражается в 1РА.
А якщо ліцензія здана а залишки залишилися, то звіт не подаємо?
Quote
Blick
Да это просто отсрочка платежа, приходная накладная есть с печатью и всеми реквизитами - приход отражается в 1РА.

Спасибо всем. Вот и я так думаю. Накладная расходная есть - есть. Значит показываю, а после, либо оплата, либо будет оформлен возрат.
Quote
Anfisa8
А якщо ліцензія здана а залишки залишилися, то звіт не подаємо?
Нема ліцензії - нема звіту. Але перепитайте на гар.лінії, що і як правильно зробити.
Quote
Anfisa8
А якщо ліцензія здана а залишки залишилися, то звіт не подаємо?
Подають тільки ті, в кого чинні ліцензії. Ви ж наче за жовтень теж не подавали.
Просто уточніть, що з залишками робити. Може треба якийсь акт скласти.
Я вибирала напрямок Акциз і мене ще кудись переключали звідти.
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.

наслідків у вас - виключать з витрат орендну плату (хоча це можна оспорити в суді). Наслідки для ФОПа 2 гр - переведуть на заг.систему і перерахують весь отриманий дохід по правилам заг.системи (тобто, якщо будуть підтверджені витрати - включать у витрати, дохід - в дохід, з різниці сплатить ПДФО, ВЗ, ЄСВ плюс штрафні санкції...).
Можете орендувати не як у ФОПа, а як у фіз.особи і сплачувати як под.агент з суми ор.плати ПДФО і ВЗ. Тільки той ФОП здавати в оренду як ФОП більше не зможе...
Quote
Vitohka
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.

наслідків у вас - виключать з витрат орендну плату (хоча це можна оспорити в суді). Наслідки для ФОПа 2 гр - переведуть на заг.систему і перерахують весь отриманий дохід по правилам заг.системи (тобто, якщо будуть підтверджені витрати - включать у витрати, дохід - в дохід, з різниці сплатить ПДФО, ВЗ, ЄСВ плюс штрафні санкції...).
Можете орендувати не як у ФОПа, а як у фіз.особи і сплачувати як под.агент з суми ор.плати ПДФО і ВЗ. Тільки той ФОП здавати в оренду як ФОП більше не зможе...
У мене орендодавець на 3 групу єп перейшла. І податків там менше платити.
Quote
Ira_Sirena
Quote
Vitohka
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.

наслідків у вас - виключать з витрат орендну плату (хоча це можна оспорити в суді). Наслідки для ФОПа 2 гр - переведуть на заг.систему і перерахують весь отриманий дохід по правилам заг.системи (тобто, якщо будуть підтверджені витрати - включать у витрати, дохід - в дохід, з різниці сплатить ПДФО, ВЗ, ЄСВ плюс штрафні санкції...).
Можете орендувати не як у ФОПа, а як у фіз.особи і сплачувати як под.агент з суми ор.плати ПДФО і ВЗ. Тільки той ФОП здавати в оренду як ФОП більше не зможе...
У мене орендодавець на 3 групу єп перейшла. І податків там менше платити.
так на третій можна. Питання було про другу, що буде, коли податківці застукають на такій ситуації...
Ром-колу і бренді-колу в деку по АП включаєм до горілки чи до вин?
Quote
Vitohka
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.

наслідків у вас - виключать з витрат орендну плату (хоча це можна оспорити в суді). Наслідки для ФОПа 2 гр - переведуть на заг.систему і перерахують весь отриманий дохід по правилам заг.системи (тобто, якщо будуть підтверджені витрати - включать у витрати, дохід - в дохід, з різниці сплатить ПДФО, ВЗ, ЄСВ плюс штрафні санкції...).
Можете орендувати не як у ФОПа, а як у фіз.особи і сплачувати як под.агент з суми ор.плати ПДФО і ВЗ. Тільки той ФОП здавати в оренду як ФОП більше не зможе...

Эта тема мне тоже "близка" приведу письмо (ссылку не сохранил).Получается: арендуете как у физлица,а не как у ФОПА.

Чи має право ФОП єдинник здавати в оренду частину нерухомого майна як фізична особа, а іншу частину як ФОП?
24.10.2016 обговорити
Теми: Види діяльності, Заборони та обмеження, Оренда
Питання, щодо того чи має право ФОП єдинник здавати в оренду частину нерухомого майна як фізична особа, а іншу частину як ФОП, роз’яснили фахівці податкової.
Відповідно до п.п. 291.5.3 ст. 291 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку, зокрема, фізичні особи – підприємці (далі — ФОП), які надають в оренду:
• житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів;
• нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.
Згідно із п. 1 ст. 320 Цивільного кодексу України власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом. Вказане положення також стосується використання майна, яке надається в оренду підприємцем на спрощеній системі оподаткування.
Таким чином, фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені п.п. 291.5.3 ст. 291 ПКУ, не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа – не суб’єкт господарювання, а іншу частину як ФОП на спрощеній системі оподаткування.
Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування
або як фізична особа – не суб’єкт господарювання.
(за матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області)
Quote
Ira_Sirena
Ром-колу і бренді-колу в деку по АП включаєм до горілки чи до вин?
в горілку. Це є лікеро-горілчані вироби
Quote
ivan1
Quote
Vitohka
Quote
metiz_t
Здравствуйте. Помогите советом. ФОП общесист. Отдел под алкоголь и табак арендуем у ФОПа на 2гр. ед. Вид деятельности аренда неж. у него забита в свидетельстве. Какие последствия и для нас и для него.

наслідків у вас - виключать з витрат орендну плату (хоча це можна оспорити в суді). Наслідки для ФОПа 2 гр - переведуть на заг.систему і перерахують весь отриманий дохід по правилам заг.системи (тобто, якщо будуть підтверджені витрати - включать у витрати, дохід - в дохід, з різниці сплатить ПДФО, ВЗ, ЄСВ плюс штрафні санкції...).
Можете орендувати не як у ФОПа, а як у фіз.особи і сплачувати як под.агент з суми ор.плати ПДФО і ВЗ. Тільки той ФОП здавати в оренду як ФОП більше не зможе...

Эта тема мне тоже "близка" приведу письмо (ссылку не сохранил).Получается: арендуете как у физлица,а не как у ФОПА.

Чи має право ФОП єдинник здавати в оренду частину нерухомого майна як фізична особа, а іншу частину як ФОП?
24.10.2016 обговорити
Теми: Види діяльності, Заборони та обмеження, Оренда
Питання, щодо того чи має право ФОП єдинник здавати в оренду частину нерухомого майна як фізична особа, а іншу частину як ФОП, роз’яснили фахівці податкової.
Відповідно до п.п. 291.5.3 ст. 291 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) не можуть бути платниками єдиного податку, зокрема, фізичні особи – підприємці (далі — ФОП), які надають в оренду:
• житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів;
• нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.
Згідно із п. 1 ст. 320 Цивільного кодексу України власник має право використовувати своє майно для здійснення підприємницької діяльності, крім випадків, встановлених законом. Вказане положення також стосується використання майна, яке надається в оренду підприємцем на спрощеній системі оподаткування.
Таким чином, фізична особа, якій належить нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення), загальна площа якого не перевищує норми, встановлені п.п. 291.5.3 ст. 291 ПКУ, не має права надавати одну частину нерухомого майна в оренду як фізична особа – не суб’єкт господарювання, а іншу частину як ФОП на спрощеній системі оподаткування.
Така фізична особа може надавати нерухоме майно (житлового або нежитлового призначення) в оренду як ФОП на спрощеній системі оподаткування
або як фізична особа – не суб’єкт господарювання.
(за матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області)

так і я про те ж саме... Теж дуже близько до серця. При чому, якщо у власності ФОПа є більше 300 кв нежитл.прим, то рахується вся сума приміщень, а не окреме приміщення, яке менше 300. Такі ФОПи перебувати на спрощеній системі взагалі не можуть.
Quote
Vitohka
Quote
Ira_Sirena
Ром-колу і бренді-колу в деку по АП включаєм до горілки чи до вин?
в горілку. Це є лікеро-горілчані вироби
Чорт...
В мене вічно з цим проблеми.
Там міцність наче 8,6 і я думала, що до Виноробної продукції (продукти з вмістом спирту етилового 8,5 і більше).
Що ще Ви включаєте до лікеро-горілчаних?
Якщо 2 коди КОАТУУ, бо дві ліцензії, то що вказувати в 6 додатку деки по АП?
Quote
GlaOks
Ну а списати можна, наприклад товари стали непридатними чи термін придатності закінчився? Або ж прочитала таке: "Відповідно до консультації податківців, розміщеної у ЗІР, підкатегорія 115.031, нереалізовані тютюнові вироби, що залишилися у власності суб'єкта господарювання після закінчення терміну дії ліцензії, відповідно до норм чинного законодавства не можуть реалізовуватися (передаватися) іншим особам (як фізособам, так і суб'єктам господарювання), але можуть бути використані їхнім власником для власного споживання". Чекати поки ліцензію анулюють, і у власне споживання. Чи у податківців виникнуть запитання?
Вы не забывайте,что пока не аннулирована лицензия нужно подавать 1 ра,1-рт и акциз.У меня была такая же ситуация.Я сделала инвентаризацию остатков "0",на основании инв-ции написала акт списания(бой,сроки,порча и т.д.),на основании акта- реализация в 1-ра,1-рт,в прымитках написала" реализ.с-но акта списания 0,123456 тс.далл".
Quote
Vitohka
Quote
iryna12

Дякую, Плюнула і купила ліцензію, задовбало шукати лазєйки для безкоштовного відправлення>grinning smiley<

... smiling smiley я вже давно плюнула безкоштовно мучитись, повірте, воно того не варте!

а я безкоштовно подаю через кабінет, Мене ломає за подання звітності державі платити гроші бо це маразм якийсь. До речі, коли подаєш через кабінет, немає проблем з діючими - недіючими формами документів.
Quote
Ira_Sirena
Якщо 2 коди КОАТУУ, бо дві ліцензії, то що вказувати в 6 додатку деки по АП?
буде два дод. 6 з різними територіальним кодами і не забудьте в кінці декларації в "Разом з декларацією акцизного податку подаються:" поставити кількість примірників 2, ну і сторінок також 2
аж тільки(!!!) звернула увагу, що в самому кінці акцизної декларації є місце для даних "Особа, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку", я її ніколи не заповнювала і що тепер робити?
О Боже!! і не тільки в кінці декларації, а й в кінці кожного додатка, і в кінці кожного розділу.......
ну це капець повний
Quote
buh!
О Боже!! і не тільки в кінці декларації, а й в кінці кожного додатка, і в кінці кожного розділу.......
ну це капець повний
А в звіті ЄСВ бачили?
А шо вже зробиш? Тепер будете заповнювати. Не думаю, що це щось смертельне.

Дякую за допомогу. Не думала, що 2 дод.6 треба робити.

До коли РА, РТ подаються, хтось знає? До понеділка може?
Боже, шо це мені приснилось, який понеділок.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 122 з 139    Сторінки: ПершаПопередні117118119120121122123124125126127НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043799999999999