Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

СДАЕМ ОТЧЕТНОСТЬ ПО ЕСВ - все вопросы здесь

Відправлено користувачем godzelh 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 43 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3839404142434445464748НаступнаОстання
Зрозуміла, дякую.З кодом типом нарахувань повністю з Вами згідна. Програма в мене в таб. 6 хоче кількість днів перебування у труд відносинах 14.(дата звільнення). Хоча це комп. за невик. відпустку і перебування у труд. відносинах думала не ставити нічого.Так як це звільнення не виходячи з декретної відпустки.
Quote
2013svetap
Зрозуміла, дякую.З кодом типом нарахувань повністю з Вами згідна. Програма в мене в таб. 6 хоче кількість днів перебування у труд відносинах 14.(дата звільнення). Хоча це комп. за невик. відпустку і перебування у труд. відносинах думала не ставити нічого.Так як це звільнення не виходячи з декретної відпустки.
Как ни крути, а кількість днів перебування в труд. відносинах таки 14 (если уволилась 14-м числом).
Потому что даже находясь в декретном отпуске, эта Ваша сотрудница всё равно находится в трудовых отношениях с предприятием.
И закончатся эти труд. отношения только днём увольнения.


Quote
2013svetap
Ще раз дякую!
простите, спрошу у Вас : а Вы эту декретчицу в прошлом отчете где-то показывали?
Quote
Oxi
Quote
2013svetap
Ще раз дякую!
простите, спрошу у Вас : а Вы эту декретчицу в прошлом отчете где-то показывали?
показывать в штате
В штате то показывала, то нет.Как консультировали, а они были разные.Последнее время показывала.
Quote
Kisulya
Quote
Oxi
Quote
2013svetap
Ще раз дякую!
простите, спрошу у Вас : а Вы эту декретчицу в прошлом отчете где-то показывали?
показывать в штате
Так точно !
В апреле 2015 вызвали на комиссию почему маленькая зарплата. а у меня всего работала 8 человек из них в штате 3 декретчици. Так они делили ФОТ на всех с учетом декретчиц.После этого пару месяцев не показывала в штате, но потом решила что все-таки я делаю правильно.И дальше опять стала показывать в штат.
у меня дир, она же в декрете, показываю в штате, в табл 6 - нет
и каждый раз сомнения
Quote
ketka
Посмотрите пожалуйста, что пишется в ваших Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0 (или 7. Чоловік - ч, жінка - ж)
Я сделала отчет через Единое окно и у меня 1-й вариант, а смотрю по инстукции должен быть вроде второй.
Или это не так важно?Главное, чтоб прошел проверку структуры.
а мне на мой легкий вопрос кто-то может дать ответ?
ребята,ну просто ж нужно посмотреть в ваш отчет!
Quote
ketka
Quote
ketka
Посмотрите пожалуйста, что пишется в ваших Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0 (или 7. Чоловік - ч, жінка - ж)
Я сделала отчет через Единое окно и у меня 1-й вариант, а смотрю по инстукции должен быть вроде второй.
Или это не так важно?Главное, чтоб прошел проверку структуры.
а мне на мой легкий вопрос кто-то может дать ответ?
ребята,ну просто ж нужно посмотреть в ваш отчет!

Чоловік-1,жінка-0.

Лицензионный Медок
Quote
ketka
Quote
ketka
Посмотрите пожалуйста, что пишется в ваших Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0 (или 7. Чоловік - ч, жінка - ж)
Я сделала отчет через Единое окно и у меня 1-й вариант, а смотрю по инстукции должен быть вроде второй.
Или это не так важно?Главное, чтоб прошел проверку структуры.
а мне на мой легкий вопрос кто-то может дать ответ?
ребята,ну просто ж нужно посмотреть в ваш отчет!

Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0

только почему женщина - 0?
Quote
Oxi
Quote
ketka
Quote
ketka
Посмотрите пожалуйста, что пишется в ваших Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0 (или 7. Чоловік - ч, жінка - ж)
Я сделала отчет через Единое окно и у меня 1-й вариант, а смотрю по инстукции должен быть вроде второй.
Или это не так важно?Главное, чтоб прошел проверку структуры.
а мне на мой легкий вопрос кто-то может дать ответ?
ребята,ну просто ж нужно посмотреть в ваш отчет!

Таблица 6 графа 7. Чоловік - 1, жінка - 0

только почему женщина - 0?
grinning smiley
спасибо за ответы!
Еще подскажите пожалуйста, если при отправке электронно отчетности не придет Квитанция2, отчет в налоговой в бумажном виде с флешкой примут?
просто ни разу еще не отправляла электронкой, вот сижу и думаю, че делать? (с такими вот ПРОБЛЕМАМИ отправки)
Quote
Oxi
а вотето я не знаю
Я позавчера была в податковой, так они не принимали бумажный ЕСВ, говорили, что база им не открывает район и период.
Сама не сдавала, просто видела, как люди делали попытки. Сама сижу-жду с 6-го числа...grinning smiley
Повбывала бы ИХ уже....angry smiley
Quote
nikon
Quote
Oxi
а вотето я не знаю
Я позавчера была в податковой, так они не принимали бумажный ЕСВ, говорили, что база им не открывает район и период.
Сама не сдавала, просто видела, как люди делали попытки. Сама сижу-жду с 6-го числа...grinning smiley
Повбывала бы ИХ уже....angry smiley
упс, значит и моя дир пустышку в окошко не сдаст
Quote
Oxi
Quote
nikon
Quote
Oxi
а вотето я не знаю
Я позавчера была в податковой, так они не принимали бумажный ЕСВ, говорили, что база им не открывает район и период.
Сама не сдавала, просто видела, как люди делали попытки. Сама сижу-жду с 6-го числа...grinning smiley
Повбывала бы ИХ уже....angry smiley
упс, значит и моя дир пустышку в окошко не сдаст
я сег сдала (Одесса)
А я позавчера сдала один в бум виде - штампик "отримано"
Quote
Oxi
Quote
nikon
Quote
Oxi
а вотето я не знаю
Я позавчера была в податковой, так они не принимали бумажный ЕСВ, говорили, что база им не открывает район и период.
Сама не сдавала, просто видела, как люди делали попытки. Сама сижу-жду с 6-го числа...grinning smiley
Повбывала бы ИХ уже....angry smiley
упс, значит и моя дир пустышку в окошко не сдаст
Ну, зачем так печально !smiling smiley
Во-первых, это было АЖ позавчера.
А во-вторых, я - во Львове.
Может, сегодня Вашей дире и пофартит... Дай Бог!
Я сдала бумажный ЕСВ + флешка 13.07, печать "Отримано". Харьков.
Про "не в тему"- інвалідам до мінімуму не донараховувати!
Quote
Moraine
Quote
Lina_Lina
У меня 1 С 7.7. Обновлений нет. Как подавать отчет? Много сотрудников, вручную набирать в МЕДКЕ не вариант. Кто-то уже подавал?
Медок конвертує стару форту у нову при імпорті - просто вигрузіть старий звіт та імпортуйте і побачите що Ваш звіт у Медок вже у новій формі - я так робила

Можливо трохи не в тему - чи донараховувати ЄСВ якщо у працівника -інваліда фактично нарахована з/пл менша за мінімалку?
Отправляла отчет дважды(не копируя).Получила ранее кв№2 от ДФС. Сегодня пришла еще одна кв.№2 от них,с тем же номером-датой,но текст похожий на прежнюю вторую квитанцию.
Думаю,что это уже оно самоеhot smiley

Квитанція №2
Підприємство: ......................
Документ: J3000410 Додаток 4. Звiт про суми нарахованої заробiтної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсацiї) застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соцiальне страхування
Файл: ..................XML
Реєстраційний номер документу: ..............

За період: Червень,2016 р.
Документ доставлено до районного рівня ............................. 12.07.2016 в 10:47:54

Підписи документа:- перший - печатка, ................
- другий - директор, ................
,
- третій - бухгалтер, ...................
Пакет прийнято.

Виявлені помилки:
Результат обробки: автоматична обробка електронного документу/звіту виконана вдало (перелік попереджень за наявності). Дані завантажено до Реєстру застрахованих осіб.
Попередження Заповніть середньооблікову чисельність штатних працівників облікового складу за звітний період в таблиці 1
Державна фіскальна служба України

ДФС повідомляє про функціонування "Електронного кабінету платника", скористатись яким можна за адресою cabinet.sfs.gov.ua
Доброго дня. Попитаю ще тут, може хтось стикався і знає. Не виходячи з відпустки по догляду до 3 років, працівниця йде у відпустку по вагітності і пологах з 13.06. Сформувала я звіт з єсв, в таблиці 5 вказала дату початку відпустки 13. В таблиці 6 декількома рядками порозписувала суми відпускних по місяцях і в місцях де сума менше мінімальної ще додала рядки з кодом 13. Тепер прийшла квитанція 2 з попередженням:
Попередження Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 1. Для ЗО _______________ в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати). Якщо категорію 5 не враховувати то проігнорувати попередження чи потрібно десь вказати ще якісь дані чи може в червні замість 18 днів перебування у труд відносинах (з 13 червня) потрібно вказати цілий місяць?
Quote
galtschonok
Доброго дня. Попитаю ще тут, може хтось стикався і знає. Не виходячи з відпустки по догляду до 3 років, працівниця йде у відпустку по вагітності і пологах з 13.06. Сформувала я звіт з єсв, в таблиці 5 вказала дату початку відпустки 13. В таблиці 6 декількома рядками порозписувала суми відпускних по місяцях і в місцях де сума менше мінімальної ще додала рядки з кодом 13. Тепер прийшла квитанція 2 з попередженням:
Попередження Таблиця 6 тип форми "початкова" рядок 1. Для ЗО _______________ в полі "Кількість днів перебування у трудових/ЦП відносинах протягом календарного звітного місяця" кількість днів не співпадає з кількістю календарних днів у місяці, хоча в таблиці 5 відсутні дані про факт початку або закінчення трудових, ЦП відносин або початку чи закінчення відпустки по вагітності та пологах (категорії особи в таблиці 5 – 1,2,3. Дані таблиці 5 щодо категорій осіб 4, 5 та 6 не враховувати). Якщо категорію 5 не враховувати то проігнорувати попередження чи потрібно десь вказати ще якісь дані чи може в червні замість 18 днів перебування у труд відносинах (з 13 червня) потрібно вказати цілий місяць?
А почему у Вас возникло сомнение?
Ведь Ваша сотрудница, находясь в отпуске по уходу, не прерывала трудовых отношений с предприятием.
Она и дальше не прерывает эти трудовые отношения, уходя на больничный по беременности и родам.
Трудовые отношения прервутся только тогда, когда эта сотрудница уволится .
Добрый день, подскажите, совместитель в отпуске за свой сет (уже 2 месяц) не нужно ведь доначислять есв до минималки? Или я чего путаю?
Добрый день! На какой день приходит квитанция №2? 3 раза отослала Отчет по ЕСВ 15.07.16 и 2 раза вчера 18.07.16. Приходят только кв. №1- УСПЕШНО . В службе поддержки МЕДОК говорят, что это не их проблема , а налоговой . Куда звонить в прием отчетов налоговой? Заранее благодарю за ответю
Quote
vitula
Добрый день! На какой день приходит квитанция №2? 3 раза отослала Отчет по ЕСВ 15.07.16 и 2 раза вчера 18.07.16. Приходят только кв. №1- УСПЕШНО . В службе поддержки МЕДОК говорят, что это не их проблема , а налоговой . Куда звонить в прием отчетов налоговой? Заранее благодарю за ответю
Я вот тоже отослала 15.07 отчет и вчера звонила в ПФ в отдел электронной отчетности, они его не видели и посоветовали перезвонить сегодня к обеду. Но я с утра зашла в Сонату и О,ЧУДО!!! там была 2 квитанция. На всякий случай созвонилась с ПФ: они видят отчет и он принят.
Может Вам тоже стоит созвониться с ПФ?
ФОП на общей системе.ЕСВ плачу за себя. за месяц по декларации про майн. стан прибыль с учетом вычета есв(528грн) - 2400грн. Уплачиваю 18%-432 грн. Какую сумму должна показать в дод 5 по есв, чтоб была стыковка между отчетностями. Подскажите пожалуйста???????????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 43 з 67    Сторінки: ПершаПопередні3839404142434445464748НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00061900000000004