Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЗАПРЕТ ДОЛЖНОСТНЫМ ЛИЦАМ РАБОТАТЬ ПО СОВМЕСТИТЕЛЬСТВУ с 1 января

Відправлено користувачем O.O. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
В новом тексте убрали стремные моменты, но пока еще не принято


У меня 3 в 1: учредитель, он же директор (1 чел вобще в штате-))), он же и ЧПшник...
С директором понятно...а учредитель?? он может быть ЧПшником???
В тяпницу еще пару законопроектов по теме:

7476 від 16.12.2010
НУНС
[w1.c1.rada.gov.ua]
Вероятность принятия около нуля (ибо НУНС)

Проект Закону про засади запобігання і протидії корупції в Україні
Перзидент
7487 від 17.12.2010
[w1.c1.rada.gov.ua]
Обозначен как срочный, значит скорее всего примут до НГ.
Вот что там для совместителей sad smiley - привожу полностью:


Стаття 1724. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Порушення особою встановлених законодавством обмежень щодо зайняття безпосередньо або через інших осіб підприємницькою чи іншою оплачуваною діяльністю (крім викладацької, наукової та творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) –
тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманої винагороди від підприємницької діяльності чи роботи за сумісництвом.
Порушення особою встановлених законодавством обмежень щодо входження до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особа здійснює функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі, та представляє інтереси держави в раді товариства (спостережній раді), ревізійній комісії господарського товариства), якщо інше не передбачено законом, –
тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманої винагороди від підприємницької діяльності чи роботи за сумісництвом.
Примітка. Суб'єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції в Україні", за винятком депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад (крім тих, які здійснюють свої повноваження у відповідній раді на постійній основі), членів Вищої ради юстиції (крім тих, які працюють у Вищій раді юстиції на постійній основі), народних засідателів і присяжних.

Интересно, что в примечании указывается "частина", хотя всаом законе "частин" нет, есть "розділ".
"Пункті 1 частини першої статті 4" - это ". Особам, зазначеним у пунктах 1-3 частини першої статті 2
", то есть сушим весла и сухари. Если не успеют перед президентским рассмотерть и принять регионовский 7366 проект (а его в планах до НГ я не вижу).
Проект Закону про засади запобігання і протидії корупції в Україні
Перзидент
7487 від 17.12.2010
Что я не пойму-в этом проекте описываються только лица и предприят., которые финансируются за счет местного и государственного бюджета, т.е на комерческие предприятия с "обычными" учередителями и директорами не распостраняется?
Quote
vms-9695@rambler.ru
Проект Закону про засади запобігання і протидії корупції в Україні
Перзидент
7487 від 17.12.2010
Что я не пойму-в этом проекте описываються только лица и предприят., которые финансируются за счет местного и государственного бюджета, т.е на комерческие предприятия с "обычными" учередителями и директорами не распостраняется?

В Новом проекте - ДА!
Но если его не примут, то будем работать по старому Закону, который вступит в силу 01.01.11
3) особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов'язків, або особи, спеціально уповноважені на виконання таких обов'язків в юридичних особах, які фінансуються за рахунок державного чи місцевого бюджету;

Ссори, я сперва глянул в сравнительную таблицу, а там как-то забыли указать %) все изменения по сравнению со старым-новым 1506 проектом.

Но тем менее - звучит как - казнить нельзя помиловать.
Вопрос в том - "які" относится ко всем перечилсеннім субїектам или именно только к "або особи, спеціально уповноважені на виконання таких обов'язків в юридичних особах, здравый смысл за вариант 1, но вот... помня принцип разъяснений налоговой - то два (у них уточнение идет к последней части, а не всем - помню еще по перепитиям с роялти).

Однозначно, ЧП совмещать в новом проекте уже сможет, а вот руководяще-роспорядчим придется слать запрос и ждать розъяснений, письменных, дабы не влететь по самое немогу.
Еще по теме

Литвин просит депутатов определиться с "антикоррупцией"
[chp.com.ua]

Так что в ближайшее время ждем следующих новостей.
Я канєшно, "ізвіняюсь", але цих хлопців ніхто не обстежував на дієздатність, брєд.
Скільки можна іздіватись, кодекси міняють, нові вводять, закони міняють, нові вводять, я що це під йолкою в новогодню ніч разом з налоговим кодексом і як пів країни повинна вивчати, чи коли?

А тепер питання по темі 7487, якщо в мене засновник, він же член наглядової ради, він же СПД, він же голова ради директорів в іншій компанії, то що мені йому вже сухарі сушити, чи як?
ТАк получаеться учредитель не может быть директором это написанов Законе о корупции????
Не только ему, но и себе насушите smiling bouncing smiley , шутка, не берите так близко к сердцу, оно у вас одно, берегите себя. smiling smiley
кто следит за этой темой - дайте ответ
- учредитель может быть директором и частным предпринимателем на едином налоге??
Quote
любаша
кто следит за этой темой - дайте ответ
- учредитель может быть директором и частным предпринимателем на едином налоге??
Если не отменят/отложат закон 1506 (который автоматом вступает в действие через 11 дней) - то не может.
Если же отменят, но не успеют принять 7487 - то сможет.
Если успеют принять 7487 - придется читать окончательный вариант, принятый депутатами + иметь в виду возможные двусмысленности.
О, забыл еще вариант - если не отменят 1506, но примут 7366 - то все будет гут %)
З директорів, я їх цілий рік пиляла, вони позвільнялись, це я знаю, що не можна бути директором і СПД.

Мене цікавить, засновник + СПД + член наглядової ради ЗАТ + ТОВ (тільки не смійтесь, у нас таке є) - де він засновник + директор ради директорів (з правом першого підпису, але не викристовує), але керівник там Генеральний директор, який веде всю діяльність.

З куда мені ще їх позвільнять? якщо їм дуже не хочеться, може просто закрити СПД, і все? (але рік пиляла з диреторів, тепер хоч ноч"ю звони через кожний час, що б достати і звільнились з відкись.)
Всем доброго времени суток! Я совсем уже запарилась с законом, о корупции
Про засади запобігання та протидії корупції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Законами України
 від 23 грудня 2009 року N 1787-VI,
від 10 березня 2010 року N 1962-VI
Я правильно понимаю ограничения сог-но ст 4 пункта.
3) входити, у тому числі через інших осіб, до складу органу управління чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку (крім випадків, коли особи здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі, та представляють інтереси держави в раді товариства (спостережній раді), ревізійній комісії господарського товариства), якщо інше не передбачено законом;
Т.е если обычное часное предприятие-и там учередитель и директор одно лицо-МОЖНО?
Спасибки-а то сижу как на ножах-дир каждый день спрашивает, что делать? Как будто в наше время можно что-нибудь спрогназировать
ну...пока на сайте ВР он висит как НЕотмененный...

Документ 1506-17, остання редакцiя вiд 06.10.2010 на пiдставi v021p710-10, чинний
( Увага! Остання подiя - Введення в дію вiдбудеться 01.01.2011 )
Скорее всего еще не обновили. Текста налогового кодекса тоже не сразу появился, хотя к тому времени уже несколько дней прошло с момента публикации в газете. Будем надеяться, что просто до сайта еще руки не дошли...
Quote
Котег :-)
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=39289
это ж вроде тот проект про повышение ответственности, который не приняли - а ищем мы про отмену предыдущих законов
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 25    Сторінки: ПершаПопередні1516171819202122232425Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041999999999998